Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vége, ma elkezdem! Nem hétfőtől, nem holnaptól, MÁTÓL!!! fórum

Vége, ma elkezdem! Nem hétfőtől, nem holnaptól, MÁTÓL!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. aug. 13. 11:46
Na én sem a baklavára gondoltam mint tengeri herkentyű.Meg fogadtam hogy végig eszem az összes kütyüt és ezt be is tartottam.Ettem polipot,tintahalat,Tenger gyümölcse spagettit,hát az valami isteni volt.És még rákot is.De a baklavát nem lehetett kihagyni,ilyet máshol nem lehet kapni.És nem is lepődtem meg a végeredményen,mert nem foglalkoztam a nyaralás alatt mit eszem.De már jól vagyok,hál isten amilyen gyorsan feljött le is ment.Most már a maradékot kell eltüntetnem valahogy.De úgy érzem most sikerülni fog.
2010. aug. 13. 10:12

Amikor húst eszel hússal. Én 3. hete nyüstölöm, de eleve imádom a húst :)

Neem, én nem baklavára gondoltam, hanem pl grillezett halra, kagylóra, tintahalra (kedvencem). De amúgy úgy vagyok vele, hogy a nyaralás nyaralás, ott igen is el kell engedned magad kicsit. De megpróbálom nem elengedni majd, mert most hozzászoktam ehhez és a lelkiismeretem zakatolna csak....

100. Dettianya (válaszként erre: 99. - 67c772efc3)
2010. aug. 13. 09:34
Én is ebben a hitben voltam,hogy a tengeri cucc nem hizlal.Mégis felszaladt 3kg.Mondjuk a baklava elég kalória dús.De nem baj megérte.Most meg koplalok:))Az atkins pontosan melyik diéta is?
2010. aug. 13. 08:45

Vicces :) Én sem voltam nagyon kitartó, így most Atkinsezni kezdtem, eddig sikeres. És már most jobban érzem magam így 4 kg-val kevesebben...

Nyaralás még mondjuk nem volt, de ahova megyünk, sok a tengeri cucc, szóval nagy baj nem lehet :)

98. Dettianya (válaszként erre: 98. - Andi-nyuszi)
2010. aug. 12. 21:12
Szia csak most vettem észre hogy írtál.Vagyis egy másik fórumban olvastalak.Köszönöm jól,most kezdem újra.Vagyis be sem fejeztem.De a nyaralás egy kicsit oda tett.
2010. máj. 15. 09:58
Sziasztok csajok.Mi zu veletek?Az én súlyom még mindíg változatlan.Őszintén már meg is lepődnék ha változna.Már annyira hozzá szoktam hogy stagnálok.Mondjuk a kiló nem is érdekel,csak az alakommal lennék megelégedve.Kitartást mindenkinek:))))))))))))))))))))))))))))
2010. máj. 13. 10:46

Én tegnap rosszalkodtam, de ez is a fejlődés jele, nincs lelkiismeretfurdalásom. :) Eddig, ha elcsábultam, akkor másnap egész nap zabáltam, mondván már mindegy. Most pedig folytatom a visszafogottságot és nyugodt a lelkem, mert kaptam olyat is, amire vágytam, de fel sem adom az alakformálást.

Én tegnap este munka és másfél óra angol után a létrán tornáztam...Szombaton nagytakarítunk és már megkezdtem a munkát.

Hajrá Mindenkinek, nem szabad feladni, ezt már én is felfogtam :)

2010. máj. 12. 22:16

mégis megvolt a mai mozgás, nem valami intenzív, de elkezdtem :D és nagyon jól esett :)

holnap is meglesz, egy óra biciklizés, elég erős pályán :D

szóval köszi a biztatást, már hallgattam is rád :)

94. Dettianya (válaszként erre: 90. - K.Andi89)
2010. máj. 12. 17:51
Hajrá Andi!Majd kialakul a mozgás is.Csak egyszer kezd el.Figyeld meg abba sem tudod hagyni.Én hetente 3-4x szoktam járni,de a múlthetet kihagytam mert nagyon megfáztam.Tegnap voltam,ma nem de úgy hiányzik hogy rögtön nekifogok Rékázni:))
2010. máj. 12. 17:47
Nekem természetesen semmi.DE nem baj.Majd lesz eredmény jövőhét szerdára.Most nem tudom azért e mert megvan a menzim.
2010. máj. 12. 16:35
Andi-nyuszi, szívesen olvasnám mindkettőt :)
2010. máj. 12. 16:35
mit gondoltok a fehérje turmixokról?
2010. máj. 12. 16:34

nekem is, én is mindig benézek, de senkit nem látok. nem baj, akkor néha-néha feldobok egy-egy témát, hátha válaszol rá valaki :)

szóval. a tegnapom nagyon ott volt, ügyes voltam :)

a héten a meló miatt nem sokat eszek, de figyelek, hogy ne legyen túl kevés. :) a mozgás, hát eddig nem nagyon villogok vele, de most még az eső is betesz.

2010. máj. 12. 14:46

Én mindennap benézek, de magamnak nem irogatok. Ezzel az erővel blogot is indíthattam volna, vagy naplót írhatnék :)

Én heti egyszer mérem magam, az első mérés eredményes volt. Azóta is figyelek a kajálásra, egyre könnyebb. Neked?

2010. máj. 12. 13:31
Sziasztok.Mi van veletek?Jól vagytok?Nagyon meg kukult ez a fórum.Pedig olyan lendülettel indultunk neki.Valakinek valami eredmény?
2010. máj. 6. 14:47
jajj, dinnye, ne is mond :D nyáron azon élek, meg főtt kukoricán. sajna pedig az nem valami diétás :S de annyira finom
2010. máj. 6. 14:44

Imádom a tengeri herkentyűket!!!!! Bármikor, bármennyit!!! Nem is kérek hozzá köretet, csak magába, vagy kevés sali. Annyira finom.

Én még a dinnye időszakot is imádom. Rengeteget meg tudok enni, és mint tudjuk, azt lehet dögivel :)))

2010. máj. 6. 14:40

a házi görögsali nagyon isteni :)

jó, a nem házi is :) most meghoztátok hozzá a kedvemet :D

84. k.Andi89 (válaszként erre: 79. - Dettianya)
2010. máj. 6. 14:39

hát az biztos, hogy nem szabad visszaállni az eredeti rossz szokásokra :) de ha segít valamicskét, legalább az úton elindulsz :)

sok sikert hozzá :)

83. Dettianya (válaszként erre: 82. - 22virag)
2010. máj. 6. 14:22
Husit is lehet enni.Azt még vacsira is.:)
2010. máj. 6. 14:14
saláták legjobbak az tény, dehát nem mindenki él el rajtuk !
2010. máj. 6. 14:09
Alig várom már a nyarat hogy ide érjen és irány görög ország:)Na ott a görög sali isteni!Na meg a tengeri herkentyűk.Nagyon fincsik:)))))))))
80. Dettianya (válaszként erre: 78. - 67c772efc3)
2010. máj. 6. 14:05
Imádom a görög salit!
79. Dettianya (válaszként erre: 77. - K.Andi89)
2010. máj. 6. 14:03
Hát nem tudom.Majd kiderül milyen.Többen azt mondták nem ér semmit.Vagy ha igen gyorsan vissza jönnek a kilók.De a főnökasszonyom ezzel fogyott 14 kg-ot,és neki csak egy két kiló jött vissza fél év alatt.Megjegyzem szakács:))
2010. máj. 6. 14:03

Én most ettem csirkemellett görög salival:)

Ügyes vagy Dettianya, lehet, mégis ér valamit? :)

2010. máj. 6. 13:56
óó, ilyen fogyis segítségként? állítólag jó, nekem anyu csináltatta meg még pár évvel ezelőtt, akkor sokat fogyott, csak azóta nincs rá affinitása :)
76. Dettianya (válaszként erre: 75. - K.Andi89)
2010. máj. 6. 13:51
Igen tű.Tegnap voltam akupunktúrán.
2010. máj. 6. 13:45
tű?
2010. máj. 6. 13:42
ok.Egyébként én ma elég jó vagyok.Csak érhet ez a tű valamit.Reggelire csak a felét ettem meg mint szoktam.Ebédre meg elég volt a leves.Na de várjunk estig.Bár a csirke mellet már kivettem a fagyóból.Csak semmi bűnözés:))))
2010. máj. 6. 13:18

ensem azt mondtam, h bunozni kell :)

csak azt, hogy nem kell elasni magad amiert egyszer-egyszer becsuszik. tovabbi kitartast, es nem lesz bunozes :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook