Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szerezzem vissza a férjem? fórum

Hogyan szerezzem vissza a férjem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
79. Mazee (válaszként erre: 72. - Manyara)
2021. okt. 9. 15:26

De a kor csak egy állapot. Nem önmagam jelöltem ki az értelmiségem, köszönöm szépen, szerenécsre több helyről; több visszajelzést kapok az ügyben az élet sok-sok területén. Valóban büszke vagyok rá, sok munkám van benne eddig is, és még több lesz is.

A feleséged pedig bárki sajnálatára szorul. Az a férfi, akinek fáj az, ha egy nő nem a fözőlap mellett az számomra emberszámba sem vehető. Az pedig, aki azt hiszi, hogy attól több bármely nőnél, hogy valami lóg a lába között, pedig egyenesen senki.

A frusztrációdról pedig annyi, hogy femcsizel meg társai. Nálam nem fogsz célt érni. Lehet, az "asszony" kedveli, hogy egyenesen senki az élet minden területén, de attól még nem ez a normális szerencsére.

2021. okt. 9. 15:24

Te üldözted el,ezt akartad,amikor szekiroztasd pár üveg sörért vagy egy kis pia miatt, hogy alkoholista.

Hátha akad neked is egy antialkoholista, jó keresést, sok boldogságot. - bár 3 gyerekkel nem nagy a valószinűsége.

Lépj tovább,ennek vége, elcseszted.

77. manyara (válaszként erre: 70. - 9b10f3d7ff)
2021. okt. 9. 15:22

"Van amikor egy 13 éves gyerek bölcsebb"

Kétségtelenül.Ha az illetőt Loszang Trinle Lundub Csöki Gyalcen hívják, akkor biztosan.Ő ugyan is a Pancsen láma.

Én azt gondolom hogy sokkal biztosabb voltam az igazamban a húszas éveimben mint most. Ahogy egyre több, főképp saját tapasztalatot szereztem úgy váltam egyre bizonytalanabbá hogy a feltétlen igazság birtokában lennék.Bölcsesség? Ki beszél itt bölcsességről? Főképp egy gyerek tekintetében?

76. Bless the child (válaszként erre: 75. - 5236d12e25)
2021. okt. 9. 15:21
Nem a wikipediát idéztem, velük is dolgozom, segítem őket. Kicsit nagyobb rálátásom van rájuk
75. 5236d12e25 (válaszként erre: 74. - Bless the child)
2021. okt. 9. 15:20

Juj de szépen idézted a wikipédiát..

A kulcsszó emellett a rendszeresség

74. Bless the child (válaszként erre: 58. - 5236d12e25)
2021. okt. 9. 15:17
Az alkohol rendszeres fogyasztása akkor minősül betegségnek, ha az alkoholizmus testi, lelki és szociális tünetei már kimutathatóak. Vagyis itt ilyenről szó sincs. Ne nevezzük már masszív alkoholistának azt, aki munka után a tévé előtt ülve meg mer inni 2 üveg sört.
73. 5236d12e25 (válaszként erre: 71. - Manyara)
2021. okt. 9. 15:14

Én is megértem ha valakinek szófosása van, és a döglött lóra is meagyarázná, hogy csak alszik..

Ami abszolút nem jött át neked az egész mondanivalóból..

Lépjen hátrébb lépést a kérdező, vegye le a rózsaszín szeműveget és vegye észre a problémákat, ne csak magát hibáztassa. Egy kapcsolat nem működhet, ha mindig csak az egyik fél kompromisszum képes.

72. manyara (válaszként erre: 68. - Mazee)
2021. okt. 9. 15:11

A kor nem erény, csak állapot! :)

Biztos voltam benne hogy benne lesz a válaszodban. Szoktam én is idézni.

A sajnálatod igazán megtisztelő lenne hogyha őszinte lenne.

Viszont feleséged/párod/szolgád kissé mintha túlmenne az önmagad által kijelölt értelmiségi nő attitűd határán.A feleségem nem hiszem hogy egy magadfajta sajnálatára szorulna. Szolgám meg nincsen. Nem szeretem ha a cselédség bizalmas.

71. manyara (válaszként erre: 69. - 5236d12e25)
2021. okt. 9. 15:01

Keeedves? WTF?

Szóval Megértem ha valakinek az életében az alkoholizmus olyan mély sebeket ejtett (szülő,férj testvér) hogy ilyetén elfogult legyen. Rákerestem és máshol is tűzet okádsz ez ügyben.De itt a kérdező meg akarja menteni a házasságát egy "alkoholistával". Ehhez kért tanácsot.Az alkoholizmus ténylegesen egy szörnyű betegség mivel ez egy toxikomán függőség csak korlátozottan gyógyítható. A kábítószer használat is az. De nem mindegy hogy szombatonként tekerek egy jointot vagy lövöm a hernyót s ha nincs pénzem rá akkor ezért embert is ölök. Volt alkoholista mérnök kollégám aki addig nem volt hadra fogható (remegett a keze)amíg nem szívta föl ez 1 deci barna címkés barack pálinkáját s lévén én gépész ő pedig villamosmérnök volt együtt kellett dolgoznunk elkísértem a kricsmibe.De volt az egyik barátnőm családjába egy öregúr aki borosgazdaként idényben ( Kapálás metszés hajtásválogatás) 3 liter bort is megivott Azon kívül 1 litert. 87 évesen makk egészségesen halt meg. Soha nem láttam részegen.

Nem tudom hol vertem a mellemet? Csak rávilágítottam mégpedig a kérdező kérdéseinek idézésével hogy nem a férje piázásával volt a legfőbb gondja. Te azonban csak és kizárólag a férje alkoholizmusa taglalásának elítélésével gondolod a problémát megoldani. Értem én ha valakinek a háza leégett az a gyufára is csúnyán néz. De akkor biztos hogy tűzvédelmi szakértőként kellene tanácsot adnia? :-)))

70. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 66. - Manyara)
2021. okt. 9. 15:00

"Én tudok! Az amikor egy szabad bölcsész akinek a tojáshéj még a seggén van tanácsokat akar adni egy nála majd háromszor idősebb embernek."


A kor nem érdem, a kor szerencse kérdése. Van amikor egy 13 éves gyerek bölcsebb, mint egy 80 éves és nem azért, mert a 80 éves esetleg leépülőben van szellemileg, ha nem sosem volt bölcs.


Az ész nem egyenesenarányos a korunkkal, sok múlik azon is mit tapasztalunk, látunk az életünkben.

69. 5236d12e25 (válaszként erre: 67. - Manyara)
2021. okt. 9. 13:57

Kedves!


Itt nem én vagyok az, aki agresszív kismalacként veri a mellét és akarja kioktatni a másikat. Amellett - bocsánat, de a kor nem egyenlő mindig a tudás hatalmával, szerintem pontosan is a korral kellene tudni jobban elfogadni a másik nézőpontját, még ha a sajátunkkal ellentétes is.

A tiszteletet kiérdemeljük,nem pedig automatikusan jár csak mert valaki megélt x életkort.

Azt sem mondtam, hogy a kérdező nem normális - így megkérnélek, ne forgasd ki a szavaimat.

A kérdező szóvátette - így neki sem fér bele igazán, de képes lenne meghunyászkodva elfogadni és bólogatni csak, hogy vele maradjon a férje..

A legnagyobb kérdés nem az elsősorban mi miatt akar elmenni,hanem mi értelme annak ha marad, de a dolgok változatlanok maradnak?

Az alkohol pedig, ha tetszik ha nem egyáltalán nem olyan semmiség amit igen is figyelmen kívűl kell(ene) hagyni.

68. Mazee (válaszként erre: 66. - Manyara)
2021. okt. 9. 13:52

A kor nem erény, csak állapot! :)

Én vagyok biztos? Kicsit nézz utána, hogy mit írtam, sokat segíthet.

Őszintén sajnállak. :( Meg feleséged/párod/szolgád is.

67. manyara (válaszként erre: 65. - 5236d12e25)
2021. okt. 9. 12:54
Hát akkor a kérdező nem normális legalább is szerinted, mert neki úgy ahogy belefért. ÉRTED? NEKI!Nem azért menekülne tőle a pasi mert egyébként szerintem is jogosan szóvá tette az italozást hanem mert idézem"Félretettem Őt....nem figyeltem Rá, Ő volt az utolsó a sorban,továbbá én meg itt állok és órdítani tudnék a fájdalomtól, hogy megnyomorítottam az egoizmusommal egy családot...3 gyerek lelkivilágát feldultam." Hát így.
66. manyara (válaszként erre: 63. - Mazee)
2021. okt. 9. 12:41

"Kevés annál szánalmasabb dolgot tudok...."

Én tudok! Az amikor egy szabad bölcsész akinek a tojáshéj még a seggén van tanácsokat akar adni egy nála majd háromszor idősebb embernek.

Ráadásul úgy, hogy azt hiszi hogy egy neki nem tetsző bár sarkos vélemény alapján bizonyos a posztoló életének megítélésében.

Nincs napi söröm ebben az évben írd és mondd 3 doboz sört ittam meg.

Igen végiggondoltam.Bár nem tudom milyen lehet az élete, de aki ilyen határozott a húszas évei elején "Nem tudom honnan származik ez a rengeteg frusztráció ami benned vam, de lehet, hogy ezzel kellene inkább foglalkoznod."

annál valami nem kerek.

Az asszony meg nem szorul a véleményemre ilyetén tekintetben sem, s egyébként sem életmód tanácsadói minőségben vagyok mellette. :-)))))

2021. okt. 9. 12:24

Mert nem azzal kellene kezdeni, hogy lenyel mindent, és csak ő változik. Főleg az alkoholizálást. Ez csak a szőnyeg alá söprögetés..



Nem azt kell hajtogatni, hogy minden csak is az ő hibája, mert szóvá tette az italozást.

Nem is értem. Normális nőnek nem is fér bele, hogy a férje hetente többször piáljon..

64. New(l) (válaszként erre: 62. - VendrinerPiroska)
2021. okt. 9. 12:23

Nem egy liter, csak egy üveg bort iszik meg, az 7 deci.:)

Nekem ez nem lenne probléma, mindenki valahogy levezeti a feszkót, max. csokit zabál vagy számítógépen játszik. Emellett megértem azt is, akinek semennyi alkohol nem fér bele. Egyébként FI nem is erre élezte ki a dolgot kifejezetten, bár nyilván szerepet játszott a dolgok alakulásában.

Számomra hihetetlen, hogy valaki azt hiszi, örök életében szeretni fogják, ha ő nem nyújt vissza semmit a partnerének. Mindenkinek vannak igényei, és az nem működik végtelenségig, hogy csak adok a másiknak, aki nem hogy nem becsüli meg, de még csesztet is.

Óriási lecke ez neked FI, ennyire elbizakodottnak nem szabad lenni, mert pofáraesés a vége. Senki nem veheti alapnak és biztosnak, hogy a társa vele van. Ez társasjáték, nem szimfonikus zenekar, ahol egy vezényel, a többi meg húzza /fújja/veri. :)

63. Mazee (válaszként erre: 60. - Manyara)
2021. okt. 9. 11:29

De-de pontosan az vagyok. :)

Nézz rá az adatlapodra. Menjél, idd meg a napi söröd aztán jól mondd meg az asszonynak hol a helye.

Kevés annál szánalmasabb dolgot tudok, mint egy "női oldalra" idjeönni "femcsizni". Gondoljuk végig, akkor kinek is sz@r az élete? :)

Maradok tisztelettel. :D

62. VendrinerPiroska (válaszként erre: 41. - SadCat7)
2021. okt. 9. 11:23

Mi csak abból tudunk ítélni, amit leírsz. Minden esetre, én sem feküdtem volna szó nélkül egy piaszagú pasi mellé. Naponta egy liter bor azért nem kevés.

Ha ennyire fontos neked, hogy együtt maradjon a család, akkor nézed a pozitív oldalát: még ott van veletek.Még lehet, hogy az új asszony is megunja a söröket, vagy kellemesebb a férjednek, hogy te most bármit bevállalnál, és végül marad. Viszont amellett, hogy most a kapcsolatotok gondban van vagy végét járja, azért a gyerkőcökkel is foglalkozz. Nem tudom, hogy mit jelent pontosan a "el is tojtattam õket javàbôl" kifejezés, de úgy tűnik, hogy itt is van mivel foglalkozni.

61. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - SadCat7)
2021. okt. 9. 10:57

Természetes és teljesen normális, amit most érzel.

Elkezdődött a gyászfolyamat.


Bármi is történik, semmi nem lesz olyan, mint régen. Lesz még jó, és nagyon nehéz is, de most új dolgok jönnek.


Azt tanácsolom, hogy gondolkozz mielőtt bármit is a megosztasz a másikkal, csak olyat tegyél, amivel Te és az egész család is később együtt tud élni.

Lehet, hogy ez 1-2 év, kiszakad az apai létből és visszatér, de lehet, hogy elvesztetted.

Az tuti, hogy most nem te vagy neki az 1., a gyerekekhez nem tudom hogy áll.

Sztem higgadj le, és készülj fel arra, hogy esetleg egyedülálló anya leszel, de közben figyelj a férjed igényeire is.


Valószínűleg őt már nem annyira érdekli, hogy neked most éppen szar. Ahogy írtad önző vagy, ezt ő is tudja, és te is. Kérdés, hogy erről le tudsz-e és le akarsz-e mondani a kedvéért, legalább időszakosan.


Jól gondold végig, a részleteket Te ismered.

2021. okt. 9. 10:52

Ja. Csak nem egy szexuálpszichológus párkapcsolati szagértő kombattáns femcsi vagy?

Mitől lennék frusztrált? Hogy nem adok tanácsot legfeljebb elmondom a véleményem?

:-(

Ne szomorkodj. :-))))))

59. Mazee (válaszként erre: 59. - Manyara)
2021. okt. 9. 10:21
Sz.r lehet ennyi frusztrációval élni. :(
58. 5236d12e25 (válaszként erre: 52. - SadCat7)
2021. okt. 9. 09:47

[link]



Tessék. Olvasd el, és lásd be a férjed alkoholista.

Az aki legurít 1 üveg bort hetente nem 1x az igen is alkoholista.

2021. okt. 9. 09:37
Nem vagy könnyű helyzetben. Hibáztál, de túl nagy árat fizetsz érte. Mindig kettőn áll a vásár. Ha a nő odaédesgeti és szereti, lehet, hogy veszteni fogsz.
56. manyara (válaszként erre: 54. - 67bda711ba)
2021. okt. 9. 09:29

"az ilyen ne csináljon gyereket"

De már csinált! Hármat.Nem kell kidobni. Menni akar.Az asszony akarja hogy maradjon.Próbáld újraindítani a szoftvert mert ezzel a mérőverai hörgéssel nem segítesz a probléma megoldásán. Bár szerintem nem is ez volt a célod.

55. manyara (válaszként erre: 53. - SadCat7)
2021. okt. 9. 09:24
És úgy látszik nincs szaglása sem. Mert ha megiszik 2 üveg sört a férjed akkor már olyan büdösnek kell lennie hogy az elviselhetetlen.Vagy nem?
54. 67bda711ba (válaszként erre: 2. - Dad1f54482)
2021. okt. 9. 09:23
És milyen legyen az a rúgás ? Oldalsó vagy köríves vagy egyéb?? A címbe le kéne írni, hogy miről van szó, mert így el kell olvasni az első kommentet. Igen, amúgy bele kellene rúgni, de nem abba, aki írta ezt a kérdést, hanem a férjbe de jó nagyot mert fontosabb neki az ital a családjánál és a másik nőbe is, mert szétzúz egy családot ! A szerelem bódít, nehéz ellene küzdeni. Nem az alkohol a probléma, hanem az hogy nem fontos ennek a férjnek a család. Azonnal el kell távolítani, kidobni mint egy kutyát, az ilyen ne csináljon gyereket. Egy apának felelősségei vannak.
53. SadCat7 (válaszként erre: 49. - Semleges)
2021. okt. 9. 08:32
Egy okos nõ, vezetõ beosztàsban van, jòl néz ki.
2021. okt. 9. 08:31
Ezt az alkeszes dolgot kicsit elmélyìtettétek...soha nem itallal kezdte a napot, este ivott meg 1 üveg bort vagy 3 sõrt...volt amikor ennél több is volt, de a szagon kìvül màs nem kellett volna bàntson..
51. SadCat7 (válaszként erre: 49. - Semleges)
2021. okt. 9. 08:28
Szeretetbõl nem simogathat...ha nem belém szerelmes...ez egyértelmû nekem. 42 vagyok õ, 43. A gyerekek 12,10,7....Hogy érted, hogy a hiùsàgomat bàntja?...
50. semleges (válaszként erre: 41. - SadCat7)
2021. okt. 8. 21:56

Megértelek. Sz.r érzés lehet. Hány évesek vagytok?

Ez a néha megsimogat ha sajnálatból megy, akkor még rosszabb.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook