Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szerezzem vissza a férjem? fórum

Hogyan szerezzem vissza a férjem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
19. SadCat7 (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2021. okt. 8. 15:22
...nem tudok ennek örülni, hiszen az alkohollal csak az én álmomat rombolta( hogy valaha "alkoholmentes " férjem lesz)...igazából, nem volt agresszív senkivel, tette a dolgát
18. SadCat7 (válaszként erre: 15. - 9cc76994c5)
2021. okt. 8. 15:20
...ez nem annyira könnyü
17. SadCat7 (válaszként erre: 13. - PöttyösPanka)
2021. okt. 8. 15:20
Köszönöm. Sajnos a terapeutához nem jönne és....piszok drága, nem tudom ezt egyedül megengedni magamnak. Ha ő ezt nem támogatja anyagit sem fog rá áldozni....nem éri meg azt mondta
16. SadCat7 (válaszként erre: 14. - 9b10f3d7ff)
2021. okt. 8. 15:18
Köszönöm. Nem kitaláció az új szerelem, ismerem és csak a levegőben nem beszél, egy megfontolt ember.Tudom,hogy azt nyújtja amit ő keres, még akarata ellenére is.....de ez engem nem segít...Szeretem őt, nélüle nem is tudom elképzelni az életem.....
15. 9cc76994c5 (válaszként erre: 1. - SadCat7)
2021. okt. 8. 15:07
Hadd vigye,akinek kell. Úrinő nem teper kapcsolatért,házasságért, úrinő kegyeskedik elfogadni a hódolatot,amit a férje tanusít irányába
14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - SadCat7)
2021. okt. 8. 15:06

Szia!


Nem lehet, hogy csa a figyelmed szeretné magára vonni, nincs is sehol senki ? Láttad a nőt, tudod, hogy valós és nem csak a lelkedbe akar talpalni, hogy lám-lám egy 9 évvel idősebb is jobb nálad.


Lehet nem is vagy bele annyira szerelmes, csak a hiúság, ami a földhöz vágott most. Amikor kitisztul talán megint idegesítene, hogy iszik. Valamiért csak idegesített az alkoholizálása. Vagy anyagilag, vagy érzelmileg, vagy mindkettő.

13. PöttyösPanka (válaszként erre: 10. - SadCat7)
2021. okt. 8. 15:02

Még ne add fel! Talán a gyerekek elég visszatartó erőt jelentenek ahhoz, hogy ne borítson mindent, mielőtt megpróbálnátok közösen helyrehozni a házzaságotokat. Az is lehet, hogy a másik nő iránt nem szerelmet érez, csak kivetíti rá, ami hiányzik neki tőled. Egy érzelmileg elhanyagolt szituációban előfordul ilyen. Keress párterapeutát, kérj időpontot, mondd el a férjednek, hogy ott várod, és te akkor is elmész, ha ő nem, mert te tényleg komolyan gondolod.


Addig meg van pár film, amiből tudsz inspirálódni. Ajánlom figyelmedbe a Tűzbiztos házzaság, és az Amit még mindig tudni akarsz a szexről című filmeket.

12. andi6020 (válaszként erre: 1. - SadCat7)
2021. okt. 8. 14:44
Örülj, hogy megszabadultál az alkesz férjedtől.
11. kannanana (válaszként erre: 10. - SadCat7)
2021. okt. 8. 13:33

Én is voltam hasonló helyzetben. Én nem mondtam el neki őszintén mindent, talán akkor máshogy alakult volna...talán nem, de legalább megadtam volna az esélyt.

Mutasd ezt meg neki, mondj el mindent, hagyd, hogy kérdezzen, hagy időt is neki, mégha pokoli nehéz is. Garancia nincs, de mást sajnos nem tudsz tenni. Szurkolok Nektek, nagyon!

2021. okt. 8. 13:23
Köszönöm kedves Corinna. Tudja, hogy mit érzek, elmondtam neki, semmiféle ehhez fűzödő érzésemet nem titkoltam el előle. Tudja, hogy szétszakadok a fájdalomtól, hogy sikít a lelkem és nagyon bánom,hogy egoizmusommal eltaszítottam magamtól. Az új szerelemmel, csak beszélgetési szinten vannak, de elmondta, hogy egy húron pendülnek, kitalálják egymás gondolatát...és ez olyan amit velem soha nem érzett.A hölgy 9 évvel idősebb mint Ő, nagymama már, sokkal több előnnyel indul mint én....tapasztalt, egyedül van....Tudom ,hogy minden jel arra mutat, hogy elveszítettem, de annyira fájó ezt csak úgy elfogadni és továbbállni, gyerekeknek lekommunikálni....érezni majd, hogy az ágyad üress...nincs kivel megoszd a mindennapjaid...Lehet ezt támadni, hogy eddig nem láttam? Abban az egoista tévhitben ringattam magam,hogy engem mindig szeretni fog.....hát...nem:((((((((((((
2021. okt. 8. 13:06

Nagyon szépen megfogalmaztad a történeteteket, melyből tisztán látszik, hogy mindkét oldalon voltak hibák, amik ide vezetettek. Én is azt javasolnám, hogy ezt a rövid összefoglalót olvasd fel neki, és engedd láttatni a fájdalmaid és az érzéseid. Kérd meg, hogy higgadtan beszéljétek ezt át. Ha nem segít a helyzeten, akkor békében váljatok el. Attól még, hogy máshol próbál boldogságra lelni, maradhat köztetek is jó kapcsolat.

A végére hagytam a legfontosabbat: a három gyermek egészséges lelki fejlődése legyen a legfontosabb szempont, amikor valamilyen formában megpróbáljátok rendezni ezt.

A legjobbakat kívánom nektek!

2021. okt. 8. 12:26
Köszönöm a rám szánt időt, hozzászolásaitokat....:(((
7. Mazee (válaszként erre: 1. - SadCat7)
2021. okt. 8. 12:24
Koncentrálj a jövőre és a gyermekeidre. Ez a legjobb tanácsom, a házasságodnak (szerintem) vége.
6. papája (válaszként erre: 1. - SadCat7)
2021. okt. 8. 12:15

Sajnos jól látod. Nem becsülted, amikor ott volt, most hogy nincs rájöttél a hiányára. Késő bánat. Hagyd elmenni, megérdemli a boldogságot.

A gyerekeknek még nálad is rosszabb lesz, sajnáld inkább őket.

Bízz abban, hogy kihancúrozza magát és esetleg a gyerekek miatt visszakapod őt.

2021. okt. 8. 11:16

Engedd el! Jobb az mindenkinek.


Ígéretekkel hova jutnál?

2021. okt. 8. 11:02

Nehéz ilyenkor tanácsot adni.

Én ajánlok neked tanulnivslót. Keress rá, dr Mészáros Ádám - Feleségek klubja, Titkos tanácsok nőknek - hogyan szeluditsünk férfit, és Joós István videói között is válogathatsz a YouTube-on.

Esetleg felvetheted a férjednek, hogy menjetek el együtt párkapcsolati terápiára, adjon erre egy esélyt.

Anno ezt kérte tőlem is a párom, és elmentem vele. Nagyon sok mindent megértettünk. A jó szakember sokat tud segíteni.

3. 5da510b93b (válaszként erre: 1. - SadCat7)
2021. okt. 8. 11:00
VISSZAszerezni? Késő és kevés bármit tennél, hisz talált valakit, aki "teljes társa" lehet...kívánom, h. valaki adjon itt neked olyan tanácsot (én nem tudok ilyet), amivel mégis, hátha..,talán vannak csodák!
2. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - SadCat7)
2021. okt. 8. 10:46

Nem hinném, hogy sok építő hozzászólást fogsz itt kapni. Sokkal valószínűbb, hogy beléd rúg pár "kedvesebb" tag, de ne legyen igaz.


Én csak annyit tudok javasolni mondd el a férjednek amit ide is leírtál.

2021. okt. 8. 10:42
Életem legnehezebb időszakában vagyok amit én saját magam generáltam...mindössze 17 év alatt...A férjem fülig szerelmes lett belém valamikor még ezelőtt 17 évvel, én egyáltalán nem viszonoztam ezt az érzést akkoriban. Aztán valahogy mégis beészerettem, összeházasodtunk lett 3 gyönyörű gyermekünk. A férjem mindent a családjáért tett, értünk dolgozott látástól- vakulásig. Sokmindent elértünk az életben és ez mind Neki köszönhető...Amit nem jól csinált az az, hogy idogált, volt amikor napi szinten, nem volt agresszív soha, csakha felpiszkáltam a piálása terén akkor durvábban szólt vissza. Azt mondta fogadjam el, hogy ez egy erőt adó szükségess rossz amit nem tud abbanhagyni....Ezt nehezen,mondhatom egyáltalán nem tudtam elfogadni, annak ellenére, hogy az adagok csökkentek, de én a teljes alkohol hiányért áhitoztam. Félretettem Őt....nem figyeltem Rá, Ő volt az utolsó a sorban. Sokszor mondta ez így nem jó, változtassak ezen, mert nem vezet jóra...és a poharam betelt, az Ő érzelmei kiégtek és bejött egy idősebb nő a képben akiben teljes társat lel, aki úgy gondolkodik mint Ő, aki Rá figyel...én meg itt állok és órdítani tudnék a fájdalomtól, hogy megnyomorítottam az egoizmusommal egy családot...3 gyerek lelkivilágát feldultam...Bármit ígérek neki, már késő, csak azt mondogatja...még nem költözött el, de tervezi...Visszaszeretném Őt kapni, mert szeretem Őt.....Azt érzem ,hogy csak ölelném és nem engedném el a karjaimból...Ha lennének ilyen esetre nézve hasznos tanácsitok, szívesen meghallgatom ( olvasom).Köszönöm
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook