Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szerezzem vissza a férjem? fórum

Hogyan szerezzem vissza a férjem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2021. okt. 8. 21:47

Biztos nem csak a hiúságodat bántja?

Egyébként a 9 év nem vészes ha jól tartja magát a nagyi, fejben is ott van és szerelmesek egymásba. Élhetnek még ők boldogan és nagy egyetértésben.


Hány évesek a gyerekek?

Eltudod magatokat tartani ha a férjed mégis pakol?

Drukkolok nektek, tanácsot adni nem tudok, erre recept nincs.

48. 5236d12e25 (válaszként erre: 46. - Guruljka)
2021. okt. 8. 21:17

Ő is egykoron az a típus volt, aki mindent megteremtett.

Majd a kérdező férje is eljut erre a szintre ha talál hozzá partnert.


Barátnőm is egy 12 évvel idősebb alkesszal él együtt.

Ja. Bocsánat nem alkoholista,csak szeret meginni minden nap 1-2 sört vagy mást is.

Volt, hogy matta részegen megverte, nem is egyszer.

Persze a buta szült neki. Elhagyni? Hova gondolsz??

Árány ember még úgy is, hogy csak élnek egymás mellett mint a 💩. Ő is többször visszavett a piából, abba hagyta pár napra, hétre majd kezdődött előröl.

Most megérintette a halál szele 2x is. Most megint árány ember.. Nem ivott mert beszart, hogy meghal. De most stabil gyógyszerekkel,úgy is újra kezdi..

47. Guruljka (válaszként erre: 46. - Guruljka)
2021. okt. 8. 20:45

"A férjem mindent a családjáért tett, értünk dolgozott látástól- vakulásig. Sokmindent elértünk az életben és ez mind Neki köszönhető...Amit nem jól csinált az az, hogy idogált, volt amikor napi szinten" - ez utóbbi azt is jeenti, hogy nem minden áldott napi programja volt az ivás.


Viszont kíváncsi lennék, mi is az a mennysség, amit megivott?

46. Guruljka (válaszként erre: 40. - 5236d12e25)
2021. okt. 8. 20:42

É is ismerek ilyet, de a fórumindító írt minden jót róla, amellett, hogy iszik.

Ezért gondoltam, hogy aki reggel megtermeli a pénzt és este elissza, az nem tipikusan a " mindent megteremtett nekünk" fazon.

45. Scherlock (válaszként erre: 43. - SadCat7)
2021. okt. 8. 20:38
Miért kell ő neked?
44. 5236d12e25 (válaszként erre: 43. - SadCat7)
2021. okt. 8. 20:26
Nem. Az alkohol sosem lehet kompromisszum tárgya.
43. SadCat7 (válaszként erre: 39. - 5236d12e25)
2021. okt. 8. 20:19
Nehéz volt, mellé feküdni néha a piaszag miatt bevallom, de komromisszum kellett volna legyen nem folytonos vita tàrgya.
42. SadCat7 (válaszként erre: 41. - SadCat7)
2021. okt. 8. 20:18
Telômrôl ìrok, elnézést a betûhiànyért.
2021. okt. 8. 20:17
Köszönöm a hozzàszôlàsaitok, elnézést az idogàl- iddogàl hibàért. A férjem nem ne ezném alkesznek, nem ivott az utôbbi idõben napi rendszerességgel, odafigyelt erre. Nyilvàn nem tette le 100%- ban, de emellett ott volt mindenben.Igaz a gyerekek tanìttatàsa ràm maradt...el is tojtattam õket javàbôl...20-30 mondatbôl nem lehet egy 17 évet ide leìrni. A lényeg, hogy szeretett engem, nõnek éreztem magam mellette, mégsem voltam megelégedve...most ebben a nõben lelki tàrsra lelt..Õ odafigyel rà, beszélget vele...Nem azért ìrtam, hogy itt talàljam a megoldàst, de minden egyedi kivülàllò tapasxtalatbòl, hozzàszôlàsbòl valamit( negatìvat v. Pozitìvat) leszûr az ember. Kint ülök egyedül õ bent olvas...nem mondanàm szarik az érzelmeimre, néha megsimogat...és ez màr talàn 1 percre erõt ad...Nem okyan könnyû ebbõl csak ùgy kiszàllni...szeretem õt és végtelenül bànt, hogy màs nõ karjaiba felkìnàltam tàlcàn...
40. 5236d12e25 (válaszként erre: 37. - Guruljka)
2021. okt. 8. 20:01
Nana, a volt szomszédom is nagy piás, reggel még megálja, max egy kis stampedlit tól be,hogy ne remegjen,mert a tetőn dolgozik ács mellett. De amint vége a munkának megy a dölj hátra.. Tehát még dolgozik, hogy legyen miből innia.
2021. okt. 8. 19:59
Amúgy sosem értettem,ki hogyan képes egy alkesszal nap mint nap 1 ágyba feküdni? Hogy képes elviselni azt a büdös alkohol gőzt ami árad belőlük, a bőrükből?
38. manó2000 (válaszként erre: 37. - Guruljka)
2021. okt. 8. 19:56
Hát ja, lehet. Mindenesetre akkor se tepernék olyan férfi után aki lecserél.
37. Guruljka (válaszként erre: 34. - Manó2000)
2021. okt. 8. 19:24

Annyira nem italozhat, ha mindent megteremtett még a három szép gyerek mellett is.

Sőt valószínűleg már akkor is "iddogált", amikor összejöttek...

36. Sirga
2021. okt. 8. 19:14

Azt hiszem, mindent leírtak már előttem.

Valóban ijesztő lehet egy ilyen fordulat: aki mindent megteremtett, szeretett, az most másfelé fordul ... Ott vannak a gyerekek, de Te "egyedül" maradsz, és mi lesz az anyagi biztonsággal?

De! Ha most akkora is a harmónia a nagyi és a férjed közt, azért ez mégsem kapcsolat. Azt írod, nem történt köztük semmi. (Pláne nem élnek együtt.) Milliónyi buktató vár még rájuk, ha a férjed úgy dönt.

És Te? Ha mégis Veletek maradna - vagy visszatérne -, vajon meddig tudnád becsapni Magad, és elhinni/elhitetni vele, hogy nem bánt a piálása?

Könnyű innen véleményt formálni, de talán jobb, ha esélyt adsz Mindkettőtöknek - külön-külön - a boldogságra.

2021. okt. 8. 18:15
Szia! Nagyon sokan úgy tartják, hogy jó nőnek kell lenni, jó feleségnek, jó anyának, szexinek, csinosnak, odaadónak kell lenni, jól kell tudni főzni, szeretni kell a szexet, gondoskodni kell róla és szeretni. Én ilyen vagyok, mégis megcsal 30 év házasság után. Tavaly elköltözött 7 hónapra, majd visszajött hozzám, most megint költözni fog, nem tudta elengedni a nőt. Nincs recept. Ha szeret, melletted marad, vagy ha el is megy, vissza fog jönni. Akkor már csak rajtad áll majd, hogy túl tudod-e tenni magad a történteken.
2021. okt. 8. 18:10
Biztos, hogy te rontottad el? Azért nem olyan nagy kérés hogy ne piáljon már. Amúgy meg ilyen után minek tepersz.
33. tumbo2 (válaszként erre: 32. - Guruljka)
2021. okt. 8. 17:38
érdemes?
32. Guruljka (válaszként erre: 1. - SadCat7)
2021. okt. 8. 17:35

Nem igazán értem, ha a férjed az iddogálás mellett is mindent megteremtett és még agresszív sem volt, akkor minek cirkuszoltál.

Hagytad volna meginni a csökkentett adagjait inkább.

Sajnos hasznos tanácsot nem tudok adni.

Ezt elcseszerintetted.

31. Scherlock (válaszként erre: 24. - E46f572459)
2021. okt. 8. 17:33
Köszönjük Emese! :D
30. Scherlock (válaszként erre: 16. - SadCat7)
2021. okt. 8. 17:31

Nélküle, vagy amit nyújt (anyagi javak) anélkül?


Nem nagyon tepertél azért, hogy szeretve legyen...

29. Scherlock (válaszként erre: 15. - 9cc76994c5)
2021. okt. 8. 17:30
Tartom:)
2021. okt. 8. 17:15

Ma is tanultam valami újat. Nem ismertem ezt a szót, hogy "idogál" ami amúgy "iddogál"



A férjed alkoholista. Akinek nagymama korban egy 9 évvel fiatalabb családos alkoholista kell, na az olyan is.

A férjed nem hajlandó a piát le tenni a családjáért, a gyerekeiért ha már önmagáért nem, akkor az ilyennek nyitni kell az ajtót, mert csak rosszabb lesz idővel.

Amellett nevetségesnek tartom, hogy a férjed piál és csodálkozik, hogy nem alélsz el tőle..


Nekem sokkal jobban úgy jön át, hogy sérti a hiúságod és megijedtél hogyan kezdj új életet 17 év után, hisz mindent férjed teremtett meg, mint az,hogy annyira szeretnéd a férjed. 🤷‍♀️

27. Mazee (válaszként erre: 26. - SadCat7)
2021. okt. 8. 16:54

Azért abba a hitbe se ringasd magad, hogy csak Te vagy a hibás. Természetesen hibáztál, nem is kicsit. De a stressz nem mentség az ivásra és az is nehezen védhető, hogy Ő a házasságotok alatt másba lesz szerelmes.

Én úgy látom, hogy megijedtél. Az Ő viselkedésére Te nagyon rosszul reagáltál, de az alapprobléma még adott. Persze, most minden felett szemet akarsz hunyni, de ez csak a problémák szőnyeg alá söprése.

26. SadCat7 (válaszként erre: 20. - Secret8)
2021. okt. 8. 16:01
Igen, átgondoltam, mérlegeltem,hogy megéri-e minden erőmmel harcolni, vagy hagyjam....megéri hiszen a gyerekek nagyon szeretik, egy nagyon jó apa és mindenben ott volt mellettem, türelemmel a sok nemtetszésemnek....de, ha nem táplálja forrás a kutat...kiszárad
25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 19. - SadCat7)
2021. okt. 8. 16:01

Tette a dolgát, de valamiért csak nem tudott elvarázsolni.


Most mi változott, azon gondolkodj el.


Büszkeséged a család, ismerősök miatt?

Meginogni látszik az anyagi helyzeted?

A gyerekek fogják nagyon hiányolni? Mennyit töltött a gyerekekkel?


És leírta Secret leírta, biztos vagy benne, hogy ezt feltudod dolgozni a lelkedben, hogy nem fog sosem eszedbe jutni, ha hozzád ér, hogy előtted a másikkal bújt az ágyba? Most lehet úgy gondolod mindent megadnál, hogy visszaálljon a helyzet, de jönnek a hétköznapok újra és nem tudom ezeket az emlékeket, hogy tudod törölni, ha netán megint illuminált állapotban tér haza. És azt sem feljtsd el, ha ő tényleg a másikkal jobban érzi magát, állandóan zsarolhat vele, jó nem fogod be a szádat ezért-azért, fogja a kalapját és tovább áll ismét.

2021. okt. 8. 15:45
A nő olyan fèrfi nèlkül, mint a hal bicikli nèlkül.
23. michelle.r (válaszként erre: 1. - SadCat7)
2021. okt. 8. 15:37

"Félretettem Őt....nem figyeltem Rá, Ő volt az utolsó a sorban. Sokszor mondta ez így nem jó, változtassak ezen, mert nem vezet jóra...és a poharam betelt, az Ő érzelmei kiégtek és bejött egy idősebb nő a képben"


Biztos vagy benne, hogy szereted? Biztos, hogy nem csak attól rettentél meg, hogy egyedül maradsz?


Azt írod, 17 évig a családért élt, amit elértetek, az az ő érdeme. Közben te tojtál rá, holott el is mondta, hogy neki ez nem oké.


Ha csak azért kell, hogy megoszthasd a napjaidat, hogy a gyerekeknek ne kelljen elmondani, hagyd. Gondold át, hogy ha 17 évig nem számított, most miért ragaszkodsz hozzá. Aztán döntsd el, hogy lehet-e még közös jövőtök, és örülj, ha ő is így gondolja.

22. fincsi5 (válaszként erre: 19. - SadCat7)
2021. okt. 8. 15:30
Ha együtt maradtok, idősebb korában aggódhatsz, hogy mikor adja fel a szervezete. Mert feladja. És ha már a halál közelében van, és felgyógyul, újra inni fog. S az aggódással telik idős korod.:((
2021. okt. 8. 15:25

Milyen idősek a gyerekek?

Olyan nagy a szerelem h otthagyná őket is?

20. secret8 (válaszként erre: 1. - SadCat7)
2021. okt. 8. 15:24

Sokmindent leirtak előttem, én csak annyit kérdeznék, hogy belegondoltál-e abba, hogy mi van, ha visszakapod?

Marad benned tüske a másik nő miatt? Nem fog ez a tény még jobban eltávolítani titeket? Tudsz majd benne bízni?

Ha úgy érzed, le tudod ezt rendezni magadban, akkor ne hagy elmenni, próbáljátok meg megoldani együtt, hátha sikerül. Ha nem megy, akkor legalább megpróbáltad.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook