Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szerezzem vissza a figyelmét? fórum

Hogyan szerezzem vissza a figyelmét? (beszélgetős fórum)


1 2
40. Ailen Zia (válaszként erre: 39. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 15. 17:33

Vigyek termosz kávét holnap? :D Tagadhatatlan, hogy nézne egy nagyot, talán még vigyorogna is rajta.

Aztán meg azt mondaná: köszönöm, de már ittam vagy 3-at. Valahogy most csak a negatív végkifejlet jut eszembe... :)

Na majd holnap minden kiderül, remélem legalábbis. Odamegyek hozzá és majd ráterelem a szót valahogy. De ha csak a beszélőviszony marad meg, az biztos már csak ritkán fog látni akkor. Mert az csak nekem rossz ha látom... De nézzük a jó oldalát ugye? Levegő nélkül nem lehet élni! :)

39. 74f8c12b8e (válaszként erre: 38. - Ailen Zia)
2012. okt. 15. 17:22

fel a fejjel:)

ez már jó indítás,és tényleg érdemes előre kigondolni,hogy mit mondasz neki..én régebben le is írtam:D puska


Érdemes úgy kérdezni,hogy:van-e kedved...HOLNAP? vagyis határozott napot kérni.

Ha ilyen bizonytalanul válaszol,hogy nem nagyon ér rá,akkor megkérdezni:neked melyik nap jó?majd akkor hozzád igazodom:)

A termosz meg nagyon jópofa amúgy:D én tényleg vinnék magammal,ha teljesen nem-et mond.Ilyen kis humorokkal jól meg lehet törni a jeget,ha iylen mufurc hangulat van.

Azt mondanám:oké,elfogadom,és sajnálom,mert igazán szívesen leültem volna veled hosszabban beszélgetni.Remélem,azért egy hirtelenkávét megiszol most velem,ha már így a keblemem melengettem egész délután.

Ezen már biztos elmosolyodik,és viszonylag jó hangulatban tudtok elválni akkor is,ha nem jöttök össze,szóval megmaradhat a beszélőviszony.

38. Ailen Zia (válaszként erre: 37. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 15. 17:14

De hát a maradék kis bátorságom is elszáll amikor ilyen izé velem. A kávézás meg majd így zajlik le negatív esetben:


- Szia!.... Van kedved velem kávézni valamikor?

- Hát, nem nagyon érek rá...

- Sebaj! Mindenre van megoldás! - és előveszek egy termosz kávét...


:)

37. 74f8c12b8e (válaszként erre: 36. - Ailen Zia)
2012. okt. 15. 17:08

na...

Naaa....:D

Azért értem meg a pasit,mert én is,ha meguntam,hogy valaki csak vacakolt körülöttem,akkor egyszer csak lehúztam a rolót,betelt a pohár,nem volt kedvem többet várni.Elfogyott a türelem.

Figyelj..NEM tudja!Honnan is tudhatta volna? Majd elmondod neki,ha jól sül el a kávézás.

Ne legyél már ilyen végletes! valóban legyél bátrabb,úgy gördülékenyebben mennek a dolgok,ha pozitív,ha negatív irányba.

36. Ailen Zia (válaszként erre: 35. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 15. 17:01

De a levegőnek nézés az úgy levegőnek nézés ahogyan ki van mondva! Őt én sosem néztem így levegőnek meg másként sem! Érted miért akadtam ki? Oké hogy a fagyi visszanyal, de sosem néztem át rajta, hogy... ott van de rám se néz meg semmi, izé.....! Ááá komolyan mondom... Ha tudná, hogy azért voltam balf*** mert annyira szerelmes voltam akkor is belé, hogy majd összerogytam kb ha hozzám szólt! Jó hogy egy nyikk sem jött ki sosem rajtam... Úgy látszik, nagyon jól titkolom.

Majd iszok előtte, hogy le legyek lazulva... Én belőlem előjött a reménytelenségre ítélt énem. Ilyenkor sajnos pesszimista vagyok.


Tudod mit? Teljesen igazad van. Megkaptam. Ez járt nekem!

Holnap megpróbálok még vele értelmesen beszélni, ha nem megy eskü én nem erőltetem! Ott helyben végeztem az egésszel, mindennel! Ha nem akar, hát nem. Remélem legközelebb nem leszek szerelmes, nem leszek ilyen hülye, rezelős, lassú...

35. 74f8c12b8e (válaszként erre: 34. - Ailen Zia)
2012. okt. 15. 16:44

Hűűű..( :( te nagyon a béka feneke alól beszélsz.

kapd keicsit ösze magaad..ha egy yilen kis dologtól is így megzuhansz,mi leasz később?

Elő a jobbik mosolyoddal,és holnap meghívásra fel! még mielőtt befizetsz helyette valami önpusztító jelegű murira...


Hidd el,a "húzd meg-ereszd meg"-ben élni(mikor az ember nem tudja,hogy mi van) sem jobb,mint az,ha egyértelműen levegőnek vagy nézve.Szóval 1:1 az állás,de te még csak 1 napja viseled,máris ki vagy készülve tőle,ő meg..meddig is viselte?...ezen gondolkozz el!

34. Ailen Zia (válaszként erre: 33. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 15. 16:35

Hát már magam sem tudom komolyan... De még inkább kéne.

Igen, tudom a fagyi visszanyalt, de én sosem néztem levegőnek, ahogyan ő! Jól kiba***tt velem, mit ne mondjak, most aztán megadta ami járt!

Nem tudok mozogni, ha nem is találkozunk, de most ezzel annyira leamortizált, hogy már életkedvem sem volt, szólni se semmit... Pedig akartam volna, de aztán csak már a sírás kerülgetett. Azok a fejek... Mint a halálosztó neki!

Hát már komolyan mondom ennyi erővel be is vallhatom neki az igazat, mert már olyan mindegy! Teljesen mindegy már szerintem, én már úgy érzem. De legalább akkor lenyugodnék, hogy kiadtam magamból ahogyan kell.

Filóztam én is, hogy holnap e vagy máskor? De mit máskor? Máskor már meg szerintem kb köszönni sem fog... Holnap, ha akkor sem lesz semmi, én már nem tudom mit csináljak. Feladom....

33. 74f8c12b8e (válaszként erre: 32. - Ailen Zia)
2012. okt. 15. 16:23

Na..hát először is el kell döntened,hogy kell-e neked ez a pasi..vagy legalábbis hogy adsz-e neki 1 kávényi esélyt.

Akkor még mindig elhívhatod,de már holnap..

Berágnod felesleges,hogy kivételesen a fagyi visszanyalt.

Mondtam,hogy mozogni kell,ha akarsz valamit..:S Sokszor csúsznak el iylen szerencsétlen kis időeltolódáson fontos dolgok...

..miért is szemét húzás? TE nem jelezted felé egyértelműen,és időben,hogy szeretnél többet.Max akor volna tőle ROSSZ húzás,ha elmegy veled kávézni+ tök jó eggyüt+ megbeszélitek,hogy ez ismétlésért kiált minél hamarabb..

szóval nyugi:)

32. Ailen Zia (válaszként erre: 31. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 15. 16:17

Na most erre mondj valamit!

Na most elhívjam kávéra vagy borítsam rá úgy ahogy van? Azért most nagyon bepöccentem rá, ez szemét húzás volt tőle. Szedje akkor fel a barátnőmet aztán viszlát...

31. 74f8c12b8e (válaszként erre: 30. - Ailen Zia)
2012. okt. 15. 16:10
auhh..:(
2012. okt. 15. 15:31

Úgy tűnik ezt már elkéstem...

Ma is összefutottunk és ott volt a barátnőm is velem pont, erre teljesen figyelmen kívül hagyott. A barátnőmmel kezdett el beszélgetni, hozzám sem szólt semmi még csak rám sem nézett kb, csak amikor muszáj volt... Azelőtt meg azt ecsetelte nekem, hogy mért nem megy ásni a barátnőm mert van egy kis súlyfeleslegje... Nagyon ki vagyok most. Most akkor mégis ő is mit akar? Akkor ne nyúkáljon hozzám, ha aztán arra sem méltat, hogy rám nézzen... :'( Vagy kölcsön kenyér visszajár? De én sosem néztem levegőnek... :(

29. Ailen Zia (válaszként erre: 28. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 13. 12:48
Igazad van végülis! :D Most már begyorsítunk, nehogy lekéssem megint ezt a vonatot.
28. 74f8c12b8e (válaszként erre: 27. - Ailen Zia)
2012. okt. 12. 19:06

Szóval rezelsz? :) ezt megértem,de ha ezt megléped,végre tudni fogod,mi az ábra.

És nem jársz úgy,mint az egyszeri szegényleány,hogy addig várt,míg a királyfi becsajozott:D

27. Ailen Zia (válaszként erre: 26. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 12. 18:01
Értelek én, csak nem olyan egyszerű azt! :D Tudom, hogy attól konkrétabb már nem is lehetne mint egy kávémeghívás, csak megmondom őszintén rezelek attól, hogy milyen lenne a reakciója a meghivásra...
26. 74f8c12b8e (válaszként erre: 25. - Ailen Zia)
2012. okt. 12. 17:43

látom,hogy te nem hiszel nekem:D

nem baj,utoljára meg 1szer elmondom.A kávéra hívással tudod majd kifejezni,hogy tényleg pont vele akarsz beszélgetni,és ott ő is nyugodtabban jelen lehet,,és nem az lesz,hogy bárki odébb sodródik,vagy belebotlotok,vagy netán dolgozni kell(:D) munkahelyen ugyebár..Egy munkahelyi odacsapódás,és beszélgetés még nyugodtan lehet szórakozás.Egy kávérahívás előrelépés ehhez képest.

25. Ailen Zia (válaszként erre: 24. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 12. 17:30
Igen, valószínűleg azt hiszi hogy szórakozok vele, de rosszul hiszi. :) Most hogy megtettem felé a kezdő lépést, remélem majd észleli hogy oda vagyok érte. Azért a reakciòim tükrözték ezt. Ha még nem is hívom el kávéra,előtte még szeretnék vele beszélgetni hogy mégjobban levegye a dolgokat vagyis elhiggye nem szórakozom vele. :) Remélem megbékél idővel.
24. 74f8c12b8e (válaszként erre: 23. - Ailen Zia)
2012. okt. 12. 07:47

Érdekel valakit:)

Hívd meg mostmár arra a kávéra.:)

valószínűleg ösztönösen örül neked,de tudatosan meg morcos,mert tart attól,hogy megint csalódni fog,és azt hiheti,esetleg csak szórakozóol vele most.

2012. okt. 11. 16:22

No, nem tudom érdekel e valakit, de van új fejlemény. Kaptam az alkalmon és leszólítottam, igaz nem olyan lett ahogy terveztem teljesen. Sőt, elég morci volt az elején.

Szóval most elemezzétek ki nekem van e még esély.


Amikor összetalálkoztunk, tiszta izgalomban voltam, csörögtem a pénzzel ami a kezemben volt éppen mire ő köszönt és megsimította a kezem és mosolygott.

Aztán kis adás szünet volt, majd megkérdeztem van e kedve beszélgetni. Erre ahogy számítottam rá, elég morcin reagált. Azt mondta: kérdezz én válaszolok. Hát igen, valami ilyesmit vártam nem tagadom és értettem is miért úgy mondta ahogy... Továbbmenve - aztán azért csak elkezdtünk beszélgetni normálisabban is, nevettünk is némely témán, bár én folyton mosolyogtam és úgy nézhettem ki mint valami cékla meg izegtem mozogtam... Aztán azért megint olyan kicsit hűvös elköszönéssel találtam magam szemben, de azt is megértem ha olyan velem.


Ezek szerint nincs még elveszve minden?

22. Ailen Zia (válaszként erre: 20. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 10. 15:23
Jó ötlet. Valami ilyesmit kéne valóban tennem.
2012. okt. 10. 09:45
irtamma...verd ossze!
2012. okt. 10. 09:43

Hívd meg e gy kávéra,mondd neki,hogy szeretnél végre egy kedves emberrel beszélgetni,mert mostanában oylan hülyén jönnek kia dolgok körülötted.Jó lenne valami fényt látni az alagútban. és Mostanában nem találtál más iylet,mint ő..és a beszélgetéskor csak az életedről,meg a gondolataidról mesélj,ne az érzelmekről,meg a köztetek levő viszonyról.Viszont lelkesen köszönd meg,ha eljött,és utána mondd,hogy szívesen vagy vele,jó lenne legközelebb is.

Ez még nem vallomás,meg nem elköteleződés,de innen lehet továbbmenni,ha ezekre jól reagál.

2012. okt. 9. 18:57
Én nem erőltetem, nem vagyok olyan aki akkor is megy utána, ha nem látok viszonzást. Senkire sem erőltetem magam, viszont úgy érzem ha már ez a vonat elment, egy utolsó próba már akkor nem ronthat a helyzeten. Ha más nem arra mindenképp jó lehet, hogy valahogy elfeletjsem, ha látom a totális reménytelenséget.
18. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - Ailen Zia)
2012. okt. 9. 17:32
Erőltetett dolgoknak semmi értelme, mert előbb utóbb úgyis eljön az igazság pillanata.
17. 25d4b44717 (válaszként erre: 16. - Ailen Zia)
2012. okt. 9. 16:19

Ez a vonat szépen elballagott!

Ha kellenél neki igazán, ezt a mondatod is úgy értette volna, ahogy mindenki.

Ha már most ilyen problémák vannak.késöbb se lesz jobb.Én ha látnék egy csepp esélyt a nekem tetszönél.biz' mondhatna lányos zavarában, addig ütném a vasat, míg meleg.

A szerelem elött nincs akadály, ha kölcsönös.

2012. okt. 9. 14:47
Lehet. :) Csak ne lennék ennyire félénk tipus.
15. Zoa1 (válaszként erre: 14. - Ailen Zia)
2012. okt. 9. 14:40
szerintem meg ez pont egy olyan szitu amikor rá kell zúdítani :-) gondolj csak bele, lehet ettől van maga alatt..., egy pillanat alatt megváltozna minden.
2012. okt. 9. 14:38
Ha lesz olyan alkalom, akkor meglehet, de előbb fel kell vezetni azt is valahogy, mert rázúdítani sem lenne jó hirtelen. :)
13. Zoa1 (válaszként erre: 12. - Ailen Zia)
2012. okt. 9. 14:34

sok sikert!

de mondom, ha biztos vagy benne, akkor mondd el neki.., 5 perc és minden happy lesz! erre gondolj!:-)

12. Ailen Zia (válaszként erre: 11. - Zoa1)
2012. okt. 9. 14:33

Én úgy érzem magára vette.


Azt is úgy érzem, hogy lehetett volna valami, ha nem szúrom el. Mindenképpen kedves leszek vele és megpróbálok érdeklődni felőle, már ha válaszol is... Mert anélkül nehéz lesz előre haladni. :)

11. Zoa1 (válaszként erre: 10. - Ailen Zia)
2012. okt. 9. 14:22

hát ezt még annyira nem kéne magára vennie szerintem... mert simán érthette voln azt is ahogy te gondoltad...


de úgy tűnik, hogy mégis magára vette...


itt most az a kérdés, hogy mennyire vagy biztos abban, hogy össze akart veled jönni, hogy nagyon oda volt érted.., és hogy emiatt a mondatod miatt olyan veled mostanában amilyen...

mert ha 100%-ig, akkor ne habozz.., a legelső alkalommal mondd el neki, hogy hogyan értetted azt a dolgot...


de ha nem vagy benne teljesen biztos akkor javaslom, hogy tarts ki a kedvességeddel.., és adj neki olyan jeleket, hogy bejön neked

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook