Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szerezzem vissza a férjem? fórum

Hogyan szerezzem vissza a férjem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
109. michelle.r (válaszként erre: 86. - Bless the child)
2021. okt. 9. 20:29
Nem legenda, hogy a franciák szinte minden étkezéshez isznak egy pohár bort, mégsem alkoholista az ország ;)
108. Mazee (válaszként erre: 101. - Manyara)
2021. okt. 9. 19:46

Elnézést, megkövetem magam, az elmúlt 1 napban folyamatosan fröcsögtél. Btw, a 12 hozzászólásod nagyon-nagyon sok mindent elmond rólad.

"Néha egy keresésre a kereső mint most, kidobja a hoxa-t, na így jutottam el az oldalra tán pár napja"

regisztráció dátuma: 2020. ápr. 18. --> nagyon hiteles ember vagy, itt igazából akár lezártnak is tekinthetném a vitát. Biztos lesz kifogás.

Azért mert egy komoly kapcsolatom volt nem lehet tapasztalatom? Nem láthatom a családom/barátaim/ismerőseim élethelyzeteit, megoldásait, hibáit? Hagyjuk már...

A következő nagyobb hangvételű bekezdésedben szerepelteket pedig csak Te, az eltorzult szemüvegeden látod. A kommentek nagy százaléka pontosan a kérdezőt "hibáztatta". Ezt nem is értem. Kiragadsz dolgokat és általános érvényűnek veszed.

Egyik "hírportált" sem olvasom, nem elégítik ki az igényeim.

"Na jó kivéve ha húsz év múlva eszébe jutott hogy megmitúzták" --> az első pont, amiben egyet értünk, kevés dolog tud annyira bosszantani, mint a m2hype.


Long story short szerintem azért a saját házad táján is mit söprögetni.

107. 5236d12e25 (válaszként erre: 103. - VendrinerPiroska)
2021. okt. 9. 19:15

Na tessék. Lehet engem fikázni, hogy alkeszt kiáltok, miközben főhösünk maga vallja be, hogy nem tudja és nem is akarja abbahagyni.

Mi ez kérem szépen ha nem az alkohizmus első lépcsőfoka?

106. manyara (válaszként erre: 104. - 67bda711ba)
2021. okt. 9. 19:11

"Szerintem többet érdemelne a kérdező egy ilyen férjnél."

Szerintem mindenki többet érdemel annál amit kap. Na jó majdnem mindenki.:-)

De itt az volt a kérdés hogy miután az aszzonyka saját bevallása szerint módszeresen és szisztematikusan elhanyagolta -a férje határozott figyelmeztetése ellenére- hogyan akadályozná meg a családja felbomlását.

1. ötlet nincs

2. Nem érdemli meg őt az alkesz állat.-> rúgja ki.

Tiszta Simicska Lajos

-Bemegyek és kirúgom az egész szerkesztőséget!

-Már mind felmondtak

-Akkor is kirúgom az egész szerkesztőséget.

105. VendrinerPiroska (válaszként erre: 84. - 5236d12e25)
2021. okt. 9. 18:46
A heti 3*1 még nem feltétlenül veszélyes, de napi három, kihagyás nélkül azért igen.
104. 67bda711ba (válaszként erre: 102. - Manyara)
2021. okt. 9. 18:45
Egy férjet, aki iszik és elhagyja a gyerekeit egy másik nőért nem fogok dicsérni. Azt írtam le, amit gondolok. Ha olyan válaszokat akar a kérdező, amilyet szeretne látni, akkor tudja a választ a problémára. Kár, hogy nem segíthettem. További sok sikert a szuper férjjel. Szerintem többet érdemelne a kérdező egy ilyen férjnél.
103. VendrinerPiroska (válaszként erre: 64. - New(l))
2021. okt. 9. 18:40
"Amit nem jól csinált az az, hogy idogált, volt amikor napi szinten, nem volt agresszív soha, csakha felpiszkáltam a piálása terén akkor durvábban szólt vissza. Azt mondta fogadjam el, hogy ez egy erőt adó szükségess rossz amit nem tud abbanhagyni....Ezt nehezen,mondhatom egyáltalán nem tudtam elfogadni, annak ellenére, hogy az adagok csökkentek, de én a teljes alkohol hiányért áhitoztam. " Innen indult a licit. 7 deci is baromi sok szerintem.
102. manyara (válaszként erre: 100. - 67bda711ba)
2021. okt. 9. 18:29

#56

"az ilyen ne csináljon gyereket"


De már csinált! Hármat.Nem kell kidobni. Menni akar.Az asszony akarja hogy maradjon.Próbáld újraindítani a szoftvert mert ezzel a mérőverai hörgéssel nem segítesz a probléma megoldásán. Bár szerintem nem is ez volt a célod.

Válasz reakció

#100

Honnan tudja, hogy akarja ? Nyilván onnan, hogy most írogat itt kettő profillal. Nem indítok újra semmit, amit akartam leírtam és nem ragozom tovább. Mazee is leírta a továbbiakat , meg kellene fogadni a tanácsát


Hát ezen nincs is mit ragozni.:-))))

101. manyara (válaszként erre: 99. - Mazee)
2021. okt. 9. 18:17

Folyamatosan fröcsögnék? WTF? Összes időm nagy része? WTF? Manyara által írt hozzászólás (12 db)

Mind ebben a topicban! A mai napon!Rá lehet keresni:-)

Néha egy keresésre a kereső mint most, kidobja a hoxa-t, na így jutottam el az oldalra tán pár napja.

0 élettapasztalat? Te írtad hogy 22 vagy,és volt egy 5 éves kapcsolatod ami 17 éves korodban kezdődött

Ha időközben nem próbált fel a fél évfolyam akkor tényleg nem 0 csak erősen konvergál hozzá. Az Isten is nagy tapasztalatokkal bíró párkapcsolati szakértőnek teremtett

Nem nem érzem a problémát

Nem kelt undort bennem inkább csak mulattat. Némelyek elfogultsága megdöbbent. A szegény kérdező elismervén a kapcsolat meglazulásában játszott szerepét ami egyébként nemtől függetlenül igen ritka és dicséretes önkritikára vall, nem kapott többnyire tanácsot a házassága megmentésével kapcsolatban. Csak hörrrgést!!. A pasi az a rohadt alkesz aki büdös is és ki kell baszni mint a macskát szarni( lehet hogy kutya volt? ) És micsoda felháborodást váltott ki amikor szembesítettem a tisztelt hölgykoszorút hogy nem ez volt a kérés, kérdés.

Ami a felsorolt megélhetési feminnácikkal kapcsolatosan írtál az frenetikus.Nem hallottál róluk. Aha. Ezek az "izék" minden nap szerepelnek a haladár hírportálok főoldalán.(index, 444, latex izé telex, hvg,népszaga stb.)Te itt most vagy füllentesz vagy vidéki vagy ahol a körútiak szerint nincs internet.

"22 évesen mindent egyedül értem el." soha nem kellett semmit bekapnom ahhoz, hogy bármit elérjek. Biztos vagyok benne. Én még életemben nem láttam sőt még csak nem is hallottam olyat hogy egy nőnek bármi előnye származott volna abból hogy nő.Na jó kivéve ha húsz év múlva eszébe jutott hogy megmitúzták. Amúgy ma ráérek és a laptop megy mivel dolgozom is, és miközben főzök néha olvasom (írom) a fórumot.A gombát és a pipit bepaníroztam, a rizs tartár kész, a tyúkhúsleves fődögél. A Caesar saláta meg csak frissen jó. Az én kicsi gyönyörűségem kb 7-re ér csak haza a jó édes anyukájától.Hát ennyit. :-)))

ui. A bekapást én tényleg csak szabad akaratból elkövetett, konszenzuális alapon kölcsönös örömszerzés szándékával létrehozott cselekményként gondoltam.

Mindkettőtök izé mindannyiótók egészségére.

100. 67bda711ba (válaszként erre: 56. - Manyara)
2021. okt. 9. 17:02
Honnan tudja, hogy akarja ? Nyilván onnan, hogy most írogat itt kettő profillal. Nem indítok újra semmit, amit akartam leírtam és nem ragozom tovább. Mazee is leírta a továbbiakat , meg kellene fogadni a tanácsát
99. Mazee
2021. okt. 9. 16:44

Fáj az igazság? Honnan tudod, hogy 0 élettapasztalattal rendelkezem? Könyvtár-ruhaszakos? Csapatostul anyáznak?

És akkor azt állítod, hogy nem vagy frusztrált? Olyan embereket ismersz, akiknek a nagy részéről még csak nem is hallottam, most kellett utánanéznem. :D És emellett, egy olyan oldalon töltöd időt nagy részét, ahol a benned undort keltő nők vannak. Nem érzed tényleg a problémát?

És köszönöm szépen, soha nem kellett semmit bekapnom ahhoz, hogy bármit elérjek az életben. 22 évesen mindent egyedült értem el. Dolgozom, tanulok, sportolok, élek.

Lehet neked is ezt kellett volna tenned, akkor nem egy női oldalon fröcsögnél folyamatosan. Peace.

2021. okt. 9. 16:43
Én is így gondolom.
97. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 93. - Globus)
2021. okt. 9. 16:40

Az elején nem azt írta, csak azt, hogy iszik, ami neki nem tetszik, majd szerecsent mosdatott, hogy csak nem teljesült a vágya, hogy antialkolista párja legyen.


Szerintem, ha ennyi ideig nem érdekelte a férje, nem tűnt fel neki csak most, hogy mindent megkapott a családja tőle, akkor vagy a hiúsága, vagy a mocskos anyagiak miatt reccsent meg FI.

96. Guruljka (válaszként erre: 93. - Globus)
2021. okt. 9. 16:33

Monden helyzet más.

Én nem szilveszterre veszek pezsgőt, hanem a születésnapomra és megiszom az egész üveggel az este, illetve az éjszaka folyamán. Túl skót vagyok ahhoz, hogy kiöntsem, viszont vendéget sem hívok.

A következő évi pezsgőig sincs zéró alkohol, de nincs üveg pezsgős dorbézolás sem.


FI nem nevezte alkoholistának a férjét, csak azt írta, hogy iddogált. Nem számolt be viselkedésbeli anomáliákról sem, még annyiban sem, hogy a férje kiütötte volna magát.

95. Bless the child (válaszként erre: 93. - Globus)
2021. okt. 9. 16:30
Akikről én írtam, a vagy nem kategória. Amúgy én se iszom, vagyis hazudok. Táncos buliban évente 2x, ennyi az össz alkoholfogyasztásom.
94. Guruljka (válaszként erre: 84. - 5236d12e25)
2021. okt. 9. 16:26

Én nem állok be a dogma-gyártók sorába, ennek is megvan az oka.

De felhívnám az általános figyelmet arra, hogy a jelen eset is, mint általában minden emberi helyzet, többtényezős.

A leginkább szembetűnőek az alkohol, a szekatúra és a szájhigiéné mennyisége, illetve gyakorisága és ezek egymáshoz való aránya véleményem szerint egyforma súllyal esik latba.

Nem kellene egyetlen tényezőnél leragadni, habár a vita tagadhatatlanul kezd élvezetessé válni.

93. globus (válaszként erre: 90. - Bless the child)
2021. okt. 9. 16:23

Ez az átmeneti állapot. Utána tovább halad - vagy nem.

Nem tudom, hogy FI nevezte-e alkoholistának a férjét, vagy valaki más a beszélgetés fonala mentén.

Mondjuk nálunk mindenki többet iszik :D Szilveszteri 1 üveg pezsgő felét január elején szoktam kiönteni, hárman nem tudjuk elpusztítani.

Apám alkoholista volt, utolsó időszakában, mire tönkrement a mája, már egy pohár bor kiütötte. Nem egészséges dolog, hogy szervezetéből soha nem tud kitisztulni, mert utánaöntenek, öntenek folyamatosan. Szerintem inkább rúgjon be évente 2x, mint a csacsi, de közben zéró szesz... de ez csak az én véleményem.

92. 5236d12e25 (válaszként erre: 90. - Bless the child)
2021. okt. 9. 16:17

A rendszeresség az előkapuja mindennek..


Amúgy én ebben nem értek egyet. Vagy legalább is a környezetemben nem jellemző,vagy az már egy az egyben alkesz kategória.

91. Bless the child (válaszként erre: 85. - Manyara)
2021. okt. 9. 16:04
Haloperidolt már ne ajánlgass, már nem a 80-as években élünk:)
90. Bless the child (válaszként erre: 88. - Globus)
2021. okt. 9. 16:02
Azért a férjek nagyon nagy százaléka esténként, vagy kánikulában, vagy tök mindegy miért legurít 1-2 sört. Ezmellett biztosít mindent a családnak, szeretetben neveli a gyerekeit, mindenben jól teljesít, és még sorolhatnám. Semmiben nem veszélyezteti a testi, lelki, szociális jóllétet. Őket nehogy már alkoholistáknak hívjuk.
89. Mazee (válaszként erre: 85. - Manyara)
2021. okt. 9. 15:59

Milyen vita? Nincs itt semmilyen vita. Te femcsizel itt, a feleséged is csak egy buta nő, semmi több. Vagy nem így van? Itt érzek némi ellentmondást. :)

Te próbálod meghatározni. Amúgy igen, szerencsére a világ jobbik részén a nők dolgoznak, vezető pozíciókat töltenek be, számos tudományos díjat szereznek...stb.

Nekem nagyon elnagyolt az írásom. Mégis Te vagy egy általad mélységesen lenézett, nőkkel tele lévő oldalon és próbálod bebizonyítani, hogy több vagy mindenkinél.

Antipszichotikumokból látom jól kiművelted magad, lassan ideje lesz az estit bekapni. ;)

88. globus (válaszként erre: 74. - Bless the child)
2021. okt. 9. 15:57
De ki dönti ezt el, hogy már kimutatható? Rengeteg alkeszt sokáig bújtat a családja is, ha rákérdeznek, mennyi szeszt iszik: alkalomszerűen. Következő kérdés: gyakran van alkalma?
87. 5236d12e25 (válaszként erre: 82. - Manyara)
2021. okt. 9. 15:56

😂 Szeretem a magadfajta embörkéket. Komolyan..


Ismered a viccet?


Mikor az emberi testet teremtették, valamennyi testrész főnök akart lenni.


Az agy azt mondta: Mivel én irányítok minden testrészt, és én gondolkodom minde ki helyett, én leszek a főnök!


Azt mondja a láb: Miután én viszem az embert oda ahova akar, és kivitelezem amit mond az agy, én akarok a főnök lenni.

így folytatta a szem, a kéz, a szív, a tüdő és valamennyi szerv.


A segg erre azt mondta: Én vagyok a főnök!

Mindenki nevetett és abszurdnak tartotta. Erre segg megsértődött, összehúzta magát. Megtagadta elvégezni a dolgát.

Ennek követleztében az agy belázasodott, a szem kigúvadt, a láb remegett, a kéz erőtlenül lógott éa a többi szervnek is nehezére esett elvégezni a feladatát.

Végül mind könyörögtek az agynak, had legyen a segg a főnök. Így is lett!

A többiek most elvégzik a munkájukat, a seggmeg csak ül és sok szart csinál..



Mi ebből a tanulság?



Ahhoz, hogy valaki főnök legyen,nem kell géniusznak lennie,lehet egy közönséges segg is!

86. Bless the child (válaszként erre: 84. - 5236d12e25)
2021. okt. 9. 15:55
Van kultúrált ivaszat is. Nem lesz mindenkiből alkoholbeteg. FI férje se alkoholista.
85. manyara (válaszként erre: 79. - Mazee)
2021. okt. 9. 15:48

Tudod aki egy bármilyen vita keretében beleszáll a vitapartner, a vitában részt sem vevő feleségébe és azt sajnálatra méltónak tartja így ismeretlenül az sajnos nem értelmiségi hanem egy nagyképű tűrhő.

Főzőlap ? Lóg a lába közt? Azt hogy mi a normális azt te határoznád meg? Te miről delirálsz itt.Milyen célt is kéne elérnem? Szerintem kórosan túlértékeled magad és indulatvezéreltséged miatt még az írásod is elnagyolt(értelmiségem szerenécsre )Próbálj megnyugodni mert ennek rivotril vagy haloperidol lesz a vége. :-))

84. 5236d12e25 (válaszként erre: 76. - Bless the child)
2021. okt. 9. 15:42

Nekem meg nem egy szenvedélybeteg van a családomba.

Az aki megissza a heti 3 sörikéjét, az elfog jutni a heti mindennapi sörikéhez is.

83. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 77. - Manyara)
2021. okt. 9. 15:34
Sajnálom, hogy nem találkoztál még bölcs gondolatokkal bíró gyerekekkel. Így megértem, ez számodra csak a korosabbak kiváltsága.
82. manyara (válaszként erre: 73. - 5236d12e25)
2021. okt. 9. 15:34

Én viszont abszolút megértő vagyok a monomániáddal mármint ami az alkoholizmust illeti.

Monománia (az egy jelentésű görög monos,és az ugyancsak görög eredetű mánia szóból) egy pszichológiai fogalom tizenkilencedik század elejéről, jelentése rögeszme, hóbort, amiknek kiváltó okai általában a függőségek.Indokolatlan cselekvésekre vezető kóros lelki állapot, amelyre rögeszmék, kényszerképzetek fellépése jellemző.forrás : wiki :-))))

forrás wiki. :-))))

81. Auróra2010 (válaszként erre: 56. - Manyara)
2021. okt. 9. 15:28
Lehet, hogy koronás.
80. Mazee (válaszként erre: 79. - Mazee)
2021. okt. 9. 15:27
*főzőlap mellett áll
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook