Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szerezzem vissza a volt barátomat? fórum

Hogyan szerezzem vissza a volt barátomat? (beszélgetős fórum)


1 2
31. 39694c0c70 (válaszként erre: 1. - Anita9.2)
2012. máj. 1. 22:50

Nem zavaros, csak zűrös.

Ha meg szeretnéd oldani ezt a problémát, akkor sürgősen keressél egy olyan embert, akivel nincsenek veszekedések és baszogatás!

30. andi6020 (válaszként erre: 29. - 8b7e22b4a7)
2012. ápr. 29. 23:55
Azta, ez nem semmi.
2012. ápr. 29. 23:54

Húha!

Akkor ez nagy falat lesz :)

Akkor először kezdem azzal amit nem szeretnél hallani.Remélem nem haragszol,de úgy érzem tisztának a lelkem,ha felvázolom mindennek a jó és a rossz oldalát.

Minden fiatal kapcsolat ilyen....(az első mindig egy induló állomás,ritkán lesz tartós.)..a párommal mi is így voltunk,itt is én voltam a fúria(de azért mert előtte csalódtam már)Összevesztünk,kibékültünk...de az érzései irántam soha nem lankadtak,ezt észre veszi az ember.

Arra szeretnék kilyukadni,hogy nem emiatt történt meg a nagy szakítás.Ne érezd így,hogy emiatt rontottál el valamit.A hiszti is szexepil egy olyan ember szemében aki szerelmes beléd.Én is hisztis vagyok,de inkább sárkánynak mondanám magam.

Itt a pasival történt valami és ez sem miattad van.

Mikor megismerkedtetek,nagyon fiatalok voltatok.A pasi is tisztalelkű kisfickó, aki akkor nyitogatja szárnyait,a világ van számára,de még nem tud róla mindent....te vagy számára az első felfedezés,a legnagyobb kihívás,minden energiáját beléd fekteti,mert ezáltal olyat kap,amit addig még soha.Csodálatos vagy számára,az egyetlen,a legnagyobb kihívás,és izgalom,hisz szeretné ha hozzá tartoznál.Szerelmes,és te is.

Aztán jön az idő....telnek múlnak a napok-hónapok,évek.Egyre jobban beléptek a való világba.tágul a látókör,egyre több mindennel szembesültök,ismerkedtek meg.

Változik a férfi.Többet akar,egyre jobban kezd kialakulni a majdani férfi énje.

Már nem az a mély érzésű fiatal fiú akinek te megismerted.Viszik a vágyai,habzsolni akarja az életet.


Azért nem szakított veled,mert tartani akarta a vasat a tűzben,ha nem jön össze a másik lánnyal,ezért engedett vissza,majd dobott újra.Ő már nem akar téged,sajnos ez az igazság,de mint biztos lukra igényt tartott rád.Talán tartana is,ha tényleg csak annyi volnál,és nem akarnál járni is vele, csak forró szex és más semmi.Ahhoz viszont nem árt ha ász az ágyban, remélem a szex jó volt vele.

Most jön az a rész amit hallani szeretnél.

Nem tudom mennyire lehet ez terápia a kapcsolatotoknak az ő részéről....de neked ehhez sok mindenedet fel kell adnod.

Attól függ, hogy tartjátok most a kapcsolatot, és csak akkor merd feldobni,ha biztos vagy benne,hogy ő is benne lenne, különben csak leégeted magad és biztos másnak is elújságolja.

Szóval....Dominává kell válnod.Hűvös,céltudatos nővé,aki nem oszt meg vele semmit.Nem érdeklődsz hogyléte felől,hogy milyen napja volt,nem panaszkodhatsz többet arról,hogy szeplős vagy,vagy kicsit híztál.Ilyenekről többet nem beszélhetsz,nem kritizálhatod magad.Mindíg jófejnek és humorosnak kell lenned,erotikusnak,dícsérned sem szabad magad....hanem magabiztosnak kell lenned,aki tudja,hogy jó nő.Nem faggathatod,mikor miért és hova megy,csak szex és más semmi,mintha más téren nem is érdekelne.Aktívnak lenni az ágyban,bátor amazonnak,szinte tépni róla aruhát és ne szégyelj kélyesen sóhajtozni.Nem csak neki teljesíteni,hanem akaratosan kérni,hogy te erre vágysz és csinálja stb.,mert irányítanod kell,te vagy a domina,mégis a rabszolgája,ha mindent úgy csinálnál csak ahogy ő akarja,akkor hamar rád unna,mert nem kihívás,és nem kell betörni....soha ne alkudj meg ,ha nem tetszik neki valami,mond azt légyszíves akkor menj haza.Ne vitázz vele soha.Súlya legyen a szavadnak, egy szer mondj el valamit és ne térj ki a részletekre.Mond,hogy akkor nincs szex,mert hogy akard,ásznak is kell lennie.Ha azt mondja megváltoztál....azt kell mondani, valóban?Szerintem nem,inkább most vagyok végre csak igazán önmagam,akit te elnyomtál.Ez az egy esély van.De erre nem tudok neked garanciát adni,hogy mi lesz belőle és hova jut a kapcsolat.Magyarul fejet kell hajtanod egy nyitott kapcsolat előtt.Eddigi személyiséged feladva.


Úgy gondolom viszont ezzel nem kapnád meg azt amire vágysz, egy bizalmat,hogy azért szeretnek aki vagy,ahol önmagad lehetsz.Ez csak egy forró románc lesz,ha beválik.

Már te sem vagy szerelmes, ilyen nehéz a megszokás.Még olyanban is megalkuszik az ember,hogy nem szeretik, ragaszkodik a kapcsolathoz.Félsz biztos az újtól,ilyen a kapcsolat függőség.Nehéz az első kapcsolattól szabadulni,mert ott tapasztaltál meg mindent,azt hiszed más ezt nem tudja megadni.Pedig de mégyhogy igen!Félsz hogy lenne-e más,hisz ez a fiú is kivetette rád annó a hálóját!!Kelendő lennél, nála csak jobb jöhetne,hisz aki jönne azt nagyon is te érdekelnéd.Valamilyen szinten vett el az önbizalmadból.Meg akarsz neki felelni, javulni....holott ezek miatt nem benned a hiba, nem neked kell jobbá válnod, ö ilyen ember, ő változott....itt nem neked kellene javulnod, nem te vagy rossz,csak azért kritizál mert nem tudja,hogy megmagyarázni,megértetni veled,hogy ő már más lett és nem szeret.Aki szeret hisztisen is szeret,nem ez a hibád.A hiba benne van,hogy már nem érez irántad semmit,talán szexuális vonzalmon kívül mást nem.Máskülönben nem tartott volna 2.vas ként a tűben.

Én biztos minden erőmmel megpróbálnék túllépni rajta,hogy boldog lehessek,előtted az élet,bulik,falhatnád a pasikat.Nem pedig ez a reménytelen ragaszkodás, mert emiatt egy önbizalom hiányos nővé fogsz válni.Azt fogod elhitetni magaddal,hogy nem vagy elég jó.Én biztos 3-4 évvel idősebb pasikkal foglalkoznék a helyedben,akik tudják mi kell nekem.Fergetegesebb lenne az élet nélküle.

Gondold jól meg!

Jó éjt!

:)

28. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Anita9.2)
2012. ápr. 29. 19:31
Teljesen egyetértek a többiekkel.Túlságosan ragaszkodsz,pedig a leírásod alapján az jön le,hogy a fiú nem szeret,te meg mindenáron vele akarsz lenni.Ha ez neked jó,akkor csináld.
27. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Anita9.2)
2012. ápr. 29. 19:25

Sehogy. Örülj, hogy megszabadultál tőle, míg nem volt késő.

Aki igazán szeret, soha nem fog elhagyni...

26. f799cac10e (válaszként erre: 25. - Noarashi)
2012. ápr. 29. 18:22
én a lányra gondoltam konkrétan nem a pasira
25. Noarashi (válaszként erre: 23. - F799cac10e)
2012. ápr. 29. 18:21
Ne pszichologizáljunk...majd minden pasinak kisebbségi komplexusa van :)Legalábbis farok ügyileg :)
24. Noarashi (válaszként erre: 21. - Noncsi18)
2012. ápr. 29. 18:19
Miért az nem lekötés ha együttéltek? Szóval nekem meg ez a fura, hogy együttélés oké, de a házasság az....A másik ami már-már nevetséges az évekig tartó jegyben járás. Hogy egy pasi ismerősömet idézzem, egy gyűrűvel legalább befogod a csaj száját, és közben mégsem vagy befogva.
2012. ápr. 29. 18:17
lehet kisebbségi komplexusa van, és mindenáron valakihez akar ragaszkodni ilyen valamire gondolok
22. a0c1361e44 (válaszként erre: 21. - Noncsi18)
2012. ápr. 29. 18:01
Én inkább azt érzem ki a történetből, hogy a lánnyal van valami gond.
2012. ápr. 29. 17:57

En is egyet ertek az elozo hozzaszolokkal...... Soha nem alaznam meg magam igy egy fiu elott, nem konyorognek neki stb..... es amugy se kene egy olyan pali akienek egyiknap hianyzom masiknap meg nem akar velem lenni.... Ennek mi ertelme van???

Egyebkent azt veszem eszre, hogy olyan sok ilyen kis 20 eves srac van, aki megkeri a baratnoje kezet es fogalma sincs arrol, hogy ez milyen kotelek, vagy mit kene erezni...... En is a 20-as eveimben jarok, nem errol van szo, de mi is tobb mint ket eve vagyunk egyutt baratommal, egyutt is elunk, de meg erezzuk, hogy korai lenne "lekotni" magunkat.... Csak van most ket ismerosom is, ok is 20 eves sracok, es mindketto megkerte a baratnoje kezet, kozben annyi egyetertes es szeretet nincs koztuk mint koztem meg a parom kozott.... na mindegy kicsit eltertem a tematol, csak kicsit ugy erzem, hogy komolytalanok a fiuk ezugyben.....

2012. ápr. 29. 17:47
szerintem lelépett, mert nem jókat írtunk
2012. ápr. 29. 17:45
Na, most mi van?
2012. ápr. 29. 17:45

Ahogy viselkedsz elég kiábrándító nekem is, hát még egy pasinak. Akarlak, nem akarlak, de még is, ha te akarod, akkor én nem, ja beszélgetünk, akkor megint akarlak.

Fel kellene nőnöd! Keres mást, mert ő már ismer és elege van belőled.

Akit győzködni kell az nem téged akar. Ezt ideje lenne tudomásul venned.

2012. ápr. 29. 17:44

Csóri pasik.

Azért nekik sem egyszerű.

Sőt.

16. Bucóka20 (válaszként erre: 14. - Bucóka20)
2012. ápr. 29. 17:43

keresi=keresi az ember:-)


Boccs, csak én meg már nem itt járok.:D:-S

15. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Anita9.2)
2012. ápr. 29. 17:43

HÁny éves vagy? hat?

mit nem értesz azon, hogy nem kellesz neki?? :-O


a nyolcéves fiam is megérti, ha azt mondom, NEM. hát még ha többször is elmondom! :-D

2012. ápr. 29. 17:43

Pozitívat nem tudok írni és tudom,hogy ilyenkor minden szó süket fülekre talál.

Minden kis apró gondolatban a kapaszkodót keresi,de el kell engedned.

Tudod,aki menni akar,azt hagyni kell.


Azzal ha nyúzod jobb nem lesz,maximum rosszabb.

Az idő dolgozik,a többi meg már csak rajta áll.

Bár én már nem jönnék vele össze a te helyedben...

2012. ápr. 29. 17:42
Sehogy.
2012. ápr. 29. 17:32
Azt írtad,hogy ne írjunk olyanokat,hogy hagyd...Akkor nem írok semmit. Ha jól gondolom arra vártál,hogy rábeszélünk,próbálkozz még. Nem fogunk,mert egyértelmű sajnos...
2012. ápr. 29. 17:30
Sehogy sem. Ha kellesz még neki, akkor megtalálja a módját, hogy visszakapjon, ha nem, akkor fejen is állhatsz, akkor se fog ez működni. Ne csinálj semmit, hagyj időt neki, hogy tényleg kiderülhessen, hiányoztok-e egymásnak (jobban mondva te neki). Ha folyton "nyúzod", akkor csak azt fogja érezni, hogy megfullad melletted.
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Anita9.2)
2012. ápr. 29. 17:25
Mondjuk azért érdekelne, hogy milyen módon kellene veled közölni, hogy nem kellesz, ahhoz, hogy fel is fogd.
2012. ápr. 29. 17:22
Marpedig ha jot akarsz, akkor hagyon a fenebe. Ez nem mukodokepes dolog!
2012. ápr. 29. 17:22
szerintem ő már nem fog vissza szerezni, legalább is most nem lehet egy 10 év múlva újra össze futtok, és akkor komolyabban álltok egymáshoz.
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Anita9.2)
2012. ápr. 29. 17:20

Sehogy.

Ha csak nem akarod totálisan lealázni magad.


Szerezzen vissza ő téged.

6. bnedora (válaszként erre: 2. - Anita9.2)
2012. ápr. 29. 17:20
Akkor meg ne írj ki fórumot, és ne kérj tanácsot.
2012. ápr. 29. 17:19
Véleményem szerint, jobb, ha ennek a kapcsolatnak vége. Próbálj meg olyan fiút találni, aki ő van teérted. Olyan szekér után ne fuss, ami nem vesz fel.
2012. ápr. 29. 17:18
hát, megértem a pasit, én sem kezdeném újra. kicsit rosszul bántál vele, így a leírások alapján.
2012. ápr. 29. 17:17

Ez a vonat már elment...

Nem aláznám így meg női mivoltomat éveken át.

2012. ápr. 29. 17:17
Az olyan válaszoktól lécci kíméljetek,hogy hagyjam stb. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook