Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan békültök ki a párotokkal egy veszekedés után? fórum

Hogyan békültök ki a párotokkal egy veszekedés után? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. nov. 29. 12:21
Vitazni sokat szoktunk mindenrol, kiveve egymasrol,nagyon elvezzuk a nagy kompromisszum-koteseket :)
32. Alexx (válaszként erre: 30. - Esztella100)
2007. nov. 29. 11:48
Csatlakozom. :)
2007. nov. 5. 19:04
Rögtön az összeszólalkozás után jót nevetünk,hogy milyen kukák vagyunk:)...de max pár órán belül:)
2007. nov. 5. 18:23
Nem birom a haragot,ezért általában én kezdem a békülést.
29. rexona
2007. okt. 29. 08:38
Úgy, hogy én könyörögtem neki, hogy most már béküljünk ki.
28. caravell (válaszként erre: 14. - Bogyoka20)
2007. okt. 12. 11:00
Az én páromé igen és tényleg így viselkedik: nagyokat bődül (nagy hangja van,ha mérges) és büszke nagyon, el nem ismerné,ha hibázott. Mondjuk nekem az elismerés nem is nagyon kell, elég ha magában elgondolkozik rajta és levonja a tanulságot. Nekem fontos a nyugalom és a béke, ezért, miután szépen elmondtam, amit gondolok, hagyom, hogy lehiggadjon és utábna hétköznapiasan visszarázódunk. De ezt nem érzem megalázónak. A pasik természete ilyen és kész. Nem is igen szeretik túllihegni a dolgokat - nekik már a megbeszélés is az.
2007. okt. 12. 10:41
Még soha nem veszekedtünk. Nézeteltéréseink voltak, de semmi komoly. Általában mindent meg tudunk beszélni.
26. reni79
2007. okt. 12. 10:37
nem szoktunk veszekedni ugyhogy nem tudom hogy békülnénk.
2007. okt. 12. 10:35
Szerencsére nem szoktunk veszekedni ezért nem is békülünk:)
2007. okt. 12. 10:31
Elmegyünk vásárolni. Az őt is megnyugtatja,meg engem is. Aztán meghív vacsizni...:)
23. Donyta
2007. okt. 12. 06:05
Már nem szoktunk veszekedni, bár azelőtt sem. Volt amiben nem értettünk egyet, de megmondogattuk egymásnak, és aztán semmi különös nem történt. Feledésbe ment és kész.
2007. okt. 12. 05:26
Nincs szükség békülésre. Megmondjuk egymásnak a véleménynket és kész. Harag one. Tehát nem kell békülni.
21. Panna1
2007. okt. 12. 01:00
Ha hülyeségen veszekszünk, általában valami poénos dologgal ütjük el az élét. Ha komolyabb a vitatéma, akkor addig kell beszélni róla, míg meg nem nyugszik a lelkem.(ezt ő nehezebben bírja) És a végére még nem biztos, hogy egyetértünk. De legalább kibeszélem magamból, ami bánt, ő meg majd emésztgeti magában egy darabig. És következő körben már közelítenek az álláspontok... Vagy ha olyan volt, hogy megbántott,akkor próbál kiengesztelni. Van úgy hogy egy csók is elég, van hogy tök ideg vagyok, és akkor kicsit békén kell hagynia, és utána vezekelni, dörgölőzni egy kicsit.
20. Amena
2007. okt. 9. 15:15
A Kedvesemmel nem lehet veszekedni, mert amíg én fújom a magamét, Ő csak hallgat nagyokat. Ennek általában az a vége, hogy hülyén érzem magam, hogy felfújom a dolgokat. Egyébként pedig olyan kevés időt ötltünk együtt, hogy azt nem érdemes veszekedéssel rontani el. Ha jól végig gondolom a dolgokat, általában eltörpülnek és nem is érdemesek a vitára.
2007. aug. 29. 15:19
Megpróbáljuk megbeszélni a dolgokat, ami nehézkes, mivel a párom mindig állítja, hogy neki volt igaza, én meg hiába próbálom elmondani neki, hogy zért ő sem tökéletes... szóval van, hogy még jobban összeveszünk ilyenkor. várni kell egy kicsit, amíg mindketten lehiggadunk, és akkor könnyeben megy a dolog. amugy ez azért érdekes, mert ha ő megbánt, vagy igazságtalan volt velem, akkor a dühömet én kiadom magamból, és utánna minden jó, ő meg képes még napokig a vitán rágódni...
2007. aug. 29. 09:14
Veszekszünk, de össze nem veszünk. A beszélgetést ált. veszélytelenebb vízekre tereljük. Később pedig megbeszéljük, mi volt a félreértés. (Pontosabban a párom magyarázkodik. Ugyanis ált. ő bánt meg engem.)
2007. aug. 3. 11:13
Általában én kezdem a békülést,ha én hibáztam, azért, ha ő, akkor azért mert sokáig durcizom és ő feladja a kísérletet...
2007. aug. 3. 11:09

Sajnos ez nálunk elég nehezen megy . a párom elég keményfejűre sikeredett, és nem is szeret nagyon diskurálni-szóval nehezen.

Még szerencse hogy eléggé szeretem ahhoz, hogy ezt toleráljam neki.

2007. aug. 3. 10:38
Attól függ ki kezdte és egy puszi és szent a béke!Najó azért kell becézgetni, hogy be adja a derekát!
14. bogyoka20 (válaszként erre: 5. - Rexona)
2007. aug. 2. 18:29
Nem oroszlán a párod horoszkópja?
2007. aug. 2. 10:32
Egyszerűen csak normális hangon szólok hozzá. Olyankor veszi a lapot és ő is úgy szól vissza, és már meg is oldódott a kérdés. De van hogy csak odabújok vagy átölelem hogy minek veszekszünk ha szerethetjük is egymás. Attól függ miért veszekedtünk.
2007. aug. 2. 10:24
rövid idő után mindig enged valamelyikőnk
2007. aug. 2. 10:24
Ha kiduzzogtuk magunkat, valamelyikőnk beszól: "gyere ide és imádjál! :)" És akkor ölelés, puszi stb... Ha nagyon lényeges dolgon kaptunk össze, akkor azért még ejtünk róla szót, de higgadtan.
2007. aug. 2. 10:03
Ha neki volt igaza, akkor hízelgek egy kicsit:).Ha meg nem, akkor okos enged alapon...Felesleges túl sokat veszekedni...az élet megrontója lehet.
2007. jún. 10. 06:15

Mi megtanultuk,hogy aki mérges az kimondja,a másik meg halgat,megvárja mig lenyugszik és utánna nyugodtan meg lehet beszélni a probémát.

Igy nincsenek nagy veszekedések.

"Ha mindketten mondják a szomszédok halgassák."

8. mazsi-drazsi (válaszként erre: 1. - Kék)
2007. jún. 9. 23:16
Kérdés min vesztetek össze. Mert ha csak valami apróságon, akkor nem érdemes hosszan mosolyszünetet tartani és mivel a párod természete olyan, hogy nehezen békül, tedd meg az első lépést te. Ha viszont komoly dologról van szó, akkor nem jó ha mindig te engedsz.
2007. jún. 9. 23:02
Mi nem szoktunk hangosan veszekedni! Ha valami gond van megmondjuk, aztán általában nem szólunk egymáshoz. Régen én bírtam rövidebb ideig, de mostanában, ha tudom, hogy nekem van igazam, kivárom, hogy ő szóljon hozzám. De van amikor a napi dolgokat muszáj megbeszélnünk, és utána "elfelejtődik" a vita.
2007. jún. 9. 22:45
Megy a duzzogás,aztán egyszer csak elröhögjük magunkat!:-)
2007. jún. 9. 22:01

sajnos nekem kell "megaláznom magam". volt már úgy, hogy ő hibázott, csak megvan az a tehetsége, hogy a végén még én vagyok a "rossz", vagyis majdhogynem belémbeszéli, hogy sokszor kiállhatatlan vagyok,,stb.

tehát ha békét, vagy jobb hangulatot akartam, akkor kedveskednem kellett.

az utóbbi nézeteltérésünk is így zárult. tudom, hogy jó nagy hülye vagyok sokszor, csak még szeretem.

7 éve vagyunk együtt, így előfordul néha egy kis vita.

2007. máj. 9. 19:38
Nagyon könnyü helyzetben vagyok,mert a ferjem nem egy haragtarto tipus.A vitak,vagy veszekedesek utan nem sok idö telik el es mar probal kiengesztelni,meg akkor is ha neki volt igaza:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook