Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vita, veszekedés, megoldás? fórum

Vita, veszekedés, megoldás? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vita, veszekedés, megoldás?

1 2 3 4
2011. nov. 6. 12:02
Már alszik is le is raktam.De kiszivárgoitt másik kettő hozzám.Úgyhogy ennyi volt a nyugi.
113. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 112. - Gycsv)
2011. nov. 6. 11:39
Azzal általába n incs is gond.Mert tegnap is mikor a kandaLLÓT CSINÁLTA VAGY KÉT GYEREK LÁBATLANKODOTT KÖRÜLÖTTE.Megint megnyomtam a caps lockot bocs.Szóval most csak bosszúból küldtem be.Ennek ellenére egy mindjárt elalszik a kezembe.Úgyhogy utána nyugi lesz.
112. gycsv (válaszként erre: 111. - 44bc6f2b60)
2011. nov. 6. 11:31
Mindenképpen be is kell őt vonnod a gyerekekkel való foglalatosságba.
2011. nov. 6. 11:23
Na most ráküldtem két gyereket is nehogy már ellegyen magába miközbe én néggyel foglalkozok meg itt pötyögök.
110. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 109. - Gycsv)
2011. nov. 6. 11:14

De én nem akarom hogy "ki kelljen bíronm!!!"

Őszinte legyek?Este mikor lefürdök olyan jó a tisztaság érzése.De mond meg ki az aki nem izzad meg egy akármilyen rövid szextől???

Néha szeretném élvezni a tisztaságot.Meg egyénként is.Mért nem lehet néha olyan este hogy csak összebújunk és nem szexelünk?Nem igaz hogy mindig a nőknek kell engedniük.A férfiak is "felnőttek" nőjön már be a feje lágya egy 40 éves férfinak könyörgöm.

109. gycsv (válaszként erre: 108. - 44bc6f2b60)
2011. nov. 6. 11:09
Húú látom nagyon felhúzott. Tudod én már egy csomó mindenre rájöttem. Muszáj a pasiknak a szex. Azzal ha van tudnak gondolkodni, ha nincs nem tudnak. Csak egy fél óra ennyit kibírsz. És akkor minden rendben lesz. Tudom 4 gyerek fárasztó, de ők úgy érzik, hogy el vannak hanyagolva. Ők is gyerekek, vedd már észre. Nekik is szükségük van a totojgatásra. Figyeld csak meg ha engedsz mennyivel türelmesebb lesz veled. Csak egy fél óra, kibirod...
2011. nov. 6. 10:59
Hát ma nem vagyok pozitív sőtt téged irigyellek.Ma reggel a férjem elkezdte megint a kötözködést beszólogatást.Még szép hogy nem hagytam szó nélkül.Hetek óta nem csinálta és most megint.Mért is? Hát persze hogy azért mert az elmúlt 24 órába nem volt szex.Mért is bírna magával.Fenébe hát vezesse le rejszolással a feszültségét.Éreztem reggel arra várt hogy odamennyek .Dehát az elmúlt hetekbe ha reggel nem volt akkor este volt.Nem igaz hogy nincs benne annyi megértés hogy ne váérja el tőle ezt.És ne büntessen ha nincs szex.,Mert ő ezt annak szánja.Mikor beszól hogy a konyha egy hét múlva sem lesz rendbe tudja hogy felidegesít vele mert ki nem állhatom ha az én munkámat fikázzák vagy azt amit éppen nem csináltam meg.Előző nap a 4 gyerekével a várost jártam és elmúlt 1 mire hazaértünk.Na most ezekután hogy volna kedvem még mosogtani is???Mikor a két kicsi felváltva hisztizett hol ezé hol azé.Ő nem érti hogy mennyire fárisztó mikor 4 gyerek összes igényét kell egy hosszú sétával egybekötött játszóterezés van.Mikor hazaérünk akkor meg mindenki hulla szóval...ő meg minden nap könyvet keres hogy bent tudjon olvasni hogy ne unatkozzon.És ki dolgozik a családba természetesen őőőőőő én CSAAAAK itthon vagyok és semmit sem csinálok.
107. gycsv (válaszként erre: 106. - 44bc6f2b60)
2011. nov. 5. 12:52
Fő a pozitív gondolkodás. Mindenkinek így kellene élni....
106. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 105. - Gycsv)
2011. nov. 4. 12:18
Én is íg állok hozzá.Hogy ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy is lesz pénz annyi hogy talpon maradjunk olyan nincs hogy nincs.És ez hálistennek műkszik is.4 gyerek mellett nem lehet hogy ne legyen pénz
105. gycsv (válaszként erre: 104. - 44bc6f2b60)
2011. nov. 4. 10:32
Igazából az az agykontroll, hogy a saját gondolataidat változtasd meg és hidd el saját magad, amit gondolsz. Ez vonatkozik betegségre lelki bajra pénzre munkára stb. Nálam pl nagyon jól működik az, hogy elhitettem az agyammal, hogy nekem mindíg lesz pénzem bármi történjen is. Annyi biztosan, h meg tudjak élni.
104. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 103. - Gycsv)
2011. nov. 3. 20:29
Anyámék egy időbe próbéltak ebbe belevonni de valamiért elmaradt.azaz igazság hogy ők olyan hókusz pókuszt levágtak hogy majdnem bizalmatlan vagyok az agykontrollal.Fater mindig azzal jött hogy fáradt vagy?Látom az aurádon. Szóval elég kellemetlen volt.De az önszuggasztióba hiszek ezt szoktam is gyakorolni főleg ha nagyon fáj a fejem.Ez önagykontrolozás.És ha a hangulatod a mélyponton van ott is segíthet.
103. gycsv (válaszként erre: 102. - 44bc6f2b60)
2011. nov. 3. 20:25
Másra is lehet hatni agykontrollal. Lehet neki energiát küldeni.
102. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 101. - Gycsv)
2011. nov. 3. 20:17
Ez így van.azt agykontrollal sincs nekem se gondom de én annál inkább az önkontrollba hiszek az önszuggasztióba.Hogy mással kapcsolatba hat e azt nem tom de nem is kérdőjelezem meg.
101. gycsv (válaszként erre: 100. - 44bc6f2b60)
2011. nov. 3. 20:15
Inkább én agykontrollal próbálok és más technikákkal hatni rá. Most nem beszélgetünk ő időt kért az én emailemre. Most várjuk, hogy teljen az idő. Nem is szeretnék most vele találkozni hagy gondolkozzon nyugodtan neki is el kell tudni dönteni mit akar.
100. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 99. - Gycsv)
2011. nov. 3. 19:52
Helyes helyes.De ha hívő vagy egy kis vagy inkább sok ima rásegítene a dologra.Beszélgettetek azóta a pároddal?
99. gycsv (válaszként erre: 98. - 44bc6f2b60)
2011. nov. 3. 19:44

Hát próbálom keresni a megoldást.

Te is megtaláltad úgy látom a kapcsolatotokba a köztes megoldást, ami mind a kettőtöknek jó.Nálunk is régen téma volt a több szex. A pasik mindig többet akarnak általában.Aztán abban mi is összehangolódtunk.Nálunk most már teljesen jól beállt ez a szex téma.

Én nagyon pozitívan állok a dolgokhoz. Csak jó lehet a vége semmi mást nem fogadok el...

98. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 97. - Gycsv)
2011. nov. 3. 19:13

Hűha, lehet finomabban kellett volna.de már az is nagy szó hogy ő akarta ez dícséretre méltó. Sajnos a kereszttesómék kapcsolata sincs teljesen rendbe és hasonló gondjaik vannak mint nekünk.Az én részemről hogy kedvesem túl sokszor akar szexet a férjem szerint meg ritkán van.Régen ezen rengeteg vita volt.

Szóval kitaláltam dolgokat.Pl hogy egy héten egyszer mindig szánok időt az együttléteinkre. De az mindig persze azon kívül is min heti 2-szer.Mennyünk sétálni a városba többször közös programok ...szóval ezeket felsoroltam a keresztesómnak.Mondtam neki hogy hát ő se mai csirke mondja meg az urának hogy már 40-et betöltötte 3 gyereket szült több fronton meg kell felelnie értse meg hogy nem bírja azt a mennyiséget amit az szeretne.És képzeld el sikerült megbeszélniük és azóta nincs veszekedés köztük ebbe a témába.Módfelett büszke vagyok magamra hogy én tudtam megoldást javasolni az ő gondjukra.Nálam kicsit változott a helyzet meg a férjem , többet simogat így én is többször rá tudok hangolódni.szóval...muszáj türelmesnek lenni a megoldás úgyis adja magát.Keresni kell persze de nem erőszakosan és mindig optimistán állni a dolgokhoz"ÚGYIS MEGOLDÓDIK"persze nem a sültgalambot várni hanem keresni kell a megoldást de te ügyi vagy a leírtakból látszik hogy keresed.

97. gycsv (válaszként erre: 96. - 44bc6f2b60)
2011. nov. 3. 16:59
Voltunk párkapcsolati terápián. A férjem akart menni. Egész szépen haladtunk aztán a végén összeomlott minden. Ott borult a bili. A pszichológusnő megmondta neki az én elvárásomat vele szemben és akkor határozta el, hogy elköltözik. Nem tudott szembe nézni a hibájával, amit a lelki baja okozott. Mára már remélem máshogy látja...
96. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 94. - Gycsv)
2011. nov. 3. 16:40
Hát lehet hogy együtt kéne egy orvossal beszélnetek vagy pszcihológussal.Az segítene feloldani ezeket a lelki görcsöket.Csakhát a pasik nem hogy idegennek de a saját feleségüknek se akarják beismerni a gyengéiket.
95. gycsv (válaszként erre: 93. - Lysiantus)
2011. nov. 3. 16:28
Köszi én meg nem adom fel:-)))
94. gycsv (válaszként erre: 89. - 44bc6f2b60)
2011. nov. 3. 16:28
Persze van benne megértés, meg nagyon szereti a fiait is tudom. Az is volt a fő baj, hogy az infarktusa után ő is sérült lekileg. Nem tudta feldolgozni. Ezért önző lett csak a maga feje után ment. Nem ilyen volt ő. Azt mondta nem tudja mennyi van már neki hátra és élni akar. Ez az élés motorozást jelentette nem mást.Ezen is ment a veszekedés, hogy én meg mást akartam volna csinálni a hétvégén ő meg nem engedett az ő elképzeléséből.Ilyen hülyeségek miatt folyt a vita, hogy kinek legyen igaza.
93. Lysiantus (válaszként erre: 91. - Gycsv)
2011. nov. 3. 16:22
Szurkolok neked. :)
92. gycsv (válaszként erre: 88. - Lysiantus)
2011. nov. 3. 16:22

Egyértelmű, hogy túl sok volt, ami jött magától aztán meg az is amit bevállaltam magamtól.

Mindíg is olyan voltam, hogy mindenkinek meg akartam felelni.Ezt már nem így látom....

91. gycsv (válaszként erre: 89. - 44bc6f2b60)
2011. nov. 3. 16:20

Tudja leírtam neki emailben. Kaptam tőle sms-t, hogy azóta is az emilemen rágódik és időt kér.

Most az idő nekünk dolgozik...

2011. nov. 3. 14:28

Hát jó párszor ismételetem magam.bocsi

"Ennyi minden után azon csodálkoznék ha nem"

ide ia végére igent akartam írni csak a gyerkőceim bezavartak.

89. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 87. - Gycsv)
2011. nov. 3. 14:22
Hát akkor depressziós lettél?Ennyi minden után azon csodálkoznék ha nem.Ha valaki depressziós ő maga nem ismeri el nem akarja elhinni hogy vele is megtörténhet az hogy elmentél orvoshoz a legjobb dolog volt amit tehettél.szoktál a férjeddel találkozgatni?Ha nem lehet addig várnod kéne vala amíg a gyógyszer nem kezd el hatni.,És utána ha biztos vagy benne márpedig úgy vettem ki a aszavaidból hogy biztos vagy abba hogy a férjed szeret a későbbiekbe esetleg randizgathatnátok és ha a férjed látja hogy joibban vagy elmeséled hogy gyógyszert szedsz voltál orvosnál.biztos megérti a helyzetet és visszamegy hozzád.Biztos vagyok benne.Ennyi év együttélés után ennyi megértés biztos van benne nem?Milyen ember?
88. Lysiantus (válaszként erre: 87. - Gycsv)
2011. nov. 3. 13:16
Nagyon együtt érzek veled. Már az nagyon megviselhetett, hogy a beteg édesanyádat ápoltad, s tudtad nem fog meggyógyulni. A férjed betegségében is mellette voltál és mindenben helytálltál. Túl sokat vállaltál, túl sok minden hárult rád és nem bírtad lelkileg, ez volt az oka a sok veszekedésnek?
87. gycsv (válaszként erre: 86. - Lysiantus)
2011. nov. 3. 13:02

Dehogynem beszélgettünk. Nagyon sokat. 33 éve vagyunk együtt. 29 év házasság 4 év együttjárá.És még most is nagyon szeretjük egymást csak a tavalyi év nagyon húzós volt mind a kettőnknek és egyszerre voltunk nagyon rossz passzban.

Tavaly meghalt az Édesanyám fél évig ápoltam előttem ment tönkre pelenkáztam lebénult szóval szőrnyű volt látni ahogy leépül előttem. Minden nap csak azt kértem legyen már vége. Júliúsban vége lett a harcnak a rákkal. 3 hét múlva kimentün Erdélybe, hogy ott kicsit kikapcsolodjunk a történtek után férjemmel és barátokkal Ott a férjem szívinfarktust kapott. Meg is műtötték ott kint. Szőrnyű volt átélni azt, hogy elveszíthetem. Anyukám halálát űberelte az ő betegsége.Egy hét után hazajöttünk itthon 3 hét rehabilitáció oda is jártam állandóan látogatni. Aztán kisebb fiam szalagavatója ott is helyt kellett állnom mint szülői munkaközösségi tag. Aztán férjem 50 éves lett csináltam neki 27 fős meglepetés partit teljesen egyedűl főztem készültem . És jött a Karácsony akkor öszeomlottam. Utána nagyfiam szakított 5 éve tartó barátnőjével, aki nagyon közel állt hozzám. Úgy eltelt ez az év, hogy csak veszekedtünk a férjemmel. Én tudtam, hogy lelkileg nem vagyok rendben. 1 hónapja elköltözött és én akkor összeomlottam. Elmentem orvoshoz. Azt mondta, h a 24. órában mentem el. Most szedem a gyógyszert még nem nagyon hat sokat sírok. Hát ennyi röviden...

86. Lysiantus (válaszként erre: 85. - Gycsv)
2011. nov. 3. 12:51

Értem. Soha nem is beszélgettetek erről? Sokat segíthetett volna ha mindketten jól kibeszélitek magatokat, vagyis együtt megbeszélitek a problémáitokat.

Végleges a döntése? Ismerek olyan párt, akik, egy ideig külön éltek, aztán rájöttek, hogy mégiscsak együtt kell élniük.

85. gycsv (válaszként erre: 79. - Lysiantus)
2011. nov. 3. 12:39
Nem nem azt gondolom, hogy míndíg engednem kell. Csak fel kell ismerni azt a helyzetet amikor csönben kell maradni. Aztán nagyon sok esetben ő engedett. Csak az volt a baj, hogy akkor mikor kellett volna nem tudtam csönben maradni. Vannak határok és én sokszor átléptem.Hiba volt.Sokat történt az amit én akartam nem volt ez nekünk teljesen egyoldalú.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook