Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan békültök ki a párotokkal egy veszekedés után? fórum

Hogyan békültök ki a párotokkal egy veszekedés után? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. jan. 31. 23:08

nem szokott velem veszekedni,inkább én vele!Ha végeztem megkérdezi:akkor most du**nk? :)

na ilyenkor küldöm a retkesbe,de azé benne vagyok :P

62. Frigga
2011. jan. 31. 23:03

D....unk egy oltárit. =D

A páromnak igazi smaragdzöld szemei vannak, és gyönyörűek, amikor haragosan néz...*.*

2010. okt. 31. 08:38

Nálunk főleg én veszekedek. Mert valami idegesít.

Aztán bocsit kérek, vagy ha ő elalszik hamarabb, akkor írok egy cetlire neki valami kedveset és oddateszem az asztalra, ahol eszik hajnalban vagy éjjel..

2010. aug. 25. 21:03

Veszekedés? Nem emlékszem...


Vita, az már volt, néha.


Pl. ha dilis vagyok, ami azért előfordul és előbb utóbb kiborul a bili, akkor durci van nálam és egy idő után jön és b*sztat, hogy mi van hisztis p*csa, persze vigyorog és levett a lábamról.


Ha valami miatt ő fordul be, akkor az már keményebb dió, kb. másnap estére megenyhül...

2010. aug. 25. 20:44
Sehogy...............
2010. aug. 25. 20:41

Vagy húzzuk egymást, feleselgetünk, mindig visszavágunk.. a végén valamelyikőnk elmosolyodik, és kész, ki vagyunk békülve.:D

A másik.... összeveszünk, hiába kérünk bocsánatot, minimum 2-3 óra, míg megbékél a másik... na ez a rosszabbik. Nagyon rossz szokás a durci..

2010. aug. 25. 20:36
Nalunk altalaban ugy van, hogy valamin osszeszolalkozunk (nem ordibalva, csak normalis hangon), en meg konyorgok neki, hogy jajj de ne vesszunk mar ossze, erre a parom nyugtatgat, hogy hiszen nem is veszekszunk! :D Ez olyan vicces visszagondolva. De halisten nem surun van ilyen es ha van valami kis konfliktusunk is, akkor igyekszunk viccesre venni a temat.
2010. aug. 25. 19:37
Szeretkezünk és szent a béke.:))
55. Benita anyuka (válaszként erre: 54. - Yourserenity)
2010. aug. 25. 19:33
Ez tetszik:ODDDDDDDD
2010. aug. 25. 19:28
Én ezt nem tudom, mert a párommal még "csak" három éve vagyunk együtt,de még soha nem is mordultunk egymásra! De ha mégis ilyen történne, akkor valószínű, hogy simogatnám, meg igyekeznék kitalálni a gondolatát, és mindenféle módon kedveskednék, csak hogy megint halljam a nevetését, meg lássam az a ragyogást a szemében ami csak nekem szól....
53. petka
2008. nov. 25. 15:28
Jó nehezen. Mindketten makacs természetűek vagyunk, de én előbb kezdeményezem a békülést. Ő egy darabig nem enged, mondjuk fél napig nem szól hozzám, aztán egyszercsak elkezd visszafogottan kommunikálni velem. Egy idő után meg teljesen felenged és nem tart haragot. Én sokkal előbb kérek bocsánatot. Van úgy hogy ő is bocsánatot kér, van hogy csak megölel, ezzel jelezve hogy szent a béke. Én inkább nem is kezdeményezek veszekedést, és igyekszem alkalmat sem adni rá, mert volt már olyan hogy az utazási iroda sziesztája mentett meg attól hogy megvegye a repjegyet melegebb éghajlatra és engem otthagyjon. Kiderült hogy később azért visszaváltotta volna a jegyet, csak az sok pénzbe került volna :)
52. sariya (válaszként erre: 44. - O.andi)
2008. nov. 25. 14:51
Nálunk ez úgy zajlik,hogy ő általában nem enged,vagy nagy ritkán odamorog egy bocs-ot az orra alól,aztán úgy tesz mintha mi se történt volna.Néha meg nem kér bocsánatot,és bújik,de nem ismeri el,hogy hibázott.Én meg dünnyögök,és inkábba bújást is abbahagyja,mert nem akar feszültséget.De arra még nem jött rá,hgy ha kicsit többet kedveskedne,akkor kenyérre tudna kenni..De majd csak rájön:DD
51. sariya (válaszként erre: 38. - Ráhel)
2008. nov. 25. 14:47
Nagyon tuti,de azért nem éri meg összeveszni érte:DD
50. sariya
2008. nov. 25. 14:32
Nehezen,mert mindketten nagyon makacsok vagyunk,de én általában nem bírom sokáig a hargatartást,és lépek.De soha nem azt mondom,hogy Bocsánat,mert akkor az olyan mintha felhatalmaznám,hogy újra megtegye.Annyit mondok,hogy sajnálom.És várok,hogy lehiggadjon.Ő kicsit nehezebben enged.ésmiután lenyugodott,megbeszélem vele a dolgot.De nem úgy hogy szemrehányást teszek neki,hanem,hogy elmondom,hogy az adott dolog nekem milyen érzéseket okozott.És aztán már ő is sajnálja:)
2008. nov. 25. 13:24

Nálunk nem nagyon van veszekedés!Ez úgy működik mi felénk,hogy én kiabálok,ő meg sem szólal,bólogat,vagy még azt sem,aztán én meg sértődöm nem szólok hozzá,(magamban meg fogadom hogy soha többé) aztán még is csak én vagyok aki ne bírja meg állni szó nélkül!

Ezért van mindig ő nyerő pozícióban!

Szóval nálunkmég egy jót veszekedni sem lehet!

Annyi az egészből a hasznom hogy legalább így a fáradt gőzt ki engedem!Azt hiszem ő erre előbb rá jött mint én!

2008. nov. 25. 13:14
Üvöltés, sértődés, megbeszélés, kompromisszum a sorrend nálunk:)
2008. szept. 16. 03:32
Én ikább vitás véleménycserének hívom civódásainkat. Mert onnan van még visszaút. S, pláne, ha az EMBER fia-lánya tud megbocsájtani, engedni. Hol egyik, hol a másik.És fQleg tud még szeretni..stb
2008. ápr. 4. 06:35
Sziasztok!Nálunk ritka a veszekedés,jól megértjük egymást,tudjuk is h a másiknak mi jó és mi nem,de ha van vmi sérelem,annyira látszik mindkettőnkön hogy muszáj azonnal megbeszélni.Amugy azt vallom és ajánlom mindenkinek ,haraggal soha ne feküdjenek le mert könnyen tovább fajulhat!
45. VIKI01 (válaszként erre: 42. - 984ff08d0b)
2008. ápr. 4. 02:01

csak igy tovább!nekem is volt már ilyen élményem!

:)

44. o.andi
2008. ápr. 3. 23:33

változó...mikor hogy!!

mostanába Ő jön békülni!!

azt hiszem én már belefáradtam!!

2008. márc. 24. 17:10
Utoljára mikor veszekedtünk a békülésre két napot kellet várnom de végül meg hivot vacsizni telefenon és eljött értem mindha ujra udvarolna. ÉlVEZTEM
2008. febr. 29. 08:20
felpofozom és nem mer visszaszólni többet :)
41. e28ddc7c9b (válaszként erre: 38. - Ráhel)
2007. nov. 30. 23:03

Csodálatos!

Mi 27 éve vagyunk házasok. Nagyon-nagyon nagyokat tudunk veszekedni, igaz "apróságokon". Tegyél még sót a kajába, ne tegyél.

Komoly nézet eltéréseket általában higgadtan beszéljük meg.

Tudom ez most "hülyén" hangzik, de nálunk így működik.

40. e8707eeb00 (válaszként erre: 38. - Ráhel)
2007. nov. 30. 23:02
Én is hiszek neked,mert nálunk sincs veszekedés.És egyáltalán nem uncsi ettől a kapcsolat,sőt.Kiegyensúlyozott nagyon.Legalább is én ezt érzem.
39. ac1096844d (válaszként erre: 38. - Ráhel)
2007. nov. 30. 23:00

Nyugi én elhiszem neked. És azt is tudom, hogy ettől még isteni a kapcsolat, és nem unalmas:)


"Milyen egy viharos-hancúros békülés?"


Biztos olyan, mint egy sima viharos hancúr, csak előtte balhé van:)))))

38. Ráhel
2007. nov. 30. 22:52
Ezt úgysem hiszi senki,de még sosem veszekedtünk.Egyszer kellett volna,akkor sem.Milyen egy viharos-hancúros békülés?
2007. nov. 29. 12:49
Én vagyok a sértődősebb és a büszkébb, általában a párom előbb békül, jó természete van.De előfordult már hogy én nyitottam, olyankor én vagyok a ludas valamiért.Alapjában véve nem szeretek rosszban lenni vele, olyan kevés időnk van egymásra, ha még ezt is rossz viszonyban töltjük ki, akkor megette a fene az egészet...
2007. nov. 29. 12:39
Orditozunk,aztán bazinagy sértődés kb.fél óra mulva oda bújunk egymáshoz és röhögünk az egészen.Szerintem addig jó amig az ember ezt ilyen könnyen tudja kezelni.
2007. nov. 29. 12:36
NEM MINDÍG DE ÁLTALÁBAN ÉDES A BÉKÜLÉS:))
2007. nov. 29. 12:34

1verzió:ő kiakad és ordit én bőgök, aztán egy hétig nem beszélünk végül én nem birom és valami fal-témával nyitok.

2verzió:ő kiakad és egy hétig nem beszélünk, vagy valameddig. A legtöbb 6 hét volt.

Persze én vagyok a hibás. Nyuszika-sapka módra.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook