Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan békültök ki a párotokkal egy veszekedés után? fórum

Hogyan békültök ki a párotokkal egy veszekedés után? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. máj. 9. 19:36

Nem szeretem a feszült helyzeteket ,igy probálok mindig a dolog végére járni minél hamarabb ,hogy egyikünk se érezze magát kellemetlenül.Hisz neki sem jó,és nekem sem ha borsos a levegő:)))

Elgondolkodunk közösen mindig ,hogy miért is durrant ki a vita ,és probáljuk a jó oldalát nézni mindennek ,rájövünk mindig ,hogy nemérdemes vitázni..Emberek vagyunk,téved ,és hibázik mindenki ,jobb az egyetértés ,ha csak lehet.

2007. máj. 9. 18:05
mi nem nagyon szoktunk veszekedni, inkább évődünk, de az sem olyan, viszont ha nem értünk egyet megbeszéljük, és valami megoldásra jutunk
1. Kék
2007. máj. 9. 18:03
Összevesztünk a férjemmel egy kellemetlen dolog miatt.Ma mindketten hűvösen viselkedtünk egymással.Mivel én nem vagyok harag tartó már nem haragszom,de a férjem még mindig húzza az orrát.Ha bocsánatot kérek akkor igazságtalannak érzem,ő viszont nem fog megkövetni,mert képtelen rá!A feszültséget nem szeretem,ezért azt hiszem,sokadszorra megint én "bocsájtok meg".
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook