Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ-e a Rekongem paprikakrém? fórum

Használ-e a Rekongem paprikakrém? (beszélgetős fórum)


2009. márc. 6. 09:54
sziasztok, én is most akarok venni, vagy ezt a fahéjas krémet, vagy paprikakrémet ,vagy az olajat,nem tudom melyiket fogok kapni. én úgy gondoltam tekercseléssel használom majd. nekem a combom gázos, csúnya naribőrös. de a felkaromon is van már,azt is kipróbálom ,betekerem. 29 éves vagyok, ha most nem csinálom akkor később még csúnyább lesz és akkor még nehezebb lesz eltávolítani,már most is nagyon zavar. pedig az utóbbi 2 hónapban a napi folyadékbevitelem is nőtt, 2,5-3 litert simán megiszok naponta vízből és naturan gyógyteákból.
2009. márc. 2. 18:05

Én ma vettem Stella fahéjas kremet,ma fogom kiprobalni...probaltam mar eleg sok mindent,pl az ilcsitol a vérpezsdito testapolot,amikor bekentem magam semmmi.Aztan vettem egy izzaszto ovet,ami olyan mint egy vesetakaro csak nagyobb,neoprembol van az ala meg befoliaztam magam,na egtem rendesen,viszkettem is.Meg fahej olajam is van,na az aztan eget.Azt probaltam ugy hogy siman testaploba par csepet+folia,meg ugyis h verpezsdito testapoloba a fahej olaj+folia de azt meg izzasto ov nelkul.arra meg nem vagyok felkeszulve :).

Ma inkabb kiprobalom a stellasat.Remelem hasznalni fog...

82. Fridus
2009. febr. 27. 16:54
Köszi a választ Zsuzso100!
2009. febr. 27. 13:59
Én még a vádlimon nem próbáltam...de lehetséges. Végülis hasonlóképpen kell működjön, mint a combodon.
80. Fridus
2009. febr. 27. 13:26

Sziasztok!


Én tegnap rendeltem meg a krémet és a tekercselő fóliát, valószínű, hogy kedden már tudok is íni, hogy milyen volt a hatás...

Remélem tényleg jó. Lehet, hogy hülye kérdés, de a térdemből és a vádlimból is tudok így fogyni, ha bekenem??


Válaszotokat előre is köszönöm.


További szép napot:


Fridus

79. zsuzso100 (válaszként erre: 77. - CIVA62)
2009. febr. 20. 14:19
És mit tapasztaltál?
2009. febr. 20. 13:57
de jó, akkor torna előtt én is krémezek, köszi!
77. CIVA62
2009. febr. 20. 13:44
sziasztok! minden edzés elött bekenem magam paprikakrémmel,és használ igy is hogy nem tekercselek.nem is tudnék ugy edzeni:)
2009. febr. 16. 09:39

Sziasztok!

Lenne még egy kérdésem, ha tekercselés nélkül kenem csak be magamat, és nem mosom le, ugy nem használ? (mert ugy nem csipett)

Köszönöm szépen a válászt előre is!

75. fda58604ed (válaszként erre: 72. - 3523310088)
2009. febr. 12. 13:48

Megszokod.


Először tényleg kemény, azután már tudod, mennyit kenj, és hozzá is szoksz az érzéshez.

2009. febr. 12. 12:42
Köszi! kipróbálom ma vékonyan, mert az igaz, hogy elég sokat raktam rá!
73. zsuzso100 (válaszként erre: 72. - 3523310088)
2009. febr. 12. 12:18
Csak vékonyan kell kenni, és akkor nem lesz gáz!
2009. febr. 12. 11:33

Sziasztok!

Kipróbáltam tegnap a rekongem paprikakrémet, és be is fóláztam magam. Ezután csináltam 80 felülést haspadon, majd elkezdtem érezni, hogy kegyetlenül csíp, de gondoltam ki kell bírnom. Levittem a kutyusom, gondoltam, hogy a hidegben futkározás eltereli a figyelmem, de mire leértünk majd megőrültem, a liftben visszafelé elkezdtem vetkőzni, és otthon mindent letéptem magamról, a szűk harisnyát is levágtam az ollóval, ami a helyén tartotta a fóliát. Valamit rosszul csináltam vajon? Ez elviselhetetlen! Ti hogyan bírjátok?

71. zani
2009. febr. 6. 16:10

Hali!

Én kenem magam már kb a 6. alkalomnál tartok, sajnos az eredménye eddig nem látványos :( sem kilóban, sem a tükörben, de 3 centit levitt. Ezért még bizakodok. Mondjuk nem fogyni akarok tőle hanem a narancsbőrt száműzni. Ja, és imádom amikor éget!!! :)

70. zsuzso100 (válaszként erre: 69. - Maco792)
2008. nov. 25. 23:13

ŐŐŐŐŐ....én nagyon lusta voltam ezzel kapcsolatban...majd talán most kitartó leszek!

Szóval párszor csináltam paprikás krémes, fóliás tekercselést, és asszem jó lenne edzés előtt is bekenni a kényes területeket. Nekem hamarosan elfogy, de asszem most Dr.Kelen-es krémet veszek...

Igaz, hogy ebből sokat elhasználtam, nagy tubusom van, de nagyon rendszertelenül csináltam.

A narancsbőröm jelentős mértékben javult, de ezt inkább annak tudom be, hogy egy éve járok edzeni, és lement 10 kg...most már hónapok óta ugyanott állok, most jön az étkezés reformálása...hátha lemegy az a maradék 5-7 kg.

69. maco792 (válaszként erre: 67. - Zsuzso100)
2008. nov. 25. 22:59
Neked használt vmit?
2008. nov. 25. 22:58
Detó. Gondoltam adok az érzésnek,és csakúgy lapátoltam magamra. :).Nem panaszkodhatok,ezt már éreztem.
2008. nov. 25. 18:24
Ha kicsit többet teszel, már csípni fog! Tapasztalat...nekem is azt mondták, hogy úgy csíp, hogy ihaj, na gondoltam, akkor csínján bánok vele, és talán túl keveset kentem, de semmi...na, utána behoztam, meg még szaunába is mentem bekent lábbal...no komment!
2008. nov. 25. 15:52
Akkor jó. Csak mert itt mindenki azt írta h éget. Azt hiszem kipróbálom az olajat is. Köszi
65. adri25 (válaszként erre: 64. - Maco792)
2008. nov. 25. 15:27
Nekem is van paprikás masszázskrémen,de nem csíp. De viszont a paprikás masszázsolajam éget egy kicsit.
2008. nov. 25. 14:14
Sziasztok!! Most kaptam meg a krémet. Azon az oldalon rendeltem ami itt is hirdet,de nem csíp. Mondhatnám semmit nem érzek. Ez normális v fólia alatt más?
63. blackout (válaszként erre: 59. - Melynda83)
2008. szept. 28. 17:36

Hello!

Nekem egy munkatársam ajánlotta a napokban a paprikakrémet. Ő rengeteget fogyott, egy deka fölösleg sincs rajta, sőt még narancsbőrt sem látok a testén. Úgy fogyott, hogy rendszeresen bekente és betekerte magát alufóliával, és így tornázott+futott. Ő is járt masszőr tanfolyamra, és neki azt mondták, hogy nem kell megvenni a drága Rekongem krémet. Fele árom is lehet kapni paprikakrémet. Ő ettől fogyott. Én jövő héten akarom megvenni, és remélem nálam is beválik. Fogyni is szeretnék, és a narancsbőrömet is szeretném eltüntetni. (ha lehet). A másik ismerősömtől kaptam Espoma bemelegítő krémet. Szerinted-szerintetek hogy használjam a kettőt együtt? Vagy nincs értelme? Bocs, ha erről már írtatok, de nem olvastam el az összes hozzászólást.Arra is kiváncsi lennék, hogy neked is az -e a véleményed, hogy a másik krém is lehet jó??? Sajnos a nevét még nem tudom, de jövőhéten már meg tudom írni...azt tudom, hogy ez is paprikakrém, és állítólag ugyan az a hatása.. Előre is Köszi a választ

2008. aug. 28. 13:00
Én amúgy ezt a Rekongem paprikakrémet Pesten vettem az Örs vezér téren,az Árkádba ilyen bioház szerűségben..300ml volt 2300 ft.Még csak most kezdem majd el használni!Nektek milyen állapotban van a narancsbőrőtök??Nekem elég csufíí:((
2008. aug. 28. 12:53
Szia Melynda!Lenne egy kérdésem...nem tudnál mondjuk telcsin videót készíteni,hogy hogyan masszírozol?? :$$$ Én nézegettem a youtube-on ilyeneket de még csak egyet sikerült megnéznem...
2008. aug. 9. 18:08
sziasztok. Klaudia vagyok és tudnátok vmi jót ajánlani narancsbőrre? meg vannak oldalt hurkáim is. előre is köszi
59. Melynda83 (válaszként erre: 58. - Impetus)
2008. jún. 25. 21:11
Szia ja én megtanítottam a barátnőmet masszírozni és ő engem én meg őt masszom. Tegnap kezdtük. Égtem mint állat. Igen ahhoz képest jól csinálod. féle mozdulat van. Először a hasat masszírozzuk igen úgy ahogy a belek mozognak . A láb meg térdtől felfelé. Ügyi vagy :-) Nem körkörösen kell az csak a hasnál. Kinyújtod a két hülyek újjadat és úgy dolgozol vele igy felfelé körkörösen mész a hasadnál. hu ezt nehéz leírni. kicsiket ilyen váltott kezes mozdulat. és gyorsan az a lényeg. tudod ahogy a gyerekek mutatják az ablakmosást. na igy kell csak gyorsan és egyenesen van a két ujjad igy kifeszítve a többi csak ott mellette lazán. Ja és a has oldalát is lehet csinálni főleg inkább az megy le. Azt én oldalt és felelé mint a kutya uszás igy a kezed mintha arcot mosnál és fogod a vizet a kezdbe. igy váltva gyorsan csinálod. combok én másképp csinálom ahogy tanultam. Igy felrakod a lábad egy székre én a massz ágyamra és egy lábon állok. Igy kirakom hogy a lábam belső fele felém nézzen. Szóval belül. Igen rohadtul fáj mivel ott az izmok nem igazán vannak megdolgozva de a 3. alk. után már nem fáj. Ugyan ugy a kutya uszás poz. MIvel másikat nem tudod csak ha fordítva haladsz de az nem igazán jó. Felfelé menjen a szív felé a vérkeringés ez a lényeg. Meg van a vasaló a két kezed igy nyujtva a tenyér rész. Egyik felül másik alul ugymond és gyors ütembe igy váltják egymást egymás mellett. Ez kemény de jó. Igy kívül is. meg alul a lábat meg a feneket ahogy éred az is kutya uszással. Volt hogy én csináltam de jobb amikor barátnő vagy valaki. De az is hatásos volt amikor én csináltam magam. Jobb a semminél. 5 perc minden testrészen. üvd ha van még kérdésed írj szívesen válaszolok
58. Impetus (válaszként erre: 56. - Melynda83)
2008. jún. 25. 09:50

Nekem pont ezzel a masszírozással van problémám. Én úgy tudom, hogy körkörös mozdulatokkal az óramutató ellentétes járásával térdől combhajlat felé kell masszírozni. Hasnál pedig az óramutatóval megegyezően mert úgy a beleket is masszírozzuk.


Mivel nem vagyok masszőr és sajnos nem telik rá, hogy a krémet bemasszíroztassam magamnak otthon próbálkozom, ezért is félek, hogy nem lesz kellőképp hatásos.

57. Melynda83 (válaszként erre: 53. - 78b7883de8)
2008. jún. 24. 14:16
Szia hát szerintem kicsit sok az a heti 5. Azért kell minden másnap mert egyik nap felmegy a vérkeringés stb meg másnap az agy feldolgozza mi is volt meg szállítódik a salakanyag. Meg a teljes test is csak heti egyszer ajánlott. HÁt nem tudom szerintem az sok de ez az én véleményem szia
2008. jún. 24. 14:14
Sziasztok mondjátok már el nekem hogy hogy masszírozzátok magatokat vagy honnan tudjátok a fogásokat?
55. Melynda83 (válaszként erre: 52. - Impetus)
2008. jún. 24. 14:13
Szia ja nekem is volt olyan. Nekem a hátamra tökéletesen jó volt. Igen jók azok a fejek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook