Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ-e a Rekongem paprikakrém? fórum

Használ-e a Rekongem paprikakrém? (beszélgetős fórum)


54. adri25 (válaszként erre: 50. - Melynda83)
2008. jún. 24. 13:51
hát igen,az olaj nem szívódik ba olyan hamar, engem is éget rendesen,de megéri
2008. jún. 24. 12:47

Sziasztok! Kb egy hónapja használom, hetente ötször, edzéshez.

Bekenem a kritikus részeket és nem tekercselek, hanem neoprén gumigatyát húzok a melegítő alá. A szaunához sem kell külön kenni, még ott is hat.

Én diéta kiegészítéseként használom, hogy ne húzzam a bokámnál a bőrt, bagyon bejött. Dr. Kelennel kezdtem, de ez jobb :D

52. Impetus (válaszként erre: 51. - Melynda83)
2008. jún. 24. 12:42
Nekem nem ilyen nagy gépem van, csak egy kis kézi, aminek az egyik oldalára különféle fejeket lehet rárakni, a másik oldalán pedig infra lámpa van, ami véleményem szerint semmire sem jó. Kaptam ajándékba, de nem nagyon használtam, lehet, hogy nem is ér semmit, bár amikor egyedül voltam és nagyon fájt a nyakam jobb volt mint a semmi, de a kézi masszírozást véleményem szerint semmi sem helyettesítheti.
51. Melynda83 (válaszként erre: 49. - Impetus)
2008. jún. 24. 12:12
Szia hát jó a radírozás csak heti 2szer szabad csak. HÁt az idő sokunknak gondot okoz de ha nem minden 2nap akkor egy kimarad akkor nem gázos. de ha nagyon heti 1 szóval az nem ér semmit. Mert azért drága a krém és hát nem olcsó mulatság. Ja jól tudod aludni nem jó benne. Én csináltam semmi bajom nem lett. De ez az én felelősségem volt. Megkérdezhetem milyen géped van? mert nem tudom a nevét de én próbáltam valakiét igy a derekamra raktam a gumis részt és igy rázott keményen. meg van rajta ilyen golyós rész ami kemény.
50. Melynda83 (válaszként erre: 48. - Adri25)
2008. jún. 24. 12:06
Szia na örülök hogy neked használ én mint a kettőt használom de a krém dupla annyiba kerül és végül is a krémmel tanultam tanították anno. A krémnél azt vettem észre hogy jobban felszívódik a bőrbe.
2008. jún. 24. 10:20

Sziasztok!


Én tekercselés előtt mindig leradírozom a bőröm. Bemasszírozni ilyen kis kézi masszírozóval szoktam, bár most eszembe jutott, hogy van gépem is. Igazából attól tartok, hogy nem tudom eléggé bemasszírozni a krémet. Éget rendesen, jó piros leszek tőle, 40 percig hagyom fenn és miután leszedem a fóliát szintén még jó 1-2 óráig olyan mintha rajtam lenne annyira ég. Sajnos elég össze vissza tudom tekercselni magam idő hiányban. Elég későn érek haza, így este kilenckor már nem visz rá a lélek, hisz egy csomó időt elvesz a masszírozás, maga a tekercselés, amíg fennhagyom, utána a visszahűtés. Aludni képtelen lennék benne, meg azt hallottam, hogy nem is szabad.


Szerintetek ér valamit ahogyan csinálom?

48. adri25
2008. jún. 24. 09:07
én a paprikás masszázsolajat használom és nagyon jó,csökkenti a narancsbőrt
2008. jún. 24. 08:39
Sziasztok ja és azért ne nagyon erőssen tekercseljétek magatokat be nehogy a vérkeringést is elnyomjátok.
46. Melynda83 (válaszként erre: 44. - Malacka33)
2008. jún. 24. 08:35
Szia na mivel én este későn kb 22kor csináltam magamon, én előtte fürödtem. A meleg víz felpuhítja a bőrt és utána jobban fel tud szívódni a krém meg olaj. Utána tekercselés és alvás. Majd reggel zuhany. Igen beindítja a fürdés talpasztaltam azt is. Ilyenkor langyos vizzel zuhanyozz. De én 3-4 órát is égek. A fólia hatása lenne? Van egy vendégem aki tekercsbe még kb 2 órát biciklizik is. Persze mindeki más meg mindenki mást bír.
45. Melynda83 (válaszként erre: 43. - 48d40f4ff5)
2008. jún. 24. 08:31
Igen én is, vizsgálókesztyű mint a dokiknak. egy pár kb 30ft ennyit ki lehet bírni hogy ne 5 órát égjen az ember keze. Meg a kislányomhoz utána nem kellett nyúlni miután dolgoztam a paprikával. Én paprikakrémre nem sima krémet kenek hanem paprikaolajat. Szóval ja.... A másik napi 2-3 l folyadék. Másképp nem ér semmit az egész. Lényege a gyors masszázs hatására felgyorsul az anyagcsere, és némileg csökken az étvágy is. A kúra melllékhatása lehet enyhe hasmenés én még nem tapasztaltam. Meg izomláz na az igen. És a folyadék lehetőleg nem szénsavas hanem az szállítja el a salakanyagot. Tényleg használ valaki minnél husosabb annál több látszik de aki vékony kb 50kg vagy a magasságához vékony annak nem használ. Sajnos nem tudom miért pedig nekik is votl látszott a narancsbőrük. De nekik biztos más a szervezetük mert a párom is vékony annyit eszik és mégsem hízik. Igen én is sok gyümölcsöt eszek ámbár az is hízlal elvileg. De a lényeg ha jól laktam még nem tömöm magamba az maradék 3falatot és este 18 h után már egyáltalán nem eszek. De nem koplalok meg ilyenek az hülyeség.
44. malacka33 (válaszként erre: 42. - Melynda83)
2008. jún. 23. 23:21

Szia!


Én csak a kezemmel. Utána jól kezet mosok. Szaga egy kicsit furcsa, de én már megszoktam. Én kb. 1 óra 10 perc után megyek el fürdeni, de még a víz alatt is égett, és még utána is szerintem nagyon jó érzés. Végre valamit érzek, hogy használ egy kenőcs.

2008. jún. 23. 19:28

én gumikesztyűvel kenem , mert kicsit csípte a kezemet, úgyhogy ezt így el tudom kerülni :) nem hiszem, hogy allergiás vagyok rá, csak kicsit rosszul lettem.

melynda te tényleg csak a rekongem krémtől meg a diétától fogytál 15 cm-t a lábadból? az nagyon szép eredmény! ha ez így van, akkor fenn hagyom 1 óráig is akár :D és milyen diétát csináltál mellette?

mondjuk nyáron amúgy se bír sokat enni az ember, legalábbis én így vagyok vele, pl. a húst nem is kívánom, csak gyümölcsöket meg belőlük készült kajákat ennék egész nap

2008. jún. 23. 18:49
Megkérdezhetem ti mivel kenitek a krémet magatokra? Ja Zsuzsanna nem lehet hogy kezdesz allergiás lenni a krémre? vagy 30főt megdolgoztam de senki nem panaszkodott a krém szagára. Mert én az vagyok rá és csöpög az orrom és szájkendőbe kell dolgozzak.
2008. jún. 23. 18:45
szia hát igen a szépségért szenvedünk ez igy is van. Van egy másfél éves kislányom és 77kg voltam. Csak most kezdtem el fogyni eddig semmi nem történt. És a narancsbőrőm meg a lábam is elég gázos lett. 15cm ment le a combomról felül a 10alk. alatt. Meg fogytam, kicsit okosan diétáztam és most csak 56.4 kg vagyok. Legyek 55 mint régen és akkor már jó.
2008. jún. 23. 17:15
2-3 óráig hogy bírod ki? én örülök, ha fél óráig elviselem. radásul pár napja teljesen hányingerem lett tőle, szerintem főleg a szaga miatt, meg olyan nyomasztó érzés, hogy be vagyok tekercselve
39. Melynda83 (válaszként erre: 5. - Eva1229)
2008. jún. 23. 15:53
Szia én hétfő szerda péntek igy alkalmazom és akkor 3hét és egy nap ugymond a hétfő és kész a kúra. Én 2-3 óra a fólia rajta. Utána már nem ég annyira eddig nem volt gond.
38. Melynda83 (válaszként erre: 6. - Eva1229)
2008. jún. 23. 15:51
szia én már aludtam igy pedig szerintem nem jó (későn este csináltam) mert elnyomja a fólia a vérkeringést: Abból jó volt hgoy aludtam mint a bunda néha fel fel kellve hogy hu de égek. Meg mozogjon az ember ilyen fogyi mellett is.
37. Melynda83 (válaszként erre: 16. - Manókavagyok)
2008. jún. 23. 15:46
szia a 10alkalmas kúrához ha a has, fenék, comb, csinálod az fél liter. üdv
36. Melynda83 (válaszként erre: 34. - Malacka33)
2008. jún. 23. 15:37
Szia nem tudom melyik az a masszírozó gép de a vérkeringés megindítása a lényege. A gyors mozgulatokkal. Én legalább is kézzel dolgozok nem tudom hogy a géppel milyen gyors ütembe lehet dolgozni. Üdv de azért biztos többet ér mintha csak simán be kened. üdv
2008. jún. 23. 15:35
Sziasztok szeretnék csatlakozni:-) Impetus én is masszőr vagyok (Leszek)ez a fogyasztó.
2008. jún. 23. 13:43

Szia Impetus!


Köszönöm a gyors válaszodat. Lenne nég egy kérdésem. Kaptam egy "Hammer" masszírozógépet, a páromtól. Ha azt használom (előtte paprikakrém) segít valamit? Köszönöm.

33. Impetus (válaszként erre: 32. - Malacka33)
2008. jún. 20. 13:53

Szia Malacka!


Én azt olvastam, hogy testmozgás, (torna, bicikli stb.) is lehet használni, akkor is hatásos, csak akkor vékonyabban kell bekenni.

32. malacka33 (válaszként erre: 30. - Timberlake)
2008. jún. 20. 11:14

Szia!


Lenne egy kérdésem. Én úgy próbálom használni a krémet, hogy amennyire tudom bemasszírozom. Utána van egy "torna" nadrágom, amit felveszek és egy kb. 1 órás dvd-t végig tornázok. Így is hatásos vagy csak tekercseléssel? Égetni nagyon égett.


Köszönöm a válaszodat.

31. Impetus (válaszként erre: 30. - Timberlake)
2008. jún. 20. 11:10

Szia timberlake!


Én nem tudok elmenni bemasszíroztatni, magamnak próbálom otthon, remélem azért így is lesz némi hatása. Szerinted?!

Nem fogyni szeretnék, azt szerencsére nem feltétlenül kell, max. 1-2 lemehetne, de igazából nincs súlyfeleslegem. Kifejezetten a narancsbőr mértékét szeretném csökkenteni magamon, mert az sajnos van, meg elég sok striám.

2008. jún. 20. 00:12
Miden másnap használhatjátok 1-kúra 10-alkalom,alakformáló-fogyastó masszázsal 5.alkalomtól már látszik ahatása.Paprika krém ill.mollis masszázskrémmel fél óra masszázs,fél óra tekercsben a hatás garantált!Ne kg-ban,hanem cm-ben mérjétek magatokat!Tudom mert masszőr vagyok!
29. Impetus (válaszként erre: 28. - Topika)
2008. jún. 17. 13:05

Szia!


Van aki heti kétszer csinálja, én is igyekszem, de idő hiányában nem sikerül mindig. Eddig háromszor használtam, még változást nem látok.


Úgy olvastam, hogy két-három naponként lehet ismételni.

28. topika (válaszként erre: 26. - Impetus)
2008. jún. 16. 17:20

szia!

Úgy gondolom,hogy hetente egyszer fogom kenni magam,nem tudom hogy lehet-e többször.A hasamon egyértelműen látom,hogy jobb:-)) Majd kiderül,remélem,hogy fog használni.Majd jelentkezem!

2008. jún. 13. 22:22

sziasztok

én nem ezt a kémet próbáltam ki hanem a "szűz tea slim krémet"! Ajánlom mindenkinek, ez is tud rendesen égetni! :)

26. Impetus (válaszként erre: 25. - Topika)
2008. jún. 13. 14:25

Szia!


Mi az első tapasztalatod? :-)

25. topika
2008. jún. 11. 13:21
sziasztok!Én ma használom először a krémet,épp betekercselve olvasgatom a fórumot,mert nem tudom mennyi ideig hagyhatom.A lábszáramat,meg a hasam próbálom.Úgy tervezem,hogy majd masszőrrel fogom bemaszíroztatni,és utána tekercselünk.Fogyást nem várok a krémtől,de fogyózom,én azt szeretném,hogy szebb legyen a bőröm,főleg a popón,meg a combomon.A kesztyű jó ötlet,már mostam kezet egy csomószor,de még mindíg éget.Torna helyett kiülök a napra,onnét jöttem be,most az is ér annyit,mintha szaunába lennék,marhára éget!Na majd meglátjuk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook