Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)

A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
102690. Laszlokartárs (válaszként erre: 102689. - AnnaWass)
dec. 24. 18:42

Értem, akkor is köszönöm a választ :)

Jo olvasni amiket mondasz, megnyugtato a tapasztalatod.

Kérlek ne értsd félre, de jó tudni hogy nem kirívó esetem van :)))

Bizok benne "csak" varrni kell.

Vasárnap volt este 38 láz, azóta sem volt, kopp kopp, max 37,3 eddig.

Remélem nem is lesz több :)

De figyelem és vezetem egy eclxcell fileben a dokinak... :)

102689. AnnaWass (válaszként erre: 102688. - AnnaWass)
dec. 24. 18:21
...ja es akkor tartanak bennt ha nyomasra olyasmi jon kifele ami gyanus... ha nem jon semmi nem levezik csak mondjuk szetvallt akkor “csak” osszevarjak... de remeljuk nem ugyanaz van nalad es akkor nincs gond nem kell ujabb maceratol tartanod... keress meg messengeren Anna Vass (igen sima V..😊)
102688. AnnaWass (válaszként erre: 102687. - Laszlokartárs)
dec. 24. 18:17
Igazan szivesen ne koszond😊 ez egy folyamat es ha jol latom nalad most indult az a gondom hogy ide nem teszek fel fotot nem is nagyon akarok de messengeren ha megkeresel szivesen kuldok hogy lasd a folyamatot... persze nem biztos hogy ugyanaz de hasonlo kisse... a lenyeg hogy a varr ledobja a hamszovetet es az ujra kell kepzodjon ami ugye ido... ami latszik az a boralja nem genny bar ha lazas tartosan az ember mondjuk 24 h alatt minimum 2x akkor szepszis elo jel es surgosen vissza kell futni az operalo dokihoz aki kitisztitja es vagy osszehuzza vagy nyitva hagyja van akinek nyitva hagyjak es meg kell varni amig osszeforr mert osszeforr az de ido!! A heg csunya lesz ezt elore megmondjak aztan ha zavar majd korrekciozzak.. de! Ha szep egyenes a sebszel mint nalam akkor osszevarjak mert nagy az eselj hogy osszeforr es konnyebben... nagyjabol nalam ez van remelem lassan multidoben beszelhetek errol mert az uj hegszovet normal kepzodese kb 6 het es nalam ebbol letelt kb 5... ne ijedj meg ha a dokid azt mondta osszevarrja ha kell akkor bizz benne figyeld magad merd a homersekletet ha 37,7 fole menne Algopyrint vegyel be inkabb... elobb utobb vege lesz... a fb forumon fenntvan par holgy akiknek eleg csunya sebzavaruk van en lekopogom es te is nyugodtan... 😊🌲 27-e mindjart itt van addigra a seb kepletrol is kiderul hogy alakul es meglatod mit mond a doktorod👍🏻 Szepestet ne szomorkodj (nekem iment atverzett a friss varrat ppszt semmi vesz betadinet kapott es friss steril gezt)🙏🏻
102687. Laszlokartárs (válaszként erre: 102686. - AnnaWass)
dec. 24. 18:02

köszönöm kedves tőled :)

hát nem tudom ez jó hír e vagy sem.

bár neked gondolom nem kellett újabb műtét és egyebek, hanem "csak" újra össze varrtak, és ennyi?

mert ha "csak" ennyi és hazajöhetek, és nem kell bann maradni megfigyelésre és hasonlókra, akkor alapvetpen nem fog zavarni a dolog, de remélem gyógyulok is majd közben, mint te :)

köszönök mindent, neked :)

102686. AnnaWass (válaszként erre: 102685. - AnnaWass)
dec. 24. 17:41
Nos hasonlo az en problemamhoz de megsem ugyanaz szerintem itt is sebzes zavar lehet es a meggyotort terulet faradtsaga... betadine steril gezre es figyeld aztan kiderul... kitartas nagyon drukkolok😊🙏🏻
102685. AnnaWass (válaszként erre: 102684. - Laszlokartárs)
dec. 24. 17:36
Igen legalabbis ez a “zavar” ami nalam a varratban tortent allitolag nem ritka... varom az engedelyt hogy megnezzem a fotot😊
102684. Laszlokartárs (válaszként erre: 102681. - AnnaWass)
dec. 24. 16:46

uhhh az igen, szóval ilyen jelenség akkor sajnos előfordulhat... :(

nem semmi amin te is átmentél ez ügyben, és irigylem a kitartásod, no meg kedves tőled ahogy tartod bennem a lelket :)

annyira kedves tőled, tőletek hogy itt vagytok és mindig számíthatok rátok :)

köszönöm neked is a sok sok tapasztalat megosztást és törödést amit kapok tőled :)

102683. Laszlokartárs (válaszként erre: 102682. - AnnaWass)
dec. 24. 16:43
102682. AnnaWass (válaszként erre: 102681. - AnnaWass)
dec. 24. 15:48
Nemtudom megnezni nemtalalom a naplodat sem...😊🤔
102681. AnnaWass (válaszként erre: 102680. - Laszlokartárs)
dec. 24. 15:28
Nalam egy hamosodasi zavarral indult meg a 24-ik napon a doki szerint a varr ledobta a hamszovetet is igy szep lassan szetnyilt a varrat kb 2cm amit 34 ik napon osszevarrt de az szetnyilt kb 5 napra ra es aztan mult penteken ujra osszevarrt azaz a 60-ik napon... kozben betadine steril gez kombo napi tobbszor es zuhanyozni is lehetett.. tulkepp a varrasokat ki lehetett birni csakhat nem kellemes mit szepitsem... nem tudom megnezni a fotodat valamiert de probalom kesobb!! Kitartas🙏🏻😊
102680. Laszlokartárs (válaszként erre: 102679. - AnnaWass)
dec. 24. 14:43

Oooo akkor nem vagyok ezzel egyedül :)

Gondolom nem feluduto érzés lesz :(

Ha sokat pihenek és feszesebb az öv, akkor van esély ra hogy magától össze húzódik? :)de jó lenne ha úgy alakulna.

De hogy mitől tud szét nyilni, az agyam elodobom :)

Nem tűnik nagynak, de raktam fel róla fotót a naplóba...

102679. AnnaWass (válaszként erre: 102678. - Laszlokartárs)
dec. 24. 14:22
Pppff ezt nem hiszem el!! Orultem hogy nincs senkinek sebzavar stb erre ossze kell varrni nalad 27-en remelem megsem es nem nyilik ugy szet hogy ossze keljen tenyleg varrni azt ok hogy ki lehet birni de nekem mar 2x varrta ossze es nem volt egyik sem eletem legszebb nehany perce...🤭 nagyon drukkolok hogy ne keljen!!!🙏🏻 En sokat pihenek fekszem hogy osszeforrjon mielobb es persze steril gez betadinnal ra! Irj majd😊🌲 kitartas!!!
102678. Laszlokartárs (válaszként erre: 102677. - Laszlokartárs)
dec. 24. 13:36

Nah puff neki, átázott a kötés, cseréltünk, dokival beszéltem, mutattam neki a fotót is akit ide is raktam fel a naplóba.

Remélem ez nem komoly, de mintha szét nyílna a seb egy kus részem.

Doki szerint nincs gond, azt mondta, ja szükséges, össze ölti 27-én.

Remélem addig nem lesz gond :(((

102677. Laszlokartárs (válaszként erre: 102676. - AnnaWass)
dec. 23. 18:30

köszönöm, kedves tőled :)

én itt leszek, általában, amikor épp nem a búrám tömöm majd, akkor be be nézek ide hozzátok :)))

102676. AnnaWass (válaszként erre: 102675. - Laszlokartárs)
dec. 23. 18:21
Kopp kopp lekopogom akkor en is🙏🏻 Huhh akkor fenyoillatos szep estet a kislanykaddal es legyen szep az unnep mindannyiunknak es utana irjunk majd hogysmint....😄🌲
102675. Laszlokartárs (válaszként erre: 102674. - AnnaWass)
dec. 23. 18:04

igen, nagyon jól tetszik mondani, szerintem is egy kellemetlen gondolat, emlék lesz majd ez is :)

ma eddig még nem volt sem láz, sem hőemelkedés, nem akarom elkiabálni, kopp-kopp :)

áldott ünnepet kívánok neked is :)

és köszönök mindent pozitív gondolatot, és a fa ma felállításra került :)

102674. AnnaWass (válaszként erre: 102673. - Laszlokartárs)
dec. 23. 18:00
En azt erzem hogy par nap mulva apro kellemetlensegkent fogsz erre visszatekinteni nagyon drukk hogy igy legyen😃🙏🏻 Es most bar szeretjuk egymast egesz evben de a karacsonyi varazs es emelkedett hangulat jegyeben boldog fa diszitest es meghitt keszulodest csordultig teljenek a szivek es asztalok es ezekre a napokra fekejtsuk el kicsit a kellemetlensegeket hatha segit a felepulesben persze lelkileg elsosorban!🌲aldott szep unnepet c vitaminos pihenteto olykor koccintos boldog pillanatokat Nekunk😄🌲
102673. Laszlokartárs (válaszként erre: 102672. - AnnaWass)
dec. 23. 09:20

köszönöm megnyugtató szavaid.

többen is ezt mondják hogy lehet meghűlés a dolog, és az antibiotikum miatt nem tud normálisan kijönni a tüneteim.

szóval nem festem az ördögöt a falra :)

a c vitamint nyomtatom, napi 2 tabletta, 2000 mg biztos ami biztos, a folyadékra is odafigyelek :)

köszönök neked is mindent, kellemes ünnepet, elfoglaltságot neked is családodnak az ünnepek alatt.

mi is ma a lányommal felállítottuk a karácsonyfát :)

102672. AnnaWass (válaszként erre: 102666. - Laszlokartárs)
dec. 23. 08:32
Meg az is lehet hogy mivel rendesen meg lettel bolygatva a szervezetednek tobb idore van szuksege es lassubb a folyamat... az idojaras sem normalis kedvezobb a helyzet a virusoknak is eleg hogy csak rad kohintett valaki vagy puszival atadott valami artatlan virust ami viszont az igenybevett szervezetednek nem szivesen latott vendeg szoval kitartas amiket leirsz azok alapjan semmi vesz nem lehet igyal sok folyadekot az nem art hamarabb kipisiled a bacikat virusokat es a pango odema v folyadekok is konnyebben urulnek igy... ja es a jo oreg c vitamint azt folyamatosan szedd kihagyni nem er!🙏🏻😄 par napig nem jovoj de benezek mindenkepp most elvonulok toltott kaposztazni picit es nehany ajandekot segitek az angyalnak becsomagolni🌲😄 addig is mindenkinek a leheto legszebb unnepet felepulest🌲
102671. torpiri (válaszként erre: 102669. - Zsbrita)
dec. 23. 07:41
Köszönöm 😘🌲❤
102670. Laszlokartárs (válaszként erre: 102668. - Zsbrita)
dec. 23. 06:43

köszönöm kedves vagy, én is ebben bízom hogy "csak" ennyi az oka, mert múlt szombaton csináltak a kórházban labor vizsgálatot, és minden rendben volt...

szóval csak nincs gond, mert amikor haza engedtek, azt mondták hogy minden rendben :)

megfogadom a tanácsod, és pihenek :)

102669. Zsbrita (válaszként erre: 102665. - Torpiri)
dec. 23. 06:23
Köszönjük a jókívánságokat, nagyon jó a tapasztalt segítőkész jelenléted a fórumon🙏 Kívánok Neked meghitt, boldog karácsonyt!🌲😊
102668. Zsbrita (válaszként erre: 102667. - Laszlokartárs)
dec. 23. 06:19
Szerintem minden rendben lesz Veled! Hirtelen rövid időn belül érték behatások a testedet, szerintem normális a reakció🤗 Pihenj sokat, minden rendben lesz!☺️
102667. Laszlokartárs (válaszként erre: 102665. - Torpiri)
dec. 23. 05:32

köszönöm szépen neked is a tapasztalat megosztásod, tény hogy kb egy hete műtöttek, és a korábbi műtét akalmával ez a jelenség nem állt fenn, csak most a második műtét óta érzem, vagyis a napokban.

remélem tényleg csak a varrat vagy valami más miatt tiltakozik a testem és nem lesz komolyabb gond.

én vissza nem megyek a kórházba befeledni, elég volt :))))))))))))))))))))))))))))))

102666. Laszlokartárs (válaszként erre: 102662. - AnnaWass)
dec. 23. 05:31

érte,m, köszönöm a megnyugtató válaszod, azért tegnap estére csak felkúszott a hőmérséklet, 38,1re, és azért már hidegrázás is volt kicsit... persze amit nem írtam, érdekes hogy tegnap és ma reggel meglepően sokat fújtam az orrom, mintha folyna az orrom.

eddig azért nem tulajdonítottam neki jelentőséget, mert a műtét előtt is sokszor előfordult ez a reggeli "orrfolyás".

szerintem ez nem megfázás, mert a reggeli orr folyáson kívül semmi más tünet nincs :)

most reggel, 36í8 volt a hő, és nincs hideg rázás sem semmi.

nem tudom hogy hívjam e fel az orvot vagy elég a rubofen, és majd 27-én mondjam neki.

ilyen magas hőt eddig nem mértem, igaz eddig nem is méregettem, most is nem akarok ráparázni, ezért figyelem magam inkább és meglátjuk mi lesz.

rossz közérzet nincs, étvágy van, annyit éreztem tegnap hogy meglepően fáradtnak éreztem magam délután.

nem volt vészes, csak jobban esett feküdni, mint fnt lenni.

köszönöm minden tanácsod, jelentkezem a végeredménnyel, remélem nem valami fertőzés :)))

102665. torpiri (válaszként erre: 102660. - Laszlokartárs)
dec. 22. 22:02

Én kb 1 hétig lázas voltam, azt mondták normális, de algopirynt azért szedtem ;)

Örülök, hogy jól érzed magad, -én egyből nem tudtam elhagyni a haskötőt, szorítós bugyit hordtam,az nekem sokat segített.

Mindenkinek kívánok gyors gyógyulást, a következő évre szép boldog napokat az új testetekbe 🌲🌲🥰

102664. Zsbrita (válaszként erre: 102661. - AnnaWass)
dec. 22. 21:20
🙏🙏
102663. Zsbrita (válaszként erre: 102656. - AnnaWass)
dec. 22. 21:19
Persze, hogy írok🤗
102662. AnnaWass (válaszként erre: 102660. - Laszlokartárs)
dec. 22. 20:32
Nos nekem meg idonkent van hidegrazas persze ez lehet amiatt is hogy masodszor is osszevarta a sebzavart es ez bizony nemtetszik az immunrendszernek hisz lassuk be a varrat idegen anyag es ha van laz ha nincs neki az a dolga hogy valahogy reagaljon szoval inkabb jo hogy van jel reszerol es a hoemelkedes is jo pajtasa ebben👍🏻 Akkor van gond ha 38,00 feletti tartosan a laz es hidegrazas egyutt! Nekem az elso 5 napban volt 37,9 es azota idonkent hidegrazas de se laz se hoemelkedes azota sem es erre a doktorom a draga annyit mondott hogy teljesen ok ne aggodjak... szerintem Nalad is immunvalasz lehet figyeld magad... azon gondolkodom nem jobb e az Algopiryn? Az ugyan venykoteles de hatasosabb mivel a Rubophen elsosorban a nathas viruskeresesre es gyengitesre lett fejlesztve az Algo az teljeskoru gyulladas es fajdalomcsillapito is a laz mersekles/megszuntetes mellett... mondjuk ha hasznal akkor ok persze szedd azt de inkabb ne keljen semmit szedni es ne legyen se laz se hidegrazas.... amugy 37,7 alatt nem kell szedni semmit a jo oreg immunitas megoldja...mivel sokat fekszunk fontos a vena torna! Fenntartando a verkeringest ami lab emelgetesek labfej korzes es labujjak mozgatasabol all ahanyszor csak eszunkbe jut de reggel kotelezo! Nem mellesleg jol is esik es “edzesbe” maradnak nemileg a vegtagok! A varrat miatt a labemelest ovatosan erzesbol labankent 5-5 emelessel vegzem... szuuszaaasan pazarsagos tovabbi szepet 🙏🏻😃 mindannyiunknak🌲
102661. AnnaWass (válaszként erre: 102659. - Zsbrita)
dec. 22. 20:20
Sebaj ra se rants egyikunk sem egy Ady... 😄 de fontos hogy amit leirunk azt a tobbiek majdnem magukenak ereznek ezaltal igencsak egyutterzo valodi segito gyogyito bizakodo valaszok jonnek mennek es ez azoknak is erot adhat akik adott esetben csak olvasnak mert nehezen vagy nem menne megfogalmazni a gondolataikat de igy nekik is segitunk es ez itt a fontos👍🏻 En is orulok hogy a fennallo egeszsegugyi helyzet mogott remek jo erzesu embereket ismerhettem meg eme virtualis forumon halasan koszonok minden jo szot🙏🏻😄🌲
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook