Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

50917. Siri
2010. febr. 5. 09:07

Sziazstok! Itt az ügyi Siri aki kibírta az első gyüminapot pedig csirkét sütöttem és terjengett a fokhagymás sült csirke illata a házba, de ügyes voltam. Hétfő óta csináljuk a fogyit a munkatársammal és újságolja, hogy ráálta a mérlegre és fogyott 2 kg. Mondom ne máááááááááááá és én is rááltam és képzeljétek el, hogy -1,4 kg. Ügy örülök. Tiszta boldog vagyok. Ez remélem erőt a továbbihoz is. Hétfőig havaly akkor lesz a következő gyümi nap. A vasárnaptól egy kicsit félek, de gondoltam pizzát csinálok. Párom el akart vinni egy tuti étterembe én meg mondtam neki hogy olyan helyre menjünk ahol pizzát is lehet enni, hát el is ment a kedve szegénykének az egészről. De megértést kértem. Bezzeg amíg nem fogyiztam nem akart elvinni abba a tuti étterembe. Hát ilyen az én formám.

Puszi mindenkinek kitartás. Reggeli egy kis szőlő és fél liter víz és két szem dió Isteni mi?? Nem baj nem is vagyok éhes.

Szép napot. Már ittt is beborult remélem nem lesz ónos eső mert felénk nagyon mondja.

50916. Binky
2010. febr. 4. 22:13

Gratulálok minden ártatlanank és bűnösnek is:)

A gyümölcsnap pokla, ugye ugye?

Semmi baj, egy kis bűnözés nem a világ. Csak figyeljetek oda, de azért ne görcsösen, de ne is túl lazára vegyéteka figurát. Valahogy ahogy Horatius mondja az arany középszerével...

50915. szlia72
2010. febr. 4. 20:59

Hali!

kibirtam!!!!!!!!!!!!ugy hopgy megyek is csicsisni:)

50914. nagyne.hv (válaszként erre: 50907. - Siri)
2010. febr. 4. 19:32

Jól esik, hogy ezt mondod, de sajnos azok a képek még 2009 szeptemberben készültek, és kb 58 kg lehettem. Most 61,4 vagyok.

A magasságom (mélységem) 156 cm.

Ehhez inkább 46 kg lenne az ideális, ha 20 éves lennék. Én beérem az 50kg elérésével karácsonyig (-11,4 kg lenne).


Sajnos a hurkák miatt nem jön rám a ruhatáram, ami inkább 55-57 kg súlyomhoz van belőve.


Turbó -Igen 2 hétig csak lötyi, tea és viz.

Nagyon jól bírtam két hétig, mert nagyon motivált voltam, és azt gondoltam, csinálom, amíg bírom (akár 4 hétig is).

Sajnos a családnak minden este főzök, és egyszercsak nagyon megkívántam a kajájukat. Előjött belőlem a"ragadozó" nem bírtam tovább 2 hétnél.


Általában 5-8 kg-t mondanak 2 hét alatt.

Ez bizonyára így is van nagyobb súlyfelesleg esetén. Sajnos rólam csak 2 kg ment le. 63,7 ről 61,9 kg lettem.


Most ugye 61,4 vagyok az 50 dkg az már talán ennek a diétának az eredménye. Csak az a baj, hogy január 16-19.-e között ment le, azóta stagnál. a súlyom. Ez persze bosszantó számomra.

50913. nagyne.hv (válaszként erre: 50904. - Siri)
2010. febr. 4. 19:20

Minden gyümölcsnaposnak kitartást!


Könnyen beszélek! Bűnöztem! hüpp!

50912. nagyne.hv (válaszként erre: 50903. - Patrícia2000)
2010. febr. 4. 19:19

Meghiszem azt, hogy irigyled egy kicsit a szaunát!

:-) A kondi terembe engem is leginkább az edzés utáni szauna gondolata "visz le", meg persze a társaság. :-D

50911. nagyne.hv (válaszként erre: 50902. - Patrícia2000)
2010. febr. 4. 19:16

Talán említettem, hogy az egyik fiam is diétázik velem. Éjszakai bagoly tipus. Éjjel 1-2 körül jön-fekszik.

Gyümölcsnapon általában este 9-kor alszik. Rájött, hogy így jobban kibírja. ;-/

50910. Judyka83 (válaszként erre: 50900. - Sagievi)
2010. febr. 4. 19:16
Nekem is ma van/volt az első gyüminapom. Kicsit tartottam tőle, de jól viseltem. Nagyon tartottam én is az estétől. A csipet csapatot nekem is el kellett látnom normális kajával. Ráadásul még főznöm is kellett egy komplett vacsit készítettem és nem ehetek belőle. De majd holnap, holnapután megkóstolom, ha hagynak.:-)
50909. nagyne.hv (válaszként erre: 50897. - Patrícia2000)
2010. febr. 4. 19:14
Igen, én is variáltam. Annyira, hogy mindent összekevertem! Mááá mostmááá mindegy!:p
50908. nagyne.hv (válaszként erre: 50896. - Binky)
2010. febr. 4. 19:04

Köszike! :-D


Ma is a konferencián uralkodtam magamon...


eleinte... ;-)


Reggel ment a viselkedés, nem fogyasztottam semmit, mivel nem mertem még inni sem, nehogy kelljen WC-re mennem (2 órán keresztül volt 3 előadó).


12kor negyedóra szünet: mosdó és egy pohár őszibarack nektár. Sütik mellett el.


Ebéd 13.50től úgy gondoltam a bíztatásotokra, hogy egy kicsit lazábbra veszem a figurát. Azért nagyon nem akartam elrontani, ezért párolt zöldségeket (brokkoli, répa, cékla, káposzta) ettem egy picike finom párolt szaftos husival. Eddig tán még ok is... DE ...

...azt mondták, hogy finom a somlói!

Az volt! egy kicsit ettem, kb 8 dkg lehetett.

Azért nem érte meg bűnözni.


Nem rég értem haza. Úgy gondoltam, hogy csinálok, egy kis alma kivi turmixot, folyadék gyanánt. legalább a vacsi legyen korrekt! Nem de?


Sajnos nem igazán jön össze, hogy 17-18 óra körül vacsorázzam. Soha nem érek haza.:-( -Jó dolog a kötetlen munkaidő.p

50907. Siri
2010. febr. 4. 14:17

Szia Ságiévi! Most látom hogy Győrből vagy én meg Móvárról úgy hogy csak 30 km-re vagyunk egymástól. Kitartás neked is.


Nagyné én is megnéztem a naplódat cél az 50 karácsonyra nem lesz az egy kicsit kevés. Nincs is rajtad felesleg!!! Ahogy a képeken látszik. Te tudod szorítok neked! Hajrá

A turbió diéta az amikor csak iszod a löttyöt és semmit nem lehet inni 2 hétig??? Az nagyon durva nem és 2 kg ment le úgy? Az egyik ismerősöm csinálta 2 hétig őnek úgy emlékszem 4 kg ment le de centikbe jobban látszott mint kg-ban

50906. sagievi
2010. febr. 4. 14:04
Én is É-Ny-on vagyok! Süt a nap és már éhes vagyok! Van nekem is otthon mogyoróm, pár szemet már ettem. Mindjárt iszom egy gyümölcsteát. Kitartás Lányok! Este majd arra gondolok, hogy holnap délben már ehetek. :)
50905. Siri (válaszként erre: 50890. - Bf43d1b11a)
2010. febr. 4. 13:48

Szia! Észak Ny-on süt a nap és itt napfürdőzök az irodába! Küldök nektek is ebből a feltöltődésből. Nem sokára oda ér hozzátok is!

Üdv. Siri

50904. Siri
2010. febr. 4. 13:41

Sziasztok nálam is gyüminap. Egész jól bírom fél ananász 1banán egy kis aszalt szílva és 2 dió. Az estétől én is félek. De KITARTÁS! Küldöm az energiát. Tegnap még a gyógytornára is sikerült elmennem, úgyhogy ma már tuti legMagic.

Patrícia este korán lefekszel megfürdesz hamar és már el is telt a nap! Na mit szólsz? Persze aztán a 2. műszak az otthoni munka mi??? Én sütök holnapra csirkét majd érzem az illatát és nem ehetek belőle akkor is és akkor is megállom. Kész passz.

2010. febr. 4. 13:33

nagyne, a szaunát kicsit irigylem tőled. a nyáron akartam menni strandon és pechemre nem jött össze.nekem most ezidáig kis mandarin, kis banán és narancs volt a kajám. este az nagyon gáz lesz,de ki kell tartanom.


most legyetek ügyesek csajok, február 15-éig fogyó hold van. ebben az időszakban jobban megy a fogyás, úgyhogy hajrá!!!én is bízom benne sikerül 74 kilóig leküzdenem magam ez idő alatt.

2010. febr. 4. 13:29
nekem is gyümi napom van csajok. eddig ügyes vagyok. de jön az este!!!!
50901. szlia72 (válaszként erre: 50900. - Sagievi)
2010. febr. 4. 12:16
Én ma d.u dolgozom ,igy ott már nem lessz gond mert mást nem viszek.de ilyenkor mindig van nálam pár szem mogyoró .
50900. sagievi
2010. febr. 4. 11:55
Sziasztok! Gyüminap. az első. gyümölcssalátát eszegetek, eddig jól bírom. De most melóban vagyok. De majd mi lesz este, amikor etetem a csapatot? jaj nekem.
50899. bf43d1b11a (válaszként erre: 50898. - Szlia72)
2010. febr. 4. 11:38
Gondolok rád, csak ügyesen nekem szombaton lesz gyümi -:((((( További szép napot és kitartást !
50898. szlia72
2010. febr. 4. 09:22

Sziasztok!

nagyon ügyik vagytok csajok:)

sajnos nekem is gyüminapom van ma:(((

100% gyümilevet iszok ,nincs kedvem semmilyen gyümölcshöz:((((

2010. febr. 4. 07:22

nagyne,köszi.

benézek a mérlegelődbe. egy régi tagtársunk úgy csinálta,hogyha előre tudta, hogy ilyen bulira megy ,konferencia stb akkor megcserélte a napot .én is most ezt teszem,holnap a lányom farsangi bálja-árulnak majd sütiket is az 5.osztályos szülők.na én is most cserélek,ma gyümizek és holnap lesz ch napom.még mindig jobb így,mintha felborulna 1 nap miatt az egész diétám.

50896. Binky (válaszként erre: 50894. - Nagyne.hv)
2010. febr. 3. 21:12

Na, gratulálok:)

örömmel hallom!

50895. Binky
2010. febr. 3. 21:12

Ááá meghalok...ez volt ám az igazi edzés... Euró center közepén leszakadt rólam( szó szerint) a csizmám. Mit volt mit tenni, venni kellett egy másikat, helyben. Olcsón és szépet...egyetlen gond, hogy 10 centis sarka volt, és csak párszor jártam benne körbe az üzletben, aztán már abban mentem haza...Hóban...hegynek fölfelé...hév, busz, séta.

Szóval kivagyok...és alig ettem valamit egész nap, ami max a fogyó szempontjából jó...

50894. nagyne.hv
2010. febr. 3. 19:45

Sziasztok!


Elkészítettem a naplómat, és a mérlegelőmet. :-)

Mindenkit várok szeretettel nézelődésre.


Fejlődésem:

Délig kibírtam gyümölccsel. )

Bár igazán sok dolgom volt :-)


Tegnap voltam edzésen... de a legjobb a szauna volt.


Holnapra van egy jó kis meghívásom konferenciára... sajnos gyümölcs napom lesz.

:'- / brühühü.

50893. nagyne.hv (válaszként erre: 50882. - Patrícia2000)
2010. febr. 3. 19:33

Szia!

Megtaláltam! :-)

Nagyon jókat írsz róla. Hol lehet beszerezni (DM?)

Most már én is bevetek mindent, amit cskak lehet.

Nagyon szép sokat fogytál, gratulálok!

50892. szlia72
2010. febr. 3. 17:07

Hali!

itt nem esik de nagyon hideg van!

nekem ma szénhidrát( imádom nem is állok holnap mérlegre)!!!!!

50891. sagievi (válaszként erre: 50888. - Binky)
2010. febr. 3. 15:46
Hát igen. a saját bőrömön tapasztaltam, hogy nem szabad túlzásba vinni. :)
50890. bf43d1b11a (válaszként erre: 50889. - Patrícia2000)
2010. febr. 3. 14:58
szia , ide is megérkezett a hóesés -:((( ismét és újból, ezért este hólapátolás folyt.köv. majd még jövök !Tavaszt szeretnék, napfényt és meleget .....
2010. febr. 3. 12:13
sziasztok drága csajok. itt hullik a hó! de jó lehet takarítani. ma keményítő napom van. finom parasztreggeli a kajám.
50888. Binky (válaszként erre: 50887. - Sagievi)
2010. febr. 3. 11:45

a zöld teából nem is szabad annyit inni:)

a fekete tea után a legerősebb koffein tartalmú a zöld tea, és bizony ki is hajtja belőled a vizet rendesen


gyümölcsteából, roiboos teából és fehérből annyit ihatsz amennyit jólesik, zöld teaából napi 2-3 csészét, feketéből max napi 1 csészét

(ezt mondta nekem a teás néni, akitől veszem a teáimat)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook