Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

50887. sagievi (válaszként erre: 50886. - Binky)
2010. febr. 3. 11:29
köszi a tippet. De azért nem iszom belőle 2 litert. biztos, ami biztos.
50886. Binky (válaszként erre: 50885. - Sagievi)
2010. febr. 3. 10:54

Igyál fehér teát drága.

Azt zsírégetőnek is mondják, isteni finom, és bármennyit lehet belőle inni.

Kimért tea a legjobb, de zacskósan is lehet kapni.

50885. sagievi (válaszként erre: 50874. - Siri)
2010. febr. 3. 10:53
Szia! a zöldtea méregtelenít, és éhségűző is. Én az első 90 napos alatt napi 2 litert ittam. Meg is lett az eredménye: egy idő után tiszta pattanás lett a képem. Csak akkor múlt el, amikor leálltam a teával. Azóta mellőztem, de azért napi 2 csészével be fogok iktatni most a diéta alatt.
50884. Binky (válaszként erre: 50883. - Siri)
2010. febr. 3. 10:31

Leg Magicezni valóban hótt unalmas, én tévézés közben szoktam, vagy felváltva más gyakorlatokkal, pl. 1 perc folyamatos Leg Magic, 50 felülés, 1 perc belső comb Leg Magic, 50-50 lábemelgetés etc.



Na még jó, hogy nem történt bajod, bzitos nagyon megémültél, szegénykém.


Háta gazdasági válságban tényleg annyit tudsz csak csinálni, hogy összeszorítod a fogod, és csinálod tvább?:(

Nem keresel közben munkát?

50883. Siri
2010. febr. 3. 08:57

Sziasztok! Nekem is van LegMagicem és tegnap rááltam hát 50-enet csináltam ami szinte semmi de most kinyitottam és ott áll az ágyam előtt úgyhogy nem tudok úgy lefeküdni hogy fel ne bukjak benne és tényleg el kéne kezdeni sporltolni, mert ha csak itt ülök úgy sokkal nekhezebb lesz.


Olyan mérges vagyok. Szerdánként járok gyógytornára tökre szeretem mert olyan jó gyakorlatok vannak. Múlt héten nem tudtam elmenni, mert megcsúsztam autóval és belecsúsztam egy árokba és úgy meg ilyedtem, hgoy már semmire se volt erőm. Az autómat kihúzták senkinek semminek nem lett baja. Ma vendégek jönnek hozzánk fél 11-re jöttek volna, most meg telefonáltak, hogy fél 2-re jönnek, a főnök meg így, hogy akor hehe te meg úgy készülj hogy nem mész haza hehe. Komolyan nem kaptam szikrát, majdnem mondtam neki hogy te meg kapbe vén f...sz hehe és nem maradok itt te bunkó hehe

Komolyan belehalnál basszus ha megkérnél. Utálok itt dolgozni már 10 éve lesz hogy itt vagyok. Június 20-án. Titkárnőként dolgozok jó nincs rosz sorom, mert tudok németet tanulni mellette meg meg tudom csinálni azért a kis maszek feladataimat, de nem fizetnek túl. Örüljek, hogy van munkám mi!!! De már úgy unom. Mindig valakit szolgálni komolyan amúgy is egy lázadó típus vagyok komolyan. Elegem van belőlük. Bocs hogy itt panaszkodok. Ne haragudjatok!

2010. febr. 3. 07:28
nagyne, az adatlapomon van egy olyan fülecske, hogy inaktivitás...vagy ilyesmi,na abban megtalálod a 2 naplómat is és a legalján a mérlegeredmények is ott vannak.
50881. Binky (válaszként erre: 50873. - Siri)
2010. febr. 2. 20:54

Nem drága, ne törődj vele, egyelőre csak arra koncentrálj, hogy betartsd, utána úgyis unni fogod az egészet és nem lesz kedved annyit enni a kajákból. Nem kell rákényszerítened magad a kisebb adagokra...amúgy meg nem ettél egyátalán sokat.



Ha formálni akarsz kenheted zsírégetővel és bicajozhatsz, vagy ha akarsz, vegyél egy Leg Magicet. Én nagyon szeretem, nekem is van, ugyanezeken a területeken vannak feleslegeim.


Kezdek megbarátkoznia jó kis körte alkatommal:) Pár trükkel már nem is oylan vészes:) És ha nyugodt vagyok, könnyebben veszem rá magam a diétára.

50880. nagyne.hv
2010. febr. 2. 20:12

Patrícia!

Sajnos még nem találom a régi naplódat. Igazán az újat sem. Majd belejövök. Egyszercsak!

A mérlegelőnél pl még nem talállak titeket. A kereső nem adott eredményt. Sajnos nem vagyok rutinos fórumozó.

A bemutatkozó oldaladat megtaláltam. Jó sokat fogytál, már van szép eredményed! :-)

Jó ilyet látni!

Üdv,

Veronika

2010. febr. 2. 18:53
nagyne,a kínai port a régebbi naplómban megtalálod. hidd el ha nem olyan alaposan csinálod a 90 naposat úgy is hatásos. én több mint 10 kilót fogytam vele 2,5 hónap alatt,a végét már nagyon ellébecoltam.
50878. nagyne.hv (válaszként erre: 50862. - Patrícia2000)
2010. febr. 2. 17:43

Szia Patricia és lányok!

Végre hazaértem!Jó látni, hogy közben zajlott itt az élet! :-)


Patricia!

Köszönöm az őszinteségedet! Azt hiszem, igazad lehet. Sajnos általában mindenben ilyen alapos és körültekintő vagyok! Ez néha nekem magamnak is fárasztó (hát még másnak). Ez igazából jó hír, mert a bundáskenyeret én is nagyon szeretem.


Tegnapi konklúzióm:

Bírjam ki 11-12 óráig gyümölcsön.

gyümölcsnapon kevesebb magot egyek.

legkésőbb este 6-kor vacsora.

Este ugyanazt, mint ebédre (még mindig kérdem tényleg ennyire fontos ez?)


Egyelőre ennyi.


Az a kérdésem, hogy a jojó miatt minimum kellene ennem testsúly*8,7= ~1300 ckal. (inkább 1200-hoz tartottam magam) Sajnos 2- 2 és fél étkezéssel ezt nem tudom bevinni 12-18 óra között.

Így szinte törvényszerűnek érzem a jojót, ha abba fogom hagyni.

Ez aggaszt. Mi a véleményetek?

Ne számoljam a kalória bevitelt?


Patricia!

Mi az a kínai por?

Üdv.

50877. Siri (válaszként erre: 50876. - Patrícia2000)
2010. febr. 2. 13:51
MInden kipróbálok az tuti! A nyugatató herbáriás bejött na majd akor most a zöldteát is kibpróbálom. Köszi!
2010. febr. 2. 13:48
siri,jó méregtelenítő
50875. patrícia2000 (válaszként erre: 50872. - Binky)
2010. febr. 2. 13:48
lidl-es virsliből csináltam és isteni
50874. Siri
2010. febr. 2. 13:19
Olvastam valahol a zöldteát. Az jó?? Az méregtelenít vagy elősegíti a fogyást?
50873. Siri
2010. febr. 2. 13:17

Sziasztok! Megettem az ebédemet és azt gondolom hogy egy kicsit sok az adag. Ettem egy kis levest csak zöldség volt benne (sárga, fehérrépa zeller, krumpli) ez kb. 1,5 dl leves volt és ettem rizses lecsót az kb. olyan 20 dkg körül és + egy fél kifli. Utána egy kv- egy kv tejszínnel. Szerintezek ez sok? Vagy ebből vissza kell csípni.


Szia Blinky! Nálam is ez az álom súly én két éve amikor csináltam a fogyit le is mentem 58-ra most meg 69 vagyok. Nálam is aránytalan a súly sok van a fenekemen és nagyon vastagok a combjaim a felső testemmel nem is lenne bajom. A cickók is maradhatnának, de sajnos abból megy el a legtöbb. Sajnos az alakt az alkat, fogadd el önmagad, békélj meg vele és hangsúlyozd mindig a tuti részeket. Nehezen megy de én is próblom. A tükörbe már meg sem merek én sem fordulni hogy a fenekemet megnézzem. Úgy is nagy.

50872. Binky (válaszként erre: 50870. - Patrícia2000)
2010. febr. 2. 12:30

Jó ez a saláta, finomnak hangzik:)

Nem tudom, hogy light virsliből csinálod-e, én azt szeretem, egyátalán nem rosszabb, mitn a rendes. Lidl-ben lehet kapni.

50871. Binky (válaszként erre: 50870. - Patrícia2000)
2010. febr. 2. 12:28

Hát nagyon remélem:)

Igazából valami jó kis sport kéne. Szemeztema hastánccal, hátha egy kis nőiességet adna:D De fogyaszt az egyátalán?

Mindjárt megnézem a diétát.

2010. febr. 2. 12:24

írtam egy virslis salátát,akit érdekel nézze meg. a naplómban van, amelyikben kevesebben jelölték be kedvencként.ma azt eszem.


binky ,ügyesek leszünk,szépen fogyunk majd itt mindnyájan,kisütött itt is a napocska. jön majd a jóidő és ez ösztönözni fog.

50869. gyöngyi
2010. febr. 2. 11:27
29. nap végre szénhidrátnap! Ezt szeretem a legjobban!
50868. Binky (válaszként erre: 50867. - Patrícia2000)
2010. febr. 2. 11:21

64:(

61 volt eddig a legkevesebb, 62 volt az állandóm, 58 az álomsúly.

Igazából mostmár csak egy kicsit akarok az arcomról, meg a comb-has tájékról. Sajnos még mindig többnek néznek, mint amennyi vagyok... aránytalanul oszlik el, azért...

2010. febr. 2. 11:17

binky hány kiló vagy most?


mindenkinek jó diétázást!

50866. Binky (válaszként erre: 50865. - Siri)
2010. febr. 2. 10:30
Neked is drukkolok:)
50865. Siri
2010. febr. 2. 10:29
Sziasztok! Én is veletek tartok most kezdem 2. szorra a 90 napost, egyszer már csináltam kb. 2 éve és akkor megszabadultam 7-8 kg-tól. Most 9 kg-tól kéne. A cigi és a tabi abbahagyása után most itt a +10 kg. Hát jó lenne megszabadulni tőle legalább júniusig. Remélem sikerülni fog. Olvaslak benneteket az tuti.
50864. Binky (válaszként erre: 50863. - Sagievi)
2010. febr. 2. 10:02

Hajrá:) Biztosan ügyes leszel és menni fog!

Keményítőnapod van?

Én iylenkor mindig bedobok/tam egy kis popcornt. Múltkor találtam zsírmentesetO_O

50863. sagievi (válaszként erre: 50819. - Binky)
2010. febr. 2. 08:42
Szia! Hát én nem híztam, de még szeretnék fogyni. Tegnap kezdtem újra a 90 napost. 70 kg-ra szeretnék fogyni.
2010. febr. 2. 07:28

nagyne, meg ne hatagudj, de nagyon körültekintően akarod ezt a diétát csinálni. fehérjenap én igen is ettem bundáskenyeret...

ma is fehérje napozom biztos virslisalátát fogok készíteni, tojással ,majonézzel.

kenyeret is eszem. nézz bele a mérlegelőmbe. én tavaly januárban 87 kilóról indultam, a 3 hónap alatt lementem 74 kilóra.aztán kínai port is ittam,az elvette az éhségemet,az is jó volt.

én apró bűnözések mellett is szépen fogytam a 90 napossal. nem lehet egy szavam sem. pedig én nem vettem nagyon szigorúan. viszont délután 5 óra után már legjobb,ha semmit nem eszel. a zöld teát lehet nyomatni,legalább a napi 1,5 liter.

én a tavaszt várom, kint lehetek a kertben,kapálás,udvar takarítása,veteményezés. én akkor rengeteg kilótól megszabadultam,simán kibírtam akkor a kis gyümölccsel délelőtt,észre sem vettem, hogy éhes lennék.

2010. febr. 2. 07:19

nagyne,nekem tavaly nyáron volt úgy, hogy 74 kilóról nem mozdult sehová. majdnem 1,5 hónapig ennél dekkoltam. viszont centit feltétlenül írj,mert ha kilóban nem is fogysz,de centiben biztosan és az is ad erőt ,hogy ne add fel a diétát.

én beszélek felkúsztam 76-77 kilóra,míg november elején már 69 kiló is voltam.

50860. nagyne.hv
2010. febr. 1. 22:39

Most, hogy lefeküdtetek, szép álmokat, megyek én is aludni. Állítólag az alvás is fogyaszt. ;-)

Jó éjt és jó reggelt!


Csak délután-este vagyok net közelben. Sajnos.

Már nagyon várom!

50859. nagyne.hv (válaszként erre: 50855. - Binky)
2010. febr. 1. 22:37

Egy nagy fogyásnak, jelenleg én is örülnék!

11 kg az csodásan hangzik! Nekem pont megfelelne. És már csak 4 kg az álom súlyig.


Én most 61,4 kg vagyok és 50 szeretnék lenni.

Sajnos alacsony vagyok 156 cm, ezért ez lenne nekem az ideális álom súly!


Bízom bennetek!

Megfogadom a javaslatotokat!:-)

Végig csinálom!

És szorítok Nektek is, hogy együtt sikerüljön!

50858. Binky
2010. febr. 1. 22:34

Na akkor hajrá:)

Én lteszem magam holnapra, te meg álmodj szépeket...

áá, lehet, hogy tornáznom kéne lefekvés elött?

na majd meglátjuk...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook