Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Te mit gondolsz a 90 napos diétáról? fórum

Te mit gondolsz a 90 napos diétáról? (beszélgetős fórum)


13. 6b818b475f (válaszként erre: 10. - Babi1125)
2010. máj. 23. 12:37
Nem tudom, hogy néztél ki, de így igazán jól fogsz.XD
12. 6b818b475f (válaszként erre: 9. - Mimmo89)
2010. máj. 23. 12:37
Nem hiszem el, egy értelmes ember az oldalon.:)
2010. máj. 23. 09:57

Egyébként én már februártól iszonyuan odafigyeltem arra, hogy mit eszek. Nagyon sok zöldség, gyümölcs, cukor, fehérliszt és rizs nélkül. És semmi....

Úgyhogy most hinnem kell ebben a diétában és a sikerben.

2010. máj. 23. 09:51

Sziasztok!


Én két hete kezdtem ezt a diétát. Olvastam róla jót is , rosszat is, de erőt meritve ismerőseim sikereiből, nekem most ez az utolsó reményem, hogy mire szeretnék, megint jól nézzek ki.

Igy nekem kitartónak kell lennem.

Kilókrol még nem akarok nyilatkozni, mert az nálam valami miatt nagyon ingadozik.

Viszont én is viszek bele kis változtatűsokat Pl. nem eszek tortát.

Remélem találok itt néhány embert, akik hasonló cipőben járnak.

Sok sikert mindnekinek!


Puszi

2010. máj. 23. 08:42

A 90 napos diéta egy hülyeség. 3 napig csak szénhidrátot eszik az ember (keményítő és gyümi is az), mikor minden nap MINDEN tápanyagra szükség van.

Az egyetlen jó dolog benne, hogy rendszert visz az emberek életébe, akik eddig össze-vissza ettek. De ha megvan ez a rendszer, akkor lehetne már normális kajákból is, nem torta meg csoki, meg csak gyümölcs reggelire...

Lehet fogyni is biztos, annak, aki eddig még rosszabul kajált, de az nem mind zsírból lesz, hanem egy csomó izmot is elvesztesz vele.

Sokkal egyszerűbb, ha szépen sorban kihagyják az emberek az étrendjükből a cukros, zsíros, lisztes kajákat, elkezdenek sportolni és főként sovány húsokat esznek zöldségekkel, sovány tejtermékeket, teljes kiőrlésű cuccokat, zabpelyhet.. nem isznak cukros löttyöket és ennyi.

2010. máj. 21. 20:19
Hiába töröltétek ki, attól még hülye marad.:D
2010. máj. 21. 20:11
NA!Hova lettek a hsz-eim?:D
2010. máj. 21. 19:22
senki más nem nyilatkozik?????????
2010. máj. 21. 19:01

Mások nem írnák meg a tapasztalataikat , véleményüket a diétával kapcsolatba?

Engem is nagyon érdekelne :)

4. Álomvirág1 (válaszként erre: 3. - Álomvirág1)
2010. máj. 21. 18:29
Nagyon keszekusza lett az előző bejegyzésem, remélem azért értitek.:) Kicsit, ..nagyon fáradt vagyok.
2010. máj. 21. 18:28

Tapasztalat alapján: fogyni lehet tőle, de nem tartós. mégegyszer biztos nem csinálnám meg.

Annyi idő alatt, amennyit lehet fogyni, figyelve az étkezésre, sok mozgással simán le lehet adni, és nem is fognak visszakúszni pikk-pakk a kilók.

Nem diétázni meg különböző fogyókúrákat kell tartani, hanem életmódot kell váltani! Sok idő kell, míg erre rájön az ember, de előbb-utóbb szerintem ezt mindenki belátja.

2010. máj. 21. 18:19

Szia!

Szia!

Tök jónak tartom abból a szempontból, hogy 2 hónap alatt mozgás nélkül 6 kilótól szabadultam meg. Víznapot nem is tartottam.

De: nagyon meghintáztatta a vércukromat, sajnos, ezért hagytam abba. A szénhidrát napi torta, tészta, csoki sok volt hirtelen, aztán meg jön a hopp után a kopp a gyümölcsnapon, ami, ugye, nem a banánról kell, hogy szóljon... Igaz, az én anyukám 45 éve cukorbajos, a hajlamom megvan nekem is.

2010. máj. 21. 18:14

Mennyire tartod egészségesnek és hatásosnak a 90 napos diétát?

Várom a véleményeket :)

Köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook