Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

50977. Siri (válaszként erre: 50976. - Szlia72)
2010. febr. 9. 09:27
Szia! Ne szomorkodj, majd be indul igyál több vizet és az lehet hogy segít, gondolj arra, hogy a centik tuti mennek majd. Kitartás neked!!!!!! ++++++++++++++++ itt egy kis energia mert tudod soha nem adjuk fel.
50976. szlia72
2010. febr. 9. 09:13

sziasztok!

en is tul eltem a gyuminapot,baki nelkul:)

1 het alatt 1 kg sem ment le,le vagyok torve:((((

50975. sagievi (válaszként erre: 50971. - Patrícia2000)
2010. febr. 9. 08:28
Szia Patrícia! Szerintem 1,5 l zöld teát ne igyál meg, mert az sok belőle. Tudod, már írtam többször, hogy előző diétakor napi 2 l bevedeltem és egy idő után iszonyúan kirügyezett a fejem. Asszem túlzásba vittem az adagot. Ahogy leálltam szép fokozatosan újra normális lett a bőröm. Inkább 2-3 csészével igyál belőle,az is hatásos.
50974. sagievi
2010. febr. 9. 08:24
Helló Csajok! Kibírtam a gyümölcsnapot, úgyhogy nagyon megdícsérem magam. Nem mértem magam, mert én is menstruálok és akkor horror van a mérlegen. Ma ehetek már és ez a lényeg. Szép napot Mindenkinek, pláne azoknak, akik ma gyüminapoznak.
50973. Siri
2010. febr. 9. 08:18

Heló Csajok! Kibirtam ugyhogy megdicsérem magam.

MÉreckedés -0,4 kg, tehát 1 hét alatt lement a 1,8 kg az elég jó nem. már csak 7,2 kell. Nem baj kitartunk. Tegnap a rántotthúsnál nagyon csöpögtem de kibirtam. MOndtam is a páromnak, hogy még az olajnak is olyan jó illata van. Ez már a vég komolyan hogy még az olajat is jó illatunak érzem :)

Most eszem az ananászom másik felét úgyhogy reggelin is túl leszek. Nincs főnököm de ezer a maszek dolg9om, úgyhogy nem nagyon tudok majd írkálni de benézek hogy nektek hogy ment a gyümi. De ma iszunk oksa. Pusza mindenkinek.

50972. gyöngyi
2010. febr. 9. 08:15
Akkor most ne mérd magad, ilyenkor többet raktároz a szervezet.
2010. febr. 9. 07:19
sziasztok,mensizek,rá sem akarok a mérlegre állni,mert elszörnyülködnék. én sem bírok sokat inni mostanában. akkor tudok 1,5 liter zöld teát meginni,ha lefőzöm, és ott van előttem, akkor látom ,hogy ezt meg kell innom.de az is sokszor nehezen fogy el.
50970. szlia72
2010. febr. 8. 19:08

Még legalább 2 óra alvásidőig, de mi az nekünk:)))

én elég sokat tudtam ma inni de éhes vagyooook nagyon !!!

KIBIROM-KIBIRJUK!!!!! UGYE:))))

50969. gyöngyi
2010. febr. 8. 17:03

Sziasztok! Ma telt le az 5. hetem. -6,5 kilónál tartok, pedig a hétvégén tartottam két fehérjenapot egymás után és mindkét napon ittam 2-3 pohár pazsgőt.

Ma vezeklésül gyümölcsnapot tartok!

50968. 88e57b57c6
2010. febr. 8. 16:51

Sziasztok :)


Látom nem csak én kinlódok azzal, hogy nem birok inni... gyümölcsnapon végképp nem megy. Nagyon igyekszem, torna közben még csak csak lecsúszik :)

Siri "jó" látni, hogy nem csak én számolom az órákat :D Tegnap volt az első gyümölcsnapom.. nagyon nehéz volt, de kibirtam :) Haladok emberek!


Mindenkinek szép délutánt kivánok!

50967. Siri
2010. febr. 8. 15:41

Nem megy az ivás! Nektek? Én még csak fél liter vizet ittam meg. Rá sem bírok nézni iszok egy kis narancslevet de hát abba is lehet van cukker. De nem számít gyümi és kész.

Szép napot, ma már nem jövök holnap már fehérje deeeeeejóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó már csak 5 órát kell kibírni mert én 9-kor már tuti ágyban leszek úgyhogy az már nem is olyan sok. Már kibirtunk 10-e tehát 2/3-a megvan. Fel a fejjel este meg már azért nem bűnözünk mert majd holnap már ehetünk. Pusza Üdv. Siri

50966. sagievi (válaszként erre: 50963. - Siri)
2010. febr. 8. 13:36
Köszi a bíztatást, Siri. Jobb lett volna egy salátát összedobni este. az előzőn azt ettem és nem voltam éhes, csak este émelyegtem kicsit. Kolléganő mindjárt hoz nekem aszalt barackot.
50965. Siri
2010. febr. 8. 13:33

Hozzávalók:

1 nagyobb csirkemell

10 dkg sonka

4 tojás

olaj

fokhagyma

petrezselyemzöld

zsír

Elkészítés:

A csirkét mossuk meg, majd óvatosan csontozzuk ki úgy, hogy a bőre ne szakadjon be. Ha kész, sózzuk meg, dörzsöljük be zúzott fokhagymával. Olajon süssük, majd sózzuk meg a tojásokat. A sonkaszeleteket terítsük szét a húson, rakjuk rájuk a sült tojásokat és a petrezselyemzöldet. Tekerjük fel a húst, hústűvel tűzzük meg, majd egy erősebb cérnával kössük össze. Helyezzük a hústekercset egy tepsibe, kenjük meg zsírral (!!!), és 1 órán keresztül süssük.


Ez is király, de hogy ezt gyüminapon nézegetem. Oké befejeztem.

Csőváz

50964. sagievi (válaszként erre: 50961. - Siri)
2010. febr. 8. 13:31
Hát ezt én is ki fogom próbálni. Nagyon jól hangzik. Pláne egy gyümölcsnapon. :):):)
50963. Siri
2010. febr. 8. 13:31
Szia Ságiévi! Ne csüggedj! Majd elindul tudod csak tartsd ki. Egyél egy kis aszalt szilvát vagy sárgabarit az bizti felvidít. De a sok savas narancs + alma attól én is csak még éhesebb leszek. Egy kis dió??? Tudod nem adjuk fel soha soha soha Csak azért se!
50962. sagievi (válaszként erre: 50958. - Siri)
2010. febr. 8. 13:29
Hát nálunk ilyen fincsiségek nincsenek a boltba. Csak narancs és alma volt ma reggel. Az almatól az életkedvem is elment olyan undorító volt. Hajrá gyümölcsnap!
50961. Siri
2010. febr. 8. 13:28

Találtam holnapra egy jó receptet kipróbálom. Gondoltam megosztom veletek. Igaz nem fog ázni a karjszelet egy napot tejcsibe de egy órát igen.


Hozzávalók:

8 szelet karaj

4 gerezd fokhagyma

10 dkg reszelt sajt

2 dl tejföl

1 tojássárgája

szerecsendió

grillfűszer keverék

kb. 1 dl tej

Elkészítés:

A hússzeleteket kiverjük, besózzuk. Tálba tesszük, ráöntjük a tejet, és a fokhagymagerezdeket is beletesszük, letakarva egy éjszakát hűtőszekrényben állni hagyjuk. Másnap a húst kiszedjük, grillfűszerrel bekenjük. Vajjal kikent tepsibe fektetjük, félig egymásra téve, kevés szerecsendióval meghintjük. A fokhagymát kivesszük a tejből amiben a hús volt, átnyomjuk fokhagymaprésen, ezután rátesszük a hússzeletekre. Sajttal beborítjuk, majd a tejfölben elkeverjük a tojásságáját, és ráöntjük. Sütőbe téve világos barnára sütjük.

50960. sagievi (válaszként erre: 50959. - Szlia72)
2010. febr. 8. 13:28
Rámfér. Nagyon éhes vagyok. Mai kaja: 1 alma reggel, és 1 pohár 100%-os multivitamin lé. Ebéd: 2 narancs, 1 marék mogyoró és 1 gyümölcsjoghurt (tudom fehérje inkább) 1 pohár gyümölcslé. És itt döglök éhen, menten. Ha legalább fogynék.....
50959. szlia72
2010. febr. 8. 12:52

KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!

Lassan indulok dolgozniez lesz az igazi ott nincs kaja,se igazán uzsiszünet de viszek egy adag gyümi salit ( most készitetem banán,ananász,mandarin ,alma +5-6 szem mogyoró) igy lessz estére is !

jók legyetek ,ne csábuljatok el:))))

sok sok pozitiv energiát küldök mindenkinek:++++++++++++++++++++++++++++++++++++

:DDDD

50958. Siri
2010. febr. 8. 12:39

Fincsi a spáros sárgadinnye. Ettem ananászt is fél körtét egy kis aszaltszilvát és most kaptam mogyorót. De csak mindenből mértékkel. Jó kis vegyestálat csinálok estére is. A rántott husimra rá se merek gondolni.

Valahogy rá kell beszélnem magam hogy nem nem és nem és nem.!!!

50957. sagievi
2010. febr. 8. 09:51
Sziasztok. szintén gyüminap. fffffffúúúúúúúúúúúúúújjjjjjjjjjj!!!!!!!
50956. Siri
2010. febr. 8. 09:13

Sziasztok! Hát nem nagyon fórumoztatok. Eltelt a hétvége és már megint hétfő és gyüminap. Jól kezdődik mi? Nem baj aztán túlleszünk rajta mindjárt az elején. A spárba akciós a sárgadinnye 349 vettem is egyet, hááááát nem tudom milyen lesz. Az ananász amit megkezdem az elég savanykás, úgyhogy reméle.

Judyka köszönöm az ötletet. Kipróbálom. Én is folyékony édesítőt használok lehet hogy egy kicsit abból is sokat tettem bele.

A bál jó volt sokat táncoltuk, annyi tombolát nyertünk, hogy csak na 32 tombolánk volt és 100 Ft volt darabja, és legalább 20 e Ft értékbe nyertünk minden félét. Tök jó volt még a fődíj vigaszt is én nyertem ami egy farsangi torta volt és megáltam hogy ne egyek belőle. Szétosztottam mindenkinek tudtam, hgoy haza nem hozhatom.:) Én is sokat táncoltam, jó volt a bulli, de párommal egy kicsit összevekaptunk és azért nem volt olyan húúúúúúúú de nagyon király de márt szent a béke. (béka):)

Ja hó persze egy szem se esett nálunk úgy hogy a hóemberre még mindig várnom kell, de szerdátol mondja megint. Ma megyek németre a leckém kész sincs semmit nem tanultam, de azért majd még benézek hozzátok. Írjatok mert a gyüminapra kell a biztatás. Este rántott husit csinálok, mert tegnap a párom is pizzát evett, úgyhogy ma kárpotolom. Remélem megállom hogy nem eszek.

Van valami ötletetek, hogy a karjból milyen husit csináltjak magamnak holnap mert azért rántottat magamnak nem akarok?

Szép napot mindenkinek puszi En. HOlnap után méreckedés úgyhogy mindenki tartson ki küldök energiát, bár két napja nem aludtam megint pedig gyógynövényes altatót bevettem 2-öt és 2 nyugtató teát is ittam de nekem már semmi nem használ

Pusza

50955. szlia72
2010. febr. 8. 08:13

SZÉP NAPOT LÁNYOK!

gyüminap:P

50954. simple (válaszként erre: 50953. - Nagyne.hv)
2010. febr. 7. 14:33
Én is kint voltam, csak tegnap. :-)
50953. nagyne.hv
2010. febr. 7. 14:11

Nem rég hóeséses Mangalica fesztiválbólból jöttünk haza.

Finomakat ettünk, de nem sütit. ~ 800 kalóriáért tettem ki magamért. Részletek a naplómban olvashatók.


Gyöngyi

Már én is várom,mikor szűkűl végre össze a gyomrom.

Biztos vagyok benne, hogy ha kiadósan táncoltál a bálban, akkor a fél dobostortát simán letáncoltad.

Még többet is. D

50952. Judyka83 (válaszként erre: 50949. - Siri)
2010. febr. 7. 13:18

Szia Siri!


Olvastam, hogy az édesítőtől keserű lett a leves. Nem tudom próbáltad e már, de próbáld meg ne a forró levesbe tenni. Egy régi tanáromtól hallottam, hogy az édesítő a meleg levesben megkeseredik. Én folyékony édesítőt használok, és csak akkor használom, ha már hűlt egy kicsit az étel. Tettem már kakaóba, madártejbe, teába még nem volt vele gondom.

50951. gyöngyi
2010. febr. 7. 08:40
Bálban voltunk tegnap, isteni volt hajnal 2-ig táncoltunk. Remélem letáncoltam azt a fél dobostortát, amit ettem. Képzeljétek nem bírtam egy egészet megenni! Régen hármat is megettem volna! Érdekes úgy látszik mégis szűkül a gyomrom?
50950. Binky
2010. febr. 6. 15:30

Hú, örömmel olvasom az eredményeiteket és irigykedem rendesen:D

Tegnap én még 11-kor toltam be a sütit, de nem bánom,mert kitettem magamért, bálon voltam, elég nagy izommunkát végeztem:) Érzem, hogy mostanában megizmosodtam...

Azt hiszem ráállok én is rendesena fogyókúrára, hogy ne kelljen irigykednem.

50949. Siri
2010. febr. 6. 15:05

Sziasztok most végeztem a takarítással és kivagyok mint a liba. de kb most 4-ig pihi és után újra lendületet veszek. Én nem tudom mi van velem mostanában, múltkor főztem húsleves az olyan sós lett hogy nem lehet belőle enni. Csütörtökön főztem borsólevest, az megint olyan sós lett hogy úgy ment a kukába mint a szél. Az édesítőtől meg keserű is, fú komolyan a párom nem is evett szerintem belőle csak felhúzta biztos a szemét, hogy elment az eszem.

Na mindegy. Az ebédemet alíg bírtam megenni, kukoricás rizs + főt karfiol + egy paradicsom,most meg már úgy vagyok hogy tudnék enni, lehet hogy eszek egy kis uborkát nyersen. De nem kéne mert még hosszú az éjszaka és biztos valamit rágcsálni fogunk este pl. pattogatott kukoricát mert utye bár azt lehet keményítőnapon. Ugyhogy inkább nem eszek semmit.

Ja a hóesésnek semmi nyoma, na de majd este remélem lesz belőle valami. inkább csak olvad a hó nem hogy esne még egy kicsi. Csak egy icuri picuri:)))

50948. nagyne.hv (válaszként erre: 50945. - Szlia72)
2010. febr. 6. 12:23

Bárcsak ügyes lennék! Az majd a végé kiderül!

Nem csak lefogyni a cél (még 11 kg-t), hanem megtartani!


Viszont a ruhavásárlásos kirakat nézegetés, válogatás, próbálgatás nagyon jó gondolat terelő elfoglaltság volt!


Ráadásul a próbák során szembesültem az úszógumuval. A hatást a kissé rossz megvilágítású próbafülkék "árnyékolás technikája" csak fokozta!


Nem baj! Legalább szembesültem (szó szerint).


Viszont vettem nadrágot, és pulit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook