Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallottál a 17 napos diétáról? fórum

Hallottál a 17 napos diétáról? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 19. 20:12
Én elkezdenem veled ha meg nem kezdtel bele :)
2012. okt. 27. 08:16

a 17 napos diéta 4*17 napból tevődik össze, most olvastam utána. Tehát igazából egy életmódváltásnak a kezdete szerintem.

Ha van egy jó támpontom, váltanék életmódot, de kiindulás nélkül nehéz, pedig odafigyelek h mit eszek.

17 nap alatt nyilván nem az összes súlyfeleslegem (6kg kb) szeretném leadni, hanem elkezdeni valamit.

Amúgy a dietetikusok által összeállított étrend tényleg jó. Én szülés után fogytam azzal, nem híztam vissza. De még szeretnék leadni 6 kilót.

2012. okt. 27. 07:59

Sziasztok...én már rengeteg diétát kipróbáltam, de a jojó effektus mindíg győzött. Aztán a diabetikus tartott 1 óra felvilágosítást. Így másfél év alatt 15 kilót fogytam. Mindez kalória számlálással, meg odafigyeléssel, meg mozgással. Nem jártam kondi terembe, de minden nap nagyokat sétáltam...és sikerült...

Sok sikert a fogyáshoz!

2012. okt. 27. 07:47

„A totális elhízáshoz vezető út fogyókúrákkal van kikövezve.”

Dr. Bakanek György


17 nap az nem életmódváltás, csak egy rövid kúra.

Jo-jo diéta...

2012. okt. 27. 07:45
Felvezetésnek biztos nem rossz de igaza van Cherrylnek a fogyás hosszútávú életmód váltást igényel még akkor is ha csak pár kilót kell leadnod. Sajnos én a jo-jo diétának köszönhetem a kilóimat és a diabetest.
2012. okt. 27. 07:40

szerintem 17 nap alatt ne várj csodát!! Ha le is fogysz, max. pár kg-ot, és tüstént vissza is szalad, ha ugyanúgy eszel utána, mint annak elötte...

Egyetlen módja van a tartós fogyásnak, ha odafigyelve eszel, és rendszeresen mozogsz, életmódváltás-nem "csoda-diéta" !!

Én így gondolom:)

2012. okt. 27. 07:26
esetleg ha valaki elkezdené velem együtt, az jó lenne :-)
2012. okt. 27. 07:25

belelapoztam egy könyvbe, 17 napos diéta a címe.

Dr. Mike Moreno írta.

Hallottatok róla, próbálta valaki?

Egész jó receptek, tanácsok voltak benne, de elég drága a könyv, ezért szeretnék előtte tapasztalatokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook