Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

51097. szlia72 (válaszként erre: 51095. - Gyöngyi)
2010. febr. 15. 19:28
nagyon ügyi vagy :)))
51096. szlia72
2010. febr. 15. 19:26

Sziasztok!!!

ma gyüminapom van :((((

látom nem csak én útálom ,nagyon nehezemre esik....éhes vagyoook!!

jó lenne már aludni .

a bébi kaja nem is rossz :)

51095. gyöngyi
2010. febr. 15. 17:46
Tettem fel új képet, most cagyok 76 kiló, a 42. napon.(84-rőül indultam)
51094. Siri
2010. febr. 15. 13:58
Sziasztok! Hát mindjárt ehetjük a sütit persze akinek ch napja van. Most láttam hogy a total food-nál van szétválasztó diéta és nem is olyan húzos az ára. Csak azt nem értem, hogy adnak ugyan azt vacsira is mert ugyebár így szól a diéta. Vagy két adagot kell rendelni belőle. Ötletgyűjtésnek egész jó is lehet. Most néztem a honlapon rajta van az étlap és a szétválasztó diétát kell nézni a 2. oldal utolsó sorai. Ha érdekel egy kis könnyítésnek.
2010. febr. 15. 12:03

köszönöm a segítséget csajok. az a baj, hoztam friss töpörtyűt,és hát imádom!!!!olyan jó frissen ,a boltban vettem kis dobozzal.


a bébiétel nem is rossz gyüminapra,lehet ki fogom próbálni. rá kell szánnom magam egy kis akaratra,mert a nacijaim kezdenek nem összeérni.gáz...

51092. sagievi
2010. febr. 15. 10:59
köszi lányok az ötleteket!
51091. 96b0d6b01f (válaszként erre: 51090. - Erika62)
2010. febr. 15. 10:52
Puding gyümi napon? :D
51090. erika62 (válaszként erre: 51086. - Sagievi)
2010. febr. 15. 10:35

Én gyüminapon, mikor már végképp nem birom bébiételt szoktam kanalazgatni, az is fini.

No meg vaniliás, vagy csokis pudingot összekeverek vizzel (azzal, amiben a gyümik főnek) beleöntöm és ugy is fincsi. Ha van kedvem még össze is szoktam turmixolni.

Egyébként uuuuuuutttttttttááááááááloooooooom a gyüminapot, de nnaaaaaaaaaaaaagyooooooooooon!

Együtt érzek Veled!

Fel a fejjel, ügyes vagy!

51089. 96b0d6b01f (válaszként erre: 51088. - 96b0d6b01f)
2010. febr. 15. 10:25
Vagy sült banán, alma ilyesmi, úgy az alma sem bántja a pocidat :)
51088. 96b0d6b01f (válaszként erre: 51087. - 96b0d6b01f)
2010. febr. 15. 10:25
Vagy készíts gyümi levest én most éppen azt kanalazom :) nagyon fini tud lenni :)
51087. 96b0d6b01f (válaszként erre: 51086. - Sagievi)
2010. febr. 15. 09:43

Szia :) nincs a közelben valami nagyobb bolt vagy nem tudsz megkérni valakit,hogy vegyen neked gyümit?

Ananász, valami befőtt nincs otthon? mandarin, mirelit gyümi esetleg? lehet enni pisztáciát is, vagy mandulát, vagy diákcsemegét,ha nagyon vágysz a sósra.

Ne add fel, olyan ügyes voltál eddig :)

51086. sagievi
2010. febr. 15. 09:36
Sziasztok! Nem mértem magam reggel, de a frissen mosott farmeren egész szép laza lett. :) De kezd elegem lenni már, hogy sose azt ehetem amit a család. pláne vasárnap. holnapi gyüminapot előre utálom már. A banánt már ki nem állhatom, a narancstól éhes leszek, az almától farkaséhes. A mogyorót is kezdem unni. Nálunk ennyi a választék a boltban. Ötletek holnapra? Ja még kiwi van. :( Talán ezektől, meg némi kompótból összedobok salátát.
51085. Siri
2010. febr. 15. 08:42

Sziasztok Csajok! Ma megméreckedtem pedig ch nap és mindig gyümi nap után szoktam, de gondoltam nem árt hát 68,25 tehát 25 dkg-val több vagyok.

Sajna! Tegnap keményítőnapom volt, anyósom meghívott ebédre, rendes volt küldön nekem rántott karfiolt meg karalábét, fincsi volt volt hozzá lilakápi is. Ma ch. ebéd, fokhagymás tészta, vacsira meg valami péksüti és újból gyümi nap. Nem vágyok a gyüminapra de valahogy ki kell bírni. Lassan megy ez a fogyás. Olyan kis türelmetlen vagyok tudom. De én úgy szeretnék 10 kg-val másnapra könnyebb lenni, de ezen csak a láncfűrész tudna segíteni semmi más. ::)

Nagyon jó volt a hétvége a Semmeringet ajánlom mindenkinek akkora élmény volt, én még soha nem próbáltam ki semmilyen téli sportot, de ez a szánkózás isteni. Nem olcsó mulatság 26 Euro a délutáni belépő + 7 euro a szánkó bérleti díja de nagyon nagy élmény.

De ennek meg is lett a következménye, szerdán gyógytorna, csütörtök masszázs, szombat szánkózás és teljesen beált a nyakam. A hátam közepétől a fejem közepéig görcsbe vagyok rándulva. Nem tudom mozgatni a fejem. tele vagyok izomlazitóval és fájdalomcsillapítóval de komolyan ez valami nagyon szar. A fogfájás se kutya de ez valami hasonló még megszólalni sincs kedvem, attól félek mikor villanik megint. Pedig már tegnap este jobban éreztem magam. Csak az autóba való beülés és vezetés és egy gödör és már sikítok is. Azt hiszem délután megyek doktornénihez, de mindenki azt mondja hogy ezt injekciózzák, attól meg egy kicsit félek.

Na most már nem sápítozok.

A fogyiról annyit nekem is vissza kéne vennem, este 6után már semmi, csak vacsi nincs közte gyümi, sok sok folyadék lehetne még bekeményíteni, de olyan nehéz. De azért vagyunk itt hogy egymást biztassuk! Hajrá lányok menni fog, nem vagyunk mi nyápicok.

És közben egy villanás hát ez isteni.

51084. Binky (válaszként erre: 51029. - Sagievi)
2010. febr. 15. 07:26

sok sok sok sok víz

szauna

úszás

51083. Binky (válaszként erre: 51073. - Patrícia2000)
2010. febr. 15. 07:24

Ugyanaz van, mint a barátnőmnél és nálam. Túlságosan akarod, ezért annyira koncentrálsz, hogy sokkal könnyebben bűnözöl, mintha lazábbra vennéd.

Szerintem egyelőre csak számold a kalóriákat, vagy egyél kevesebbet, de ne görcsösen. Itt mindenkinek a célja, hogy elsajátítsa a helyes étkezés alapjait. Elvégre ezt a 90 napost nem lehet életünk végéig csinálni., Most még jó... de hogy ne hízz vissza, rendesen kell utána HELYESEN enni.

51082. Binky (válaszként erre: 51078. - Nagyne.hv)
2010. febr. 15. 07:20
durumtésztából makaróni, sajt nélkül persze, hús helyett gombával.
51081. nagyne.hv
2010. febr. 14. 22:31

Most jutott az eszembe a káposztás-"cvekedli".:-D

A listámon előjegyeztem...

Lehet, hogy éhes vagyok?

Megyek aludni. Jő éjt! O

51080. nagyne.hv (válaszként erre: 51079. - Gyöngyi)
2010. febr. 14. 19:04

Húú,ez tényleg jó ötlet.

Reggelire nem szerencsés, mert a kollégák, t'án nem kultiválnák.

Vacsira a férjem nem... de majd a petrezselyem megoldja a kérdést, és a férjemre is rábeszélem.

Be happy! :-)

Köszi! :-DDD

51079. gyöngyi
2010. febr. 14. 17:56
Pirítós fokhagymával, vajjal.
51078. nagyne.hv
2010. febr. 14. 17:36

CH napra vn valami jó ötletetek?


Bevallom, már sokszor unom az édeset, és valami sósat kívánnék.

Sajnos a mindmegette oldal is leginkább édes muffinokkal van tele.

Innen vettem a múltkori vacsora ötletet, a palacsintát.

Gondoltam, úgyis régen volt, hadd örüljön a család. Örültek is! De már ennék valami sós-nemsütit is!

Segítség, holnap Ch!

51077. nagyne.hv
2010. febr. 14. 16:28

Ma keményítőnapunk van.

A családnak kreáltam egy házi recept alapján készült tepsis zöldséges-mindenbelét.,-D


Ahhoz képest, hogy esetleges volt a dolog, és erős kételyeim voltak a végeredmény tekintetében, egész jól sikerült! :-D


Recept: Tepsis Kelkáposztás-barnarizs

1 nagy fej kelkáposzta

1 picike (maradék lila káposzta,

~ 50 dkg előfőzött barnarízs

pirított hagyma-fűszerpaprikával (pörkölt alapként)


Fentieket rétegezem-

alulra kelkáposzta (barnarízs levével forrázva)

Középen Barnarízs, rá a pörkölt alap és a lila káposzta nyersen.

Végén kelkáposztával betakartam.

fűszerezés: majoranna, rozmaring .


Egész ehető volt.

15.00 órakor uzsira:

kocka-tyúkhúslevesbe főztem kis fej fél db kelkáposztát.

fűszerezés: erős pista, betétnek pirított szezám mag.( ez utóbbit nagyon szeretem natúr, és egészséges, állítólag zsír lebontó hatása is van- ebben nem vagyok 1000%.)

Egész ehető volt, de azért nem nagymama levese, viszont jó meleg!


Vacsi 17.. órakor lesz-

ami ebédre volt, csak a fele mennyiségben.(ennyi maradt, mert megmentettem.)

51076. nagyne.hv (válaszként erre: 51073. - Patrícia2000)
2010. febr. 14. 16:11

Az vesse rád az "akarat gyengeség" miatt az első követ, aki még soha nem volt az!


Én pl tavaly lefogytam januártól-májusra 53 kg-ra. (mostani álomsúly-célom 50 kg- karácsonyig)

Nyáron szépen elkezdett felfele kúszni a súly. Már szeptembertől (kb 58 lehettem) folyamatosan hangolódtam arra, hogy ne egyek mán annyit, de minél többet gondoltam a nem evésre, annál éhesebb voltam.

Tulajdonképpen nem bírtam jóllakni. A végeredmény január 1.-re 63,7 kg! :'-(


Most másképp programozom magam, és bízom benne, hogy egy év odafigyeléssel át is áll a szervezetem egy kicsit az egészségesebb és kevesebb étkezésre. Épp ezért lehet, hogy nem is hagyom abba 90 nap után, mivel így majdnem bármit ehetek, megfelelő időben. Talán így nem szállok el, és a súly sem jön vissza a nyáron!.

A lényeg számomra az átállás.


A legnehezebb (ahogy írtam), hogy ne gondolj kajára! Kitartás!Én szorítok Neked, hogy minél hamarabb túllegyél ezen a nehéz időszakon! Előbb-utóbb mindig elmúlik! ;-)

51075. sagievi (válaszként erre: 51073. - Patrícia2000)
2010. febr. 14. 16:02
Hát a hétvégén én is bűnöztem kicsit. Tegnap is, ma is ettem pár szem linzert. mindjárt éhen halok, alig várom a vacsorát. aztán majd csak este lesz és lefekszem aludni. Holnap meg ehetek végre édességet. Olyan vagyok, basszus, mint a függők. :)
51074. gyöngyi (válaszként erre: 51073. - Patrícia2000)
2010. febr. 14. 12:15
Valószínű, hogy még nem érett meg benned az elhatározás, nem is akarsz igazán belevágni.Ha eljön ez az idő, akkor majd menni fog. Agyban dől el minden!
2010. febr. 14. 12:12
én lusta és gyenge vagyok ,sajna. egyszerűen nem tudom bűnözgetés nélkül egyik napot sem végig csinálni. próbálkozom. csak sajnos egyik másik gatyóm feszül,azért észre veszem ezt a +5-6 kilót.nem tudom hogy sikerül megint leadnom.egyszerűen nem értem magamat,akarat gyenge vagyok. igaz pár centi ment fel,de az a hasamra és a csípőmre ment pont és nagyon észre veszem,nagyon is zavar.
51072. gyöngyi
2010. febr. 14. 10:46
41. nap ma reggel 76 kiló voltam, ez 8 kiló fogyás. Ma megint csalok egy kicsit, tegnap is meg ma is fehérjenapot tartok a csaloádi ebéd miatt. A múlt héten nem ártott, hátha most sem lesz baj.
2010. febr. 13. 18:12

sziasztok, lailani üdv közöttünk.

elővettem a mércémet.hát, igaz hogy 75 kiló körül vagyok ,de centiben legalább nem sok rakódott rám.csak 2-3 centivel vagyok vastagabb,mint voltam,az is csak a csípőmön jobban,a combom nem változott, a derekam is csak 2 centivel több. most már naponta szobabicózom. kicsit kompenzálom a bűnözgetésemet.

51070. Lailani
2010. febr. 13. 11:32

Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni hozzátok.,


Egy évvel ezelőtt már csináltam a 90 napos diétát, amivel egy hónap alatt leadtam 7 kilót, sajnos utána buta voltam és abba hagytam.

De most újra elkezdtem 3 napja.

51069. Siri
2010. febr. 12. 20:25

Sziasztok! Egész nap felétek sem néztem, bocsi. Nekem is gyümi nap és nagyon ügyi vagyok. Nem ettem bele semmibe még amit főztem azt sem kostóltam meg. Most meg már megfürdödtem vége a vacsis és rakd el a szenyómat korszaknak is úgyhogy úgy gondolom megcsináltam. Ilyen már régóta nem volt velem, régebben amikor hétvégére esett a gyüminap azt már nem is csináltam, de ma úgy keltem fel hogy ha bele zöldülök akkor is kibírom. Persze az is segített hogy a délutánt nem itthon tölotöttem és raktam egy banánt a kocsiba és azt ettem meg.Na szóval remélem ti is ilyen ügyik voltatok. Holnap megyünk szemeringre szánkózni remélem jó kis buli lesz még délig gyümi de aztán viszek egy kis főt virslit főt tojással és nekem az lesz a szenyó reggeliremert az ebéd az biztos hogy csak késő délután lesz. Na mindegy remélem kibírom.

Behavaztunk mi is reggelre rendesen. Annyira fújt a szél mint az állat. Reggel beöltöztem, irány havatlapátolni legjobb torna az tuti, de sajna nem tapadt még a hó úgyhogy a hóember még mindig nincs meg. Hétvégére jó hideg lesz úgyhogy mégmindig nem fog tapadni. Hát lehet hogy nem lesz idén már hóember :):)

Legyetek jók vasárnap délelőtt még benézek hozzátok.

pusza Siri

51068. gyöngyi (válaszként erre: 51061. - Sagievi)
2010. febr. 12. 18:17
Ezért jó ez a diéta! Nem kell végleg lemondani az édességről, 4 naponként ehetjük. Sőt én ha nagyon kívánós vagyok fehérjenapon túróba édesítőt teszek és azt eszem fehérjenapon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook