Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gastroyal zsírégetés március 16-tól fórum

Gastroyal zsírégetés március 16-tól (beszélgetős fórum)


2011. márc. 27. 13:37

Hát lányok a mai ebéd egy nagy kaka volt! Én azt a tojásos trutyit nem ettem meg, mert utálom az ilyet. A húsnak nevezett akármi olyan száraz volt, hogy csak na. Egy kis kígyóuborkát rágcsáltam vele. De szívesebben ettem volna az én főztömből, húsleves és csirkepörkölt galuska volt a mai ebéd a férjemnek és apukámnak. Apukám beteg és egyedül lakik a következő lépcsőházban. Tegnap a húgom vitt neki kaját, ma én voltam a soros.

Holnaptól meg jár neki. No nem Gastroyalos, hanem egyéb. Elfogadható ott a kaja és 620 Ft egy menű leves + második, néha még süti is van.

173. cs.gica
2011. márc. 27. 13:14

A férjem szerint a guiness könyvbe kívánkozom. A helyzet az, hogy az első két héten fogytam három kilót. A harmadik héten - miközben még azt sem mindig ettem meg, ami a napi étrendben benne volt, és még a kertet ástam,veteményeztem, visszaszedtem másfelet. Persze gondolom ez víz lehet, de mégis ... olyan lehangoló.

A sógornőmet ápolom, 40 kiló. Olyan étvágya van, hogy csuda. Madártej, lekváros vajas kalács, délre húsleves és bármi finomság másodiknak, sütik minden mennyiségben stb. minima háromezer kalória naponta és egy dekát nem hízik. (Az öregségen kívül más baja nincs) Ha mást nem is, de az anyagcseréjét irígylem piszkosul. Aki ehet büntetlenül, nem is tudja mit kínlódunk mi itt...

172. Krokett
2011. márc. 27. 11:19
á
171. Krokett (válaszként erre: 169. - Cs.gica)
2011. márc. 27. 11:19
Maximélisan egyetértek. :)
2011. márc. 27. 09:35

Jó reggelt mindenkinek és sok fogyást kívánok!

Én még csak most kapom be a reggelimet, mert a régi szerint keltünk.

Na, majd napközben benézek. Holnap mérlegelek, kíváncsi leszek az eredményre.

169. cs.gica
2011. márc. 27. 07:26

Jó reggelt! Az áfonya levessel nem lettünk jó barátok, de a joghurt ribizlivel ízlett. Amiben túlteng az amúgyis egészségtelen édesítőszer, azt nem nagyon szeretem, de ahogy Krokett írja, "el kell végezni"...

A homokhatás miatt én már írtam a Gastroyalnak és válaszoltak is, tehát valamilyen szinten törődnek vele. (az indok gyengécske volt: a bors a hibás, de az meg nincs a spagettiben és a galuskában) Én mindenképpen javasolnám, hogy ti is írjátok meg a véleményeteket - lehet, hogy én kevés voltam. Valóban a zsírégető lisztben van valami. Amúgy egy valamit magára adó cégnél a jelszó: a vevőnek mindig igaza van - ha nem ez, akkor nagy a baj. Ha pedig azt mondják ne egyed, még nagyobb a gond, mert azért ebből élnek, azaz belőlünk...

168. Maruszja (válaszként erre: 167. - Krokett)
2011. márc. 26. 23:06
Mindig hétfőn mérek. Jobb hetente, naponta felesleges. 3 kiló körül vagyok minuszba. 3 hét/3 kg.
167. Krokett (válaszként erre: 166. - Maruszja)
2011. márc. 26. 22:59

Hol tartasz a kilókkal? Mikor szoktál súlyt mérni?

Nem tudom, hogy jó-e minden nap, vagy hetente.

166. Maruszja (válaszként erre: 165. - Krokett)
2011. márc. 26. 22:37
Általában csak az ropog a fogunk alatt, ami lisztből készül. Lehet, hogy a lisztben van valami olyan anyag, hiszen itt zsírégető lisztből készül minden.
165. Krokett (válaszként erre: 163. - Maruszja)
2011. márc. 26. 22:26

Persze, hogy nem kötelező. Viszont ezért a pénzért a diétás kategóriában tisztességes ételt kell adni. Ilyen alapon tényleg küldhetnek egy doboz homokot. Nem kell megenni, és fogysz.

Na jó, nem kritizálok, mert valahogy nekem más egyébként is az elképzelésem a világról, és ez messzire vezet.

Viszont úgy döntöttem, hogy nekem ízleni fog, ha törik, ha szakad.

Olvastam egy cikket egy sokgyerekes családról, ahol a gyerekeknek megvolt a napi kötelező házimunka, állatok ellátása, stb. Azt mondta a papa, hogy ha nem tudja gyerek kedvvel csinálni, nem baj, csinálja kedvetlenül. Meg kell csinálni mindenképpen. Innen kezdve a gyerek eldöntheti, hogy jól érzi-e magát közben, vagy rosszul. :))

2011. márc. 26. 19:58
Megettem a vacsorát, ami spagetti volt. Hát mennyire ropogott a fogam alatt, mintha homokkal lett volna leszórva. Nagyon zavaró, hogy így ropog.
163. Maruszja (válaszként erre: 162. - Krokett)
2011. márc. 26. 19:25
Szerintem felesleges, legfeljebb megkapnánk, hogy nem kötelező ezt enni. És igazuk lenne.
162. Krokett
2011. márc. 26. 18:55
Érdemben csak hétfőtől tudok az ételekről beszámolni, de szerintem ha annyira pocsék, meg lehetne próbálni a Gastroyalnak direktben panaszkodni. Ha mindenki írna egy emilt.. Valószínű, hogy nem sokat ér, de hátha.
161. Evka
2011. márc. 26. 16:59

nekem ma semmi nem ízlett (a reggeli levesen kívül)

a kókuszgolyó jó lett volna, de olyan volt, mintha zsíros lenne....

a rizottót hidegen ettem, mert a suliban nem volt mikró. A felét gyűrtem le, de már rosszul voltam a csírától és a babtól (nálam ez nem ilyen száraz és rízs borsóval, max kukoricával...)

az uzsigolyó fura volt, de a kisfiamnak ízlett :))

éhes is vagyok....

remélem a vacsi jó lesz, bár jobban örültem volna valami husinak...


a mai suli is borzalmas volt. délután 3 órát beszélt a tanár a vonalkódokról. Eddig fel sem tűnt, hogy ez ennyire bonyi... :))

160. cs.gica
2011. márc. 26. 16:55

Hát mert nem azért esszük, mert olyan jó. Az a csirkepörkölt a Maruszja galuskájával biztos jobb.

De én ha csinálok valamit, akkor azt rendesen - így az evést is. Ezzel a dobozolással pedig meg tudom állni, hogy ne egyek.

Én sajnos bánatevő vagyok... de ha elfogy a bánat, akkor jó a csülök is....

Ezeknek az ételeknek az egyetlen előnye, hogy nem kell gondolkodni, hogy mit miből mennyit. Amúgy a minőséghez képest tényleg iszonyúan drága. Meg aztán nem is kellene libamájas töltelékkel tuningolt csirkecombfilé... Bár élek a gyanúval, hogy az a máj nem libából kerül ki..,de ha mégis úgy inkább több husi helyette.

A sütikről le tudnék mondani, különösen a muffinokról, azok kriminálisak..

2011. márc. 26. 15:56

Én valami fincsi husit ennék. Holnap csirkepörköltet csinálok galuskával a férjemnek és apukámnak. No meg húslevest.


Én meg mit tudom én mit eszek.

Az érdekes, hogy mennyire panaszkodunk valamennyien a kajára.

158. Maruszja (válaszként erre: 156. - Cs.gica)
2011. márc. 26. 15:55

Szia! Igazad van, elég édes minden, amibe tesznek édesítőt.


Én sem rendeltem meg a jövő héttől a löttyöket. Minek fizessek értük + 500 Ft-ot, ezzel is spórolok, így is k...-a drága az egész. Én ha egyszer abbahagyom az ára miatt lesz.


Vettünk fehér teát és lúgosító teát. Meg tudom én is csinálni itthon és sokkal olcsóbb, mert 1 tea 1 napi lötty árával egyenlő.

157. Maruszja (válaszként erre: 155. - Zsofi_81)
2011. márc. 26. 15:52
Szerintem is, nem régen nyeltem le.
156. cs.gica
2011. márc. 26. 15:34

Társak a fogyiban!

Nektek nincs néha olyan érzésetek, mintha egy kis homok is került volna a gépezetbe? A galuskában, kifliben, pogácsában rendszeresen érzek valamit a fogaim között - valami nem odavalót. A változatosságra törekednek, bár

nem kellene ezt ennyire agyonbonyolítani, leginkább csak hangzatos nevek vannak. ABC-t eszem, löttyöt nem kértem, mert őszintén szólva nem világos, hogy mi szükség volna lugosító vízre és mellette limonádéra. Másfelől meg limonádét én is tudok csinálni. Egy kicsit sok nekem az édesítőszer a pudingokban és egyebekben.

2011. márc. 26. 15:24
AZ uzsonna nagyon finom volt!!!!
154. Czirfi (válaszként erre: 143. - Evka)
2011. márc. 26. 15:00

Csodálatos kilátások a jövő hétre :-), de én azért még mindig nagyon bizakodó vagyok.

A hozzászólásaitok alapján egyre kíváncsibb vagyok ezekre a "remek" fogásokra.

Na, de majd becsukom a szemem, és úgy falatozok :-)!

2011. márc. 26. 14:52

Hát legalább elég volt.Bár hozzánk vendégek jöttek, így lasagnet sütöttem, és nem ettem belőle.Ezek után bármit adtak volna nem esett volna jól, de azért jóllaktam.A tízórai finom volt szerintem.

Szerintem egy kis lazaság belefér, ha nem mindennapos. Jó hétvégét nektek!

2011. márc. 26. 13:30
A mai ebéd elfogadható volt, ha egy kicsit megsóztam.
2011. márc. 26. 08:13
Jó reggelt fogyitárak! Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek és kitartást a fogyókúrában!
2011. márc. 25. 23:59
Ma sem tekertem a bringát, a fenébe! Na majd holnap!
149. Krokett (válaszként erre: 143. - Evka)
2011. márc. 25. 23:57
A lazaság sztem az lett volna, ha fogod a kifliket, leöntöd forró tejjel, aztán cukros mákot teszel rá, és egy kis mézzel lelocsolod. Na aaaz lazaság.
2011. márc. 25. 23:57

De jó, hogy többen vagyunk már. Várom a domit, ezért vagyok még fent. Közben kukkolom a VV-t, már amikor van adás, mert sok szünet van.


Éjszaka égjenek a zsírok valamennyiünknél!

Jó éjszakát kívánok!

147. Krokett
2011. márc. 25. 23:54
Szia Timi, én is hétfőn ugrok neki. :) 85-ről..
146. Evka (válaszként erre: 121. - Kri81)
2011. márc. 25. 23:40
és mennyiből ment le a -15?
145. Evka
2011. márc. 25. 23:39
az első szót elírtam az előbb. Bocs. MARCSI :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook