Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gastroyal zsírégetés március 16-tól fórum

Gastroyal zsírégetés március 16-tól (beszélgetős fórum)


2011. márc. 19. 11:39

Sziasztok fogyótársak!

Én ma reggelire lúgosító gyümölcslevest ettem. Tízóraira 2 db golyót kaptam. Olyan, mint a kókuszgolyó, csak ez még sem az volt. Érdekes íze volt, de megettem. Eddig mindent megettem.

Hétfőn mérem magam. Kíváncsi leszek az eredményre.


Nálunk esik az eső, hideg van, nagyon utálom. Még jó, hogy nem kell kimozdulnom. A kutyákat viszont le kell vinni, ilyenkor várom őket alvázmosóvízzel és hajszárítóval.


Szép napot és kellemes hétvégét kívánok Nektek!

23. Evka
2011. márc. 19. 11:21
mai reggeli: ananász, tízórai: nyers ubi, karalábé, répa. A nap további étkezései különböző lötyik. Nem vagyok éhes, remélem este 8kor sem leszek! :)
22. Evka
2011. márc. 18. 21:37
nem kávézok és egyelőre nem is bűnöztem :)
2011. márc. 18. 21:34

Én utánajártam, a fehér tea ami fogyaszt, és ezért nem veszem az tőlük. Tescoban vettem, édesítővel és citrommal iszom, elég fincsi.

Drága, drága, de más kaját nem veszek, és lássuk be, bármit kifizetnék, ha tényleg hatásos:-)

20. Maruszja (válaszként erre: 18. - Zsofi_81)
2011. márc. 18. 21:30

Én is remélem, hogy lesz erőd és mindannyiunknak lesz annyi, hogy csináljuk, ameddig tudjuk, illetve ameddig a pénztálcánk bírja. Mert valljuk be őszintén, nem kevésbe kerül ez a kaja. Már gondoltam rá, hogy az itókát árát meg tudnám spórolni azzal, ha tudnám, hogy igazándiból melyik tea fogyasztó hatású. Mert annyi mindent írnak a teákról, de nem tudom, hogy melyikben lehet bízni.

Én az előbb bekaptam 1 db fél őszibarack befőttet, mert a férjem éppen azt csócsálta, tegnap vette a S..-ba. Ennyit bűnöztem. No és én is naponta háromszor iszok kávét. Arról nem fogok lemondani. Mondta a csaj, aki hordja nekem a kaját, hogy a Gastroyalnál is van valami kávé. No, de mennyiért? Még azért is fizessek! Nem, jó nekem az itthoni fincsi kávé.

2011. márc. 18. 20:57
mármint erőm:-)
2011. márc. 18. 20:57

Hát én sem vagyok hajlandó a kávéról lemondani.Cukrot nem teszek bele, de napi 3 tejhabos tejes kávé lecsúszik. Pár hete nem szoptatok, azóta minden bűnt megengedek magamnak:-)egy-egy pohár fehérbor este, kávé napközben...Egy kis csalás belefér.

Nekem amúgy is vannak fenntartásaim, hogy ze túl drasztikus, mert sztem ez nincs 1000kcal /nap, és így nagyobb eséllyel hízzuk vissza. De utána megpróbálok egy egészségesebb étrendre átállni(este saláta, délután kevés szénhidrát..).Már annyit kipróbáltam, szeretnék most valami eredményt elérni.


Tegnap olvastam egy internetes oldalon, hogy arra kell gondolni, hogy most annyit eszem, mint egy vékony nő, és ezért leszek vékony:-)amíg annyit ettem, mint egy kövér nő, addig kövér voltam. Szerintem jópofa, ez többször is eszembe jutott ma.

Olyan jó, hogy Ti is csináljátok ezt a kúrát, így ez erőt ad nekem is, és nem kacérkodok a hűtővel:-)Remélem lesz rőm...

Kitartás lányok!!!

17. Maruszja (válaszként erre: 13. - Evka)
2011. márc. 18. 18:27

Természetesen megértem, hogy nem tudsz mindig itt lenni. Aki itt tud lenni legtöbbet az én vagyok, aki már nyugdíjas.


Hát én sem ettem ma túl magam. Éppen most írtam be a naplómba a kajákat. A reggeli levesek kicsit érdekes ízűek, de jók. Én azzal kapom be a gyógyszeremet mindig.


Lányok! Ti szoktatok kávét inni? Én arról nem vagyok hajlandó lemondani. Igaz, hogy nem cukorral iszom, hanem csak tejporral. Lehet, hogy a tejpor is hízlal, de tök üresen nem tudom meginni. Tejjel, meg tejszínhabbal meg azért nem, mert hasmenést csinál. Tudom a hasmenés is jó fogyókúra, de azért nem akarok állandóan a klotyón ülni, mert kutyákat is kell sétáltatnunk.

16. Maruszja (válaszként erre: 12. - Zsofi_81)
2011. márc. 18. 18:22

Szia!

Hű, de örülök Neked, akkor már hárman vagyunk! Én is lényegesen többet ettem eddig, ráadásul sokkal laktatóbbakat. Én az ABC 12-t eszem. Úgy látszik, hogy minden reggel valamilyen lúgosító gyümölcsleves van.

A mai menű nem volt valami laktató, de érdekes éhesnek nem érzem magam, viszont a gyomrom olyan hangosan korog, hogy csak na!


Nagyon jó, hogy többen vagyunk, mert megosszuk egymás között a tapasztalatokat. Én is most eszem először Gastroyal kaját. Március 7-e óta csinálom.

15. Evka (válaszként erre: 12. - Zsofi_81)
2011. márc. 18. 17:27
megnéztem, hogy most regisztráltál, így talán még nem láttál minden funkciót. Tudsz magadnak beállítani mérlegelőt, ami lehet nyilvános vagy csak Te látod és ott vezetheted a súlyod eredményekkel.
14. Evka (válaszként erre: 12. - Zsofi_81)
2011. márc. 18. 17:24

szia, akkor csak átment az email! :))

Most néztem a jövő heti menüt és abban bíztam, ha már a nagyja nem hangzik jól, legalább a gyümölcslevesek finomak lesznek.... Mi nem jó velük? (jhéten megtudom :)) )


hány kilóról indulsz? Meddig szeretnéd enni?

13. Evka (válaszként erre: 11. - Maruszja)
2011. márc. 18. 17:19

bocs, hogy nem jelentkeztem be, de nem lenne időm olvasni. Főiskolára járok, szerencsére ügyfeleim is vannak (valamiből finanszíroznom kell a Gastroyal-t :)) ) és itt van a kis 2,5évesem, igyekszem vele foglalkozni minél többet...


de ha ide írsz, azt megnézem...


nehezen, de megszültem a választást. Azt választottam, amit Te, de nehezen, mert szívem szerint a szénhidrátfüggőt választottam volna, de úgy gondoltam, hogy abban annyi finom ennivaló van, hogy tuti lassabb lenne a fogyás és szeretném a legolcsóbban megúszni...


Találtam egy ilyen oldalt: [link]

zsírégetős tapasztalatok...


szobabiciklim nekem is volt. Könyörögtem, hogy vegyük meg, aztán kb. 1szer használtam, majd ruhafogas lett... aztán kinéztem egy elipszisjárót kb. 4 éve. A férjem közölte, hogy nem vesszük meg, mert a biciklit sem használom. Azt mondta, hogy el kell adnom a biciklit és akkor megvehetem. Így eladtam a bicajt és megvettük :))

Nem túl sokat használtam, de az elmúlt 3 hétben hetente kb. 3szor elkezdtem végre használni!


A mai kaja siralmas volt. 3* kell káposztalevest ennem, egyszer volt saláta paradicsommal, uborkával, paprikával, hagymával. Igazi nyúlnak éreztem magam. A kisfiam minden egyes falat után kételkedően kérdezte, hogy "anya, ez finom volt" én pedig lelkesen válaszoltam, hogy persze, megkóstolod? :))

Végül kiette belőle az ubikat, de a levest megszagolta és elszaladt! :)))

2011. márc. 18. 17:02

Sziasztok! Zsófi vagyok (GYK-oldalról:-)én is gastroyallal fogyózok szerda óta!Hát mit nem mondjak nem egyszerű...Egy barátnőm javasolta, aki már 5 kilót fogyott vele, de azt mondta , hogy bírható, jók az adagok...Nekem a fő problémám, hogy kevés a kaja.Én azért ebédre ennél többre számítottam.Én a Best of menüből a 11-est csinálom, és teát iszom mellé, amit én csinálok.Sztem ehető, leszámítva reggeli levest, de valahogy csak legyűröm azt is(hisz egész este óta arra várok:-).Szóval nagyon bízom ebben, vagyis inkább abban, hogy lesz erőm nem megszegni, ha már ennyibe kerül.Mert ha nem eszek mást, tuti használ, mivel ennek kb az ötszörösét szoktam enni:-)

Amúgy én is gyesen vagyok (fél éves lurkóval), szóval sajnos eddig volt időm kirámolni a hűtőt nap mint nap...De ennek vége egy időre remélem:-)

Sok sikert kívánok nektek is, kíváncsian várom az eredményeket!!!

2011. márc. 18. 12:21

Szia Évike!

Akkor azt dolgozol, amit a húgom. Ő is ugyanazt csinálja. Nehezen megy neki, ki az aki manapság hitelt vesz fel, vagy biztosítást köt? Nem sok ember annyi biztos. Senkinek nincs pénze.


Én is megkaptam a kajahegyeket. A hűtőben a felső polc az enyém szinte telepakoltam. Hétfő tízóraiig hozta ki a csaj. Nekem 1/2 9-kor hozta ma, még hálóingben talált. Szerencsére a férjem éppen ment lefelé a lépcsőházban, így aztán megoldódott a dolog. Egyébként 1/2 12-kor szokta hozni, csak kivételesen ma előbb hozta.


Én most valami brokkolit ettem, olyan mintha spenót lett volna. Mondjuk szeretem a brokkolit, de semmi husi nem volt mellé. Majd a naplómba beírom. Szóval nem akarod olvasni a naplómat, mert nem jelentkeztél rá? Nem baj.

A harmadik nekifutás c. szól a fogyókúrámról egyébként. Ezt csak azért írom, mert 8 naplóm van.


Remélem leszünk többen is majd később. Én is gondolkoztam rajta, hogy el kellene kezdeni szobakerékpározni. De eddig még csak gondolat volt. Mennyire akartam annak idején, hogy vegyük meg és alíg ültem még rajta.


Kellemes hétvégét kívánok!

10. Evka
2011. márc. 18. 07:16
megyek tornázok fél órát, hogy ne ezen múljon! :))
9. Evka (válaszként erre: 8. - Maruszja)
2011. márc. 18. 07:16

a gyakorikérdések fórumon is van, aki csinálja, már írtam neki, ha van kedve nézzen be...


Én gyesen vagyok, de amúgy hiteltanácsadóként dolgozom, az pedig azt jelenti, hogy reggel és este dolgozom inkább és akkor gép mellől, így elkalandozva benézek ide is.


Nekem reggel fél 6kor hozza az ételt, így átálltam a korai kelésre . 9óra helyett fél 6 és mivel ilyenkor nyugi van, nem hív a bank, nem telefonál ügyfelem, tehát ráérek...


Megkaptam a kajahegyeket hétvégére... elég ocsmány... káposztaleves káposztalevessel, itt ott egy két zöldséghasáb vagy saláta...


Annyira gáz kaja, hogy tegnap a bazsalikomos paradicsom sajttal már királyi lakomának számított! :)


még mindig vacilálok, hogy zsírégető étrendet válasszak vagy a best of-ot, de estére le szeretném adni a rendelést, szóval várhatóan lesz végeredmény. :)

8. Maruszja (válaszként erre: 7. - Evka)
2011. márc. 17. 18:40
Hű Évike, ha ez nekünk sikerül! Hát nagyon boldog lennék és soha vissza nem híznék, annyira vigyáznék magamra! Örülök, hogy többször is jösz naponta. Én nyugdíjas vagyok és jobban ráérek, de nagyon örülök, ha Te is mindig benézel. Legalább egymást biztassuk, ha már nincs más! De reméljük egyszer majd csak jön ide is valaki.
7. Evka (válaszként erre: 6. - Maruszja)
2011. márc. 17. 18:21
megnéztem a képeket, tényleg sok... de ezek szerint bárkinek sikerülhet... nekünk is menni fog :)))
6. Maruszja (válaszként erre: 5. - Evka)
2011. márc. 17. 17:00
Nekem van egy példaképem, akinek hatására tulajdonképpen elindítottam ezt a Gastroíalos kaják evését. Ő olyan sokat fogyott, csak nagyon ritkán van a Hoxán, mert el van foglalva.
5. Evka (válaszként erre: 4. - Maruszja)
2011. márc. 17. 15:23

igen, Tőled kérdeztem :)) Bocs... De hátha megszaporodunk majd...


Lúgosító héttel kezdtem, ehhez a 15, 16. oldalról kellene rendelni, de akkor lehet, hogy áttérek a B helyett az ABC-re... :)

most az A31-et eszem, iszom, de gondolkozom, hogy spóroljam majd le a lötyiket. :))

4. Maruszja (válaszként erre: 3. - Evka)
2011. márc. 17. 12:48

Miután csak ketten voltunk ezen a fórumon ezért gondolom, hogy tőlem kérdezed Évikém.


Én nem szoktam italt rendelni, mert az enyémhez jár 2 liter tea: az egyik fúgyókúrát elősegítő, a másik narancsbőrelleni. Mind a kettő jó, iható.


Te miért nem rendeled azt, amit én eszek. ABC 12-t, ezzel együtt jár 3 db Alga kapszulla, 2 liter tea és ebéd, uzsonna, vacsora, másnapi reggeli és tízórai. Én megvagyok elégedve vele. Mondjuk nem olcsó, éppen az előbb fizettem ki az e heti kaját. Én szombat-vasárnapra is rendelek.

3. Evka
2011. márc. 17. 12:24

reggelire gyümölcsvelő volt, amit normál körülmények között nem ettem volna meg. A nem friss (tegnap hozták ki, tehát nem ma készítették) gyümölcssalátát is mellőztem volna, ezek után kíváncsi vagyok az ebédre...

2 napja nézem, hogy milyen menüt rendeljek jövő hétre, nagy nehezen kitaláltam, hogy a best of- ból rendelek. Felhívtam a telefonos infót, aki elmondta, hogy én mivel most lúgosítok nem a best menüből kell rendelnem, hanem a B betűs menükből. Így most megint agyalhatok, hogy szénhidrátfüggő, magyaros vagy szénhidrátszegény menüt válasszak. A plusz 3liter italon is gondolkozom. Te szoktál kérni?

2011. márc. 15. 20:50

Szia!

Ügyes vagy, hogy elkezded. Én is elkezdtem a Gastroyalos kajákat enni a múlt hét hétfőtől rendelem.


Első nap az ABC 32-t ettem, de második naptól az ABC 12-t eszem.

Legnagyobb bajom az volt, hogy most az ünnep miatt hétfőre és keddre nem szállítottak kajákat.

Úgy oldottam meg, hogy rendeltem a péntekiből 2 ebédet a zsírégető ebédből. Reggelire, tízórai, uzsonnára és vacsorára gyümölcsöket ettem.

Már várom a holnapi napot, amikor ismét hozzák az egész napra szóló kajákat.

(Betettem a fórumodat a kedvenceim közzé, hogy mindig megtaláljam!)

1. Evka
2011. márc. 15. 20:41
sziasztok, 100kilóról belevetem magam újra a fogyókúrába. Rengeteg féle fogyit kipróbáltam már több kevesebb sikerrel. Most 2,5 éves a kisfiam és elhatároztam, hogy nyáron strandra szeretnék menni vele. 3 hónap alatt le kell fogynom, amennyit csak lehet. Étrendet rendelek minden napra magamnak. Ha van kedved, akkor szállj be a fogyókúrába és osszuk meg a tapasztalatainkat egymással. Egy 5 napos lúgosítással kezdek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook