Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Belevág valaki hétfőtől a Gastroyal rizsleves-kúrájába? fórum

Belevág valaki hétfőtől a Gastroyal rizsleves-kúrájába? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. dec. 28. 03:08
én biztos nem :D
2009. jan. 9. 20:46
Nem!
2008. ápr. 16. 14:13
NEM!
87. Erika25 (válaszként erre: 84. - C299b9bcdc)
2007. okt. 2. 11:03

Ez tény, a legjobb diéta az, ami utána is betartható, minden különösebb változtatás nélkül. De néha drasztikus módszerekhez kell folyamodni. :) Engem pl. ez a rizsleves diéta indított el a fogyás útján. Előtte sehogysem sikerült hozzákezdenem. :(

Én is azt mondom, hogy sok sikert mindannyiunknak a fogyáshoz, bármilyen módszerrel is történjen! :)

86. Erika25 (válaszként erre: 83. - C299b9bcdc)
2007. okt. 2. 10:58
Én már csináltam máskor is ilyet, pl. káposztaleveskúrát, én szeretem ezeket, a lennt említett oko miatt. De hát nem vagyunk egyformák. Én mondjuk a 90 naposat tuti nem tudnám csinálni, bele sem kezdtem soha, mert ismerem magam, hogy én hajlamos vagyok a kilengésekre. Könnyen felmentem magam az előírt szabályok alól. Nekem ezért is jók az ilyen kötött dolgok.
2007. okt. 2. 10:56
mindenesetre sok sikert annak, akinek ez megy :)
2007. okt. 2. 10:56

én pl monoton fehérjediétával próbálkoztam...hatásos volt, csak utána katasztrófális volt ahogy a többi ételre rávetettem magam.


Lassan egy év diéta után már kezdtek rájönni, hogy sajnos nekem mindent enni kell egy diéta alatt ahhoz, hogy utána ne jojózzak és ne kívánjam annyira a diéta alatt mellőzött ételeket.

2007. okt. 2. 10:52
de a monoton diéta után jobban kiéhezek, mint más normális diéta után, ahol vegyesen ehetem az ízeket... nekem a monoton tuti nem menne...
82. Erika25 (válaszként erre: 81. - C299b9bcdc)
2007. okt. 2. 10:51

Ha elég nagy az elszántság és az akaraterő, akkor sztem nem nagyobb a kockázata, mint más diéta után. Én úgy örültem annak a leadott néhány kilónak, hogy nagyon vigyáztam, hogy mit eszek. Nem is híztam egész addig, míg el nem mentünk nyaralni és el nem engedtem magam... :(

De ez szinte az összes diétázóra, fogyózóra igaz. Ha ugyanúgy próbál enni, mint a kúra előtt, akkor tuti a visszahízás, sajnos.

2007. okt. 2. 10:11
a monoton diéta után könnyebb visszahizni talán...
80. Erika25 (válaszként erre: 78. - C299b9bcdc)
2007. szept. 29. 22:15
Hát, ha az embernek csak 4-5 kiló feleslege van, akkor sztem nem olyan rossz módszer. Nekem az tetszett benne, hogy könnyen betartható, nem kell számolgatni, nincsenek kilengések stb. Nem ehetsz mást és kész. :)
79. Erika25 (válaszként erre: 77. - Pirimogyoró)
2007. szept. 29. 22:13
Ez szörnyű lehetett... Én már régóta rendelek a Gastroyaltól, de még nem tapasztaltam ilyet szerencsére.
2007. szept. 29. 11:46
a monoton diétáknak nem sok értelme van...
2007. szept. 28. 23:56
Én mára rendeltem egy napi adag rizslevest, de az első dobozban volt egy hajszál, utána már nem bírtam többet enni belőle.
2007. szept. 27. 21:15
Én nem.
2007. aug. 18. 23:04
nem én food exp vagyok
2007. aug. 18. 21:15
Nem.
2007. jún. 3. 12:13
Nem.
2007. máj. 29. 18:43

Úgy döntöttem, hogy mégsem rendelek több levest egyenlőre. Abszolút nem kívánom...

Emese veled mi van? Tényleg rendeltél még erre a hétre is?

2007. máj. 28. 20:12
Hát nem sikerült ma levesnapot tartanom, mert elromlott az összes. Vlszinű nem tetszett nekik, hogy pénteken kb. 5-6 órán keresztül nem voltak hűtőben (hazaszállítás lözben). Holnaptól diéta saját módszerrel. Lehet, hogy még rendelek néhány levest vacsira...
70. Erika25 (válaszként erre: 69. - 0e78668d3d)
2007. máj. 27. 23:11

Ezt mire írtad, Trinti?! A rizsleveskúrára?


Én délig betartottam a diétát, aztán délután a Vidámparkban voltunk, ott már nem. :) Egy kis jégkrém és vattacukor befigyelt. ;-)De mást nem ettem. Holnaptól újra leves...

2007. máj. 27. 18:19
sajna én nem ismerem,pedig rámférne
2007. máj. 27. 11:57
Ma reggelre kevesebb lettem 1/2 kilóval. Pedig tegnap ettem egy csomó mindent. Úgyhogy ma megint csak levest ettem reggelire. Az a helyzet, hogy van még egy csomó dobozom, sajnálom kidobni őket. És hát jó lenne még tovább fogyni... Meglátjuk...
67. Erika25 (válaszként erre: 66. - Fcsili)
2007. máj. 27. 00:18

Hát csili én sem vagyok ügyes. Ma délig bírtam én is. :( Gondoltam, hogy este eszek majd még egy levest, de nem bírtam. A déli normális kaja után már nem volt hozzá étvágyam. :)

Gratula neked a 2 kilóhoz, nem értem én miért nem fogytam többet. De hogy "csomag" szavaival éljek ez vlszinű nem az én diétám. Én is próbálkozni fogok mással, muszáj lenne lefogynom még 5 kilót.

Kivi vagyok Emese hogy fogja bírni a jövő héten is ezt enni... :)

Neked is sok sikert a további fogyáshoz.

66. fcsili
2007. máj. 26. 20:47

Sziasztok!

Eddig nem volt időm jelentkezni, de én feladtam tegnap. Nem volt rossz az eredmény 2 kiló minusz, de az undor nagyobb volt.

Gratulálok nektek, hogy eddíg bírtátok. Én is próbálkoztam mindnféle ízesítéssel, de nem jött be.

Kolleganömmel együtt kezdtük el és próbáltuk végigcsinálni de hiába. Reggel még jól esett a leves de a délit már nem bírtuk megeni pénteken. Inkább valami mással próbálkozom ezek után. További ok sikert nektek és be fogok nézni ebbe a topikba továbbr is, hogy lássam milyen ügyesek vagytok.

További kitartást!

Csili

2007. máj. 26. 08:47

Sziasztok!

Elérkeztem az utolsó előtti naphoz! :) Ma reggel 60 dekával kevesebb voltam. Lehetett volna több is. :( De nem baj, mert amúgy meg egész jól látszik, hogy valamivel vékonyabb vagyok.

Most az a gondom, hogy el kéne menni az Állatkertbe vagy a Vidámparkba a lányommal, mert ugyebár gyereknapos hétvége van, és ott hol fogom megenni a leveseimet?! Azon gondolkoztam, hogy lehet, hogy úgy fogom csinálni ezt a két napot, hogy reggel és este leves, napközben meg valami saláta vagy zöldség. Állítólag így is lehet. És így marad még hétfőre és keddre is leveske. Csilla, Emese ti hogy vagytok?

2007. máj. 25. 21:26
Gyorsan leturmixoltam az utolsó adagomat, tettem bele citromlevet és egy kis újhagymát karikáztam rá. Nagggyon fini lett, egészen más íze van így.
2007. máj. 25. 21:12
Én ma este úgy ettem, hogy jó sok citromlevet csepegtettem rá és naon finom lett. Kell egy kis változatosság. :) Még a turmixolást sem próbáltam ki.
62. Erika25 (válaszként erre: 61. - Csomag)
2007. máj. 25. 12:33

Köszi!

Hát sajnálom, hogy így nem bírod az ízét! :( Lehet, hogy jobban is jársz így. :) Én végigcsinálom a hét napot, aztán majd meglátjuk.

Sok sikert a további fogyáshoz!!!

61. csomag
2007. máj. 25. 12:07
sziaztok! szomorú hírem van, nem bírom tovább, olyan hányingerem van a levestől, hogy minden kanál után öklendezek, azt hiszem nem ez az én diétám. Tavaly 10 kg-ot fogytam 3 hónap alatt az Updet-tel úgy hogy nem is igen mozogtam (már ami a 3 gyerek melletti mozgáson kívül van)Szóval azt hiszem inkább arra térek vissza mert még 10 kg-ot le kőne adni. További kitartást nektek!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook