Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Gastroyal fogyókúrás étrendeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Gastroyal fogyókúrás étrendeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 13. 16:44
Kedves nokál. Sajnos elég megosztóak a vélemények, de a te véleményed felkeltette az érdeklődésemet. Olvastam, hogy te a formabontót etted, és egyáltalán nem éheztél. Így fogytál le 2 hónap alatt 21 kg-ot. Meg szeretném kérdezni, hogy edzettél közben? És hogy hány kg voltál, és mennyire fogytál le, és hogy visszaszedted e? Elnézést, hogy ilyen sokat kérdezek,de elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Szóval én 73 kg vagyok, és én is kb. 15-20 kg szeretnék fogyni. Mit ajánlasz. Előre is köszönöm.
38. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 37. - Nefelejcs)
2010. ápr. 15. 19:32
Ne add fel! Nekünk már négy nap lement, a harmadik este azt éreztem, hogy a hasam sokkal kisebb, a kolléganőm a gatyáján érezte a változást. Nekünk ízre nagyon bejön. Lehet, hogy lelkesedést ad neked is, ha mennek le e kilók.
2010. ápr. 15. 18:45
Elnézést...az első mondatot korrigálnám...nekem nem jött be. :)
2010. ápr. 15. 18:45

Sziasztok!


Igaz, ez csak a második napom, de szerintem ez az algás diéta egyáltalán nem jött be.Kicsit utánaolvastam a gastroyalnak is és szerintem vannak jobb ételfutárok is,a gastroyalnak egyedül a reklámja nagy. És emelik az áraikat, szóval ez az algás menü is egy százassal több jövő héttől.Eléggé kiábrándító dolgokat olvastam az ételeikről és hogy honnan jön, hogyan készül, de nem szeretnék senkit lebeszélni semmiről, akinek bevált, annak gratulálok. :) Megnéztem több ételfutárt is most hirtelenjében és vannak egész jók, elfogadható áron. Tehát azt ajánlanám mindenkinek, saját hibámból tanulva, hogy először nézelődjön szét és ne dőljön be a nagyobb PR-nak.

2010. ápr. 13. 18:58

SZIASZTOK!

Végső elkeseredésemben rendeltem Gastroyal turbo fogyókúrás kaját. A harmadik napot kezdem holnap. Valakinek van tapasztalata?

34. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 33. - Nefelejcs)
2010. ápr. 13. 18:54
Légyszi írj! Nagyon kíváncsi vagyok, nekem holnap lesz a harmadik napom. Kíváncsi vagyok másokra, hogy fogynak-e? Egyébként a kaják szerintem finomak, mi ketten csináljuk a kolléganőmmel. Egy nap után minusz 1 kg volt. ÍRj mindenképpen!!
2010. ápr. 13. 14:22

Sziasztok!


Én holnaptól kezdem a gastroyal turbó-féle diétáját. Majd igyekszem megosztani veletek a tapasztalataimat!

2010. ápr. 13. 10:53

Sziasztok Lányok, Fiúk!

Valaki mostanában eszi a gastroyal turbót? Tapasztalat? Én második napja csinélom.

2010. febr. 23. 16:07
Sziasztok! A turb-diétáról annyit, hogy én is kipróbáltam nagyon NAGY SIKERREL!!! 5,6 kg ment le egy hét alatt. A kajáról nem tudok se jót se rosszat írni, én úgy erőltettem magamba, mert nem szeretem a zöldségeket (tehát nem is tudtam milyennek kell hogy legyen az íze) :) de hatásos volt. " a szépségért meg kell szenvedni". Sok ismerősöm kipróbálta átlag 3-6 kg lement mindenkiről. Következő héten elkezdtem sportolni(kb 10 perc stepper és 15 perc torna esetleg futás, nem megeröltetve, elsősorban a fittség és az egészség miatt) és a gastroyal extra fogyi teát ittam mellé, meglepő így még utána is fogytam 1-2 hétig pedig már átlag kajákat ettem, persze minimális édesség és zsiradékbevitelre figyeltem csak, illetve nem zabáltam magam halálra, csak majdnem jóllakásig napi 2X és kefír minden este. Nekem nagyon sokat, segített azóta is tartom a súlyom és már direkt csak heti 1-1,5 kg fogyás a cél. Hogy a bőröm ne legyen csúnya. De ha egyszer beindul a fogyás utána már könnyebb a folytatás mint testileg mint mentálisan. A sikerélmény és mások elismerése sokat dobott, hogy tovább csináljam. Előtte sok csalódás ért, mert semmitől nem indult el a fogyás. Egyszer lement pár kg nagy nehezen és egyből utána kezdtem bele szerencsére a gastroyalba. Jah és még annyit hogy a sportot sem kínlódásnak kell felfogni, mostmár én szívesen mozgok mert rájöttem hogy jó. Szóval én csak AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK A TURB-DIÉTÁT ÉS A TEÁT IS. KITARTÁS ÉS NEM FELADNI!!!!!
30. quazaa
2009. jún. 4. 22:07
Sziasztok, véletlenül találtam ezt az oldalt. A Turb-diétáról vannak tapasztalataim. Férfi vagyok, és mivel a 178 centimhez igencsak soknak találtam a 90 kilót, múlt kedden (máj. 26.) belevágtam. Csak ezt ettem plusz a teát és ásványvizet ittam (hétfő kivételével, amikor az ünnep miatt nem szállítottak kaját, ezt a napot öt banánnal húztam ki). Egy hét elteltével mínusz hat kiló, két napra rá újabb mínusz egy kiló az eredmény. Nyilvánvalóan a 6 kiló nem reális, ebben benne van a kúra előtt megevett, de az első mérésig még ki nem ürült étel. Szerintem kb 3 kg lehet a tényleges fogyás. A sóska és spenótleves tényleg borzalmas, szinte ehetetlen, de megpróbálom még egyszer legyűrni, mert én két és fél hetesre tervezem a kúrát. A reggeli-esti leves ellenére érdekes módon nem nagyon vagyok éhes, csak néha tör rám egy-egy roham.
2009. jún. 2. 10:00

Én maradok ,a gyümölcsös, 1-2 literes zöld teánál

és így jó,aki mint én is beteg az meg jobban jár ezt csinálja!!!

sok leves ,mindenfajta!!!! azt csáá... lassan szépen kilók bájjbájjj!!!

28. zsófyc (válaszként erre: 26. - Cand Ida)
2009. jún. 2. 09:58
A számból vetted ki a szót!!! A leg ehetetlenebb a Gastroyalos kaja! Pedig mi dobozoskaján élünk hétközben, mert nincs idő mindig főzni. Van több yo is, de a G. EHETETLEN!!!!
2009. jún. 2. 09:46

Nem egészen 1 hónappal ezelőtt ezt írtam a naplómban:

"Soha többet Gastroyal Turbó fogyókúrás menü. Ha valakinek az eszében megfordul, hogy kipróbálja, lebeszélem róla. Én ekkora átverést még nem láttam. Hirdetik a heti 3-6 kg-os fogyást, de ebből semmi nem igaz. Akartam is írni a Gastroyalnak, de úgy döntöttem, hogy inkább itt írom le a tapasztalataimat, tőbbnek használhat, mintha nekik írom meg.

Nem csak magamról beszélek, amikor megírom a tapasztalataimat, mert ahogy mostanában semmittől nem fogyok, úgy ettől sem vártam túl sokat. Főleg a kiváncsiság hajtott, ezért elhatároztam, hogy nem eszem mellé semmit. Együtt rendeltük meg az egyik kolléganőmmel, és egy másikkal, aki a fiának rendelte. Az első 1-2 napban még ízlett is, aztán már alig tudtuk legyűrni. Minden nap valamilyen püré: bab, lencse, brokkoli, hozzá mindig párolt zöldség (a hangzatosabb elnevezések ellenére) ceruzabab, brokkoli, karfiol, vagyis egész héten olyan ételek, amik puffasztanak. Tapasztaltuk is. A reggeli gyümölcslevesekben többnyire mutatóban sem volt darabos gyümölcs, az esti levesek meg katasztrofálisan rosszak voltak. A spenótlevest (híg lötty), a kutya ette meg, a sóskát ki se nyitottam, úgy ment a kukába. (Helyette nem ettem semmit) Ehhez persze megvettük a szuper fitt fogyós teát, ami kimondottan finom volt, de ennyiért már legalább az íze legyen jó. A végeredmény mindhármónknál 0 kg fogyás volt, pedig hármónk között volt 50-es nagysúlyú nő, 40-es kis súlyú nő és 18 éves nagy súlyú fiú (aki még konditerembe is járt heti 3-szor.) Mindhárman betartottuk becsületesen és napi 600 kalória kürül számoltam az energiatartalmát. (Ugyanez a fiú a következő héten egy, az edző által előírt, rizses zsírszegény diétától 5 kg-ot adott le.

Csalódott vagyok, mert nem volt egy élmény és tényleg mindent betartottam."

2009. jún. 2. 09:41
Én elhiszem, mert ehetetlen! :)
2009. jún. 2. 09:35
Gastroyal szlogen: "Akár heti 6 kiló mínusz". Elhiszed? :) Próbáltad? Tapasztalatok?
24. tundek
2009. máj. 28. 08:35

sziasztok


Sógornőm csinálta két hétig állítólag csak addig lehet és bár én nem vettem észre rajta a változást, talán mert sűrűn látom, azt mondta 5 kilót fogyott vele. Most telt le neki a két hét. És utána mi lesz? Hogyan őrzi meg vagy ad le további kilókat? Itt étrendet kell váltani, nem két három hétig diétás menüket enni. Szerintem. Pillanatnyi megoldásnak tökéletes. De mozogni kell és nem vacsizni és a ch-t figyelni, higyétek el nincs az a felesleg ami nem megy le ettől.


Pont tegnap beszéltem egy ismerőssel mindennap fut reggel este egy háztömböt napi 4 km-t. Figyel a ch-ra és 1 év alatt 15 kilót fogyott, 40 éves.


Szép napot mindenkinek!!

Sok sikert!!

23. dájdó (válaszként erre: 21. - Fárezsma)
2009. máj. 27. 14:17
ahhoz sok kitartás kell. nekünk akik nem eszünk algát nagyon gázos ize van. de nézd meg a kinaiakat, ők azt esznek, és szinte köretnek, és nem sok elhízott emberke van köztük.
22. dájdó (válaszként erre: 11. - MMea)
2009. máj. 27. 14:14
szia. a párodnak ajánlanám a for menüt.
2009. máj. 27. 05:40
Az algás menüt próbálta már valaki több héten át és milyen eredménnyel?
20. eddit (válaszként erre: 19. - Ryta)
2009. máj. 26. 09:21
Hát nem egyszerű... :)
19. ryta (válaszként erre: 18. - Eddit)
2009. máj. 26. 09:18
Hát igen...én is imádok enni..februárban vettem egy ellipszis trénert,azon tekerek hetente 3-4 alkalommal...de az esti evést valahogy el kéne hagyni
18. eddit (válaszként erre: 17. - Ryta)
2009. máj. 26. 09:16
Keresem én is a NEKEM jó megoldást, de nagyon nehéz. MOst már rendszeresen mozgok, de az evés még gondot okoz. Szeretek enni és ami nekem a legnehezebb, az az este 6 utáni nem evés....:(
17. ryta (válaszként erre: 16. - Cd53f62c87)
2009. máj. 26. 09:05
Sajnos én egy idő után minden fogyókúrát feladok.Nehéz két gyerek és egy jó étvágyú férj mellett.Akaratgyenge vagyok,ugyanakkor szeretnék már én is beleférni a régi ruháimba:-((
16. cd53f62c87 (válaszként erre: 4. - Eddit)
2009. máj. 26. 09:02
Nem volt jellemző az éhségérzet, amikor viszont jelentkezett ittam.Ezt azóta is így csinálom, éhségérzetre víz, fél óra múlva ha még mindig éhséget érzek megint iszok, és ha ezek után még mindig éhes lennék eszek. Keveset! Megtanultam, hogy többször kevesebbel tovább lehet bírni és a közérzet is sokkal kellemesebb. A levesek ízletesek voltak, és nagyon jó volt a szabadság, melyet a kaja rabságából kiszabadulva kaptam.
15. ryta (válaszként erre: 13. - Cd53f62c87)
2009. máj. 26. 08:55
Minden tiszteletem a tiéd:-)
14. ryta (válaszként erre: 7. - 7830d8ff31)
2009. máj. 26. 08:54
és az 1000 kcal mellé mi fér bele még egy napodba?
13. cd53f62c87 (válaszként erre: 3. - Ryta)
2009. máj. 26. 08:54
Nem volt, teljesen rendezett volt a székletem. A káposztaleves mindig vacsorára van és mindig más nemzet ízében. Éhezni nem éheztem, sok vizet ittam, ami előtte nem volt jellemző.
12. ryta (válaszként erre: 9. - 6190a5cfb4)
2009. máj. 26. 08:53
aham,az a Turbó...csak ne lenne benne annyi alga:-)
11. MMea
2009. máj. 26. 08:52
Páromnak szoktam a diétás ebédből rendeléni, de neki nem elég a mennyiség, finomak és biztos diétásak de kevesebb is az én normál ebédem adagjához képest. Szóval adhatnának belőle többet, hogy azért jól is lakjon tőle.
10. ryta
2009. máj. 26. 08:51
Én is a diétás menüből rendeltem most.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook