Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyózzunk együtt! fórum

Fogyózzunk együtt! (beszélgetős fórum)


93. LightHouse (válaszként erre: 92. - Tücsibogár)
2012. jún. 20. 10:13
Igaza is volt a szakértőnek, nagyon megterhelné a szervezetet... Még a lakásban is rosszul lehet lenni, azért várom már, hogy "hűvösebb" legyen, mert ez élvezhetetlen.:( (kivéve persze, ha egész nap pancsolhat az ember és jeges finomságokat szopogathat, de ez sajna nem áll fenn nálam...:))
92. Tücsibogár (válaszként erre: 91. - Dill)
2012. jún. 20. 09:28

Pont most láttam a tévében,valami szakértőtől, hogy ilyen hőségben már a mozgás sem egészséges...

Én nagyon nehezen viselem ezt a hőséget...


A tegnapi vacsim szépen visszajött, így ma lénapot tartok. Csak folyékony halmazállapotút iszok/eszek.


Van köztetek esetleg miskolci? Ha igen, akkor szívesen mozognék közösen is valamit.

91. Dill
2012. jún. 20. 09:18

Sziasztok!

Kezdődik a testem mensire készülése. Reggel már akkora volt a hasam, mint a nagyalföld. Reggelim activia, hamlett és májkrém volt. Ebédre nem hoztam ma sem főtt ételt, nem is kívánom. Van almám, banánom és sok-sok munkám. Majd sétálok délben egy picit, a közeli postáig meg vissza, és ha éhes leszek, szerzek egy kis levest vagy főzeléket. Vacsira mediterrán lecsót készít a párom.


Igyatok sokat, vessetek be mindent, hogy fogyjon a víz, citromos víz. A mozgással csak mértékkel, én arra gondoltam, hogy 8-kor lemegyek sétálni a lányommal egy nagyot, vagy tollasozni. :)

90. Tücsibogár (válaszként erre: 89. - 5427edee11)
2012. jún. 20. 09:01

Szia Kispogácsa, sok sikert Neked is.

Sziasztok Többiek! Kivel mi újság? Hogy alakul a napotok?

2012. jún. 20. 01:45
Sziasztok, szívesen csatlakoznék hozzátok, ha még lehet :)
88. Natus87 (válaszként erre: 85. - ChrisTai)
2012. jún. 20. 00:37
És tele vannak CH-val.. :)
2012. jún. 19. 23:09
képzeljétek, a kondiban vettem shake-port, azt fogom valamelyik nap megcsinálni vacsira :) savanyú cseresznye-joghurt :) nagyon fincsi.
86. Dill
2012. jún. 19. 23:08
Ragad a szemem, megyek aludni. Holnap próbálok többet jönni. Még durvább meleg lesz, pedig letöltöttem egy távolságszámláló progit a telefonomra, de ilyen hőmérsékletben nem fogok gyalogolmi, kocogni...:(
85. ChrisTai (válaszként erre: 82. - Dill)
2012. jún. 19. 23:08
én szeretem őket, de nagyon drágák, totál nem éri meg :D
84. LightHouse (válaszként erre: 82. - Dill)
2012. jún. 19. 23:06
Igen, kivéve az ananászosat, bár az nagyon fincsi lehet.
83. LightHouse (válaszként erre: 81. - ChrisTai)
2012. jún. 19. 23:04

Én ma nem voltam túl aktív, haldokoltam a melegtől, cserébe viszont nem volt étvágyam se túlzottan, zabpelyhet, virslit és cézár salátát ettem, de szerencsére egy hektoliter víz is lement a meleg miatt, meg a csirkehúsra.:D

Én nem emlékszem túlzottan, mekkora kiszerelés volt, viszont úgy eltűnt, hogy sicc... :)

82. Dill (válaszként erre: 81. - ChrisTai)
2012. jún. 19. 23:02

Nekem a nap nagyrészt oké volt, a strandon az egy szelet pizzát és a strandolás utáni egy gombóc fagyit leszámítva. Mondhatnám: egyes alá. De lehetett volna dupla mindenből, sőt tripla is. De csak egy-egy lett.


Holnap kellene valami komoly napot tartani: pl. salátanap, almanap, lénap, gyümölcsnap. Elgondolkodtató. Az mindig szép eredményt hoz és beindulnak a dolgok. :)


Nekem nem rémlik semmilyen chips. De láttam már ananászchipset, almachipset, banánchipset, zöldségchipset, ezeket kóstoltátok már?

2012. jún. 19. 22:59

sziasztok. megjöttem a tornából. :D ma 2 órán voltam, reggel és este is 1-1... :) szóval ma büszke vagyok, és megittam 3 liter vizet... az egy szelet pizzát fél 4 kor felejtsük el. kinek hogy sikerült a nap?


LightHouse, én emlékszem a light chipsre, de mondjuk még tul fiatal voltam akkor :DD de mindig olyan kicsi kiszerelésben volt h nem is vettem...

2012. jún. 19. 22:56
Emlékeztek még, régebben volt olyan, hogy light chips. Lays-ből, ha nem csal az emlékezetem. Egész jó volt az íze is, de nem volt túl olcsó, így csak ritkán vettem, aztán egyszercsak eltűnt, és évek óta sehol nem találom. Ti se találkoztatok vele?
79. Dill (válaszként erre: 78. - LightHouse)
2012. jún. 19. 22:54

Víz! Nem csúszik más!

A párom épp kérdezte, hogy én kérek e joghurtot vagy mást, ő még eszik. Kizárt! A hátamon csorog a víz, sajna nem a Balaton vize már. Talán még pár homokszemet találnék a köldökömben. :DDD

78. LightHouse (válaszként erre: 75. - Dill)
2012. jún. 19. 22:47
Hoppá!:) Jó trükk, tényleg van, amiből jobban csúszik. A söröskorsó se hangzik rosszul.:D Kérdés, mi volt benne?!;)
77. Dill (válaszként erre: 65. - LightHouse)
2012. jún. 19. 22:46
A limonádé is remek, citrom belsejét lazán bele szoktam kockázni, pici édesítő vagy xilit és kész. Mézzel is lehet, meg persze cukorral is, aki nem fogyizik. :D
2012. jún. 19. 22:45
Holnap rá is repülök a vadászatra én is, legutóbb 400/kg-ért láttam, sokk volt kicsit, persze lehet, hogy rossz helyen voltam rossz időben.:D Hmm, nyami.:P
75. Dill (válaszként erre: 64. - Tücsibogár)
2012. jún. 19. 22:44
Lehet, hogy hülyén fog hangzani, de én szoktam venni különleges formájú üvegeket (ízesített víz, vagy a DM-es Voda kocka üvege, Jana baby duci palackja...). Ezekből jobban megy az ivás. A másfeles palackból 2 dl se fogy el, a virágaim az asztalomon többet isznak. De pl. ma Vöslauer ízesített vizes üveget vittem és 4x megtöltöttem, az már majdnem 3 liter, most pedig söröskorsóból iszok. :D
74. Natus87 (válaszként erre: 73. - LightHouse)
2012. jún. 19. 22:08
Annyira már nem.150ft 1kg,veszek belőle 1-2 kg-t és elvagyok vele egész nap. :) 300ft.
73. LightHouse (válaszként erre: 72. - Natus87)
2012. jún. 19. 21:54
Azt én is imádom, csak az ára sajna még eléggé borsos...:(
2012. jún. 19. 21:28
Sziasztok! Én ilyenkor sok dinnyét eszem folyadékpótlás gyanánt. :)
2012. jún. 19. 21:23
Jelentem, a mai folyadékbevitel már több liternél tart, hála a hőségriadónak... Viszont mozogni aztán semmi kedvem nem volt, élni is alig...:) Ti hogy bírtátok?
70. k6kr (válaszként erre: 68. - Bbyke)
2012. jún. 19. 14:56
Az nagyon jó könyv, én amióta elolvastam, még többet iszok.
69. Tücsibogár (válaszként erre: 68. - Bbyke)
2012. jún. 19. 14:52
Az én esetemben vízügyileg az az igazán szomorú, hogy többször volt vesekövem, és mégsem lett ez nálam bevett rutin. Én is elvagyok egész nap ivás nélkül sajnos :(
68. bbyke (válaszként erre: 64. - Tücsibogár)
2012. jún. 19. 14:45

Nekem is az ivás megy a legnehezebben. :( Szörnyen rossz közérzetem van a kötelező ivástól, és undor meg minden egyben... mindig elhatározom, hogy most 1 pohár, most pár korty, de egyszerűen alig megy le a torkomon, utálom, rosszul esik. A csapvízzel ki vagyok békülve amúgy, én is azt iszom, ritkán veszek csak ásványvizet, és abból is csak azt, aminek csapvíz íze van, az ásványvíz ízűeket nagyon nem szeretem... És amúgy, ha nem rakom ki magam elé a flakon vizet, akkor simán elvagyok akár 1 napig is folyadék nélkül. :S

Múltkor elkezdtem olvasni az "A tested vízért kiált!" c. könyvet, de azt se bírtam, komolyan olyan érzésem volt, mintha terrorizálnának. :DDDDDD

67. Tücsibogár (válaszként erre: 65. - LightHouse)
2012. jún. 19. 14:39
Te nagyon profi vagy :D
66. bbyke (válaszként erre: 64. - Tücsibogár)
2012. jún. 19. 14:37
Dettó. :(
2012. jún. 19. 14:31
Szerencsére a meleg meghozta a szomjamat, nem soká valami csípős csirkemellet sütök zöldségkörettel, mert arra aztán tudok szomjazni, és így külön jól jön.:) A minap "turmixot" csináltam, fagyasztott gyümölcsből és vízből, de tejjel is vagy kefírrel is nagyon finom. Jó savanyú volt, de valami isteni, és megvolt a vitamin is, étkezésnek is felért, és persze folyadékbevitelnek sem utolsó, mondjuk csak akkor merek ilyesmit, ha utána nem megyek már itthonról sehová...:D De nyáron szerencsére sok a gyümölcs, és lehet mixerkedni házi gyümilevet is, persze vigyázni kell, hogy ne a sok cukrot tartalmazó gyümölcsöket válogassuk össze. Meg nekiálltam zöldteát főzni, lehűtöm, és azt ís szívesen megiszom, illetve a grapefruitlé, ha valaki szereti a kesernyés ízt, nyammi!:P
2012. jún. 19. 14:10

Én már épp túl vagyok az egy literen. Nagyon nem megy. Úgy csinálunk, mintha valami förtelmes ízű, drága löttyöt kéne innunk, pedig ez csak víz...:S

Én öklendezek tőle, ha akkor iszom, mikor nem kívánom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook