Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyózzunk együtt! fórum

Fogyózzunk együtt! (beszélgetős fórum)


243. Csiby (válaszként erre: 242. - Natus87)
2012. júl. 10. 16:05

Én is pont ma vetemedtem a bűnözésre :-) úgy látszik front van ;-) (nutellás palacsinta)


Néha kell szerintem is.

242. Natus87 (válaszként erre: 241. - LightHouse)
2012. júl. 10. 15:42
:D Ugyanmár!Én meg tegnap fagyiztam,na és!? Néha belefér. :)
2012. júl. 10. 15:33
Viszont be kell vallanom, hogy ma ettem gumicukrot.:(
240. LightHouse (válaszként erre: 239. - Natus87)
2012. júl. 10. 15:05
Kenyérféle nélkül is egész jól összeállt. Nem lett szabályos golyó, inkább placsni, laposkás, de nagyon finom. Egy tojást összeverve bele lehet masszírozni, ha tutira akarsz menni, fél kilónként 1 tojás, de szerintem nem szükséges, ha nem a külsőre gyúr az ember.:D Kicsit csoffadtabbak, mint a rendes fasírt, de nekem még jobban is ízlik.:) Hajrá!
239. Natus87 (válaszként erre: 238. - LightHouse)
2012. júl. 9. 16:52
Hmm..jól hangzik.És mitől áll össze?Én is gondolkodtam már valami fasírt szerűségen,de ugye a kenyér/zsömle,stb kilőve.Arra gondoltam esetleg őrölt szezámmaggal pótolnám.Nagyon meleg van,viszont ennek ellenére én is folyton nassolnék.Ez borzasztó. :D
2012. júl. 9. 12:04
Sziasztok, vagyok én is.:) Én egy időre megint kiiktatom a mérleget, jobb, mikor meglep a fogyás eredmény látványa, úgyhogy hagyok egy kis időt még rá.:D Kaja terén, ehetnékem van folyton, nassolhatnék inkább. Szerencsére gyümölcsök, ribizli, szeder, dinnye, zöldalma mindig akad, így kiélhetem magam.:) Főzni nincs kedvem, nem élvezet a melegben, de ma pl, fűszeres húsgolyókat csináltam, fasírt lényegében, csak a darálthúson és a fűszereken kívül semmit nem teszek hozzá.:) A golyó kifejezés is enyhe túlzás, inkább kis placsnik, de nagyon finom így is.:)
237. Natus87
2012. júl. 7. 22:15

Sziasztok!Én is itt vagyok!A többiek hogy állnak a fogyival?Ugye senki nem adta fel? :) Ma családi bulin voltam,volt sok finomság,de mint jókislány ,nem bűnöztem. :) Ma méreckedés volt, -13,7kilónál tartok.Tegnap volt a 2.hónapfordulóm. :)

Miket főztök ilyen melegben?Tegnap gyrosos husit csináltam görögsalival.

236. Csiby
2012. júl. 7. 10:00

Hali!


Én itt vagyok és kitartok.


Ma ráálltam a mérlegre: -8kg és fel tudtam kényelmesen venni 1 mérettel kisebb ruhákat, mint ezelőtt. Rengeteget izmosodtam. Jipííííííí!!


Hogy viselitek a meleget? Én meg akartam halni tegnap zumbán. A mozgás jó volt csak levegő nem volt a teremben.

235. Dill
2012. júl. 7. 07:20
Jól elcsendesedtetek! De mondjuk kinek van kedve ilyenkor írni? Én is most pótoltam be kétnapnyit. Remélem azért nem esünk szét.
234. LightHouse (válaszként erre: 233. - Csiby)
2012. júl. 5. 19:29
Én végül banánosan csináltam meg, de az is isteni volt, a málnásat se hagyom ám ki, meg még pár gyümit bepróbálok, naranccsal is baromi fincsi lehet. A mélyhűtőnk viszont kővé fagyasztotta reggelre, így a kínos kínját éltem át, míg ehetővé olvadozott...:D De megérte!:P
233. Csiby
2012. júl. 5. 13:04
Na csajok milyen lett a fagyi?
2012. júl. 4. 20:21
Ma rámerészkedtem a mérlegre, és 7 kiló fogyást mutatott!!! Én már nagyon örülök ennek is, majd még reggel is felállok rá, mert akkor mindig kevesebbet mutat, hogy legyen kellő inspirációm a továbbiakhoz.:D Bár szerencsére így is van, pláne, hogy látom, hatásos a fogyókúrám.:) Szűk egy hónap eredménye, remélem, a továbbiakban is így fog menni minimum, sőt, ha elmúlik ez a kutya meleg, több mozgást is beillesztek.
231. Dill (válaszként erre: 222. - Csiby)
2012. júl. 4. 18:23
Ez istenien hangzik! :)
230. Dill (válaszként erre: 223. - Natus87)
2012. júl. 4. 18:20

Nem semmi, nagyon gratulálok neked!

Ne légy telhetetlen! :D

229. Dill
2012. júl. 4. 18:17

Sziasztok!

Megjöttem, bocsi, de eléggé el vagyok veszve (Anyunál voltunk, strandon, kerózni, meg a munka orrvérzésig). A naplómban leírtam mindent, most akkor visszaolvaslak titeket! :)

228. bibity (válaszként erre: 226. - Csiby)
2012. júl. 4. 13:32
Köszi!!! Összefutott a nyál a számban :)))) Van egy pár őszibarackom, a nektarinost azzal még ma kipróbálom! Majd veszek túrót-málnát, és azt is!
227. LightHouse (válaszként erre: 226. - Csiby)
2012. júl. 4. 13:01
Nagggyon finomnak tűnik, málnát habot meg joghurtot vennem kell hozzá, de kipróbálom. Bár még mindig a tegnapi ribizlis finomság bűvkörében vagyok.:D
226. Csiby (válaszként erre: 224. - Bibity)
2012. júl. 4. 11:12

Túrós-joghurts-málnás:


fél kg túró

1citrom héja+ fél leve

édesítő

joghurt

málna

növényi natúr tejszínhab


túrót, joghurtot, édesítőt, citromhéjat meg kb a fele levét összekeverem, felverem a tejszínhabot és összekeverem


málnát és még egy kis édesítőt pár csepp citromlével összetöröm


1 réteg túrós cucc a dobozba

1 réteg málnás

1 réteg túrós

1 réteg málnás


utána egy vékonny kanál nyelével kicsit megkevertem, hogy márványos legyen


irány a fagyasztó, bár elég nehéz kivárni, hogy megfagyjon


A nektarinoshoz megpucolom a nektarint és leturmixolom, adok hozzá egy kis vizet, meg édesítőt, mikor jó habos a turmixolástól kiöntöm a dobozba és mehet is a fagyóba.


Érdemes őket fogyasztás előtt fél órával kiveni, mert nagyon meg tudnak fagyni. Ha megcsináltátok véleményt kérek kinek hogy ízlett. :-)

2012. júl. 3. 20:52
Nagyon ajánlom mindenkinek a fagyasztott ribizlit, megszórva némi édesítővel (nálam update1 zero cukor)... Hát a fellegekben járok, hűsít is, finom is, nasi is, nem is kell több.:)
224. bibity (válaszként erre: 222. - Csiby)
2012. júl. 3. 13:06
Szia, épp fagyirecepteket keresek a családnak! Meg tudnád adni a tieid hogy készültek? Jól hangzik a nevük! Köszi:)
223. Natus87
2012. júl. 3. 12:40
56 nap 12kg. Eléggé döcög.
222. Csiby (válaszként erre: 221. - LightHouse)
2012. júl. 3. 10:48

Én tegnap csináltam házi fagyit. Isteni lett és totál egyes kódú. Kétfélét csináltam: joghurtos málnás túrósat, meg nektarinos sörbet-et. A család azt hitte, hogy rendes fagyi, de igazából édesítővel csináltam.


Ki hogy áll a fogyival? Nekem most lement 1kg megint.

221. LightHouse (válaszként erre: 220. - Natus87)
2012. júl. 2. 19:44
Én döglődöm nagyon a meleg miatt, a lakás szaunához hasonlít, nem lehet megmaradni, éhes szerencsére nem vagyok, viszont esténként, mikor telenyomják fagyi meg puding meg mindenféle finomság reklámjával a tv-t, nem sok hiányzik, hogy valami bűnt elkövessek, de szerencsére nincs ilyesmi itthon, és túl meleg van ahhoz, hogy lemerészkedjek a közértbe ilyesmiért.:D Végül is ebből a szempontból megéri. És vedelek, szomjazok, szerencsére.:) Ma csináltam norbis piskótát és update mogyorókrémmel kentem meg vékonyan pár szeletet belőle, nagyon finom volt, csak kicsit szárazra sikeredett...:D Szerencsére minden alapanyag u1-es volt, így abszolút fogyis, viszont izzadtam a sütő miatt még jobban. Ingyen szauna-wellness.:D
220. Natus87 (válaszként erre: 219. - LightHouse)
2012. júl. 1. 21:21

Ma strandoltunk,de ügyes voltam mert vittem itthonról kaját,így semmi károsat nem ettem.Viszont annál több dinnyét,nektarint,paradicsomot,papriát,na jó,meg egy kis kóóbászt. :D Csináltam paleoskenyérkét is,de valahogy el is felejtettem enni hozzá,már nem is hiányoznak a kenyérfélék.Hála az égnek. :)

Holnap cukkinis lecsót fogok főzni.Szerencsére nem dolgozom,csak keddtől.Ti hogy vagytok?

2012. júl. 1. 21:14
Na, lányok, én ma nem tettem jót az anyagcserémnek, mert csak egy kis szelet gyümölcsös sütit ettem egész nap, viszont ittam egy csomót, ami legalább mellettem szól.:) Semmit nem kívánok ebben a melegben, hála az égnek, vagyis a melegnek, bár tudom, hogy ez sem jó... A Norbis szörpöm is még mindig kitart. Az 1 litert már több mint két hete iszom, és az üveg még félig van. Abszolút megéri, és már kevéstől is nagyon finom lesz az innivaló.:) Mérleg még mindig nem került elő, viszont már kaptam pozitív jelzést!:)
218. LightHouse (válaszként erre: 215. - Csiby)
2012. jún. 30. 15:39
Azért az emberi kedvesség határtalan...:D Csak így tovább!:)
217. Dill (válaszként erre: 213. - Natus87)
2012. jún. 30. 10:30
Most igen olcsó a banán, érdemes lekockázni pár zacskóval, és ha eleve fagyott a banán, kész is a fagyi azonnal. :)
216. Dill (válaszként erre: 215. - Csiby)
2012. jún. 30. 10:25

Sziasztok!


Anyósodnak milyen a testalkata?

Én a férjemen kívül senkinek nem mondtam a fogyit, majd meglátjuk, hogy ki veszi észre először. :D

Nem másoknak fogyunk, magunknak, és a rosszindulat sajnos sokakban ott van, nem kell foglalkozni velük! :D

215. Csiby
2012. jún. 30. 10:02

Sziasztok!


Tegnap voltam zumbán, tök jó volt. Folyt rólam a víz mindenhol. Reggel ráálltam a mérlegre. Kilóra semmi változás nincs, viszont kezdem látni az eltűnt homokórámat ;-)


Kaptam két csípős megjegyzést:


Anyósomból kitört a rosszindulat és megjegyezte: "Sokat fogytál mit szedsz rá?" Szerinte csak drága és egészségtelen bogyókkal lehet fogyni. Nem hiszi el, hogy még a gondolatától is irtózom.


A másik egy szintén zumbázó de ropivékony ismerős. Tegnap mikor megérkeztem félhangosan megjegyezte, hogy na de kitartó vagy azt hittem feladod erre az időre. :-) Jó mi? De ez csak olaj a tűzre, mert annál nagyobb lendülettel csináltam. Előbújt a dac belőlem.


A fagyi jó ötlet. lehet én is csinálok du.

214. LightHouse (válaszként erre: 213. - Natus87)
2012. jún. 29. 20:03
Hú, köszi! Neki is állok gyártani mindjárt, meg pogit akarok sütni, de a meleg azt hiszem, keresztül húzza ezt a tervem...:( :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook