Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2011 nyara a mi nyarunk lesz! - Fogyózzunk együtt fórum

2011 nyara a mi nyarunk lesz! - Fogyózzunk együtt (beszélgetős fórum)


1 2
2011. ápr. 21. 19:55
szioka jöhetek szeretnék 20kilot fogyni
59. Csibi021 (válaszként erre: 57. - Barbiku)
2011. ápr. 21. 18:13
Már két hete nem mozogtam,mert sikerült halálra hajtani a szobabicajomat... Pénzem meg nincs egy újra... Viszont 58 kg vagyok,így már csak 3 kg kell a célhoz. :))
2011. márc. 29. 09:39
Sziasztok! Most 56-57 között ingadozik a súlyom, örülök neki, és a betegségem után most ismét aktívan kezdtem mozogni
2011. márc. 28. 17:31

Sajnos úgy tűnik.

Ennyi idő után legalább biztos vannak eredmények mindenkinél. kinek mennyit sikerült leadni?

2011. márc. 28. 15:33
csajszik,kihalt a fórum? :O
55. judy1974 (válaszként erre: 54. - Barbiku)
2011. márc. 17. 11:48
mindig ugyanazon a mérlegen mérd magad, csak akkor kapsz valós eredményt. Én nem kimondottan fogyózok, 58-59 voltam januárban, ha lemennék 55-56 -ra örülnék, de inkább az alaformálásra hajtok nyárig. Leginkább comb, popsi, és megszokásból hasazok is, bár azzal nincs nagy problémám. Inkább a csípőmről szeretnék egy kis zsírt égetni.
2011. márc. 16. 19:15
kimaradt egy NEM a hiszek elől
53. Barbiku (válaszként erre: 54. - Judy1974)
2011. márc. 16. 19:14

naa gratula!! az a 2,5 kg semmi már. hány kg-ról indultál? én 167 cm vagyok, és ebben az 1 hét alatti 3 kilós fogyásban már annyira hiszek, ugyanis minden mérleg mást mutat. Úgyhogy most pár hétig csak a látványra adok, aztán majd ha már biztos vagyok a pár kilós fogyásban, akkor megmérem magam. a csalódás sajnos tényleg nagy úr, ma volt egy kisebb mélypontom is emiatt.

De ezen is túl vagyok, már csak a cél érdekel.

52. judy1974 (válaszként erre: 50. - Barbiku)
2011. márc. 15. 20:59
mi a cél? kg?
2011. márc. 12. 17:59
szurkolok neked is nagyon :)
50. Barbiku (válaszként erre: 49. - Csibi021)
2011. márc. 12. 17:10

gratulálok!!! k.urva büszke lehetsz magadra!

én is erre hajtok, de nekem még van pár köröm az 50 valamennyiig :P

2011. márc. 12. 13:41
Csajok,muszáj megosztanom veletek is a jó hírt: a mérleg már öttel kezdődő számot mutat :) Sosem hittem volna,hogy újra ennyi lehetek :)
2011. márc. 11. 10:16
kicsit meghalt a fórum. mi történt veletek azóta?
47. Csibi021 (válaszként erre: 45. - Barbiku)
2011. márc. 7. 18:38
Fogyókúrához a legajánlottabb a zöldtea és a kökénytea,mondjuk én ezeket nem szeretem annyira,inkább eper-erdei gyümölcs,meggy,és hasonló teákat szoktam inni. :)
46. butterfly00 (válaszként erre: 45. - Barbiku)
2011. márc. 7. 18:31

Szia!

Én a menta, zöld és gyömbér teát javasolnám, legjobb reggel v étkezés elött.

2011. márc. 7. 17:10

Sziasztok! túl vagyok az első nap felénél, délelőtt kondival és amúgy nem sok kajával. a mozgás nagyon jól esett már (főleg, hogy 2 éve semmilyen formáját nem űztem), de az tuti, hogy a holnap keserves lesz az izomláztól. :D

nekem sajnos ma kimaradt a főtt étel, nem volt időm összehozni semmit, most meg már fölöslegesnek érzem, na meg kedvem se sok van.. Kedves Csibi! nagyon köszi neked is, hogy leírtad a tegnapi menüdet, elképesztően sokat segít feltérképezni, hogy hogyan is néz ki az egészséges étkezés. ;)

Teákból milyeneket érdemes inni? és ezeket a nap bármely részében lehet inni, csak cukor nélkül?

Szép napot nektek!

44. Csibi021 (válaszként erre: 39. - Barbiku)
2011. márc. 7. 16:01

Szia :)

Örömmel tölt el,hogy ennyi lelkes ember van,beleértve téged is.:)

A 8-10 kg leadása júniusig,ha betartod az egészséges étrendet,fitnessel együtt szerintem fütyörészve menni fog :)

Ha már így érdeklődsz,hogy mit eszem egy nap,akkor elmesélem a tegnapi étrendemet:

Reggeli: egy szelet barna kenyér salátával,1 db tojással

Tízórai: 3 db alma

Ebéd: 2 db párolt csirkecomb 100 g párolt répával

Uzsonna: egy joghurt 2 szelet abonettel + 1 db narancs

Vacsora: 3 db főtt alma és egy csésze tea cukor nélkül

(közben persze iszom a napi 3 l vizet)

Én főként olyan ételeket eszem,amik 10-20 perc alatt kész vannak,nem járnak nagy macerával,mert se kedvem,se türelmem főzőcskézni.:)(olyan típus vagyok,hogy nálam egy 2 főre való vacsora elkészítése után olyan a konyha,mintha 3 fogásos ünnepi vacsora készült volna,így hát csak nagyon ritkán főzöm,főleg most,hogy így egyedül vagyok) Meg hát jobban megbízom az olyan ételekben,amik grammra pontosan benne vannak a kalóriatáblázatban,és bár nevetséges,de minden ételt,amire nincs ráírva,hogy hány kalória,mérlegen grammra lemérek,szóval minden nap pontosan számolgatok :D

2011. márc. 7. 14:23

Sziasztok!


Én is csatlakoznék hozzátok. Én kb. 162 cm és 55 kg vagyok, kb -5 kg a cél, mert a gerincem elég tropa és sajnos azt a pár felesleges kilót is megérzi.

Kb egy hónapja járok el zumbázni, eddig heti egyszer, de a héten már kétszer megyek. Emellett legalább egyszer otthon is zumbázok. Az életmódváltás viszont a mai naptól indul. Eléggé figyelnem kell, mivel "gyógyult" anorexiás vagyok, nem eshetek át a ló tulsó oldalára sem.

Szóval veletek együtt biztos könnyebb lesz! :)

42. Mosolyka2 (válaszként erre: 41. - Barbiku)
2011. márc. 7. 06:39
A sajtot ne este edd, hanem reggelihez. És egy apró trükk: reszeld le, így a 2-3 dkg sajt sokkal többnek tűnik! Itt kaptam én is ezt az ötletet, azóta így csinálom, nekem bevált. Tojást edd nyugodtan vacsira, mert az fehérje, de a sajtot ne.
41. Barbiku (válaszként erre: 40. - Mosolyka2)
2011. márc. 6. 21:21

Köszi a részletes választ, sok ötletet adtál!

épp most értem haza a boltból, vettem teljes kiőrlésű rozskenyeret, joghurtot, zöldségeket. a holnapi kajáimat ezekből fogom variálni, tojást és sajtot én is beiktatok a vacsiba :)

nagyon izgatott vagyok a holnappal kapcsolatban, remélem a kezdeti lelkesedés nem fog hamar dugába dőlni.

40. Mosolyka2 (válaszként erre: 39. - Barbiku)
2011. márc. 6. 20:58

Szia! Na én lehet kivétel vagyok, mert majd minden nap főzök. 2 éves lányomnak és a mindig éhes férjemnek :)

Én kapásból elhagytam a pékárut, minden más eszek, csak kevesebbet. Nem vonok meg magamtól semmit, de édességet csak mértékkel fogyasztok és szigorúan csak reggel max délelőtt. A kenyeret lecseréltem abonettre, reggelire 2 szeletet eszek valamilyen felvágottal, plusz zöldséget mellé, vagy reszelt sajtot, éppen mi van itthon. Reggeli után csak tízórait eszek, almát, narancsot, kiwit, ezt is annak függvényében mi van itthon. Ma joghurtot ettem. Következő étkezésem ebéd, 1 merőkanálnyi leves / mindegy milyet főzök / majd második de ennek az adagja fele annyi mint amennyit régen ettem. a pl 2-3 evőkanál tarhonya volt 2 evőkanál virslis lecsóval. Ha megéhezek olyan 15-16 óra körül akkor nyers zöldséget ropogtatok, mióta fogyózom figyelek rá hogy mindig legyen itthon, a karfiolt ettem, előtte karalábét, ha nincs semmi marad a répa. 17 órakor vacsizom, ilyenkor fehérjedúsabbat eszem. 2 szelet abonett, vékonyka szelet felvágottal, főtt tojással, vagy saláta amit én csinálok. EGyik nap vörös káposztát szelte össze, pár kocka párizsival, lila hagymával, főtt tojással.

Én így étkezem.

2011. márc. 6. 17:22

Sziasztok! elolvastam szépen alaposan gondosan mindenki hozzászólását, és örömmel nyugtázom, hogy egy cipőben járok veletek :D

én holnapra tettem a nagy nap időpontját, beiratkozom egy fitness terembe, odafigyelek a kajálások mennyiségére és főleg minőségére. Annyira jó volt életszerű étkezésmódosításokat olvasni tőletek! azért mondom, mert a mai délutánomat egy diétás magazin társaságában töltöttem, amiben sokszor olyan összetett, bonyolult sütés-főzés árán lehet egészséges kajához jutni, amire se időm, se pénzem. Látom ti is 20 körüli csajszik vagytok, gondolom nektek sem főzésből áll a mindennapotok :)

A kisregényemet berekesztve érdekelne, hogy napi lebontásban Ti miket esztek? 8-10 kg-ot szeretnék én is leadni júniusig, ez lehetséges?

Sok sikert és kitartást kívánok magunknak :D

2011. márc. 6. 14:45

Sziasztok Lányok! Holnap mérlegre állok, remélem kerek 97 kg leszek, az akkor 9 kg mínuszt jelent :)

Én eléggé belejöttem ebbe a fogyi dologba :)))

És ti?

2011. márc. 6. 14:37

Sziasztok!

Csatlakozhatok én is? Hétfő óta 90 napozom, múlt hét óta futok rendszeresen és egy ideje csinálom az alakformáló tornákat és erősítek. A cél minusz 4-5 kg :) Én mondjuk ballagásra szeretném elérni az álomalakot, remélem sikerül. Hajrá nektek is!

2011. márc. 6. 13:54
Eléggé kihalt a fórum. Hogy álltok,lányok? :)
2011. márc. 1. 17:20

Köszi nektek a bátorító sorokat, talán csak rossz napom volt ezért meginogtam, semmiképp nem akarom feladni és koncentrálok a végeredményre:)

Amúgy -4 kilónál tartok amin én is meglepődtem ,de ne hogy azt higgyétek hogy éheztetem magam!! De bevallom félek, hogy ez a fogyás azért volt mert jóval kevesebbet eszem mint eddig és most megfog állni a kilók apadása. Nem az a célom, hogy 2 hét alatt ledobjak 10 kilót, csak ha nem látok haladást nagyon lelomboz...

34. Csibi021 (válaszként erre: 32. - Butterfly00)
2011. márc. 1. 15:13
Engem az eredménynél jobban semmi se motivál... nem tudom,te hol tartasz,és mi a cél meg hogy "mit csinálsz",de az érdekelne,hogy mivel van főként a gond,ami miatt fel akarod adni? :(
33. Mosolyka2 (válaszként erre: 32. - Butterfly00)
2011. márc. 1. 14:36
Pedig akkor tényleg nem fog menni. Reméljük hogy átesel ezen a ponton hamar és utána könnyebb lesz ! Én drukkolok!
2011. márc. 1. 13:44
Nem tudom csak egyszerűen nem érzek akkora motivációt, akkora késztetést, hogy úgy csináljam ahogy eddig..mindig is az akaraterőmmel volt gond..
31. Mosolyka2 (válaszként erre: 30. - Butterfly00)
2011. márc. 1. 07:58
Miért érzed hogy elfogy az erőd?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook