Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyózzunk együtt! fórum

Fogyózzunk együtt! (beszélgetős fórum)


33. bbyke (válaszként erre: 31. - Dill)
2012. jún. 18. 21:56
Köszönöm amúgy! ;)
32. bbyke (válaszként erre: 31. - Dill)
2012. jún. 18. 21:56
Nekem is mindig ezzel lenne bajom, de 'csakazértis' megmakacsolom magamat... :) MUSZÁJ!!! Annyi esélyt adtam már magamnak, ez most tényleg az utolsó, most végigcsinálom!
31. Dill (válaszként erre: 27. - Bbyke)
2012. jún. 18. 21:51

Beleolvastam a naplódba, nagyon ügyes vagy!!!

Nekem azzal van gondom, hogy mindig rágnék valamit. Irodában dolgozom, viszek gyümölcsöt, zöldséget, reggelit és ebédet. Van, hogy 11-re mindent !!! megeszek, és utána f6-ig korog a gyomrom...:((( Van, hogy nem várom meg, és szerzek valami brutál szénhidrát édességet (pl. gyümölcsturmix, de volt, hogy egy egész Family desszert lement). És utána persze ártatlan pillantásokkal a vacsora is.

30. Dill (válaszként erre: 29. - Bbyke)
2012. jún. 18. 21:46
Láttam, nagyon igaz valóban. Én nagyon a hegy alján vagyok, 20 kg-t lazán le tudnék "tolni" magamról.
29. bbyke (válaszként erre: 28. - Dill)
2012. jún. 18. 21:40
Épp most tettem egy képet a naplómba, kukkantsd meg, naggggggggyon igaz, - és mindig az jusson eszedbe! ;)
28. Dill
2012. jún. 18. 21:38

Sziasztok!

Jönnék én is. Nekem az estékkel van gondom. Főleg nyáron nem szeretek lefeküdni korán. Vacsorázni általában 6-7 között szoktunk, és utána még csoki, joghurt, keksz. És itt megy félre a dolog. Képes vagyok hetente hétszer elkezdeni fogyizni, este meg belebukni...:(

27. bbyke (válaszként erre: 1. - LightHouse)
2012. jún. 18. 21:36
Sziasztok, csatlakoznék én is! :) Júni 1-én végre megtörtént a nagy kattanás nálam is, azóta lelkesen fogyózok! :) Bár én nem Norbi szerint csinálom, de a naplómban vezetem, hogy mikor mit eszem... Az tuti, hogy erről az útról már nem térek le! :)
2012. jún. 18. 16:27
Alig várom, hogy kicsit lemenjen a görögdinnye ára...:D Jól lehűtve, felkockázva... Nyammm...:P
25. LightHouse (válaszként erre: 21. - ChrisTai)
2012. jún. 18. 16:26
Szerintem júli. 28-ig simán fog menni 10 kg, az több mint egy hónap, még úgy is, hogy nem olyan nagy a súlyod.:) Vagy a csontozatod vagy az izomzatod nyomja meg a súlyt, ezért sem szabad a mérleg miatt szomorkodni, plána, ha a ruhák, centik árulkodnak.:)
24. ChrisTai (válaszként erre: 20. - LightHouse)
2012. jún. 18. 14:16
nekem is mindig ez van, hogy 10 kilóval én is több vagyok mindig, pedig nem vagyok kövérebb... szerintem erős a csontom. most 75 kiló vagyok kb... :S
23. Tücsibogár (válaszként erre: 20. - LightHouse)
2012. jún. 18. 13:56
Amúgy az nálam is fura, hogy bár dkg-ban semmi nem ment le, nemhogy kilóban...de a ruháimon én is érzem, még frissen mosott farmeron is.
22. Tücsibogár (válaszként erre: 19. - Binyusz)
2012. jún. 18. 13:54
Igen, most találtam egy oldalt, ahol összesíti az összetevőket is, tehát számszerűsíti, hogy miben mennyi a szénhidrát, fehérje stb. Lehet áttérek arra a programra.
2012. jún. 18. 13:52
Sziasztok! Én is ma kezdem újra a fogyit :) Júlisu 28-ig olyan 10 kilónak örülnék, ha eltűnne, tudom, sok... szinte minden nap tornázok és visszafogom a kaját :) Aztán szeptember végére örülnék, ha 15-18 eltünne. :)
2012. jún. 18. 13:49
A mérleget mindig is kerültem, inkább a ruháimon mértem a változást, mert valami folytán egy 10kilóval mindig többet nyomtam az ugyanolyan alkatú embereknél. De most mindenképp fogok mérlegeni. Nem is ajánlják, hogy túl gyakran álljon rá az ember, mert megriad, ha nem lát változást, holott külsőleg már látszik az eredmény, ezért szerintem feltváltva centi és mérleg a méreckedésnél.:) Én pár hete mértem magam, és túl voltam 100 kilón. Egyik mérésnél 105, aztán másnap reggel, amikor már kevesebbet is ettem, és a fürdőszobai dolgokon túl voltam, 101 volt, így meghúztam a középvonalat, és 103-nak veszem az induló súlyt. Bár azóta nem mértem, egy hetet még várok, hogy az első igazi fogyis hét utáni mérés örömteli lehessen, mert a három számjegy sokkhatása után rám is fér...:)
19. binyusz (válaszként erre: 18. - Tücsibogár)
2012. jún. 18. 13:49
Ha adhatok 1 tanácsot: szerintem nagyon fontos,hogy a szénhidrátot is nézd a kalóriaszámolás mellett.Én is elkövettem azt a hibát,hogy igaz,hogy csak 1000 kcal-t ettem,viszont annak a nagy része szénhidrát volt,és ezért nem fogytam.Mikor ezen változtattam akkor indult csak be a fogyás. Bejelöltem a naplód!biztos,hogy menni fog!:)
18. Tücsibogár (válaszként erre: 14. - LightHouse)
2012. jún. 18. 13:46

Nekünk is ducitréning videókazetta van meg, de videólejátszónk már nincs hozzá. :)

Én a futással kínlódok. Szó szerint kínlódok, kétszer voltam még csak, de megyek még, minden másnap, amúgy a városban szinte csak gyalog járok, vagy biciklivel, ha a ygerek nincs velem. Csak nagyon nehéz nekem a mozgás, én is 30 kilót cipelek orvosi szemszögből, 20-at ahhoz képest, amikor a legcsinosabb voltam. Így első körben nekem a 20 kiló leadása a cél. Ha még közelebbit szeretnék kitűzni, akkor a terhességem előtti súlyom, de az is -10 kg.


Én is gyakran mérem magam. Most egy hete 1000 kalória körül eszem(5-ször alatta, 2-szer kicsit felette, mozogtam is, de egy dkg nem ment le...kicsit csalódott vagyok, de ez a fórum újra feltüzelt. És kezdtem fogyinaplót is. Remélem lesz miről írnom benne.)

17. Csiby
2012. jún. 18. 13:45
Na most lelépek mert 1000 dolgom van még, de este, vagy legkésőbb honap leszek és beszámolok a zumbán történtekről. További j trécselést nektek!
16. Tücsibogár (válaszként erre: 12. - Csiby)
2012. jún. 18. 13:41
Köszi csajok a biztatást, már le is töltöttem egy felszkennelt kis anyagot a módszerről, ma áttanulmányozom. :)
15. binyusz (válaszként erre: 9. - Tücsibogár)
2012. jún. 18. 13:40
Ezzel én is így vagyok,nem bírom elviselni a stílusát,de pl a Kiképzés dvd-jét szeretem,azzal sokat fogytam régen,és ott még a "humora" is elviselhető:)
14. LightHouse (válaszként erre: 9. - Tücsibogár)
2012. jún. 18. 13:40
Igen, valóban külön kategória a fazon, de tényleg hatásos maga a módszer, és jókat mond, csak hát a stílusa olyan, amilyen.:D Mindenképp olvass utána, nézegesd a kódtáblázatot, és legyen előtted a tudat, hogy tényleg hatásos, nem erőltettem meg megam, és egy nyár alatt fogytam 15-20 kilót, ami alatt sosem éheztem, és nem volt rendszeres sport sem, a kettő együtt még durvább lehet, ezt most kezdem el, mármint a mozgást is belevenni. Duci tréning videókat szereztem, és abban van egy aerob zóna nevezetű egy órás edzés. Hát, egyszerűnek tűnik, de izzaszt. Rólam patakokban folyt a víz már 20 perc után, de ebből is látszik, hogy hatásos.:)
13. Csiby (válaszként erre: 11. - Binyusz)
2012. jún. 18. 13:39
Ez egyénenként változó. Nekem nagyon gyakran rá kell állnom a mérlegre, különben nem látom az eredményt.
12. Csiby (válaszként erre: 9. - Tücsibogár)
2012. jún. 18. 13:38
Őket én sem szeretem, de a módszerük nagyon jó. Semmilyen terméküket nem szoktam megvenn és tornázni sem szoktm "velük", bár van pár dvd meg tőlük.
2012. jún. 18. 13:36
Nekem a kitartással volt mindig gondom,1-2 hétig mindig tökéletesen csináltam,de ha nem láttam eredményét a mérlegen,feladtam..Úgyhogy most úgy tervezem,hogy nagyon ritkán fogom mérni magam.
2012. jún. 18. 13:33
Én 82,5 vagyok,de pár éve voltam sajnos 98 is:( ezt a 80 körüli súlyt évek óta tartom,de most már ideje folytatni :) megcsináljuk:)
9. Tücsibogár (válaszként erre: 6. - LightHouse)
2012. jún. 18. 13:31

Csúnya ezt így leírni, de engem taszít az az emberke. Sokakat ismerek, akinek bevált a módszere, de még nem vettem rá magam, hogy beleolvassak miről is szól pontosan. Még mikor berobbantak a Norbiék, bőven a videókazettás korszakban, akkor volt 3 videónk is, és nem csak a fáradtságtól, hanem agyilag rosszul voltam tőle egy-egy torna végére. Azóta tudom, már rég nemcsak a mozgás a módszerük, de valahogy elkerültem őket, és az infóikat eddig. Utána olvasok ennek, és megpróbálom kombinálni a módszereket. :D Most épp ott tartok, hogy nagyon befogadó vagyok ilyen szempontból, és ez már szerintem alapból szuper dolog. :)Úgyhogy köszi, hogy ajánlottad, mindenképp megnézem.


Ti mennyit szeretnétek fogyni? És mit mozogtok a diéta mellé?

2012. jún. 18. 13:30

Sziasztok!


Csatlakozhatok én is? Kb másfél hete kezdtem én is "Norbizni" 3kg-ot fogytam már. Eddig nem mozogtam, de ma elmegyek egy zumba órára. Ha tetszik járni fogok hetente kétszer. 4 éve 20kg-ot fogytam így, sajnos visszakúszott. Most 112-ről indulok. Ki mennyiről indul?


Egyik ismerősöm 33kg-tól szabadult eg így. Ez adta a reményt.

7. LightHouse (válaszként erre: 5. - Binyusz)
2012. jún. 18. 13:23
Így valóban nehezebb lehet, de igen, ahogy mondod, lényegében ugyanaz. Menni fog.:)
6. LightHouse (válaszként erre: 4. - Tücsibogár)
2012. jún. 18. 13:22
Szia! Megéri, hidd el. Sajna én is nagyon elpuhultam az utóbbi időben, és mindig nagyobb volt a csoki, chips utáni kívánalom, mint az elhatározás, de szerencsére most ugyanazt érzem, mint pár éve, mikor nekiálltam a dolognak. Mikor elcsábulnék, belegondolok, hogy utána milyen bűntudatom lenne, és ki tudja hány nap munkáját döntené dugába egy kisebb-nagyobb bűnözés, így elállok tőle. Nekem a Norbu Update módszere vált be régen is és most is, semmi mást nem vagyok képes tartani, mert előbb utóbb rákap az ember a megvont dolgokra, viszont a update enged szinte mindent, csak nem mindegy, mikor eszed. A leggyorsabb fogyás, ha szinte mindig 1-es kódú kajákat eszem, viszont volt már olyan, még amikor előző alkalommal csináltam, hogy nagyon kívántam a csokit, így reggel jó korán felkeltem, és bőven belefért egy kis szelet, így egy időre letudtam a kívánósságot, belefért a kódrendszerbe is, szóval a kecske is jóllakott és a káposzta is megmaradt. De a leggyorsabb, ha mindig 1-es kódút eszik az ember, amikor csak tud. És nem szabad abbahagyni, ez tnyleg egy életmód, különben úgy jár az ember, mint én. Ha megunod a kalóriák számlálását, én ajánlom neked a Norbi módszert! Nem kell persze non-stop Norbis termékeket vásárolni, csak összeválogatni a megfelelő kódú ételeket, italokat a boltban. A mozgás pedig a ráadás.:)
2012. jún. 18. 13:16
:) Neked is sok sikert! Sajnos én lisztérzékeny vagyok,úgyhogy update termékek nem igazán jöhetnek szóba..de végül is a "módszerem" ugyanaz,kevés szénhidrát és délutántól kezdve csak fehérje és ez persze sok mozgással kombinálva.
2012. jún. 18. 13:14
Sziasztok! Én is csatlakoznék. Én egy hete kezdtem, elég döcögősen, de megy. Én számolgatok. kalóriákat, mellette mozgok, de sajnos az annyira kimerít, nagyon puhány vagyok! De elszánt is! Sok sikert mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook