Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyózzunk együtt! fórum

Fogyózzunk együtt! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
273. LightHouse (válaszként erre: 272. - Seby_ke)
2012. aug. 10. 13:11
Menni fog, biztosan!:) És a 10 kiló a kitűzött dátumig szerintem simán sikerülhet.
272. seby_ke (válaszként erre: 271. - Natus87)
2012. aug. 9. 10:43
Köszönöm, tudom a kitartáson múlik minden, sajnos idáig nem volt meg nekem, de úgy érzem eljött a pillanat, betelt a pohár! Én is sokkal több kilótól szeretnék megszabadulni, csak kezdésnek ennyit tűztem ki célul, közelebb van, mint a 20kiló :)
271. Natus87 (válaszként erre: 269. - Seby_ke)
2012. aug. 9. 09:45
Ó,ha nekem már csak 10kilótól kéne megszabadulni,de jó lenne... :) Sok sikert neked,és kitartást,mert az nagyon kell. :)
270. Natus87 (válaszként erre: 267. - LightHouse)
2012. aug. 9. 09:44
:) rokonlelkek. ;)
269. seby_ke
2012. aug. 9. 09:07
Sziasztok! Nagyon jó volt olvasni a sikereiteket, el sem hiszitek mekkora ösztönzést kaptam. Gratulálok és köszönöm Nektek, hogy erőt adtatok! Most már úgy érzem én is megtettem az első (és számomra legfontosabb) lépést és elhatároztam, NEM ADOM FEL, amíg el nem érem a kitűzött célomat (szeptember 1-ig -10 kg). Hetek óta próbálok diétázni, biciklizek minden nap kb. egy órát de hétvégén mégis elmegy mindentől a kedvem és az egész heti szenvedés hiába volt... Mától viszont máskepp lesz! Ti mennyit akartok még leadni, netán van itt valaki, aki kb 10 kilótól szeretne megszabadulni? Kellemes napot!:)
268. LightHouse (válaszként erre: 267. - LightHouse)
2012. aug. 8. 23:47
*érzem
267. LightHouse (válaszként erre: 266. - Natus87)
2012. aug. 8. 23:46
Úgy lrzem, sok a hasonlóság köztünk.:D
266. Natus87 (válaszként erre: 265. - LightHouse)
2012. aug. 8. 19:28
Majd írj,hogy mi volt,nekem is vannak ilyen jellegű problémáim,amit már orvosolnak.
265. LightHouse (válaszként erre: 264. - Natus87)
2012. aug. 8. 11:50
Igen, az is szóba került, illetve egyéb, nőgyógyászati gondok. Hú, gratula, ez szép eredmény, lassan 20 kiló!:) Már biztos szépen látszik az eredmény.
264. Natus87 (válaszként erre: 263. - LightHouse)
2012. aug. 7. 20:22
Lehet a pajzsmirigyeddel van a bibi? Nekem most telt le a 3.hónap -17kilónál tartok.Viszont még nagyon sok van még hátra.
2012. aug. 7. 18:07
No, megérkeztem, bár úgy látom, lehet, még egyedül vagyok.:D Nos, a kiruccanások eredménye, hogy nem fogytam az utóbbi héten, viszont már esküszöm, egyre nagyobbnak látom magamat ahelyett, hogy fogyást tapasztalnék. Lehet, már beképzelem, de egyszerűen nem érzem magam kicsit se "soványabbnak", és ez kicsit frusztrál. Ahogy időm engedi, el kell mennem dokihoz is, mert szerintem a hormonháztartásom a feje tetején állhat, sok jel mutat erre, többek között a hirtelen hízásom is. Nem kifogást keresek ám vagy magyarázatot, viszont valahogy úgy érzem, ha megeszem 100 kalóriányi ételt, nálam az 1000-nek felel meg az utóbbi időben.:(
2012. júl. 30. 18:29
Sziasztok, az utóbbi napokban alig tudtam feljönni, és ez egy hétig így is lesz, mert százfelé utazunk, és sok a meló sajna. Nálam egy időre beragadt a fogyás, viszont az utóbbi napokban mértem magam, és végre újra megindult, még három kiló lement, így 10 kilónál tartok. Lehetne gyorsabb is, az intenzív mozgás hiányzik még mindig, viszont nem panaszkodom.:) Az updatet jól tartom, bár nem olyan szigorúan, mint régebben, de minimális az édesség, és a magas szénhidráttartalmú kaja, és az is csak korán, így szerencsére a lelkiismeretem nagyjából rendben.:) Egy olyan másfél hónap eredménye ez, és meg vagyok elégedve, de lehetne több is...:) Nálam ma fetával és sonkával töltött csirkemell volt az ebéd.:) A dinnye elmaradhatatlan, nagyon jó hatással van rám.:D Az elkövetkező másfél hónapban szeretném, ha legalább ugyanennyi lemenne, bár tudom, hogy ez a folyamat egy idő után lelassul, de igyekszem keményebb lenni magammal, hogy sikerüljön.:)
261. Natus87
2012. júl. 29. 19:10

Sziasztok! Megjöttem a nyaralásból.Nagyon jó volt,viszont összevissza ettem mindent,ennek ellenére mégis hoztam a heti 1,4kiló mínuszomat. :) Persze ma már visszaálltam a paleora,úgyhogy minden okés. :) 16,4kg-nál tartok.

Ma isteni csirkesaslikot készítettem salátával.Nyami

260. Csiby
2012. júl. 29. 08:22

Sziasztok!


Ki hogy áll? Nagyon behalt a fórum. Én -10kg-nál tartok.

2012. júl. 19. 21:21
Nálam még mindig a legutóbbi eredmény áll, a mínusz 7 kilóval, azóta egyszer álltam mérlegre, változatlan volt a súly. Most egy ideig megint nem merek.:) Több mozgást kell beiktatnom, mitagadás, lusta vagyok.:( De legalább beláttam, a következő lépés, hogy felülkerekedjek rajta.:)
258. Natus87
2012. júl. 19. 20:57
Múlthét vasárnap tartottam 14,8kg mínusznál.Most vasárnap lesz a következő mérlegelésem.Remélem lejjebb ment megint,bár a jövőhét necces lesz,mert megyünk a balcsira,és kizárt,hogy nem fogok félrekajálgatni...
257. Csiby
2012. júl. 19. 12:26

Úgy látom nem sokan maradtunk :-(


Ki hol tart?


Én tegnap ráálltam a mérlegre -9kg és menzi előtt állok.

256. LightHouse (válaszként erre: 255. - Natus87)
2012. júl. 18. 14:37
Egyébként ez teljesen így van. És egyre többet kíván belőle a szervezet, ha elkezdi az ember enni. Első dolog, amit megéreztem, mikor elhagytam a finomított szénhidrátokat, hogy mintha máris könnyebb lennék. Nem, mintha ez megmutatkozott volna súlyilag rögtön, de egyszerűen leterhelte, elnehezítette a szervezetemet, és nélküle jobb. Néha megesik, hogy elcsábulok, és a bűntudat mellett a közérzetemen is rögtön megmutatkozik a hatás. Szóval jobb nélküle, az a lényeg.:D
255. Natus87
2012. júl. 17. 20:49
Vagy egyszerűen csak hagyd el a finomított szénhidrátokat. :)
254. LightHouse (válaszként erre: 253. - LightHouse)
2012. júl. 17. 12:43

javítás: Este 6 után vannak az 1-es kódú kaják...-ezeket szabad ennni lefekvés előtt 2-3 órával is.


Kicsit összekuszáltam a mondatot az előbb...:D

253. LightHouse (válaszként erre: 252. - Reka24.)
2012. júl. 17. 12:40

Szia! MÁr eleve nagyon ügyes vagy, hogy eljársz edzeni, sokat számít az, hidd el, még ha nasiztál is az utóbbi időben. Én Norbi update módszer szerint eszem, és ennek pont az a lényege, hogy lényegében bármit ehetsz, csak nem mindegy, a nap melyik szakaszában. Én igyekszem minden napszakban az 1-es kódú kajákat enni, mert úgy a leghatásosabb, de 6-12-ig megengedett akár a szendvics is vagy a csoki, persze mértékkel, ujtána viszont nem szabad. Este 6 után vannak a 3-as kódú kaját, ezeket eheted lefekvés előtt 2-3 óráig, tehát, ha sokáig fent vagy, sem kell 6 után éhezned, ez számomra is nagy kihívás lenne, ugyanis sokszor hajnali 2-3 között még ébren vagyok.

Az update 1-es kódú ételek is italok szép számban vannak, a neten utána tudsz nézni. Felvágottak, frissensültek (persze köret nélkül), zöldségek, és rengeteg update 1-es termék is van, amit boltban meg lehet vásárolni, szerencsére nem mindegyik borsos árú. De tényleg alap élelmiszerek közül is rendeget 1-es kódú, én is nagyon finom vacsikat szoktam összedobni. Én is édesszájú vagyok, ezért, ha nagyon kívánod az édességet, jobb lesz, ha nem mindennap, de amikor nagy a vágy, reggel egyél belőle, utána úgyis lemozogod, elmegy a nap további része, úgy hogy köszönhetően a reggeli nasinak, már nem kívánod zsákszámra az édességet, mintha ideig-óráig visszafognád magad, aztán puff neki, este rádjön, hogy csokira fagyit, arra meg gumicukrot nutellával egyél.:) Nekem ez a módszer válik be, és nem telt el egy hónap, míg lement 7 kiló, és én emellett nem nagyon mozogtam. Ha te emellet még mozogsz is, nagyon hatásos lesz. És tényleg, ami a legfontosabb, hogy lényegében mindent szabad enni, csak be kell tartani a kódoknak megfelelő időzónákat. 1-es kód: bármikor eheted, 2-es kód: reggel6-tól du.3-ig eheted, 3-as kód: reggel6-tól délig eheted. Hogy a leghatásosabb legyen, minél több 1-es kódú szerepeljen az étkezésben. Rengeteg kaja van felsorolva a neten kód szerint csoportosítva, észre se veszed, hogy lényegében norbizol, mert ugyanúgy nagyon finomakat tudsz főzni, enni. Ez volt az én véleményem, hátha neked is bejön.:) És gratula, hogy már két hónapja ügyesen edzel!:)

252. Reka24.
2012. júl. 16. 23:13

Sziasztok, légyszi adjatok erőt. Olyan nehéz folyton újra belevágni a fogyókúrába. kb 2 hónapja járok powerplate edzésre, de az evést valahogy nem tudom visszafogni, pedig azzal van a gond tudom. Az utóbbi napokban egyre rosszabb... csoki, fagyi stb...így tudom, hogy jóformán semmit nem ér az edzés. futottam heti 2-3x de a térdem bekrepált.

mit ajánlotok délelőtt szendvics helyett? és hogy lehet kibírni, hogy ne egyek 6 után?

köszönöm!!!! gratulálok a sokat fogyottaknak

251. Csiby (válaszként erre: 249. - Natus87)
2012. júl. 16. 22:48

Hali!


Én is vagyok. A diétát tartom, bár picit lazítottam mostanság. Ma pl mekis kaját ebédeltem. Ennek köszönhetően még mindig -8kg-nál tartok, de nem bánom. Nem lóverseny ez és így nem is sóvárgok semmi után. Azt viszont szigorúan tartom, hogy 6 után nem eszem. Most este is simán ellen tudtam állni a főtt kukoricának, pedig imádom. Az aktív életmódnak köszönhetően viszont rengeteget karcsúsodtam, izmosodtam.

250. LightHouse (válaszként erre: 249. - Natus87)
2012. júl. 16. 16:47
Jaj, bocsánat, hogy ezer évig nem voltam, egy kis váratlan utazás közbejött, bár a jó idő pont elment, de sebaj... Kicsit elhagytam magam az utóbbi napokban, bár tudom, hogy néha be kell iktatni egy kis nasit is, mégis bűntudatom van, a múltkori gumicukor után most pilóta kekszet is ettem pár darabot, úgyhogy jól nézek ki... De arra gondoltam, meghagyom a vasárnapot egy ilyen kis bűnözős napnak, ha nem is tonnszámra, de egy kis jutalmat megengedek magamnak, ha épp kívánnám az édességet. Addig egyébként nincs is bajom, míg nem eszem, utána viszont megjön az étvágyam, és sósra édeset, édesre sósat ennék, és ez így menne a végtelenségig...:D Szerencsér azért a jól bevált fagyasztott gyümijeim a hétköznapokon kielégítik a fágyaimat, sőt, fagyit se ettem már baromi rég óta, ami aztán nem semmi teljesítmény tőlem.:D A legutóbbi mérés óta semmi nem ment le viszont, ami kicsit lelomboz, várnom kellett volna lehet a mérlegre állással, de az is lehet, hogy jó, hogy észrevettem, hogy eltelt egy hét és semmit nem moccantam... Én ma gyrosos husit ettem, zöldséges körettel, hagymával. A hagymának köszönhetően még mindig úgy érzem, mintha nem is órákkal ezelőtt ettem volna, így nem érzem magam éhesnek sem, ugyanis az íze még mindig a számban van, akármit is iszom, rágok rá, még szerencse, hogy ma már nem megyek emberek közé...:D:D
249. Natus87
2012. júl. 15. 19:33
Csajok!Már megint eltűntetek!Hol vagytok?Csiby,Lighthouse,Dill???
248. Natus87 (válaszként erre: 246. - Bbyke)
2012. júl. 11. 19:57
Én sem vagyok egy édesszájú,de evés után nem tudom...mintha leesne a cukrom,és a testem ordítana érte. :D Mindenesetre elintezem ezt eg kis gyümölccsel,vagy valami paleonasival. :)
2012. júl. 11. 12:26
Sajnos az édességgel küzdök én is a legnehezebben, bár már van itthon minden, ami kikerüli a cukrot, tudok csinálni belőle finomat, meg szoktam járni update boltba néha, hogy ott vegyek valami kis sütit pl. A pékárut csak néha kívánom meg, leginkább akkor, ha már igen éhes vagyok, ez nem súlyos szerencsére, már eleve évek óta nem eszem kenyeret, zsömlét ritkán ettem (de, amikor egy héten többször is ettem zsömlét, bizony már éreztem is magamon, hogy elnehezít...), már azt se, néha fogyis kenyeret veszek, de ilyen ropogós kenyérpótlók vannak itthon, még kísértésbe se essek...:D De akkor van kínszenvedés, ha éhesen vásárolok, ezt mindenki tudja, hogy bolond ötlet eleve. Na, ilyenkor aztán a pék részlegnél mindig a legjobb az illat, és a leggusztibb dolgok vannak, gyümölcskenyértől kezdve a fánkokon és mindenfélén keresztül a sajtos-húsos cuccokig, hjajjj... Még, ha ez reggel esik meg, akkor megengedem magamnak nagyon ritkán, és valamit veszek, de legtöbbször, ha nagyon nehéz is, gyorsan elszháguldok arról a részről...:D
246. bbyke (válaszként erre: 244. - Natus87)
2012. júl. 11. 09:06
Nekem hála égnek az édességről való lemondás ment a legkönnyebben.......... nekem csak a péksütik hiányoznak, de azok nagyon. :) Bár most az utóbbi 2 napban össze-vissza ettem mindent, "bosszúból" :( Holnaptól viszont visszaállok, és jövő héten csinálok vmi extra zöldséges leveskúrát, hátha barátságosabb lesz velem a mérleg. :D
245. bbyke (válaszként erre: 240. - LightHouse)
2012. júl. 11. 09:04
ÚÚÚ, a fasírt............. hüpp-hüpp :(
244. Natus87 (válaszként erre: 243. - Csiby)
2012. júl. 10. 20:54
Úúúú nutella,nyamiii!Nem tudom, csak nálam van úgy,hogy evés után borzasztóan megkívánok valami édeset.Szinte ölni tudnék érte. :D Régen nem volt ez,amíg ettem finomított szénhidrátokat,de mióta elhagytam ezeket,teljesen kivagyok.Ilyenkor mindig kell valami gyümölcs legalább,vagy édesítőszeres innivaló... Ki érti ezt...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook