Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyózzunk együtt! fórum

Fogyózzunk együtt! (beszélgetős fórum)


153. Dill (válaszként erre: 152. - Natus87)
2012. jún. 22. 21:23

Nagyon finom volt. A csapat is actifry-ban sült krumplit kapott hozzá, a fritőzt lassan ki is dobom. A paleóban a borsó se nyerő, ha tudod, azt is hagyd ki a tiedből.


Hekk: én a bő olajtól jobban "félek", mint a panírtól, azt el lehet választani, de az olaj nagyobb gond. A sült kolbin gondolkodom, vagy valami grilltálat veszünk majd, abból jóllakunk négyen. Nem viszek szendvicset, se egyebet, mert problémás a parton (forróság, hangya).

152. Natus87 (válaszként erre: 151. - Dill)
2012. jún. 22. 21:17
Húúú hekk!Imádom!Csak én nem ehetek a "panírja miatt".Bár,kb évente 1x eszem hekket,talán belefér. :) És fincsi volt a cukkinis brassói?Lehet hétvégén azt főznék...A párom kedvenc kajája. :)
151. Dill (válaszként erre: 150. - Natus87)
2012. jún. 22. 21:09

A cukkini vékony volt, ujjnyira karikáztam, egy karikát pedig négybe metszettem keresztbe. Pont akkora, mint a brassóiba a kockázott burgonya. Kevés zsiradékon és pici vízen megpároltam, sóztam, kész. :)


Vacsira először hekkezni akartunk menni, de nem volt éhes senki. Így két szelet párizsi és fél paradicsom volt a vacsim. :)


Holnap strandolni megyünk, majd ott lesz hekkezés, vagy sült kolbász.

150. Natus87 (válaszként erre: 149. - Dill)
2012. jún. 22. 19:27

Szia!A cukkinit hogy készíted?

Ma én is alig ettem, most készülök vacsizni grillpipimellett párolt brokkoli-répa-karfiol szentháromsággal. :)

149. Dill
2012. jún. 22. 16:20

Sziasztok!

Kicsit itt, bevásároltunk, lányomnak táborra kellett pár cucc, az is megvan. Kitakarítottunk, mindjárt kész az ebéd. Ja, hogy 4 óra van? Ma én még alig ettem, egy gyümölcsturmix, kókusztejes kávé. Meg sok víz. Az ebéd amit lent leírtam, nagyon guszta, még a cukkininek kell pár perc.


Aztán megyünk játszótérre, levegőre.

2012. jún. 22. 10:07

sziasztok!

mai kaja tervek:

janga kefir, activia

bake rolls féleség

instant tésztás leves


vacsit még nemtudom :))

147. Dill (válaszként erre: 145. - Natus87)
2012. jún. 22. 08:17

Nálunk is ugyanez van!! :)

Én ma brassóit fogok készíteni, ha hazajöttünk, nekik sült krumplival (actifry-ban sütöm, ha tetszik, ha nem, a bő olajozást már elfelejtethetik), magamnak cukkinikockákkal.

Reggeli gyümölcs, vacsora tojás.

146. LightHouse (válaszként erre: 145. - Natus87)
2012. jún. 21. 22:31
:D Bizony, nem elég, hogy a boltban is úgy kell visszatartanom magam, hogy ne teperjem le a sütis polcot, még itthon is menekülni kell a kísértés elől...:D:D
145. Natus87 (válaszként erre: 144. - LightHouse)
2012. jún. 21. 22:28

Hűha...te a mi kapcsolatunkat írtad le? :D

Ugyanez van nálunk is. :) Ma sültkrumplit evett fincsi bajorkecsappal...Ki kellett menekülnöm a szobából,nehogy elcsábuljak. :D

144. LightHouse (válaszként erre: 139. - Natus87)
2012. jún. 21. 22:25
Valóban az a kihívás, hogy kétfelé főzzön az ember, illetve hogy ellenálljon mondjuk a guszta jó illatú pizzának, amit a párja rendel magának, ha megkívánja...:(:D Sajnos nálam is ott szaladt el a ló, hogy miután összeköltöztünk, egyre kevésbé tartottam azt az étrendet, amitől szépen lefogytam, bejöttek újra a tészták, pizzák, pékáru, gyorskaja és társaik, és mindenzt akár éjfél körül, és ami nem látszik meg a drágámon, az rajtam kamatostul... Aztán egyszercsak arra ébredek, hogy lassacskán visszajöttek bruttósítva a leadott kilók. És ő imád mindenhogy, de már csak azért is támogat, mert nem szereti hallgatni, mennyire elégedetlen vagyok magammal. Persze, ha csinálok valami finom salátát magamnak, képes a pizzája mellé a felét odapakolni, mert olyan jól néz ki, én meg csak vágyakozva szimatolok a levegőben, és már a pizza illatától hízom...:D
143. Natus87 (válaszként erre: 140. - LightHouse)
2012. jún. 21. 22:19
Én már ráálltam erre,nem direkt,csak ekkor éhezem meg. :D Igen, sokszor keveset kell,régen ezt el sem tudtam volna képzelni.Általában kevésszer ettem sokat.
142. Tücsibogár (válaszként erre: 131. - Dill)
2012. jún. 21. 22:18

Khmmmm. Mit mondjak erre. Én nem jófajtát ettem.

Gyógyszertárban vettem, és olyan ami szétrágós. Nem azt mondom, hogy nem lehet lenyelni, meg szétrágni, még úgy is, hogy én öklendezős vagyok, meg finnyás attól ami nem kell...de elég nehezen ment. Hosszú távon meg tuti nagyon nehéz lesz. A DM-ben van olyan, amit lenyelni kell, és nem kell szétrágni. Sajnálom, hogy nem azt vettem meg.

141. Dill
2012. jún. 21. 22:17

Mára elköszönök, olvasok egy kicsit.

Szép estét nektek!

Holnaptól szabin vagyok, hétfőn is, 4 nap lazaság. Lesz benne strand és hasonlók, de mindenképp a munkahelyi témák kikapcsolása, erre van most nagyon szükségem. Remélem tudatosult mindenkiben, hogy nem akarok dolgozni, és nem fognak hívogatni.


Majd azért benézek, messzire nem utazunk.

2012. jún. 21. 22:17
Ezt a tablettát én is ki fogom próbálni, jól hangzik!:) Nálam ma egész nap takarítás volt, szerintem amit megittam folyadékot, ki is izzadtam, elviselhetetlen már ez a meleg... Szerencsére ma nagyon sokat ittam, viszont hiába foglaltam el magam, folyton ehetnékem volt, bár ezt betudom annak, hogy nehéz napok következnek... Vacsira akartam sütni gyrososan csirkemellet, de csak addig jutottam, hogy előkészítsem holnapra, ami persze nem baj.:D Nálam azokon kívül, amit már napközben leírtam, még két update 1 müzliszelet csoportosult, pár szelet párizsi kaliforniai paprikával és egy fél pohár natúr joghurt ananásszal, de nem bírtam megenni, mert evés közben elment tőle nagyon a kedvem...:D Én nem nagyon tartom be a reggeli, tízórai stb. rendszert, amikor megéhezem, akkor eszem, ez általában 5-6 alkalom egy nap. És egyszerre mindig keveset.
139. Natus87 (válaszként erre: 138. - Dill)
2012. jún. 21. 22:15

:D A bountys csokireklámra gondoltam,amikor kettétörik a kókusz,és kifolyik a "tej". :)

Én is kétfelé főzök.De általában a köretet kell csak megmásítanom,meg persze magamnak nem habarok és rántok be semmit.De minden helyettesíthető.Nekem egyedül a tejföl hiányzik. :) Ha a családod nem is csinálja, attól te még megpróbálhatod. :) Nem olyan bonyolult,mint amilyennek első olvasatra látszik. :)

138. Dill (válaszként erre: 137. - Natus87)
2012. jún. 21. 22:09

Reklámozza valaki a kókusztejet? Én még sose láttam!

Paleó: értem, logikus, szeretném is, csak nagyon körülményes családanyaként mindenkinek mást főzni, márpedig a családom nem volt túl elfogadó ezzel (sem). Hiába főzök paleó szerint, ha ők mellé joghurtoznak, csokiznak, kekszeznek. De mindenki vékony nálunk, örülök, ha esznek a gyerekek. Rossz kifogás? :(

137. Natus87 (válaszként erre: 136. - Dill)
2012. jún. 21. 22:00

Nekem először nagyon fura volt.Az állaga, meg az illata...A reklámokban nem így néz ki. :D

Csak nem te is paleózol?

136. Dill (válaszként erre: 135. - Natus87)
2012. jún. 21. 21:58

Értem. Szerintem beleférhet néha. Megérdemled!

Én is nagyon szeretem a paleolit dolgokat, a kókusztej magasan a kedvencem! :)

135. Natus87 (válaszként erre: 134. - Dill)
2012. jún. 21. 21:54
A rum :D Amúgy raktam bele mandulát,kakaóport,kókusztejet,meggyet,édesítőszert.Ezt mind lehet.
134. Dill (válaszként erre: 133. - Natus87)
2012. jún. 21. 21:52
Mi van benne, ami nem fér bele a paleolitba?
133. Natus87 (válaszként erre: 132. - Dill)
2012. jún. 21. 21:50
Igen!Összehasonlíthatatlanul jobban vagyok. :) Viszont most dobtam össze egy rumosmeggyes csokifagyit,holnap bűnözni fogok. :) Persze természetesen édesítőszeres. ;)
132. Dill (válaszként erre: 130. - Natus87)
2012. jún. 21. 21:46
Nagyon szuper. Gondolom közérzeted, egészséged is jobb, felszabadultabb a gyomrod, stb.
131. Dill (válaszként erre: 129. - Tücsibogár)
2012. jún. 21. 21:42
Láttam, hogy 3-4 szemet kell bevenni kajcsi előtt. Nem nehéz lenyelni?
130. Natus87 (válaszként erre: 127. - Dill)
2012. jún. 21. 21:42
Köszi! :) Eléggé megszenvedem.45.napja csinálom, és 11kg ment le.(bár hozzáteszem,hogy kb 30 nap alatt ment le a 11,azóta stagnálok) De nem adom fel. :)
129. Tücsibogár (válaszként erre: 128. - Dill)
2012. jún. 21. 21:39

Igen, egyszerűen ma nem gondoltam kajára. Alig is ettem. Persze ez sem jó, de kíváncsi voltam, hogy tényleg elveszi-e az étvágyamat, és ma eszembe sem jutott a kaja egyszer sem. Csak az, hogy már 15 óra van, és még nem is ebédltem semmit...


A ruházkodással nekem is sok bajom van. Még úgy az arányaim meg is vannak, de a császáros ikerszülés után a hasam katasztrófális kötényhas...


A meleget meg egyenesen rühellem :(((

128. Dill (válaszként erre: 126. - Tücsibogár)
2012. jún. 21. 21:35
És hogy érzed? Működik?
127. Dill (válaszként erre: 125. - Natus87)
2012. jún. 21. 21:34
Nagyon sok sikert neked! Épp leírtam a naplómban az öltözködési problémáimat. Akkor neked ezek duplán megvannak. A hőség se lehet túl egyszerű, én 20 kg felesleggel nagyon megszenvedem. Drukkolok neked, és a paleo diéta tuti működni fog. Mióta csinálod? Mennyi ment le eddig?
126. Tücsibogár (válaszként erre: 123. - Natus87)
2012. jún. 21. 21:33

Szerintem is szuper, és kitartást hozzá!


Én erre a korpás cuccra ma összesen mgittam annyi vizet, mint előtte egész héten egybevéve. Ngyon kívántam ma, és most is szomjas vagyok

125. Natus87 (válaszként erre: 124. - Dill)
2012. jún. 21. 21:31

Hm...úgy a mostani súlyom felére szeretnék lefogyni...ezzel szerintem mindent elmondtam. :)

Az ivással bajban vagyok,ma 3kor jutott az eszembe, hogy ma még nem is ittam... :S De azóta lement kb 2liter. :)

124. Dill (válaszként erre: 123. - Natus87)
2012. jún. 21. 21:28

Szerintem nagyon szuper!

Inni is sikerült eleget?

Sokat szeretnél leadni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook