Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk több mint 20kg-ot életmódváltással egymást támogatva! fórum

Fogyjunk több mint 20kg-ot életmódváltással egymást támogatva! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
212. panna2
2011. ápr. 26. 19:20
Nehéz megállni az evést,főleg ilyenkor,mikor vacsoráztatom a gyerekeket...igazából éhes nem vagyok,csak csorog a nyálam,még a maradékok után is....jujj de nehéz...
211. szjudy77 (válaszként erre: 209. - B826951849)
2011. ápr. 26. 14:27

ne is mondjátok... a combom az teljes gáz :(( meg a hasam... a többi még úgy-ahogy elmenne...

De én is vettem egy nagyon klassz fürdőrucit pénteken, úgyhogy most van nálam is egy plusz motiváció :))

210. szjudy77 (válaszként erre: 208. - Panna2)
2011. ápr. 26. 14:26

hát ehhez sajna nem értek... nekem nagyon jó dolgom van, melóhelyen van egy fitnessterem ahova ingyen járhatunk, úgyhogy heti 1-2x oda beszabadulok ebédidőben és ott szoktam ellipszisezni :)

Egyébként egy ideig volt otthon egy ellipszisgép anyósomtól kölcsön, de nem sűrűn fordultam elő rajta :(

2011. ápr. 26. 14:06

Igen...nekem is a belső comb területe a legproblémásabb. :S

Olcsóbb fajta ellipszisünk van...de sztem az is megteszi.

Mindenesetre, az edzéstervem kicsit megvariálom,és az ellipszist is beiktatom.

208. panna2 (válaszként erre: 207. - Szjudy77)
2011. ápr. 26. 13:53
Sajna nekem nincs elipszistrénerem,de lehet,hogy mostanában nem is lesz,mert állítólag a jobbak kb 100ezer körül vannak.De én nem igazán értek hozzá,lehet hogy az olcsóbb is megtenné....
2011. ápr. 26. 13:36
na igen, a futkározás az nem ízületkímélő :) (Mondjuk nekem a tüdőm se bírja...) elvileg pont erre találták fel az ellipszist :) Én nagyon szeretem, de egyenlőre 15-20 perc után lefordulok róla :P
206. panna2
2011. ápr. 26. 13:32
Hát igen,az izületekre vigyázni kell! Tavaly én is futkároztam a 90kg-mal ,a tüdőm bírta is,de a térdem még ma is fáj.Az én combjaim is katasztrófák,főleg nekem is a belső comb rész. Löttyedt is,narancsbőrös is..
205. szjudy77 (válaszként erre: 204. - B826951849)
2011. ápr. 26. 13:32
az ellipszis elvileg nem bántja az izületeket.. én is elég nagy túlsúllyal szoktam ellipszisezni, és eddig semmi bajom. Pedig a térdem nekem sem túl jó... (legalábbis fénykoromban mikor aerobicra jártam, akkor eléggé gázos volt és néha most is érzem kattogni, meg a bokám is ilyesmi...) Szerintem egyszer próbáld ki, aztán érezni fogod, hogy a te izületeid mit bírnak ;)
2011. ápr. 26. 13:24

Felpróbáltam mindkét fürdőruhát...és azt kell mondanom,h tragikus.

Persze van még 1-2 hónap a strandszezonig...szóval nem adom fel...de mégis elkeserítő. Hastájékon is nagy problémák vannak,de ahol óriási, az a kar, és a combok. A belső combomra kellene nagyon rágyúrni, de úgy érzem, hogy ezen pl. a szobabicaj semmit nem segít. Nem tudom, hogy az elipszis tréner mennyire lenne jó ötlet...ekkora túlsúllyal...mert oké...sok kalóriát éget, meg megmozgat mindent...de mennyire vágná tönkre az izületeimet? (Sajnos családi örökség,h rosszak az ízületeink, nekem pl. a bal oldalam szar...bal csukló,bal térd)

203. panna2 (válaszként erre: 202. - 9896a91eb9)
2011. ápr. 26. 12:46

Szia,konkrét tervem nincs. Egyenlőre annyi,hogy max reggel eszek kenyeret,próbálom kerülni az édességet,ami nagyon nehéz,mert függő vagyok.Autózás helyett séta legalább délután,amikor összeszedem a gyerekeket. Nem akarok én 1 hónap alatt lefogyni (bár jó lenne),maximálisan megelégednék a heti 1 kg-val.

Neked hogy sikerült az a 8 kg?

2011. ápr. 26. 12:26

Sziasztok! Tudom, hogy csak rajtam múlik a mínuszokhoz vezető út! Hiszen éppen azaz! Milyen egyszerű lenne, ha máson múlna:D:D !

Szia Panna! Én február közepe óta diétázom, 92,5-ről indultam, lement 8, most a húsvéti nyuszi hozott nekem +1-et! De nem adom fel! A legközelebbi diéta-gyilkos időszak majd karácsony lesz:D, addig meg simán lehet gyalogolni, tornázni, kerekezni, nem? Te milyen diétát csinálsz? Vagy még nem döntöttél?

201. b826951849 (válaszként erre: 200. - Panna2)
2011. ápr. 26. 12:08

Üdv! :)

Örülünk, hogy csatlakozol. :)

Sok sikert! :)

200. panna2
2011. ápr. 26. 08:42
Sziasztok,én is csatlakoznék hozzátok.95kg vagyok és szeretnék lefogyni legalább 20kg-ot,de ha több az sem baj.Már régóta csak a fogyókúra köröl jár a gondolatom,de erőt ezidáig nem éreztem hozzá. Remélem most kitartó leszek. Segítsük egymást....
199. b826951849 (válaszként erre: 198. - 9896a91eb9)
2011. ápr. 25. 22:13
Kitartás! Menni fog...és tudod...az h sikerül...csak rajtad múlik. ;)
198. 9896a91eb9 (válaszként erre: 197. - B826951849)
2011. ápr. 25. 12:40

Szia! Nagyon erőlködtem, de sajnos nem sikerült tartanom a tervemet:( Tegnap nem volt tiszta a gyümölcsnapom és ma a fehérje napomnak is annyi! A gyümölcstortával sehogyan sem tudtam hadakozni:D!

De holnap mindenképpen folytatom a soron következő nappal:) Ma pedig még belefér a kerékpározás:D Tegnap megvolt a 30km, de a mérlegem nem értékelte:D

Ma megint szeretném, ha ugyanennyi lemenne, talán valamit kompenzál:)Mára vége a kajának, csak folyadék! Holnap keményítő napom lesz, szorítsatok, hogy sikerüljön!

197. b826951849 (válaszként erre: 199. - Hugica56)
2011. ápr. 25. 11:34

Én a hűtőre kiraktam a képtárban lévő előtte-utána fotót, ill. az íróasztalomnál magamról van egy kép,amin vékony vagyok....h motiváljon...de asszem kell még egy bikini is,amiben majd nézegetem magam.


Ma reggel ráálltam a mérlegre. Rettegve....de szerencsére jó hír... -2kg.

Amit nem egészen értek. A napokban szarul voltam...és szinte csak feküdni bírtam. Ettem meg feküdtem. Nem értem...de sebaj...viszont ma már muszáj edzeni,akármilyen rosszul is érzem magam.

2011. ápr. 23. 15:40
Még jó, hogy ma szénhidrát napom van! Különben jó néznék ki:D Mindenből, amit főztem utána eszegettem is:D Ti hogy álltok a küzdelemben?
2011. ápr. 23. 14:48

Sziasztok! Ha már a csillagjegyeknél tartunk, én szűz vagyok (szoktam emlegetni, hogy még mindig a két gyerek után is:D)nyilas és bak határán az aszcendensem.Azért a határon, mert van olyan ábra ahol ide, másikon oda lehet sorolni. Szóval a rendet tényleg szeretem (magamban és magam körül is:D)Persze nem vagyok rendmániás és nincsenek rigolyáim (legalábbis nem tudok róla:))De már mondtam a családban, ha a jelét tapasztaljátok, azonnal szólni!:D

Babyjuly, én is valami ilyesmire gondoltam. Meg valamilyen gyümölcsteára. Valahol olvastam, hogy tejalapú tejszíhabbal bolondítják meg, de nem tudom pontosan hogyan volt.

2011. ápr. 23. 14:23

Sziasztok!


Jó húsvétolást mindenkinek, és kitartás!!!


Málnapudink, nekem is oroszlán :))


Hugica, nekem is az esték a legnehezebbek. Limonádét lehet cukorral is édesítővel is, gyümölcsteát úgyszintén, gyümölcsléből is van sima is, light is, esetleg frissen is lehet préselni, kóla úgyszint. Szerintem ezek alkoholmentesnek jók, most ennyi jutott eszembe hirtelen.

2011. ápr. 23. 10:13
Sziasztok!Ti milyen üdítőt (folyadékot) fogtok inni, kínálni húsvétkor? Készítettetek valamit házilag? Nálunk ez mindig gond, mert van aki kocsival jön, vannak gyerekek és kell(ene) a választék:)
192. 9896a91eb9 (válaszként erre: 191. - Kevian)
2011. ápr. 22. 17:03
:):):)
191. kevian (válaszként erre: 190. - 9896a91eb9)
2011. ápr. 22. 16:30
Nekem a férjem a kisfiammal még mai napig nasizik este. Nekem az a legrosszabb. De ha fogynék mág 12,5 kg, annyi lennék mint a férjem és akkor ő sem nasina már. Tehát azt a "kis" időt kell még kibírnom. :P
2011. ápr. 22. 16:10

Sziasztok!Mintha nem is fogyis fórumon lenék:D komolyan! Annyi sok finomságot hoztunk itt össze, hogy már az elolvasásától is lehet hízni:D

Én túl vagyok az első fél órai kerékpározáson, a másik fele este jön.Ma székelykáposztát főztem, ez keményítő napon nekem azt jelenti, hogy a hús marad:)a káposzta jön,tejföl és kenyér nélkül:)

Hát a húsvét egyébként is nagy tor-túra:) nagyon kell vigyázni.Szeretném én is végig megtartani a diétámat bűnözés nélkül.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem az esték a legnehezebbek. Túl sokáig tartott, amíg esténként nassolgattam, csokizgattam és annyira megszoktam, hogy időnként valósággal elvonási tüneteim vannak:D Még az a jó, hogy azért a 90 naposban van egy nap, amikor lehet, sőt kell is csokit enni.Így azért ki lehet bírni.

Hajrá mindenkinek!!!!!

2011. ápr. 22. 16:00

sziasztok :D

Látom lázasan készültök a Húsvétra...

Úgy döntöttem,hogy megváltoztatom az életem és a segítségeteket szeretném kérni.

Hogyha lesz egy kis időtök leírnátok nekem,hogy Ti mit változtattatok és minek milyen eredményei voltak? Ha nem sikerült valami arról is tudni szeretnék, mert nem akarok hibákba ütközni, ha lehet elkerülöm őket :(

Előre is köszönöm :D

188. kevian
2011. ápr. 22. 14:52

Nálunk húsvétkor: Ma főztem/főzöm meg a sonkát, kaszinó tojás és francia saláta. Mivel én ugye mindenből ehetek picit, ezeket sem fogom kihagyni. Csak ugye 4 óra után semmi.

Holnap ugyan ez lesz a menü.

Vasárnap viszont megyünk anyóshoz..ott tuti tyúkhúsleves lesz és valami kebabos csoda. Meg sok-sok süti..na ott kell összekapnom magamat, hogy ne faljak fel egy tálca sütit. Reménykedem, hogy olyat csinál, amit én nem szeretek és akkor úgy könnyebb.

2011. ápr. 22. 13:26

Sziasztok! Kocsonyát biztosan fogok csinálni, sonka is lesz és úgy gondoltam az idén töltött csirkecombokat fogok sütni, rizi-bizivel, fejes salátával:) Folytatom a 90 naposat húsvétkor is, vasárnapra szénhidrátnap, hétfőre pedig gyümölcsnap esik.

Most rohannom kell, de még benézek!

2011. ápr. 22. 12:25

Sziasztok! Kicsit eltűntem, mert tegnap nagytakarítás és ablakmosás volt :-(((( A kertet is próbáltam ráncba szedni, de elég nehéz, a pitypangok nyerésre állnak.


Ma próbálok húsvéti kajákat előállítani és megvenni a még hiányzó dolgokat. Kicsit szét vagyok esve: ez az első húsvét anyukám nélkül. Valahogy nem is tudjuk, kinek kellene összefogni a családot...


De ez nem ide tartozik. Mindenkinek kellemes húsvétolást és sok locsolót kívánok!

2011. ápr. 22. 11:52
Mai ebéd: halfilé vajon párolt brokkolival. Nagy ínyenc az oroszlán aszcendensem.
2011. ápr. 22. 11:52
Húsvéti menű: sonka-tojás, sok zöldség. Nyúlgerinc és csirke párolt zöldséggel. Kenyér nélkül bármelyikből ehetek. Kenyeret, kalácsot sütök, meg zserbót és sajtos rudat. Na ezekből én nem fogok enni. A fagyit úhy oldom meg, hogy lefagyasztom a friss gyümölcsöt és zsírmentes tejjel, ha kell édesítővel összetutmixolom és picit visszarakom a fagyóba. Jobb, mint a bolti :-)
2011. ápr. 22. 11:35
Mai ebéd: mikrózott sajttal töltött pulykamell, és kukorica+borsó zöldségköret
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook