Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk több mint 20kg-ot életmódváltással egymást támogatva! fórum

Fogyjunk több mint 20kg-ot életmódváltással egymást támogatva! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2011. ápr. 18. 14:26

Szia!

Mi számít jelentős súlyfeleslegnek?

Én tavaly lefogytam 98-ról 75-re, aztán visszaszedtem pár kilót...konkrétan most 84.5 vagyok megint és szeretnék még fogyni 15kg-ot legalább.

Én is csatlakozhatok, vagy ez nem számít soknak?:):)

Nekem rohadt sok így is...69kg a célom, de nem bánnám ha majd lejjebb is menne.

Jól esne egy társaságba tartozni, hátha nekem is könnyebben menne, mert néha csak szenvedek, fel-le mennek a kilók...

2011. ápr. 18. 14:19

Sziasztok!


Jelentős súlyfelesleggel rendelkező sorstársaimat várom ide, akik úgy érzik, hogy szükségük van egy társra. Egy fogyópárra, akivel minden nap megoszthatják gondolataikat...véleményt és tapasztalatot cserélhetnek, beszámolhatnak sikereikről, visszaesésükről...támogathatják egymást minden körülmények között.

Úgy érzem,hogy a kisebb túlsúllyal küzdök nem igazán értik/érzik ennek a jelentőségét, nem tudják mennyire nehéz is ezt egyedül csinálni, és számukra talán más módszerek is hatásosak, amelyek nekünk nem feltétlenül jelentenek megoldást (csak átmenetileg)! Gyertek! Várlak titeket...beszélgessünk,és vágjunk bele együtt! :)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook