Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk több mint 20kg-ot életmódváltással egymást támogatva! fórum

Fogyjunk több mint 20kg-ot életmódváltással egymást támogatva! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
392. magicmag25 (válaszként erre: 391. - 9896a91eb9)
2011. máj. 2. 21:24

Szia!

Egyertelmuen leesett a vercukrod es jo,hogy megetted a bonbont,mert kulonben beajultal volna a buszon!Ma ez volt,holnap meg vissza a rendes kerekvagasba!

Nem tartotok fel,lenyegeben mar mindent atneztem,es mar csak nezegetem,tenyleg.

Drukkoljatok,holnap!

Amikro otthon eltem,probaltam en is a Hunyadit,mert irtozatos lassu volt az emesztesem...nekem semmit nem hasznalt!!!!!Abszolut semmit!Kb mintha vizet ittam volna,csak kar,h sos volt!

De mindne szervezet mas, legfeljebb odakoltozol a wc melle,ha meghajt nagyon!

:)

2011. máj. 2. 19:05

Sziasztok, megérkeztem! Hát sajnos nagyon kitoltak velem, meg én is magammal:( Reggel éhesen jól megvárakoztattak, aztán a vérvétel után jól meglökték a vércukrom azzal a nagy pohár turmixszal,meg vettek 3x vért, úgyhogy mire hazafelé jöttem már úgy éreztem, nem bírnak el a lábaim. Valósággal rogyadoztam. Szerintem a vércukrom esett vissza a fellökés után:)Beszaladtam anyukámhoz, ő meg kínált többféle bonbonnal, amiket a tesóimtól kapott. Hősiesen ellenálltam,de el kellett hoznom. Na a buszon már rogyadozott a térdem, le kellett ülnöm. De így sem volt ok. Muszáj volt megennem az édességeket:) Na ne nevessetek:D Attól jobban lettem, de nagyon megéheztem és szépen megebédeltem itthon. Szalámis, paprikás zsemlét.

Délután egy csomó elintézni valóm volt, meg be kellett vásárolnom és főztem finom kelkáposzta főzeléket:) Ettem is :) Szóval nem tudom ez most milyen napom volt, de nem gyümölcs és nem víz, az biztos:D De mindezek ellenére valahogy nincs bűntudat érzésem:D Úgy érzem, ezeket meg kellett ennem, mert kellettek!:D

Ma óriási sikerélményem is volt! Elmesélem! Vettem magamnak egy fehér nadrágot! Bementem a boltba és csak úgy nézelődtem. Megláttam ezeket a nadrágokat, a fülkében belebújtam az egyikbe és azt láttam jól áll:D !! Meg is vettem. (mert az ára is elérhető volt)

Pedig titokban már el voltam készülve a látványra:( Most szembesültem először igazándiból, hogy lement 8 kg.:) Eddig a korábbi ruháimban nem volt olyan feltűnő nekem.Örülök neki, hogy lett egy jó nyári gatyóm!

Ezek után úgy érzem, kutya kötelességem folytatni a diétát:D nem?

Na ennyi áradozás elég is!

Olvastam a bejegyzéseket és látom nem csak én voltam ma édesszájú:)

De holnaptól bekeményítünk, ugye Szjudy!

Magicmag, hogy állsz a tanulással? Nem tartunk fel nagyon a fórumon?:D

Most megyek és egy fokozattal erősebbre állítom a szobabicit és kerekezek egy órácskát:) De azt még megkérdezem, hogy mi a véleményed a Hunyadi ásványvíz "áldásos" hatásáról. A egy diéta oldalán olvastam, hogy ők azzal indítják a kúrájukat. Na most megyek, később még visszanézek.

390. magicmag25 (válaszként erre: 389. - Szjudy77)
2011. máj. 2. 14:09

Csak ma mar ne bunozz tobbet,az a lenyeg!:D

En majd kesobb megyek ki a parkba kocogni.Addig meg tanulok a vizsgamra!

389. szjudy77 (válaszként erre: 388. - Magicmag25)
2011. máj. 2. 13:47

Igen, jobban jártam volna, meg a kutya is :) De most már késő bánat...

Még meg kell csinálnom valamit a gépen aztán tudok csak kimenni...

388. magicmag25 (válaszként erre: 387. - Szjudy77)
2011. máj. 2. 13:22

:) jajj...suti...az nem jo!Vagyis fincsi,de csak addig amig megeszed!

Menj es setaljatok a kutyival,az jobb,mint a gazolas,gazolj utana!:D

Egybol ki kellett volna vinned a kutyat,mielott megtamadtad volna a sutit!

De keso banat!

En eddig egesz jol birom,reggelire wasa kenyer egy tukortojival,bor nelkuli sult csirkemell,es egy paradicsom.Ebedelni meg salatat fogok.Valami zsirszegeny ontettel.

Decaf hideg kavet iszogatok,vanilia aromaval es edesitovel megspekelve.

Tarts ki!

2011. máj. 2. 13:17
Szia maginmag! Én vagyok, csak a délelőttöt az oviban töltöttem, sorban álltam a beiratkozásnál...most értem haza :P Rossz hír: annyira felcsesztem az agyam a 3 órás sorbanállásban, hogy betoltam 3 szelet sütit itthon (sajnos volt itthon)... úgyhogy most megyek ki a kertbe gazolni, meg lehet ki kéne vinni a kutyát is sétálni...csak hogy kicsit mentsem a helyzetet...
2011. máj. 2. 12:16

Szep jo reggelt!

Nincs itt senki ma?:(

385. magicmag25 (válaszként erre: 383. - 9896a91eb9)
2011. máj. 1. 22:36

Koszi :) nalam is szokott ilyesmi lenni,h felrenyomok es eluszik az egesz bejegyzes...es olyankor mergelodok!:(

Ugyes legyel holnap,onkontroll,tudod!


Megyek pihenni,jo ejt nektek!

2011. máj. 1. 22:23

Egy csomó dolgot írtam és mind elúszott!:(

A lényeg annyi, hogy holnap vérvételre megyek és megpróbálok egy "minimál" napot tartani, aztán visszatérek rendesen a 90 naposhoz. Csak délután leszek:)

383. 9896a91eb9 (válaszként erre: 382. - Magicmag25)
2011. máj. 1. 21:34
Egészségedre!!!!:)
382. magicmag25 (válaszként erre: 381. - 9896a91eb9)
2011. máj. 1. 19:35

Szia,egy oraval kevesebb,mint otthon!De ilyen kesoi ebednek szantam,es nagyon finomra sikerult.Kibirtam,hogy csak egy tanyerral ettem, es ey pipcombi,bor nelkul,pedig milyen mennyeien illatozott a ropogos borke...:)


Nah,majd lesz eredmenye a lemondasoknak, bizom hozza!

En esetleg meg a Bio CLA-t gondolom,hogy jo lehet,talan azt meg en is kiprobalnam!

381. 9896a91eb9 (válaszként erre: 380. - Magicmag25)
2011. máj. 1. 19:21

Szia! Igazad van, de itt vetyengek már mióta és nem haladok a fogyással! Ezért gondoltam már arra, hogy valami kellene.

Amúgy nincs későn az ebédhez? Vagy nálatok hány óra van?

380. magicmag25 (válaszként erre: 375. - Csilla183)
2011. máj. 1. 16:13

Nagyon ugyes vagy!Vagj bele ujra, es menni fog megint,mint a karikacsapas!:D

Lesz aki biztasson!

Kimentem kocogni a parkba,egyorat bohockodtam,mert hat nem tudok en egy orat lefutni egyhuzamban,futok2-3szaz metert,utana tudokikopes kovetkezik...majd gyors seta,majd ujra futas...:D

Hazaertem, sajtfalatka,es egy kiwi, utana egy csokkentett kaloriatartalmu cappuccino.Most varom az ebedet,hogy kesz legyen.Lakotarsam speci csipos rizst csinal es sult csirke combot...nah,azt majd bor nelkul...es mertekkel eszem majd!!!!

Mennyei illata van!

:)

379. magicmag25 (válaszként erre: 374. - 9896a91eb9)
2011. máj. 1. 16:10

Amugy szerintem a sima rosttabletta is jo!Mert hamarabb eltelit,es nem birsz utana enni.

De, probald ki, nem lebeszelni akarlak semmirol!

378. magicmag25 (válaszként erre: 374. - 9896a91eb9)
2011. máj. 1. 16:09

Szia!Oszinten megmondom neked,en nem vagyok hive ezeknek a "rasegito" dolgoknak.Mindig arra gondolj,hogy nem azert hiztal meg,mert meg akartal hizni,hanem azert,mert tobbet ettel,mint amennyire szuksege lett volna a szervezetednek,es nem mozogtal.

Valamilyen szinten biztos hatasosak,van akinek hatnak,van akinek nem.Csodapirulaktol meg senki nem fogyott le szerintem tartosan,aki azt mondja igen,szerintem nem mond igazat.

NE azert eljunk,hogy egyunk,hanem azert egyunk,hogy eljunk!Ez nagyon talalo szerintem,minden egyes kajanal talalni kell egy pontot,ahonnan nem szabad tobbet enni.

Edesapam sajnos II.tipusu diabetesben szenvedett,es nalam is eppen kezdodik,prediabetesem van, muszaj fogynom!Nos,neki a kedves doktorur azt javasolta,aldom az eszet erte,hogy mindg csak annyit egyen,hogy ehes maradjon az eves utan.Valamennyit bevisz a szervezetbe,ehen nem hal,de evett,emiatt a szervezet a sajat raktarhoz nyul.Lassu folyamat,de a leghatasosabb,higgyetek el.S melle sport,6 honap alatt 15 kgot fogyott es dietaval nagyszeruen karban tartotta a diabetest.Mas kerdes,hogy 5 evvel kesobb tudoemboliban 30 masodperc alatt elment szegeny....:S

De ez van, tole orokoltem a kitartasom,es ujult erovel veszem fel a harcot a zsirtartalekaim ellen!:D

Ja es meg valami.Gondoljatok arra,hogy regen nem volt mindennap hus az asztalon!A hus nehezen emesztheto, szoval inkabb heti 1-2 alkalommal,mint naponta!Sok zoldseg, gyumolcs, friss viz, nem buborekos,es persz nyugodtan ehetsz tojast,mertekkel!Szoja,huvelyesek mertekkel, minel szinesebb,annal jobb!

377. 9896a91eb9 (válaszként erre: 375. - Csilla183)
2011. máj. 1. 15:33
Nagyon ügyes vagy! Én már lassan 3 hónapja kínlódok és még csak 7-8 kiló ment le. Az az 1 kiló hol fel, hol le.
2011. máj. 1. 15:09
bocs lemegy akart lenni
375. csilla183 (válaszként erre: 373. - Magicmag25)
2011. máj. 1. 15:08
szia.hát úgy rémlik 6-8hónap alatt lement a 20kg kb.az utolsó pár kg már elég lassan.utána csak szinten tartottam olyan helyen dolgoztam ahol tornázni nem tudtam edzöterembe meg nem szoktam járni igy csak a kajára tudtam figyelni és úgy nem hiztam.mondjuk ez az utolsó 5kg ami rámjött nemrég ez szerintem hamar legyegy mikor elkezdtem dolgozni leadtam az elsö 4hónapban 11kg ot és ugyanúgy ettem mint addig ez most visszajött sajna talán kezd a szervezetem ráállni erre az energia fogyasztásra.
2011. máj. 1. 14:34

Magicmag, köszönöm a biztatást! Nagyon tetszett, amit írtál a gyomorjelzéskor:D Hát ami igaz, igaz. A mai a 73. napom:) Még egyetlen diétát sem tartottam meg eddig.De talán, ha nem jött volna a húsvét, jobban bírtam volna. Persze lehet, hogy ez csak kifogás keresés:D

De jó ötleteket adtál:)

Már azon is gondolkodom, hogy valami rásegítőt kellene szednem. Most hirdetik az Obesimed nevű étvágycsökkentőt.Gyógyszertárban lehet kapni és azt írják róla, hogy lassítja a táplálék felszívódását és a koleszterinre is jó hatású. Te hallottál róla? Egyébként mi a véleményed az ilyen szerekről?

Szia Csilla! Üdv. a csapatban!

373. magicmag25 (válaszként erre: 372. - Csilla183)
2011. máj. 1. 13:23

Szia,ez a leheto legrosszabb hozzaallas,amit a ferjed produkal!Ne hallgass ra!Csakis onmagad miatt tedd,ne hallgass masokra,ok?

A legfontosabb,hogy magadnak tetszel, elfogadd magad!En is tetszem igy a paraomnak, soha nem tud nekem ellenallni,de EN nem tetszem igy magamnak,mar 12 kg-t leadtam CH szmaolassal,rengeteg tornaval.Volt egy kis megzuhanasom a vizsgaidoszak miatt(tanulok,masodik diploma),meg gyakorlati helyemen kiraboltak...Szoval kicsit lazsaltam,stresszeltem nagyon,szoval ramfert egy kis kihagyas,viszont most ujra kezdtem,es tovabb folytatom!

Szerintem,ha tudtal fogyni a Norbi modszerevel,akkor most is siman meg tudod csinalni!Mennyi ido alatt ment le neked annyi,ha megkerdezhetem?

En lassan fogytam,es nem is nagyon jott vissza,tavaly marc.tol kb.

2011. máj. 1. 11:37
szia.norbi módszerével és tornájával.csak az uram mellett ellustultam és abba hagytam.mindig azt mondta minek fogyozol.és tessék.
2011. máj. 1. 11:08

Szia Csilla,udv a klubban!En is nemreg csatlakoztam csak,de gyere nyugodtan,minel tobben vagyunk, annal tobb tapasztalatot tudunk megosztani egymassal!

Eddgi hogyan sikerult lefogynod 95rol 70kgra?

Milyen modszerrel?

Most mondok valamit,ami erot kell adjon a fogyiban!A gyermekedert meg nagyon sokaig ott kell lenned!Egeszsegesen, es fiatalon, kirobbano energiaval!Gondolj erre!Majd jovok meg kesobb is, csak most megyek kocogni.

Kellemes napot mindannyiotoknak!

Ja,es reggelim 2szelet wasa kenyer(crisp bread),1 virsli,1 tukortojas,es uborka.Mar ehesnek erzem magam,de ha a gyomrom jelez,azt mondogatom magamnak,hogy "k..ss, kaptal ma mar enni!!!!"Szoval tudatosan lenyomni,hogy csak 4 orankent ehetek!Muszaj,mert a vercukrom lenn kell tartani...aaaa,jovoheten vervetel ujra!

Na,megyek!

2011. máj. 1. 10:30
sziasztok.csatlakozhatok hozzátok?böven 100kg felett vagyok még.fiatal vagyok még ehhez a súlyhoz nem is érzem jól magam igy.nekem is a kitartásommal van gond már többször lefogytam 95röl 70re de ennyi még sose voltam csak közbe szültem egy gyereket is de azóta is hiztam már .mozogni egyenlöre nem tudok mert megrándult a bokám .de a kajára figyelni fogok támogatást keresek köztetek ha megengeditek.köszi
369. magicmag25 (válaszként erre: 367. - 9896a91eb9)
2011. ápr. 30. 23:30

Szia,szerintem, ha mar ilyen sokaig kibirtad a dietat,es mozogsz is rendszeresen,nem szabad megtorpannod,ne add fel,csak azt tartsd a szemed elott,hogy miert is csinalod ezt pontosan!

Jobb vekonynak lenni,mint kovernek!Egeszsegesebb is leszel es hidd el, ha mar egyszer eldontotted,hogy megcsinalod, akkor nehogy feladd!

Biztos vannak rosszabb napok,ezzel egyet ertek,probalj kizokkenni ebbol, menj el setalni egy nagyot,hallgass valami jo zenet, tancolj ra batran,ha nem lat senki!NEzz a tukorbe es nevess, hasznal a hangulatodnak is!

Most megyek zuhanyozni,most ertem haza a setabol, az uszibol nem lett semmi,meggondoltam magam!Helyette baratnozes es seta lett!

Jo ejt nektek!


Kata

368. 9896a91eb9 (válaszként erre: 367. - 9896a91eb9)
2011. ápr. 30. 21:50
Most megyek kerekezek egy kicsit. Bocsi, hogy ilyen szomorkásra sikeredett amit írtam:)
2011. ápr. 30. 21:38

Közben megnéztem a lottó sorsolást, de :(

Nekem ez volt a 72. napom a 90 naposban, de valahogy nagyon fogy a kitartásom. Lehet, hogy a húsvét nagyon betett nekem:(

Nagyon kizökkentem és nehezen találok fogódzót. Néhány héttel ezelőtti önmagamnak, legalábbis úgy érzem, csak az árnyéka vagyok. Már ami a lelkesedést illeti.A saját tehetetlenségemben a sírás kerülget. Biztos ti is voltatok már hasonló állapotban. Ti mivel billentetek tovább?

2011. ápr. 30. 19:40

Vegre sikerult varazsolnom egy wight loss tickert a bemutatkozomra....es csak azt mutatja,mennyit fogytam mar, azt nem,h mennyibol es mennyi az elerni kivant sulyom...

Meg van mibol leadnom sajnos!

De kitartok!:D

2011. ápr. 30. 19:31

Szia!Szerintem bioboltokban lehet kapni,de gondolom Magyarorszagon irtozatos draga!Mint minden,ahogy hallom otthonrol a hireket...:S

Nem tudom,otthon lehet e kapni pl a Ryvita termekeket, remelem nem reklamozok!Wasa kenyernek is hivjak,es eleg jo a rosttartalma!Osszehasonlitaskent irom,a L-ben kaphato sima feher toast kenyer 1 szelet 131 kcal-t tartalmaz, szinte jelentektelen mennyisegu rosttartalommal!

Egy wasa kenyerszeletben 35 kcal van(persze masabb, ropogos,es nem ugyanazt az erzetet adja,mintha egy szelet kenyeret ennel),es 3.8 gr rost 2 szeletkeben!!!!!

Barna rizs is nagyon jo!Csak tovabb kell fozni,es persze nem azonos izu,mint a feher rizs...

Az orimagrol mar en is hallottam.Most ezen az akupunkturas tukon gondolkozom,itt a kinaiknal nalunk szoktak csinalni, es mar gondolkoztam rajta,de eleg draga,a konzi ingyenes, de utana kezelesenkent 40 euroba kerul.

2011. ápr. 30. 19:15

Sziasztok! Most jutottam gépközelbe, de látom rendesen írogattatok, alig győztem visszaolvasni:)

A tűkön már én is gondolkodtam:) Nekem van Orimag-om, ami hasonló, akupresszúrán alapul. A fülkagylóba kell helyezni és azokat a pontokat nyomják apró acél golyócskák, amit kell. Csak én gyakran megfeledkezem a használatáról:)Most gyorsan betettem:D

Olyan sok minden van, amit az ember nem tud az étkezéssel kapcsolatban és aztán csodálkozunk, ha nem megy a fogyás vagy éppen stagnál.Nekem ma szénhidrát napom volt, hát mit mondja egy kicsit elengedtem magam:D Meglátogattam anyukámat és egy kis sütike, egy kis tejszínhabos ez-az, nem sorolom, de biztos, hogy sok volt. Most megpróbálok valamit korrigálni kerekezéssel:)

Holnap gyümölcsnap, talán segít:D Lehet, hogy még benézek!

Magicmag külön köszi az ötleteket, de nem biztos, hogy nálunk beszerezhető pl. a fekete rizs. Barnát is ritkán látok. De az is lehet, hogy jobban körül kellene néznem:)

363. magicmag25 (válaszként erre: 360. - Db82bed8d4)
2011. ápr. 30. 16:52
Igazabol a legjobb, ha mindent a legegyszerubben keszit az ember.Nincs agyonfozve, agyon izesitve,sozva,es lehetoleg nem 80fele alapanyagbol alljon egy etel.A tul sokfele alapanyag megterheli az emesztest,ezert sokkal jobb ha egy etel max 2-3 fo osszetevobol all.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook