Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt holnaptól:) 2011.12.12 életünk egy új kezdete:) ki tart velem?:)))) fórum

Fogyjunk együtt holnaptól:) 2011.12.12 életünk egy új kezdete:) ki tart velem?:)))) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
55. 728b2a24de (válaszként erre: 40. - Tixtina)
2011. dec. 12. 19:28
szar a kedvem akkor pont, hogy nem akarok enni :) ez csak pótcselekvés, nem hiány
54. zsuci7
2011. dec. 12. 19:24

Sziasztok, én is csatlakozok, nem döntöttem még el milyen módszert csinálok, van tippetek?

54kg szeretnék lenni, most 59kg vagyok.

53. 3cbcaf65ba (válaszként erre: 52. - Dettici)
2011. dec. 12. 18:51

Szia! Én inkább estére tudok fent lenni.Holnaptól tornázni fogok,ezt már el döntöttem.Menses előtt vagyok és most ettem egy kis csokit,cukrot.Már így utólag tudom nem kellett volna, de ez van nincs akarat.Dettici ha tudsz írhatsz valami bátorítót,bíztatót.:)

.

2011. dec. 12. 18:36

drágáim sziasztok:) annyira jó hogy összetartunk. álljunk ki egymásért. álltalában este fogok írni, meg néha napközben, de akárkinek bátorításra van szüksége írjon és már öntöm is belé az akaratot:) nemrég voltam 2 órás táncedzésen, de még kéne felüléseket csinálnom mert a hasamra bizony ráfér.. meg futnom egy fél órát. elmúlt 6 és most értem haza, szóval betartom és nem eszem.. pedig régen ettem, de ezt be kell tartani. nagyon ráálltam a narancsbőr kérdésre, mert nagyon szép ha egy nőnek nincs narancsbőre. láttam olyan lányokat akik nem voltak soványk olyan kerekdedek voltak de narancsbőr nélküliek és hát gyönyörűek voltak..olyan szeretnék lenni:) én 65 kiló vagyok, és 56 szeretnék lenni..minden vágyam:) nyáron fogytam 70ről 62re de hát az ősszel vissza jött az a 3:S

nem sokat ettem, vettem update kaját, mert annyira jó, soha nem leszek tőle éhes, éshát nem hízlal egyáltalán:))))))))))

meséljetek a napotokról, mit tettetek a cél érdekébene?:)

mikolr tudtok írni a legtöbbször? kéne egy időpont mikor sokan vaguynk, és tudunk trécselni:)

2011. dec. 12. 18:24
Sziasztok csajok!Nekem nem mutatott kevesebbet a mérleg 89.Igaz menses előtt vagyok.Én szoptatás alatt híztam el,tudjátok ...enni -inni,hogy legyen tej.Nem bánom ,mert ezek az idők csodásak!Csak most jön a fekete leves.
2011. dec. 12. 18:11

De jó hogy egyre többen vagyunk.

Remélem mindenki ma betartotta a magának kiírt szabályokat:)))

Kora reggel méretszkedtem 87,5 mutatott a kis drága:) Feldobta a napom, boldog vagyok.

Februárig én is szoptattam. Az alatt csak hiztam, csak hiztam

49. Luijza
2011. dec. 12. 14:08

Sziasztok! Csatlakoznék a fogyókúrás csapathoz. Eddig 18 kg-tól szabadultam meg április óta, kisebb megszakításokkal. Célom a 60 kg, jelenleg 76 kg, szóval hátravan még kemény 16 kg.

Most viszont tényleg nagyon elszánt vagyok. Áprilisig én is szoptattam az ikerlányaimat.

48. kori75 (válaszként erre: 46. - 76e5505548)
2011. dec. 12. 11:26
Igaza van Taanjáznak a szoptatással kapcsolatban. Az én kisfiam is most 2 éves és 17 hónapos koráig szopizott. Nem én választottam le, Ő mondta, hogy "cici nem nó". :) Tudom milyen nehéz az elején, én is császárral szültem, a kisfiam nem tudott szopizni. Kb. 3 hónapig szenvedtünk, szoptattam sírva, de nem adtam fel, nem adtam neki tápszert. Gyönyörűen gyarapodott, megtanult szopizni. És nekem a szénhidrát sok folyadékkal jött be a sok tejhez. Szóval szerintem is csak óvatosan még azzal a diétaval. A pocakod meg majd idővel fog vissza húzódni. Még nem telt el sok idő a szülésed óta. Ne legyél magaddal türelmetlen! :)
47. 3cbcaf65ba (válaszként erre: 46. - 76e5505548)
2011. dec. 12. 10:17
Nekem a sütemények jöttek be és arra sok folyadékot kívántam.Nekem is bedurrant a mellem nekem kellet fejni mert a kicsi koraszülött lett és nem lehetett velem.Tudom milyen érzés sokszor sírva szoptattam,de megérte küszködni.AZt tudom az immunrendszerük jobb mint a tápszeres babáké.Igaz ezt senki nem tudja befolyásolni.Ne add fel.Ezek csodás pillanatok.
2011. dec. 12. 09:45
Sajna nem a kaja mennyiségétől függ a tej mennyiség. Eleve gond volt a mellemmel, ezért nem volt több tej, sem így sem úgy. Azért nem adom fel, próbálok neki adni minél többet, de ez már nem rajtam múlik. A csokitól meg amúgy sem lesz több : (
2011. dec. 12. 09:36
Vagy te nem szoptatsz?Tudom több mindentől függ ha nem.
44. 3cbcaf65ba (válaszként erre: 43. - 76e5505548)
2011. dec. 12. 09:34
Szia Ági!Tudom semmi közöm hozzá,az én picikém 2 éves s most kezdek fogyózni.Igaz az én babám eddig cicilt.De te tudod:)
2011. dec. 12. 09:28
sziasztok! én is csatlakoznék, bár még nem nagyon szabadna teljes gőzzel fogyóznom, mert nemrég (11 hete) szültem, de a császár miatt nagy maradt a hasam: ( De azért én is megpróbálom!
2011. dec. 12. 09:26
Jó reggelt lányok!Beszállok én is elkezdtem a fogyókúrát.89-ről indulok. Dettici az én akaraterőm nem sok.Tehát szükségem lesz a segítségedre.De beleadom amit tudok.
41. kori75
2011. dec. 12. 08:09
Jó reggelt, lányok! :) Úgy látom beindult a fórum. Ma reggel mérlegre álltam, 62,4kg. Szóval innen indulok. Örülök, hogy ilyen elszántak vagytok, remélem ez segíteni fog, ha valaki holt ponton lesz éppen. :) Most mennem kell. A csemete kiabál: "ana jöjjön!"
40. tixtina (válaszként erre: 38. - Ee1dc9ba06)
2011. dec. 12. 00:09

Ilyenkor kell edzeni,vagy elmenni táncolni-egy óra rock and roll:DD Vagy zumba-kango-stb...Utána meglátod,már nem fogod annyira kívánni az édességet:DDDDDDDD

Egyébként nem lehet leszokni az édességről-mert ha a szervezetben boldogság hormon hiány van-akkor bizony az ember kívánja veszettül:OO

Ezért kell sportolni-vagy sokat szexelni:))))

2011. dec. 11. 22:47
Igen, igaz. Az édesség is egy fügösség.
2011. dec. 11. 22:40

Az édességet hogy bírjátok megállni, hogy nem eszitek?

Én szinte fizikai rosszullétet tudok érezni, annyira szoktam kívánni a csokit. Azt mondják, pár napig rossz, ha nem eszed, de utána meg lehet szokni. Igaz ez?

37. Szivicica (válaszként erre: 31. - Kori75)
2011. dec. 11. 22:31

Sok mindenről le kellett mondanom. Szinte csak a zöldséget és a sovány húst eszem. Néha egy kis sajtot, sütötököt.Sok vizet iszom. Nem szenvedek, élvezem.

Semmi kihágás nem engedek meg magamnak. Majd ha csak megérdemlem:)

Karácsony nem fog problémát okozni, gondolom én, mert erős és elszánt vagyok.

Még fogyok egy kicsit és elkezdek napi szinten tornázni is.

Tavaszra szép anyuka, feleségleszek:)))

Nem igérem lányok hogy minden nap írok, de veletek leszek az tuti.

Minden sorstársamnak szép álmokat.

36. Dettici (válaszként erre: 35. - Ramianya)
2011. dec. 11. 21:59
Ez a lelkesedès kell!!!! Mellettetek leszek, mert így nekem is menniii fog!!!!! Holnap talàlkozunk, semmiiii csoki!!! Holnap írok jól bevàlt edzès tippeket :) pusziii
2011. dec. 11. 21:39

sziasztok!!!

Én is csatlakoznék,és úgy gondolom, hogy ha tényleg be tudjuk tartani a karácsony alatt is, amit eltervezünk, akkor lehetünk majd magunkra igazán büszkék!!!!!!

Én holnaptól megint nekiállok edzeni megint és mindent beleviszek, mert utálom már azt, ahogy kinézek! Diétázni nem nagyon akarok, vagyis de! A fehér kenyeret kiiktatom, és napi 6-7szeri nagyon kis adagnyi étkezés. Ez az én tervem :-)


És Dettici: remélem is, hogy segítesz az akaraterő-kérdésben, szerintem szükség lesz rá - részemről legalábbis biztosan :-)


További szép estét mindenkinek, holnap találkozunk :-)

34. Dettici (válaszként erre: 8. - Scrummy)
2011. dec. 11. 21:27
egyetértek. ma kellett volna:)
2011. dec. 11. 21:25
én pedig rendbe rakom mindenkinek a fejét ha kell.. az akaraterővel nem lesznek gondok!!!!!!
2011. dec. 11. 21:24
jaj de jóóó:) na hát, én úgy vagyok vele, hogy minden nyáron lefogyok 6-7 kilót aztán pontosan karácsonykor visszahízom. ezért akarok karácsonykor. annyi hogy mindennap edzek!!!! 6után SEMMIT nem eszek. próbálok meginni minimum 2 liter vizet:)mindennap írjuk le egymásnak mit csináltunk, valljuk be ha semmit. én őszinte leszek, és legyünk mert együtt sikerülni fog. január elsejétől pedig NAGYON NAGYON meghúzzúk a dolgot:) karácsonyi vacsit TILOS kihagyni, arra a napra mindenkinek szabadnapjár:) annyira örülök nektek. most írja le aaz, aki mindennap írni fog ide, és belead apai anyait. puszii
31. kori75 (válaszként erre: 11. - Szivicica)
2011. dec. 11. 20:45
Gratula az eredményedhez! :) Egy hónap alatt ez nagyon sok! :) Hogy sikerült ennyit leadnod?
2011. dec. 11. 19:39

Én "beszállnék" :)

Milyen módszert választasz,választotok?

Bár én pajzsmirigy alúlműködéssel küzdök,úgy hogy nem tudom,sikerrel járok e :(

29. leila36 (válaszként erre: 11. - Szivicica)
2011. dec. 11. 19:35
szia én is 1 hónapja kezdtem de ahogy látom te sokkal jobban állsz a-kg val:)
28. leila36 (válaszként erre: 27. - Ee1dc9ba06)
2011. dec. 11. 19:32
nem koplalok :)
27. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 26. - Leila36)
2011. dec. 11. 18:38

Egy hónap, és -8??? Aztaaa ...!

Azért ugye nem koplalsz?

26. leila36 (válaszként erre: 11. - Szivicica)
2011. dec. 11. 18:33
szia én is egy hónapja csinálom -8 kg nál tartok de nekem van miből le adni sajnos
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook