Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt holnaptól:) 2011.12.12 életünk egy új kezdete:) ki tart velem?:)))) fórum

Fogyjunk együtt holnaptól:) 2011.12.12 életünk egy új kezdete:) ki tart velem?:)))) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
115. Luijza (válaszként erre: 113. - Putyka)
2011. dec. 20. 14:03

Akár bele is férhet...

Nagyon lapítok, betartottam a diétát, mégis felfelé megy a mérleg... :-(

114. putyka
2011. dec. 20. 10:00

elírtam...megreggeliztem

:D

113. putyka
2011. dec. 20. 10:00

Jó reggelt! :)

Megreggelitem a kápi levest :P

Ma gondban leszek, céges ebéd...juhtúróval töltött gombafej belefér?

112. Luijza
2011. dec. 19. 20:09
Az elsőnél nem mértem magam, a másodiknál a fogyás 1.9 kg volt.
111. putyka (válaszként erre: 110. - Luijza)
2011. dec. 19. 15:22
tudom :), de nem csúszik...És? Jó volt?
110. Luijza
2011. dec. 19. 14:09
Putyka, én is csináltam kétszer a kápi levest egymás után, de lehet mellé enni ám! Le van írva, hogy miket. Sőt, ha jól értelmeztem az egészet kell elosztani egy hétre, vagyis napi 750 gr-ra jön ki.
109. putyka
2011. dec. 19. 13:27

Lehet, hogy én csináltam vmit rosszul, de a leves ehető :). Csak a levest eszem napi 3x, illetve a levesek között 1-2 kivi vagy mandarin.

A tea is iható, bár én mindenféle gyógyteát meg szoktam inni, ízesítés nélkül. Az utóíze kicsit édeskésen emelyítő vagy nem is tudom...Dr. Chen lúgosító teakeveréket vettem, napi 3 bögrét nyomok be és mellete még lúgos vizet kortyolgatok.

Elliptikus tréner van otthon, azon kezdtem a zsírégető programot...

108. kori75 (válaszként erre: 106. - Putyka)
2011. dec. 19. 12:21
Húúú, nagyon ügyes vagy, ha a káposztaleves diétát tudod tartani. A lúgosító teára kíváncsi lennék. Milyen az íze?Mozogni is fogsz valamit?
107. kori75 (válaszként erre: 105. - Luijza)
2011. dec. 19. 12:18
:( Ne aggódj, le fog menni. Lehet, hogy egy kicsit változtatnod kellene a kajádon. Pl. úgy látom, háromszor eszel egy nap. Ugyanezt a mennyiséget edd meg 5 kaja alkalmával. Így egy kicsit becsapod a szervezeted és gyorsít az anyagcseréden. Szerintem. És a diétádat sem kell megszegned. Ez hátha segítene...
106. putyka
2011. dec. 19. 10:47

Sziasztok!

Hogy haladtok? Mától káposztalevesezem és lúgosító teát iszom. Kíváncsi vagyok a heti eredményre.

Kitartást!

105. Luijza
2011. dec. 19. 09:28

Kori!


Nagyon ügyes vagy! Nekem tegnap feljött plusz 10 dkg és maradt. :(

104. kori75
2011. dec. 19. 08:34

Sziasztok lányok! :)

Most álltam először mérlegre. Annak ellenére, hogy menstruálok is éppen, a súlyom 61,6kg. Szóval ez -0,8 kg egy hét alatt. Szerintem nem rossz. :) Ki hogy áll?

103. Luijza
2011. dec. 18. 18:36
Persze! Mesélj magadról! :)
2011. dec. 18. 16:35
Csatlakozhatok?
2011. dec. 18. 15:50
Sziasztok !Nem adtam fel én sem a fogyózást csak nem nagyon voltidőm mostanság.Nekem a kilók még nem indultak lefelé,de a ruhákon észreveszem , mintha.....fogytam volna ,de mérleg szerint nem.:)
100. kori75 (válaszként erre: 96. - Dettici)
2011. dec. 18. 10:20
Dettici! Édesanyádnak használ a callanetics? Mármint tényleg olyan jól formál? Én azért kezdtem el, mert nagyon fáj a hátam, meg a kardio mellé gondotam, hogy jó lenne valami mélyizom torna is. :) Egy kis formásításhoz a zsírégetés mellé. :)
99. kori75
2011. dec. 18. 10:19

Sziasztok!

Úgy látom Luijza, hogy csak mi vagyunk ennyire aktívak. :) Detticin és rajtunk kívül a többiek vajon csak elvesztek, vagy a fogyijuk is elveszett? :) Csak vicceltem. Biztos sok dolguk van, majd elő fognak keveredni. :)

Ne keseredj el Luijza, majd mennek tovább a kilók. :)

Én minden tornát csak itthon tudok csinálni, mert a férjem este fél hatnál előbb nem ér haza, szóval mire bármire el tudnék indulni, a fél edzés már lemegy... A szüleim és anyósomék is messze laknak, más nem tud vigyázni a gyerekre. Ez van. :) Ennek is van előnye. Akkor csinálom, amikor akarom. Nem vagyok időhöz kötve. A kriston torna biztos jó lehet, én csak az intimet ismerem belőle.

98. Luijza
2011. dec. 18. 09:59

Hahó!


többiek hogy vagytok???? :-)

97. Luijza
2011. dec. 18. 09:58

Sziasztok!


Ahogy vártam, ma reggelre +10 dkg a súlyom, vagyis 74,5 kg. :-(

Az előző fogyim szerintem drasztikusabb és idő kell, hogy ez is hasson. Meg változtatnom kell itt-ott rajta. Azért nem keseredek el.

Callaneticsről még nem tudok semmit. Dvd, vagy jártok valahová?

Nekem most a Kriston féle torna (nem az intim) dvd kellene, jó lenne olcsóbban megszerezni, vagy a könyv is jó lenne. Az intimes már megvan és csinálom is. Ezt nem utálom szerencsére.

2011. dec. 17. 21:55
Anyu is azt a tornàt csinàlja :))) ne haragudjtaok hogy nem irtam, ebben a nagy nyüzsiben nehèz:D holnap írok:)pusziii
95. kori75
2011. dec. 17. 20:29
Egy nap megint kipipálhatva. Bár ost aztán tudnék zabálni... Azt hiszem holnap veszek tönköly lisztet és csinálok valamilyen sütit. Tök jó recepteket találtam.:) Ja, ma is volt torna. Most éppen callanetics alapprogram. A hátamnak szenzációsan jót tett! Totál kész van, mióta szoptattam. Luijza! Szerintem ezt Te is csinálhatod. A medence gyakorlatokat kifejezetten ajánlom a figyelmedbe! Erősítik a tartóizmokat!
94. kori75 (válaszként erre: 93. - Leila36)
2011. dec. 17. 20:21
:) Lehet,hogy már holnap. Egy picit próbálj meg mozogni, pl. egy erőteljesebb séta. Már az is beindíthatja. Vagy a kajálási szokásaidon változtass. Ha eddig pl. 3x ettél egy nap, most egyél 5x. Pár falat is elég. :)Sok sikert!
93. leila36 (válaszként erre: 90. - Kori75)
2011. dec. 17. 19:24
szia köszönöm a biztatás jo lenne ha be indulna mert sajnos lenne még miből fogyni:)ja és mennyi idő múlva fog újra be indulni??
92. leila36 (válaszként erre: 91. - Luijza)
2011. dec. 17. 19:20
Luijza nem végzem semmi sportot én is hasonló képen vagyok a sporttal mint te:)
91. Luijza
2011. dec. 17. 18:05

Leila36, nagyon ügyes vagy, hogy már ennyit fogytál. Végzel valamilyen testmozgást? Lehet, hogy azon kell valamit változtatni, elég pl. ha valamilyen más mozgást iktatsz be ideiglenesen.

Én pl. emelni szoktam ilyenkor a biciklizés nehézségi fokán. Ez szokott segíteni, hogy kilendülj a holtpontról.


Amúgy nem tudom, hogy más hogy van vele, de nekem semmilyen boldogságérzet nem követi a testmozgást. Maximum annak örülök, hogy végre befejeztem. :(

Nincs endorfin, vagy nem tűnik fel.

90. kori75 (válaszként erre: 89. - Leila36)
2011. dec. 17. 17:07
Szia! Ne aggódj, majd újra be fog indulni, csak legyél egy kicsit türelmes. A szervezetednek is alkalmazkodnia kell az új helyzethez. Így is nagyon sokat fogytál egy hónap alatt. Ha mindent megkap a szervezeted, amire szüksége van, tutira folytatódni fog a fogyás. Kitartás! :)
2011. dec. 17. 14:32
meg állt a fogyásom kb 1 hete pedig mindent úgy csinálok mint eddig:(
88. kori75 (válaszként erre: 87. - Luijza)
2011. dec. 16. 19:14
Nagyon szívesen, Luijza! :) Az édesítőt nem cifrázom túl, sima, mezei Süssina-t használok. Ebből van tabletta, por és folyékony is. Én a tablettát használom mindenhez, a zabkásába úgy, hogy kanállal összetöröm, mint a gyógyszert és belekeverem. Soha nem volt még így gondom vele, de még így süteményekbe is teljesen jó. A zabkásába egyébként egy tányérnyihoz 3-4 darab bőven elég. (Nekem. Szerintem elég édesszájú vagyok.) Ha xillitet szeretnél venni, bio boltokban biztosan kapsz, bár elég húzós az ára. Remélem tudtam segíteni. :)
87. Luijza
2011. dec. 16. 17:12

Sziasztok!


Kori75, köszönöm a bizalmat :)

Meg tudnád még írni, hogy milyen édesítőt teszel a zabkásába és hol lehet ilyet venni?


A tejbedarát szeretem, nyami! :)

86. kori75
2011. dec. 16. 13:08
Sziasztok lányok! :) Meghalt a fórum? Ha így folytatódik, lassan már csak én fogok ide járni. Ma eddig nagyon ügyes voltam, már az ebéden is től vagyunk. A csemete alszik, így van egy kis időm. Amíg délelőtt nagymama sétálni vitte, gyorsan kaptam maga és tornáztam is egyet. Nagyon jól esett. Kíváncsi vagyok, hogy hétfőig vajon megmozdul-e a mérleg nyelve? Lefelé... :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook