Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Flavorwave Turbo Főzőrendszer - van valakinek? Érdemes megvenni? fórum

Flavorwave Turbo Főzőrendszer - van valakinek? Érdemes megvenni? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
411. Vadalma12 (válaszként erre: 410. - Finci67)
2011. jún. 9. 19:52

Kedves Finci67, szerintem rövidebb ideig süsd, akkor nem fog szétrepedni. És az is segíthet, ha itt-ott megszurkálod még sütés előtt.

Üdv.

Vadalma12

410. finci67
2011. jún. 7. 21:34

sziasztok!

Mostanában sütögetek ebben a masinában. Férjem nagyon szereti a sült kolbászt, virslit. Az a bajom hogy szinte mindig szétreped. Mit csinálok rosszul? Megböködöm villával és be szoktam fújni olajjal.

Ti hogy csináljátok? Pl. ha virslit akartok grillezni hogy csináljátok.


köszi válaszokat.


Finci

409. Vadalma12 (válaszként erre: 408. - Maria.n50)
2011. máj. 25. 06:18

Kedves maria.n50, azaz Marika,

úgy tekints erre a készülékre, mint egy "mini" légkeveréses sütőre, innen kezdve tudni fogod, mit és hogyan. Én a napokban például töltött tököt készítettem, természetesen ugyanúgy elő kell készíteni, mintha a normál sütőben akartam volna a végén megsütni. De készítettem már (én is) csirkét, sült oldalast, sült sajtos padlizsánt, melegszendvicset, rakott tésztákat és rakott zöldségeket, egyszer pedig kenyeret is (vagyis inkább cipót).

Jó kísérletezést :)

vadalma12

408. maria.n50 (válaszként erre: 407. - Finci67)
2011. máj. 24. 13:39

Szia Finci!

Vasárnap végig olvastam a hozzászolásokat, és nagyon sok hasznos dolgot találtam.

Nagyon szépen köszönöm a leveledet, és mindenkitől szívesen fogadom a tanácsokat, és a segítséget.

Üdv.: Marika

407. finci67 (válaszként erre: 406. - Maria.n50)
2011. máj. 22. 21:35

szia

Ugyan nem nekem írtál, remélem nem bánod hogy írok. Én sem régi tulajdonosa vagyok ennek az edénynek. Én azt gondolom ebben sütni, grillezni, párolni nagyszerű. Olvasd végig a topikot, nagyon sok hasznos dolgot találsz. Ma pl. én sült csikrét készítettem benne. Jól besóztam, borsoztam, majornnáztam, bőre alá fokhagyma szeleteket dugdostam, majd bespircceltem olajjal. Így állt jó félórát, majd alsó rácsra tettem 200 fokra egy órára. Félidőben megfordítottam. Nagy sikere volt.

ennyi most írj, hátha tudok segíteni.


üdv.: finci

406. maria.n50 (válaszként erre: 362. - Pné Veronika)
2011. máj. 22. 13:55

Szia Pné Veronika!

Két hete vettünk egy ilyen légkeveréses főzőedényt. Amit adtak hozzá, az nagyon kevés, és az alapvető dolgokról nem ír. Nagyon szépen kérlek, ha lehetőséged van rá akkor lszíves az " Igy főzök ..." c. naplódat részemre megküldeni. Persze akkor ha nem kellemetlen. Az első probálkozásunk sertéstarja volt. Bement a nyers tarja és kijött egy kis "néger szelet". Nem tudom, hogy mit hol melyik szinten mennyi ideig kell sütni. Pld. lehet-e prököltet készíteni benne?

Nagyon szépen kérlek lszíves segíteni.

Előre is köszönöm: Marika

email: maria.n50@freemail.hu.

405. skoma (válaszként erre: 403. - Skoma)
2011. ápr. 26. 19:37
Ahogy Csabi4 írja, utánsüthető az alsó szinten párolt cucc, légy kreatív, kisérletezz! DE javaslom, a csalódás elkerülése végett ne ígérj be csak általánosságban "kaját", és tálald örömmel az eredményt!25 éve főzök a családomnak, így születtek meg az újdonságok, amiket azóta is szívesen esznek! (mellesleg és tényleg kísérletezek, de közben leírom a mennyiséget, a sorrendet, az időt, a hőfokot...)
404. skoma (válaszként erre: 400. - Thomaster)
2011. ápr. 26. 19:25
Szerintem az ilyen típusú készülékekben nem éred el azt a minőséget, amit egy olajsütő vagy egy lábasban hagyományosan megsütött hasábburgonya tud.EBBEN UGYANIS A HŐ FELÜLRŐL ÉRI az alapanyagot. Az átmelegszik pirulni kezd majd a mérete és a hőfok függvényében megsül! Közben természetesen párolog, ezt a párát a ventilátor keveri - a forró levegőbel együtt -ezért kell az edény aljára rácsra tenni az ételt, hogy azt alulról is érje a forró levegő. A fénycsőhöz közeli étel sül, amia alatta van, az párolódik, ha két szintet használsz egyszerre.
403. skoma (válaszként erre: 393. - Vadalma12)
2011. ápr. 26. 19:10
A felső szinten sült a hús a lyukacsos betéten, alatta volt (egy 2 cm magas peremű kerek sütőformában)az ujjnyi vastag sárgarépa, a 20 Ft-osnyi gombafejek, és a tyúktojásnynyi burgonya, félbevágva; kicsit sóztam a zöldségeket előtte. Erre csepegett a húslé, ami szerencsére nem volt zsíros. Így éppen elég szaftot kaptak a párolódáshoz. Az alufóliába csavarást akkor választom, ha a zöldség mellé csomagolom az ízesítőjét - pl. vajat, szalonnát, hagymát stb., mint grilezésnél; de ilyenkor rácsra megy a fóliás cucc.
402. csabi4
2011. ápr. 23. 15:48

Valamelyik nap kiprobáltam felül csirkecomb befüszerezve -fél óráig sütve -aztán kivettem és kb 75 dkg mirelit krumplit tettem alulra a lecsepegett zsirba -és megforditva sütöttem még 20 percig a combokat -a csirke zsirja tovább csepeget a krumplira ,majd a 20 perc letelte után már csak a krumplit sütöttem 250 fokon még 20 percig ,igaz 2 szer belekevertem - az eredmény ??

ELTÜNT :)

401. Lyna53 (válaszként erre: 400. - Thomaster)
2011. ápr. 23. 15:38

Thomaster! Szerény véleményem szerint sültkrumpli sütéséhez válassz inkább tepsiben is süthetőt, nekem az bevált -nekünk 1 kg-s kell az ebédhez.

Ebben a készülékben minimális olajjal (fél cm egy vékony olasz serpenyőben, nyél nélküli) sikerült nagyon finom rántotthúst, mirelit panírozott hagymakarikát, halrudat sütnöm. A serpenyő használatát, ha visszagörgetsz megtalálod a feltalálójának leírásában. A nyers krumpli sütése is jó lett, de lapozz vissza és sok hasznos tanácsot találsz ezekről is. Tudom időigényes, de érdemes.

JÓ böngészést!

2011. ápr. 22. 13:42

Sziasztok!


Mennyire alkalmas ez a készülék sültkrumpli sütéshez?

A reklámban azt hirdetik, hogy minimál olaj is elegendő hozzá, és nekem ez az első számú szempont.

Eredetileg Actifryt akartam venni, de annak irreálisan magas az ára, pont ezért kérdezném, hogy mennyire tudja ez kiváltani ilyen szempontból?

(Mondjuk 1 evőkanál olivaolaj felhasználásával.)


Köszi!

399. Vadalma12 (válaszként erre: 398. - Mirtil60)
2011. ápr. 17. 17:34
:)
398. mirtil60 (válaszként erre: 397. - Vadalma12)
2011. ápr. 16. 17:41
kicsit furi lett, sűrűbb mint a hagyományos piskóta. Igazából kókuszos meglepetés,de nem volt csak dióm,ezért átvariáltam.Olyan rossz lett,hogy a fele egyből elfogyott
397. Vadalma12 (válaszként erre: 396. - Mirtil60)
2011. ápr. 16. 15:44
Mirtil60, szia, léccilécci írd meg, hogy sikerült, köszi előre is.
2011. ápr. 16. 15:09
Sziasztok.Tegnap óta én is ilyen edény tulajdonosa vagyok.Ma sütöttem benne piskótát,még nem tudom milyen várom hogy kihűljön.
395. finci67 (válaszként erre: 394. - Vadalma12)
2011. ápr. 15. 21:29
tegnap kolbászt sütöttem, férjemnek ízlett. Más nem evett belőle.
394. Vadalma12 (válaszként erre: 390. - Finci67)
2011. ápr. 15. 17:21
Mit sütöttél azóta?
393. Vadalma12 (válaszként erre: 392. - Skomaster)
2011. ápr. 15. 17:20
Skomaster, szia és gratula. A zöldköretet is bebugyoláltad alufóliába?
2011. ápr. 14. 16:55
Sziasztok!Egy hete vettem Bom.nn-Cl..r a Cor.ban, 9990-ért, és tegnapelőtt ugyanannyiért láttam a Metr.ban. Eredetileg légkeverés-szabályozós digitálisat szerettem volna,de kb. 15 eFt volt az árkülönbség..Kicsit tartottam tőle, hogy az ételt kiszárítja.Elolvastam tőletek a jó ötleteket és a használati tapasztalatokat!KÖSZI MINDENKINEK! A PRÓBA:először csirkeszárny sült, finom ropogós lett, mellette alufóliás krumpli sült, vajjal és sózva - tökéletes. Másnap darázsfészek, félidőben a cukrostejes belocsolás után jött egy telefon - kicsit elfelejtkeztem róla, az időzítő jelzett, épp időben! Meg kellett fordítani, és a közepét kicsit alul utánasütni.Csontos csirkecomb. és zöldségköret 2 szinten, magasítóval - tök jó!
391. koxy (válaszként erre: 390. - Finci67)
2011. ápr. 4. 22:28
:) Sok sikert!!
390. finci67
2011. ápr. 4. 21:52
sziasztok!Ma én is Clatr. légkeveréses edény tulajdonosa lettem. Még nem próbáltam ki. Azon gondolkodom min próbáljam ki. Majd holnap vacsira vmit kisütök. Izgulok!!!
389. Lyna53 (válaszként erre: 384. - Finci67)
2011. ápr. 3. 17:12
Ha lapozol ebben a fórumban, akkor néhány oldallal korábban megtalálod az ötletgazdát, aki a nyélmentes vékony teflontepsit alkalmazta a rántott husik elkészítéséhez. Nagyon precízen leírja, a barkácsolási lehetőségeket is. A csak olajjal spriccelt panírozott hús sütése nekem nem jött be, de amit lent is írtam nagyon. Még a rántott gombán morfondírozok, mert nagyon szeretjük, s vajon ilyen félcentis olajban működik-e??? -még nem tudom. A félig kész pékárut is 8 perc alatt friss ropogóssá készíti. Nekem Bomann van, de a prospektusa Clattronic és volt hozzá minden a "madarasteszkóban" vettem anno. A lényeg, hogy ne csak hőlégkeveréses, hanem halogénes is legyen a készülék, árban talán difi sincs közöttük, de az eredményes sütésben igen.
2011. ápr. 2. 19:16
Sziasztok, sütött már benne valaki közületek süteményt? Például pitét, töltelékkel? Én kenyeret már sütöttem, de meg kellett fordítani a kenyeret "félúton", hogy a másik felét, azaz az alját is megsüsse, valahogy nem akart enélkül átsülni. És akkor ezt most felül nyitott piténél vagy más töltelékes süteménynél nehezen tudom elképzelni.
387. koxy (válaszként erre: 385. - Finci67)
2011. ápr. 2. 06:27

Szia!

Igen ott, Bomann néven, de szerintem ez a clatronic új neve /tipusa.. A papírján belül paramétereknél már clatronic szerepel.

Kellemesen csalódtam benne. Tegnap miután minden megsült, öntöttem bele vizet+mosogatószert, minden rácsot, tálcát beleraktam amit használtam és bekapcsoltam. Gyönyörű szépen leoldotta a rásült dolgokat!!! Csak át kellett szivaccsal törölni és öblíteni kellett. Fürdőkádnál ki tudod öblíteni, nem?

Szuper készülék, én nem bántam meg!!

386. emagdi (válaszként erre: 385. - Finci67)
2011. ápr. 2. 06:20
el lehet mosni a mosogatóban.
385. finci67 (válaszként erre: 383. - Koxy)
2011. ápr. 1. 23:03

metroban vetted a clatronicot? én is gondolkodom...Csak azon agyalok a panelkonhya mosogatójában nem egyszerű elmosni azt a nagy üvegedényt. Ti hogy vagytok ezzel?

Rántott dolgok készítéséről írjatok!!!

384. finci67 (válaszként erre: 382. - Lyna53)
2011. ápr. 1. 23:00

szia

A rántott dolgok érdekelnek engem is hogy ebben a készülékben hogy készül. Csirke combot is lehet ahogy leírtad? Clatronic márkájú a masinád? Most akcios a metroban. A fritőzben azt szerettem, hogy nem kell a fél konyhát takarítani utána. És a rántott húsok, zöldségek nagyon finomak benne.

383. koxy
2011. ápr. 1. 18:59

Sziasztok!

Ma megkaptam én is a sütőt!

Köszi Csabi4 az infót!! :)

Sütöttünk szalonnát, hagymát, krumplit és pipicombot! Isteni lett minden, örülök neki nagyon!!!

382. Lyna53
2011. márc. 31. 15:14
Még a lentiekhez: nem volt olajszag a konyhában, és a maximum hőfokon sütöttem.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook