Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiatalabb a férfi! Mi a véleményetek? fórum

Fiatalabb a férfi! Mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. ápr. 19. 06:48
semmi gond nincs ezzrel hisz nem a kor tesz boldogga hanem egy pasi.
89. grizus
2013. ápr. 18. 06:28
Igy a jó.
2013. márc. 26. 19:16
jöhet!
2012. aug. 12. 02:03
jo otlet.en is eltem joval fiatalabb pasikkal es allitom nagy elvezet volt.ok tele vannak eletkedvel,vidamak es az agyban is kivaloak.
2012. júl. 26. 21:26
Tud meglepetést okozni egy fiatal pasi :-)))
2012. jún. 18. 23:12

Nekem is volt egy kapcsim, ahol a pasi 4 évvel volt fiatalabb.

Az elején, és még jó ideig nem tűnt éretlennek, sőt!

Aztán ahogy teltek a hónapok, előjött a gyerek belőle rendesen! Sokmindenben nem értettünk egyet, de ezt betudtam hogy éretlenebb, és még gyerekes. Viszont amire már felimsrtem ezt benne, késő volt, hiszen beleszerettem.

A végén meg olyan kis gerincesen szakított, hogy egy perc alatt kiábrándultam belőle egy életre!!!

SMS-ben dobott, sok hamis váddal.....de persze szembesíteni már nem mert, hiszen akkor kiderül hogy ezek csak mondvacsinált indokok,mert már útban voltam neki, és már szt sem tudta hogy milyen okkal dobjon. Az elején még megígértük egymásnak, hogy ha szakítani akarnánk, azt intelligens emberek módjára teszzük. Utólag tudom hogy nem Ő volt az én emberem.

Ami miatt nem bántam meg ezt a kapcsit, az a szex volt. Pont úgy érintett meg mindig, ahogyan én azt kívántam! ennyi jót adott nekem egy éven belül.

2012. jún. 18. 22:59
Hát én nem szeretnék fiatalabbat. :)
83. 9e5f7e5437 (válaszként erre: 82. - 478fec5439)
2012. jún. 18. 22:57
De még mennyire ! :-))
2012. jún. 18. 22:34
:) jó dolog
81. 9536810fa1 (válaszként erre: 79. - Csacskamacska1)
2012. jún. 4. 10:03

... azért mert Te rosszul jártál, nem biztos, hogy mindenki úgy jár. :)

Különben se tudom ki találta ki azt a hüleséget, hogy a férfinak kell az idősebbnek lenni... előbb halnak, és manapság külsőleg is előbb korosodnak, mint a nők... akkor meg? :))

2012. jún. 4. 09:52
Elméletben oké, gyakorlatban már problémásabb :)
2012. jún. 4. 08:07
Volt már fiatalabb férfi az életemben. Bár én éreztem időnként kellemetlenül magam mert Ő tünt 9 évvel idősebbnek nem én. Bár esztelen tettével tönkretete a kapcsolatunkat. Nagyon fáj még most is. Tanácsom tehát az,- ha valaki kérdezné -, hogy inkább ne keveredjen senki ilyen kapcsolatba, mert rosszul jár....
2012. máj. 26. 20:50
Gáz.Bár lehet ha majd vén banya leszek be fog jönni...:D
2012. máj. 26. 20:49
Kinél és mennyivel? :-)
2012. máj. 26. 20:46
Jöhet :-)
2012. máj. 26. 20:44
semmi
2010. jún. 10. 20:36
38 vagyok. Életemben egyszer volt 5 évvel idősebb pasim . A többi mind fiatalabb:) A fiam apja pl.8 évvel. 11 évet éltünk együtt. Nem azért mentünk széjjel,mert a kor számított. Most is a fiatalabbak keresnek,jelenleg éppen egy 13 évvel fiatalabb próbál meggyőzni arról,hogy a 10 év ide vagy oda lehet kicsit több:) Nekem nem könnyű egyszer sem eldönteni belekezdjek e ilyenbe,de eddig még mindig az érzelmek döntöttek és nem bántam meg..
2010. máj. 28. 13:58

Semmi baj!

Ismertem egy házaspárt még jó régen. A bácsi 10 évvel volt fiatalabb, mint a néni. Gyönyörűen éltek!Együtt élték le az életüket!

2009. júl. 20. 20:50

Az én párom 1 évvel fiatalabb mint én. Tény, hogy én néha komolyabban fogok fel dolgokat, ő pedig még ellazázza, de így kerek egész az életünk:) 3 hete volt az esküvőnk:)

A családban van még egy ilyen eset, ott 5 évvel fiatalabb a férj, most született baba, tíz éve együtt vannak, nem gond a korkülönbség a kapcsolatukba.

2009. júl. 20. 20:42

kedves Yoanna

nekem egy hete ért véget egy két éves kapcsolatom egy fiatalabb fiúval..őrülten szerettük egymást míg ki nem jött a korkülöünbség,pedig nem volt nagy csupán két év...és tény a férfiak később érnek, szeretik a szabadságuk, és nem tudják még megadni a nőnek azt amire szüksége van..egy férfira...tény vannak kivételek,és nem szabad áltaklánosítani..voltak pozitívumai annak a kapcsolatnak, megszerttem sok olyan dolgot amit korábban nem...de sztem ha két ember tiszteli egymást, és tudja mit akar és azért képes tenni, akkor nem számít a korkülönbség..nálunk ebben is volt hiba

2009. júl. 20. 20:41

Szerintem a szerelem nem korfüggö!! Igaz, nekem mindig idösebb barátaim voltak, de ugy érzem hogy a gondolkodásmódom, pedig nálam idösebb!! Szóval egykoruak vagyunk a párommal!! :):):):):)

De, nem attól függ jól fog e müködni egy kapcsolat hogy ki mennyi idös, inkább attól hogy mennyire tudnak alkalmazkodni egymáshoz!! Szerintem!!

2009. júl. 20. 20:33
hat évvel fiatalabb. szerintem számít valamennyit. Nekem lazábbá, neki felelőségteljesebbé kellett válnia. Próbálkozunk mindketten.
2009. júl. 19. 16:52
Mi lenne?Hát mindenki magának érzi azt,hogy hozzávaló-e a partnere,és nem hinném,hogy pont a kor számítana.
2009. jún. 21. 21:44
Nincs jelentősége.
66. bridgetjones (válaszként erre: 44. - Változó)
2009. ápr. 12. 20:54
Egyet értek veled!Anno 18 évesen cikinek tartottam,hogy egy 2évvel fiatalabb fiú csapta a szelet,most meg 34 évesen igazi NŐNEK érzem magam,mikor nálam sokkal fiatalabb srácok csapják a szelet.Ez tölt csak fel igazán önbizalommal és energiával.
2009. ápr. 11. 18:03
friss husi :)
2009. ápr. 9. 11:23

sziasztok!!

a párom 5évvel fiatabb mint én és nyolcadik éve vagyunk együtt:)

nyáron lesz 2éves a kisfiúnk.

soha sem volt akadály ez az 5év ,sőt ő néhány dologban érettebben gondolkodik,mint én.

2009. ápr. 6. 12:17

sziasztok, az en dragam 10 evvel fiatalabb nalam...

sok eve, (7) vagyunk egyutt...

volt mar viharos is,es mindenfele, de mindig nagyon sok erzelemmel,es regebben zavart, titkoltam,erdekes o sose titkolata:)

de amita rajottem, senknek semmi koze hozza, mar nem zavar engem se...

eszembe se jut hogy jessszusom 10 evvel fiatalabb:))


vele minden mas, jobb mint az ex-ferjemmel volt,

ossze se lehet hasonlitani.

vele igazan nonek erzem magam, kenyeztet, es szeret, es ha hozzabujok, ugyerzem, semmi de semmi nem arthat nekem.

2009. ápr. 6. 08:38

Sziasztok!!!!

Nálam 8 évvel fiatalabb a párom... Komoly, megbízható én mellette vagyok igazi nő! Tisztelem , mert nagyon tájékozott, határozott, de mégis rugalmas ember,a humora első osztályú, imádom. A barátai az első pillanattól elfogadtak, és már a lányunk is 1 éves!

Fiatalabbnak nézek ki a koromnál ez előny szerintem... Ja és a szülei is fantasztikus emberek!!!

2009. ápr. 6. 08:18
Bocsi, nem gonoszkodásból, de itt most a FIATALABB FÉRFIról van szó. Van másik topic, ahol meg fordítva... X-D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook