Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfi minél idősebb, annál fiatalabb lányokat keres? fórum

A férfi minél idősebb, annál fiatalabb lányokat keres? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
169. Fisica (válaszként erre: 168. - B4ca0947f4)
2012. febr. 25. 21:09

az esküvőn se a válásra gondolnak..


addig kell élvezni amig lehet és működik, aztán ha nem megy szétválnak az utak, ennyi

2012. febr. 25. 20:22

Ah, nem bűn, persze, hogy nem az, csak az bosszant, mikor egy kislányt egy apja korú férfi "kezelget". Utat enged sok férfi perverz ösztöneinek ... na ezt büntetném. Ha az én 16 éves lányomat egy 41 éves akarta volna elcsábítani, valószínű már börtönben lennék... szerencsémre a lányomat a hozzáillő fiúk vonzották és el sem tudta volna képzelni, hogy az apja korosztályával kezdjen.

A többi , mikor már a felek felnőttek, az tényleg ízlés kérdése. Az idő múlásával már nagyon gáz, mikor a feleség mondjuk, 45, a férj 70 éves lenne... bár ezek a kapcsolatok nem érik meg ezt a kort, ha megérnék, pokollá válna a nő élete, hiszen egy nő még maximálisan aktív 45 évesen a férfi addigra k.o.

Mondják: szeretetté válik meg minden, de nem lesz az, amikor majd pelenkázza és forgatja az ágyban, hogy ne legyenek felfekvései... Én ápoltam szülőmet , akit nagyon szerettem, de embert próbáló feladat.. Ilyenekre sokan nem gondolnak.

167. Fisica (válaszként erre: 166. - B4ca0947f4)
2012. febr. 25. 20:00

Lehet, hogy "nem normális", de majd erre rájönnek ők maguk. Te úgy írsz ezekről mintha főbenjáró bűn lenne, holott nem az. Hidd el nekem is vannak olyan párok akikről nehezen képezelem el, hogy szerelmesek egymásba(mint pl Faludy Fanni volt a Faludy Györgybe, vagy most a Pataki Attilába az új nője), de attól még lehet, hogy úgy van.

Ha nem működik úgyis szétmennek..

2012. febr. 25. 19:36

Márpedig leírom. Szó sincs "ítéletről". A véleményemet írtam le, de látom beletalált. Nem mondtam, hogy okos vagyok, tudom, mit nem tudok, de amit tudok, azt nagyon tudom:) Az ilyen kapcsolatoknál az a feneség, hogy teljesen tisztában vagytok vele, hogy sok a korkülönbség és ezer módon ki is ütközik ez. Talán nálatok a 14 éve nem vészes, ezért ne is vedd magadra. A sok, az a 20 év feletti ... az igen, az sok, amikor a lánya lehetne a pasinak a párja. Ott valami nem stimmel, főleg, ha lánya is van a férfinek. Ott kérdéses, hogy a lányát is ilyen szemmel nézi/nézte -e.

Gondold el, hogy szülsz egy gyermeket, és utána összeáll egy veled vagy a pároddal egyidőssel. Az is lehet, hogy kinézte magának már kisgyermekként és várja, hogy "hozzáférhető legyen". Ez nem normális.

165. Fisica (válaszként erre: 162. - B4ca0947f4)
2012. febr. 25. 18:04
Miért ítéled el ezt annyira? Olyan "okosakat" tudsz írni, inkább le se írnád..
164. b4ca0947f4 (válaszként erre: 163. - 04fcdde522)
2012. febr. 25. 16:53
Pongyolán fogalmaztam, elnézést kérek, természetesen nem minden fiatalra vonatkozik, szerencsére a környezetemben csupa olyan fiatalok élnek, akik meghallgatják, sőt szívesen veszik a másik véleményét és arra építve, azt mérlegelve hoznak döntéseket.
2012. febr. 25. 11:41
Már amelyik! :)
162. b4ca0947f4 (válaszként erre: 160. - Angelika)
2012. febr. 25. 11:39

Talán el kellene gondolkodnod, ha mindenki ellenzi: lehet, hogy esetleg tapasztaltabbak? netán bölcsebbek? esetleg több mindent láttak már az életben? vagy csak működik az erkölcsi mércéjük? netán ismerik az idősebb férfiak gondolkodás módját? netán ismerik a veled egykorú lányok gondolkodás módját ? esetleg olvasottabbak a témában? vagy olyan helyen dolgoznak, ahol naponta találkoznak a probléma kifejletével?

Minden fiatal azt gondolja, hogy az , ami vele történik, az mással nem, holott, ha látná magát húsz-harminc év múlva elképednek, hogy mennyi mindent megmondtak előre...

Az okos ember más kárán tanul, a buta megjárja.

161. Fisica
2012. febr. 22. 22:05

ehh ezek a kérdések:)

sztem senkinek semmi köze ahhoz hogy ki kibe és miért szeret bele, meg kell próbálni és kész. Ha nem megy akkor így alakult, de legalább kapott egy esélyt a kapcsolat, ha meg működik akkor mindenki boldog:) Nálunk is van 14 év, és nem érdekel senkit, a lényeg hogy jól meglegyen a két ember együtt.

160. Angelika (válaszként erre: 159. - Timycat)
2012. febr. 22. 21:15
Köszönöm, ez a hozzászólás most nagyon jól esett.Végre valaki aki megért, és nem csak ellenzi ezt a dolgot.:)
159. timycat (válaszként erre: 157. - Angelika)
2012. febr. 22. 20:27

Egy idő után majd "összeértek", hidd el tapasztalat; az én párom 51évesen lett apuka, amire várt jó 6-7 évet; most megint babát szeretne, de -rajtunk kívülálló rossz "emlék" miatt- én ezt még nem érzem időszerűnek.


Egyébként ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond; amíg boldogok vagytok együtt, addig senki véleménye nem számít; na nem mintha esetleg a boldog köd felszállta után bárkinek is meg kéne felelned.


Ha pedig gyereked lenne, akkor pont az eltaszítás a legrosszabb megoldás a problémára, ezzel egy jó időre elveszítenéd; ez is tapasztalat, de szerencsére az én anyukám volt annyira intelligens, hogy azt mondja, lássuk mi sül ki belőle és nem akadályozott, akadékoskodott semmiben; persze szúrós kis megjegyzéseket kaptam, sőt mai napig betalál egy-kettő

158. b4ca0947f4 (válaszként erre: 157. - Angelika)
2012. febr. 22. 20:18
Akkor anyukád nálad toleránsabb:)Te keményebb lennél.
2012. febr. 22. 20:09
Ha az Én lányom megmerné ezt csinálni, adnék választást...Elmegy és többet nem jön haza amig a nála jóval idősebb féfival van.Vagy pedig itt marad és gondoskodom a jólétéről.Nekem sem tetszene.De édesanyám megértette, hisz 16évesen már szült...(akkoriban persze más volt).De én azért irtam ide a történetem, hogy elmondja ilyen is létezik, és boldogok vagyunk.Én kitartok mellette, ha ő leakar cserélni akkor lefog, ez ezzel jár Én tisztában vagyok azzal, hogy nem 1-2 évről beszélünk.Sokszor mondtam neki, hogy igenis hozzá egy érett nő való akivel családot alapíthat, de nem akar elengedni, szeretjük egymást.Nem azért irtam ide, hogy mindenféle légből kapott sértő dolgokat irjanak.:)
156. b4ca0947f4 (válaszként erre: 155. - 9536810fa1)
2012. febr. 22. 20:00
Ti jól vagytok? kislányodékkal oké minden? nem lesz még kisunoka?
155. 9536810fa1 (válaszként erre: 154. - B4ca0947f4)
2012. febr. 22. 19:46
... elgondolkodik? ... ez nagyon enyhe kifejezés.. kicsinykét belehal...
2012. febr. 22. 19:44

Az apa elvesztése nagyban befolyásolta a döntésedet... édesanyád elfogadta: "hisz mindenem meg volt 18 évesen"

Tanulj, aztán önállósodj, mert a kapcsolatotok nem fog kitartani életed végéig és majd ha a 18 éves lányodat el akarja vinni egy 41 éves férfi, akkor elgondolkozol majd, hogy ez talán még sem a legjobb párválasztás.

2012. febr. 22. 10:57

Válasz a másik kérdésedre.

Mindenki szerény véleménnyel van magáról.Természetes megjelenésem van, és sokszor kaptam már meg, hogy szép vagyok.Iskolai végzettségeim, említettem az érettségit.2évet pihentem utána.Most fogtechnikus-nak tanulok.:)

2012. febr. 22. 10:54
17évesen elvesztettem édesapámat, de a viszonyunk tökéletes volt.Jóval idősebbek a bátyáim, és velük nőttem fel, megszoktam, hogy nem a velem egykorúak társaságával vagyok.(Ez lehet a gond.)A páromnak volt felesége, de akkor még nem ismertük egymást.(A feleségének szeretője volt 3éven keresztül.)Hozzátenném, hogy a volt feleség is 12évvel volt fiatalabb.Édesanyám elfogadta, hisz mindenem meg volt 18évesen(érettségi, jó tanulmányi eredmény)és már nagykorúnak számítottam, így nem ért volna el semmit, ha nem engedi a kapcsolatot.Lehet, hogy sokan nem nézik jó szemmel, és biztosan van benne valami, hogy az "apát" keresem az idősebb férfiakban, de a párommal tökéletesen kijövünk.Minden téren támogatjuk egymást, és nagyon ritka az mikor észre vesszük, hogy nagy a korkülönbség.
151. b4ca0947f4 (válaszként erre: 149. - Angelika)
2012. febr. 22. 06:28
Még egy kérdés: szépnek és csinosnak, vagy csúnyának mondanád magad? iskolai végzettséged? a s természetesen a kortársaidhoz képest gondolom, nem a médiában szereplő "sztárokhoz" képest.
2012. febr. 22. 06:25

16 éves lány a 39 éves pasiba szeret bele? Most 23 vagy, a párod 46, tipikus apa-lánya . Részedről megértem, hogy beleszerettél, egy 39 éves férfin még alig látszik a kor. Édesapád hány éves? ő nevelt fel? elhagyott benneteket?

A férfi részéről nagyon durva... de végülis megkapta amit akart. Ő nem volt nős? gyerekei mennyi idősek? elvált? miattad?


A szüleid hogy élik meg?

2012. febr. 22. 01:16
16éves voltam mikor megismertem a páromat, ő akkor volt 39éves. Vonzódtunk egymáshoz mint amennyire egy fiatal lány vonzódhat egy érett férfihoz, és ez viszont is.Még akkor, nem kezdtünk el randizgatni, mivel nem töltöttem be a 18. élet évemet, így nem tartottuk helyesnek.Tartottuk a kapcsolatot, és 2 év elteltével, egymáséi lettünk.Azóta 5év telt el, és nagyon jó a kapcsolatunk.Mind testileg, mind érzelmileg.:)
2011. nov. 16. 18:15
Még mindíg gyerek vagy te is, hogy tudnád felnőtt módra megítélni? Megjegyzem: nálatok sem vészes a korkülönbség.
147. Fisica
2011. nov. 16. 12:35

Jaj, mi volt 4 éve? Teljesen mindegy, jól érzik magukat és boldogok, nem kell ennél több:)

Én amikor megszülettem a párom 14 volt és akkor mi van?:) most 23 vagyok ő 37, na bumm:)

2011. nov. 16. 06:33
Most, 19 évesen ez nem is akkora nagy különbség, de mi volt 4 éve? 15 éves voltál, ő 25, a szüleid megengedték?
2011. nov. 15. 21:02
Szerintem nem kéne senkit elítélni, általánosítani. Én 19 éves vagyok, a párom 29, 4 éve vagyunk együtt. Tökéletes a harmónia, a szerelem ugyan olyan, mintha még az elején lennénk. Körülbelül egy szinten vagyunk, én sosem voltam az a nagy bulizós, bár szívesen elmentem egy hónapban maximum kétszer. Most ő is így van ezzel, egy hónapban egyszer-egyszer elmegyünk valahová, de sokkal jobban szeretünk sétálni, elmenni moziba vagy vacsorázni, otthon összebújva filmet nézni, esetleg éppen csak feküdni, nézni egymást és ennyi. A gondolkodásmódunk, értékrendünk is hasonló, talán mert egy ágazatban dolgozunk ( vagyis én még tanulok, de gyakorlaton vagyok). Vele szeretném leélni az életem, ebben már biztos vagyok.
2011. nov. 14. 17:11

Ez van:

Hát azt a hozzátartozók nem így gondolják szerintem. Ezekkel a kapcsolatokkal többnyire szétrobbantják családok életét, gyermekek válhatnak lelki sérülté, szülők sírják át az éjszakájukat, hogy mit rontottak el.

Egyedül a kis ribi és az öreg pasi érzi jól magát, úgy , hogy fittyet hánynak azokra, akik szeretik őket.

143. Fisica
2011. nov. 14. 13:57
Egy szülőnek támogatni kellene a gyerekét, és nem pedig megmondani hogy mit kezdjen az életével. Miért fáj az egy szülőnek ha a gyereke boldog? Talán ott a szülővel és a családdal van a baj, nem pedig a "kis ribivel " és az "öreg pasival":) Nekem is idősebb a párom, ha elég korán kezdi még az apám is lehetne kis túlzással, de kit érdekel ki hány éves?! Itt nem a kor számít!
142. b4ca0947f4 (válaszként erre: 141. - Fisica)
2011. nov. 13. 18:39

Hát azt a hozzátartozók nem így gondolják szerintem. Ezekkel a kapcsolatokkal többnyire szétrobbantják családok életét, gyermekek válhatnak lelki sérülté, szülők sírják át az éjszakájukat, hogy mit rontottak el.

Egyedül a kis ribi és az öreg pasi érzi jól magát, úgy , hogy fittyet hánynak azokra, akik szeretik őket.

141. Fisica
2011. nov. 13. 17:17
ha valaki úgy boldog az miért fáj a másiknak? Had éljen mindenki úgy, ahogy neki jó, és hadd "csessze el" úgy ahogy ő akarja, de attól még nem beteg:) És lehet életre szóló kapcsolat is, sok ilyen van. Persze az ellenkezője is, de senkinek semmi köze hozzá.
140. 9536810fa1 (válaszként erre: 139. - B4ca0947f4)
2011. nov. 13. 07:46
... az Élet és az Idő mindent megold! :)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook