Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiatalabb nő, gazdagabb férfi: Anyagi támogatás egy kapcsolatban. (folyt.) fórum

Fiatalabb nő, gazdagabb férfi: Anyagi támogatás egy kapcsolatban. (folyt.) (beszélgetős fórum)


1 2 3
67. f36e266467 (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2010. jún. 8. 03:41

Azt gondolom, ha ennyire tipródsz, akkor annak meg van az oka. Az ember érezni szokta, ha valami nem oké. Akkor elkezd tipródni.


Ha szerető vagy, akkor felejtsd el szerintem.


A pénz miatt meg akik azt mondják a környezetedbe, hogy ragadd meg az alkalmat, azokat most jól megismerhetted. Szerintem tőlük többet ne kérj párkapcsolati tanácsot.


Lelked mélyén érzed, hogy mi lenne a helyes.


Én arra hallgatnék a helyedben és nem a racionális érvekre.

66. f36e266467 (válaszként erre: 29. - F5848578d5)
2010. jún. 8. 03:35

Ne haragudj, de fogalmam nincs, hogy miket hordtál itt össze-vissza.


Tanítod a másik embert, hogy milyen egy jó szerető?


Jól értettem? Ha igen, akkor ez beteges.


Amúgy a "AZ A PASI AKI MIATTAD VÁLIK EL, NEM VELED LESZ BOLDOG!" kijelnetés balgaság.


Még egyszer boccs, de tömény zöldségeket írtál le.


Ha neked ez volt a tapasztalatod, akkor azt magadnak köszönheted és annak, hogy nem voltál korrekt.


10 évig voltál szerető?


Eszem megáll.


Remélem oktató könyvet nem tervezel kiadni.

65. Diandra (válaszként erre: 9. - 8f1ddc2679)
2010. jún. 7. 01:16

én csak a lóvé miatt tuti kihagynám. de ha tetszik hajrá...VISZONT tetszene-e vajon ha egy sima kőműves lenne vagy villanyszerelő?

:-D


saját magam sose tudtam elképzelni egy idősebb pasival, a maximum +5 év. de fiatalabbal sem. valahogy idegenkedtem ettől és nem is adtam esélyt sosem az ilyen kapcsolatoknak. a férjem éppen fél évvel idősebb :-D és nem volt gazdag...de mocskosul jóképű, jó táncos és imádnivaló és halálosan belémszeretett, nem volt mit tenni :-D

64. szjst
2010. jún. 7. 01:04
Szerintem az a kérdé, hogy ha elpatkol a pasi akkor még elég fiatal lesz a nő ahhoz, hogy kerítsen magának egy valamire való pasit, mert ha elég öreg akkor hajrá és várja meg míg elpatkol, de ha nem ilyen öreg, akkor kb. 20 év múlva nagy szívás lesz.
63. f5848578d5 (válaszként erre: 47. - A1baa7edcc)
2010. jún. 4. 16:43
Mi is volt a hozzászólásomban misztikus szerinted?
62. agis (válaszként erre: 61. - A1baa7edcc)
2010. jún. 4. 16:38
Ma mindenki olyan paprikás hangulatban van:(
61. a1baa7edcc (válaszként erre: 60. - Agis)
2010. jún. 4. 15:00
oke, nyelvhelyessegben nem vagyok a legjobb, de probaltam erthetoen kifejezni magam :D
60. agis
2010. jún. 4. 13:41

Azt szokták mondani, hogy az idős úr , na az általában ötven feletti. Én is így értettem. Kapcsolatra nekem már egy negyvenes is "öreg".


Nem mindegy, hogy idősről, vagy idősebbről beszélünk :)

59. a1baa7edcc (válaszként erre: 58. - Agis)
2010. jún. 4. 13:18

Ettol meg kapcsolatra lehet nekem idos egy 45 eves ferfi, fuggetlenul a tarsadalmilag elfogadott eletkormeghatarozastol.

Egyebkent utobbi szerint az 50 meg nem idos, vagy mar igen?

58. agis (válaszként erre: 57. - A1baa7edcc)
2010. jún. 4. 13:17
Amikor egy idős emberről beszélnek, általában 50 felettieket értik ezalatt. Így értettem én is. Az általános, társadalmilag elfogadott meghatározása az életkoroknak (viszonyítás nélkül) szerintem az "idős" meghatározására ez.
57. a1baa7edcc (válaszként erre: 55. - Agis)
2010. jún. 4. 11:51

Attol fugg milyen ertelemben es mihez viszonyitva.

Egy 48 eves holgynek az nem lesz meg idos :)

56. Cippora (válaszként erre: 55. - Agis)
2010. jún. 4. 11:46

Ki-hogy!


Szerintem attól is függ,a nő milyen életkorban van ;)

55. agis
2010. jún. 4. 11:44
Az iőset általában 50+ra értjük, nem?
54. Cippora (válaszként erre: 53. - A1baa7edcc)
2010. jún. 4. 11:38

Igen relatív.De én még nem.

Ahogy az is relatív kinek mi az idős.Nekem 23 éve s létemre,egy 30-35 éves még nem idős,de ha jól tudom a topicindító nem osztotta meg mennyi a korkülömbség.

53. a1baa7edcc (válaszként erre: 52. - Cippora)
2010. jún. 4. 11:33

Nekem inkabb az idossel vannak fenntartasaim.

Egyebkent lattam mar boldog not gazdag ferfi mellett.

Bar a gazdagsag is relativ, ki gazdag.

52. Cippora (válaszként erre: 51. - A1baa7edcc)
2010. jún. 4. 11:29

Oké :)


Gazdag pasi amúgy nekem se kellene,mert boldog nőt még nem láttam gazdag férfi mellett.

51. a1baa7edcc (válaszként erre: 50. - Cippora)
2010. jún. 4. 11:25

Nem rakhatom a szemuvegem az orrodra, hogy azon keresztul nezz, ne a sajatodon.

Az biztos, hogy egy ven, de gazdag foszer reszemrol nem az Isten laba. Szerelem ide vagy oda.

2010. jún. 4. 11:19
És mik pl?
49. a1baa7edcc (válaszként erre: 48. - Cippora)
2010. jún. 4. 11:16
Azert az aranyhalig vannak meg reszemrol fokozatok :D
48. Cippora (válaszként erre: 46. - A1baa7edcc)
2010. jún. 4. 11:13

Igen,ha szeretik egymást,ha családot akarnak,és anyagilag is rendben vannak.Ha egy pár a korkülömbség ellenére boldog egymással,és nem kell egyik félnek sem megalkudni,akkor úgy gondolom,hogy igen.


(bár nem voltam még ilyen helyzetben,de van ismerősöm aki 40 éves,a férje meg 60.Lombikkal fogant a ma 2 éves kisfiuk,és ők boldogok így,én meg örülök ha így éreznek)

47. a1baa7edcc (válaszként erre: 29. - F5848578d5)
2010. jún. 4. 10:43
Kisse tulmisztifikalod.
46. a1baa7edcc (válaszként erre: 10. - Cippora)
2010. jún. 4. 10:39
Az aranyhal egy idos emberrel alapitani csaladot, vallalni gyereket?
45. agis (válaszként erre: 19. - 8f1ddc2679)
2010. jún. 4. 10:36
Ezt a hozzászólást most olvastam. Nincs az a pénz, amiért második lennék bárki életében is. Legyél tisztában önmagad értékeivel, és egy kapcsolatban igenis a férfinek tudnia kell a zsebébe nyúlnia. Viszont kitartott szeretőként az önbecsülésed előbb utóbb romokban fog heverni.
44. agis (válaszként erre: 9. - 8f1ddc2679)
2010. jún. 4. 10:32

Most nagyon őszinte leszek, egyesek számára egyenesen felháborító.


Nekem igenis fontos, hogy a férfi magabiztos, és jó egzisztenciával rendelkezzen. Ezek mellett természetesen egyáltalán nem kevésbé fontos az intellektuális kihívás és a lelkének harmóniája is. A három alkot egy egészt, ha megtaláltad, és azt érzed, hogy "egyben van", élj a "lehetőséggel".

2010. jún. 4. 10:27

Én is szerelmes voltam egy 20 évvel idősseb emberbe, akinek a felesége imádott bár félt tőlem az tuti !És nagyon rossz volt ,hogy tudtam soha nem lesz jövő csak a jelen:-(

Mai napig hívogat és lehet csak egy mondatra vár ,de nem tudnám megtenni!

42. ebe747bfaf (válaszként erre: 29. - F5848578d5)
2010. jún. 4. 10:25
ez nagyon tetszett:-)nem amit jelent ,mert az elkeserítő,de a fogalmazás az nagyon ott volt!
2010. jún. 4. 10:14

Ha szexuálisan vonzódsz hozzá, akkor előbb utóbb úgyis meg fog történni, aminek meg kell....:))Ha már meg nem történt...:))

Nekem kb 10 évvel ezelőtt volt dolgom egy jómódú, kapcsolatban élő férfival, aki sok sok évvel volt idősebb nálam (20 év).Nem volt tipikusan jó pasi, csak ahogy nézett...és lenyűgözött a tudása, az odafigyelése, vitt magával az üzleti ügyeit intézni, én voltam a kabala..láttam, hogy néznek rám az emberek...a szőke nőcske vajon miért van ezzel a fickóval nézéssel...akkoriban egy benzinkúton dolgoztam, mindenáron azt akarta, hogy hagyjam abba a "rabszolgamunkát", hiszen fenntartotta az albérletem, az igényeim, és sosem gátolt abban, hogy én eljárjak szórakozni vagy akárhová...jól éltem...sosem került szóba az, hogy majd elhagyja a másikat értem...nem is akartam..tudtam, hogy akkor előbb utóbb én lennék a megcsalt fél..aztán amikor már nagyon erőltette azt, hogy hagyjam abba a munkát, akkor kifakadtam, hogy tudom, hogy a k....ja vagyok, de rabszolga inkább vagyok egy cégnél, minthogy az ő rabszolgájává váljak...akkor jöttem rá, hogy kötődöm hozzá...és akkor kezdtünk el távolodni..fél évig voltunk még együtt...én fél éven át leraktam a fizetésem, és abból éltem, amit ő adott.Aztán eltűnt...két hónapig nem jelentkezett..én közben egy ékszerüzletbe mentem el dolgozni,telszámot cseréltem és másik albérletbe költöztem,magyarul eltűntem...aztán csörgött az új telefonszám, ő volt, és közölte, hogy sielni voltak, azért nem keresett...semmit nem mondtam.Rá pár napra véletlenül a párjával jártak az új munkahelyemnél...meglátott, még egyszer felhivott, találkoztunk, és én lefeküdtem vele...soha többé nem vettem fel neki a telefont..

Ennek annyi a lényege, hogy az érzelmi kötődés előbb utóbb elkerülhetetlen, és utána nehéz, nagyon nehéz tőle szabadulni, de igyekezni kell szem előtt tartani, hogy nem az a fajta élet az, amit élni szeretnél...és végig észnél lenni, legalábbis az anyagiak tekintetében, hogy ha egyszercsak eltűnne az életedből, akkor legyen vmi, ne csak a kétségbeesett üresség.Szerintem.

40. 2265582793 (válaszként erre: 4. - 8f1ddc2679)
2010. jún. 4. 09:45
Bizony gond a korkülömbség is, szerintem.Hogy anyagi támogatás miatt legyél vele,az is gond. Már arról nem is beszélek,hogy mi van ha családja, felesége,gyerekei is vannak. Nem prűd lennél ha elvetnéd még a gondolatot is hanem bölcs.
39. zsuzso100 (válaszként erre: 34. - 13c32dc80a)
2010. jún. 4. 09:08

Miért!

Ha már így fel lett hozva a téma, kíváncsi lennék a korkülönbségre.

Persze, kortól függetlenül mindenki gondolkodhat idősebben, fiatalosabban.

2010. jún. 3. 23:53

na, én megyek aludni :)



jó éjt!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook