Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékeny a férjem fórum

Féltékeny a férjem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
20. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Kenészre50)
2018. márc. 15. 15:56

Ezt vele kellene megbeszélned. Úgy, ahogy itt leírtad. Nem söprünk a szőnyeg alá lehetőleg semmit, mert akkor megette a fene!

Aztán választhat, hogyan tovább.

Így nem maradhat. Ha nem képes megváltozni, meg kell szabadulni tőle.

Zsarnok, bántalmazó... :(

19. Sirga
2018. márc. 15. 14:59

Meglehetősen lesarkítottak a vélemények - látom, a legtöbben azonnal útilaput kötnének a talpára.

Kövezzetek meg: én nem feltétlenül. Ahhoz nem látjuk át eléggé a helyzetet.

Az én párom is féltékeny volt. Minden pasira, akivel szóba álltam, vagy, akinek - szerinte - megtetszettem. Aztán - hogy miből, fogalmam sincs, de - rájött, hogy nem érdekelnek a többiek: őt szeretem. Mondhatjátok, hogy önbizalomhiányos volt, de a lényeg, hogy ez is helyreállt: ma már nem lát bele semmit abba, ha jóban vagyok valakivel, és eszébe sem jut, hogy ő nem elég jó nekem. :)

Receptem nincs, talán csak szerencsém volt.

2018. márc. 15. 14:07
Ez is jó 🙂 Az én kedves kis új fèrjem is alacsony. Néha még viccelődik is magán hogy törppapa. S azt is mondja nekem, hogy de imàdlak, amikor a kollégáim bámulnak hogy milyen szép vagy! Mert egészséges pszichésen
2018. márc. 15. 13:53

...és eltelik még pár év, és csak szenved az ember lánya mint lelkileg bàntalmazott fèl...és vèdi szegèny férjet, mert hát ő csak jót akart amikor mindenkitől elmart, vagy amikor gyanúsítgatott őrjöngve... Vagy betörik a làny, és nem lesz már önbizalma sem kilépni. Vagy erős lesz, és kap egy férfit, aki nem csak szavakban, hanem tettekkel is bizonyîtja hogy szereti.

.... én 10 év tàvlatàból annyira buta libának érzem magam hogy ebben benne voltam, és sokan le is néztek ezért.

16. mignon11 (válaszként erre: 12. - Kenészre50)
2018. márc. 15. 13:50
Tönkre is fog menni. Igaz addigra te is.Uljetek le kérd hogy kezeltesse magát.
15. banbi (válaszként erre: 12. - Kenészre50)
2018. márc. 15. 13:47
Eddig is tudta hogy alacsonyab nehogy már ez legyen az oka hogy féltékeny ez hüjesèg arra meg hogy jo nő vagy arra büszkének kellene hogy legyen szerintem nem bolondnak
14. 86d0584f0e (válaszként erre: 12. - Kenészre50)
2018. márc. 15. 13:45

"Soha nem bántott. Csak szavakkal de az is elég"


Akkor ezt rakjuk rendbe, hogy tisztán láss. DE, BÁNTOTT. A bántalmazásnak 3 módja van:

-fizikai

-anyagi függésben tartás

-szóbeli


Tehát te egy bántalmazó kapcsolatban élsz.


"neki kisebbségi komplexusa van"


Megérkeztünk. Egy agresszorral élsz együtt, egy bántalmazó kapcsolatban. Ne attól félj, hogy tönkremegy a házasság, hanem attól, hogy nem tudsz időben elmenekülni. Már el is kezdett bedarálni, mert nem látod, hogy bántalmaz (tipikus működés), és véded(szegény, alacsony és komplexusos, biztos csak azért csinálja).


Nem. Ha ő lenne Brad Pitt, akkor is csinálná, mert egy agresszor.

13. vacsa (válaszként erre: 12. - Kenészre50)
2018. márc. 15. 13:40
A saját komplexusát ne rajtad verje le...
2018. márc. 15. 13:22
Soha nem bántott. Csak szavakkal de az is elég. Azt mondta h tul jo nő vagyok ezért gondolja h beprobálkoznak a férfiak. Neki kisebbségi komplexusa van mert nagyon alacsony én joval magasabb vagyok. De ez nem számit szerintem. Félek h tönkremegy aházasság.
11. juli3939 (válaszként erre: 8. - PöttyösPanka)
2018. márc. 15. 13:15
Persze. De ő azt írta hogy visszatérő problèma ok nèlkül. És hogy begőzöl teljesen, őt meg kiborítja... Remèljük nem olyan súlyos mint az enyèm volt.
10. banbi (válaszként erre: 9. - Tamtamano)
2018. márc. 15. 13:06
Lehet hogy elöbb utóbb az lenne.ne úgy legyen!!!!
9. tamtamano (válaszként erre: 1. - Kenészre50)
2018. márc. 15. 12:57
Addig tipli,mig meg nem üt..
8. PöttyösPanka (válaszként erre: 5. - Juli3939)
2018. márc. 15. 12:51
Azért remélem, hogy nem minden férfi szenved nárcisztikus személyiségzavarban, amelyik hajlamos a féltékenységre :D
7. banbi (válaszként erre: 6. - Banbi)
2018. márc. 15. 12:37
Bocs igazad van
6. banbi (válaszként erre: 5. - Juli3939)
2018. márc. 15. 12:34
Igazat van
2018. márc. 15. 12:31

Èn az ilyen férjtől alig tudtam megszabadulni. Olvass utána: nàrcisztikus szemèlyiségzavar.

Mindent tönkre tett körülöttem, a baráti kapcsolataimat, a fiatalságomat, az önbizalmamat. Általában csak magukat szeretik, mert ha téged szeret akkor veled örül, és büszke rád. Nincs helye féltékenységi jeleneteknek a semmiért! Soha!

De remélem a te pàrod nem ilyen súlyos.

Most egy csendes, kedves párom van, végre nyugodt èlettel. Rájöttem hogy a régi nem is szeretett, mert csak mondta, és bizonygatta...amúgy meg semmit nem tett

4. 86d0584f0e (válaszként erre: 1. - Kenészre50)
2018. márc. 15. 12:24
Begőzöl? Ez egészen pontosan mit jelent?
3. banbi (válaszként erre: 1. - Kenészre50)
2018. márc. 15. 12:23
Kèsöbb egyre rosszabb lesz inkább most lépj
2018. márc. 15. 12:19
Lépj tovább.
2018. márc. 15. 12:13
Két éve vagyok együtt a szerelmemmel. Igazi mindent elsöprő szerelmenk indult. Jol meglennénk kiegészitjük egymást. Boldog lennék. De van egy nagy probléma. Ujra megvujra visszatérő gond a féltékenysége. Ilyenkor begőzöl és folyamatosan ez a téma. Okot nem adtam rá. Igyekszem nyugodtan kezelni. De néha ugy érzem h elég volt. Kiborit. Kinek van ilyen tapasztalata? Ki hogy kezeli ha a férje féltékeny?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook