Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékeny a férjem fórum

Féltékeny a férjem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
50. Dredd
2018. márc. 23. 17:15
Hát én nagyon féltékeny vagyok...legszívesebben nem is engedném kimozdulni a csajt...szerintetek ez beteg ?
49. 31bc25d879 (válaszként erre: 41. - Sebeanya)
2018. márc. 23. 17:01

Mivel indokolta, hogy szó nélkül lelépett?

A bíróságon beszéltetek?

A fiaira nem kíváncsi?

Hogy lehet ennyit dolgozni?

Valahogy lépj túl ezen, engedd el és próbálj nem dolgozni ennyit. Ki fogsz készülni. Akkor mi lesz a gyerekeiddel és veled?

Gondolj rájuk és persze magadra.

48. 31bc25d879 (válaszként erre: 32. - Kenészre50)
2018. márc. 23. 16:55
Lépj amíg tudsz.
47. 124637ff9b (válaszként erre: 46. - Sebenemarika1976)
2018. márc. 23. 16:31
Ne bántódj meg kérlek, de ha nem csak a napi gondok megosztása lenne a fő problémád, hanem csak egy kicsit is erzodne a szavaidból, hogy szükséged lenne egy férfira, akit átölelhetnél, aki megsimogat alvás előtt, akivel együtt nevetnél, főzhetnél, kirándulhatnal (és még sorolhatnám), akkor biztos sikeresebb lennél a társkeresésben is 😳
46. Sebenemarika1976 (válaszként erre: 45. - Bichi)
2018. márc. 23. 16:25

Szia ! Voltál Már Ebben a helyzetben amiben mi élünk 2016. májusa óta a gyermekeimmel ????

Ha nem , fogalmad sincs, mit érzünk át -nap mint nap..

-A szüleim-testvéreim akik mind NEM ilyen helyzetben élnek- Mi vagyunk a családunk fekete bárányai: az én gyermekeimet kell legtöbbször hozni-vinni különórákra hétközben. és az én gyermekeimnek kell legtöbbször hétvégente az anyai nagyszülőknél aludniuk-már azt sem nagyon tudják, mi az otthonuk...

Nem A Volt férjemet sírom vissza, CSAK egy Normális Férfit szeretnénk magunk körül látni a lakásban !! Ha én minden hétköznap reggeltől estig dolgozom- délután hordom a gyermekeket különórákra- átnézem a leckéjüket- vacsoráztatom-altatom-stb őket-estére hulla fáradt vagyok...Hétvégente ( minden egyes hétvégén péntektől vasárnapig egy idegen város kórházában dolgozom: Mikor-és Hol van lehetőségem a gyermekeimnek egy "Normális Apát találni???"-Ők sokszor elmondták Nekem, hogy ezt szeretnének, mivel tudják, hogy az Ő saját apukájuk nem szereti Őket, -és ez így is van....A társkeresősről siralmas a tapasztalatom...

45. Bichi (válaszként erre: 41. - Sebeanya)
2018. márc. 22. 10:47

Ennek pont semmi köze a témaindító problémájához.

Bár biztos nagyon nehéz neked,de visszasírni egy olyan (vagy bármilyen csak legyen) férjet, aki képes volt otthagyni 2 gyerekkel elég nagy balgaság... Azért akarni egy férjet, hogy legyen valaki, aki egy lakásban van veled, vigyáz rá, míg dolgozol? Na ezt nem gondolhatod komolyan... Ennyi erővel kereshetnél valakit, aki lakhatásért cserébe ott van...

44. csikil4ny (válaszként erre: 41. - Sebeanya)
2018. márc. 22. 07:32

Sajnálatos, ami veled történt! De hogy gondolhatod, hogy jobb lelki-, akár fizikai terrorban élni, mint csendben, békességben?


Telik az idő, hozzászoksz az egyedül neveléshez. Én sem gondoltam soha, hogy a tökéletes férfi páromból egyszer csak alkoholista lesz, majd kiderül róla, hogy skizofrén, még csak nem is haraguhatok rá (mivel beteg), valamiért ez a sorsunk, próbálom kihozni a helyzetből a lehető legjobbat. Látod én annak örülnék, ha nem keresne, mert félek tőle, de azért nem írom, hogy neked mennyivel jobb, mert tudom, hogy MÁS a problémád. Kívánom, hogy találd meg a lelki békéd s ha az a vágyad, akkor a megbízható férfit!

43. Kenészre50 (válaszként erre: 41. - Sebeanya)
2018. márc. 22. 07:08
Szo nélkül elment??? Otthagyva a gyerekeit??,, hát...tudod...erre nincs mit mondani. Csak annyit h megbocsáthatatlan. Nagyon sajnállak legyél erős !! Hidd el h pokol egy féltékeny emberrel élni!!! Minden nap gyomorideg. Minden nap remény. És a miértek. Ördögi kör. És iszonyat lelki erő hogy ki tudjak lépni. Most bocsánatot kér utána mi lesz?? Tudom. Ujabb alázás...én meg tönkre megyek. Fogyok nem tudok enni. Félek de szeretem bizok de nincs reményem.
42. Ági0830 (válaszként erre: 41. - Sebeanya)
2018. márc. 22. 05:46
Nagyon sajnálatos a történeted, de nem tartozik ide. A fórumindító egy bántalmazó kapcsolatból készül (remélhetőleg) kilépni. Hidd el, van az a helyzet, amikor jobb elválni, még akkor is, ha már gyerekek vannak. Ha jól emlékszem, a fórumindító nem beszélt gyerekekről, így csak azt a szerelmet siratja, ami volt/lehetett volna. Ha tovább vár, csak a menekülés marad, de akkor már nem fog sajnálni semmit.
2018. márc. 22. 03:32

Szia !

Én most úgy érzem, bárcsak féltékenykedne , csak mellettem-és a 2 kicsiny gyermekem -mellett állna, élne - a férjem, vagy egy megbízható férfi, akit bármikor felhívhatok, beszélhetek vele,

-ha szükségét érzem !!

Engem -és 2 kicsiny fiamat-akik most 8-és 11 évesek- 2016. májusában hagyott el a férjem, a fiaim édesapja- egy szó nélkül: reggel még elköszönt, hogy este találkozunk, azóta nem láttuk...Délután arra mentem haza , hogy eltűntek a közösen lakott lakásunkból a dolgai- telefont-email címet cserélt- azóta nem keres minket: ha hívni próbálom - a munkahelyén- azonnal lerakja, vagy letagadtatja magát- azóta csak 2 bírósági tárgyaláson láttam, ahol meghatározták a kötelező gyermektartás levonását a fizetéséből-amit addig nem fizetett,-és a gyermekek teljeskörű felügyeleti jogát nálam határozták meg-hogy személyi igazolványt-és diákigazolványt kaphassanak az iskolában-mert ehhez sem járult hozzá...

Szerinted MI Könnyebb helyzetben vagyunk ??????

2 munkahelyen dolgozom-hétvégente minden

péntektől vasárnapig -és minden iskolai szünetben 2 naponta teljes napokat- ügyeletben egy 100 km-re levő kórházban,- a gyermekeimre ekkor a szüleim vigyáznak, ekkor alig látom Őket-!!!

Minden-t megadnánk érte - a gyermekeimmel, ha egy férj-édesapa- bármilyen féltékeny !4-Velünk EGY lakásban élne-és vigyázna a gyermekekre, amíg hétvégente dolgoznom Kell !!!-

Mindenkinek azt üzenjük-. aki még férjével, édesapával él, addig örüljön, amíg EBBEN a kivételesen JÓ Helyzetben van-senki sem tudhatja-mikor gondol egyet a férje, társa-és szó nélkül továbblép !!

40. Mezei Virág (válaszként erre: 39. - Kenészre50)
2018. márc. 21. 19:01

:(

Az eszedre kellett volna hallgatnod...

Költözz, és válj el mielőbb!

2018. márc. 21. 16:55
Sajnos innen nincs tovább. Tudom h mi következik. Egyre rosszabbra számithatok. Olyan nem létezik h egyszer bámt utána minden rendben lesz. Sajnos érzem h oda lett az álmom a szerelmem minden amibe hittem. Mindig van jel. Láttam is az elején de bizakodtam. Hátha ....most már félek tőle.
38. syria (válaszként erre: 32. - Kenészre50)
2018. márc. 21. 16:12
Húha! :( Kezd átmenni fizikai bántalmazásba. Nagyon gyorsan menekülj, amíg nagyobb baj nélkül teheted!
37. csikil4ny (válaszként erre: 34. - Kenészre50)
2018. márc. 20. 16:39

Nem, a szerelem nem csinál jó embert a rosszból, csak vakká teszi a társát.


Örülj neki, hogy megúsztad két évvel, neked még van lehetőséged a boldogságra. Anyukám 38 évet töltött bántalmazó kapcsolatban, ma már nem képes az önálló döntésre, pedig én még emlékszem arra, hogy micsoda karakán nő volt. :(

36. 86d0584f0e (válaszként erre: 32. - Kenészre50)
2018. márc. 20. 16:33

Sejtettem, hogy be fog következni, ez szinte mindig borítékolható előre ilyen esetben.


Sirasd el ezt a két évet, aztán rázd meg magad, és keress valakit, aki nem bántalmaz majd! Fel a fejjel!

35. Mezei Virág (válaszként erre: 34. - Kenészre50)
2018. márc. 20. 16:03

A szerelem vak.

Kezdj új életet!

34. Kenészre50 (válaszként erre: 33. - Mezei Virág)
2018. márc. 20. 14:52
Igen! Van segitségem. Csak összetört az életem. Biztam ujra meg ujra. Hogy a szerelem mindent megold.
33. Mezei Virág (válaszként erre: 32. - Kenészre50)
2018. márc. 20. 14:08

:(

Hagyd ott! Minél előbb, mert lehet ez még rosszabb is!!!

Van hova menned?

2018. márc. 20. 14:04
Bántott! Most szoban is és megrángatott. Elment az esze.
31. banbi (válaszként erre: 29. - Kenészre50)
2018. márc. 20. 11:30
Sajnálom biztosan roszlehet így élni
30. PöttyösPanka (válaszként erre: 29. - Kenészre50)
2018. márc. 20. 11:04
Mi történt? Remélem, nem bántott.
2018. márc. 20. 09:53
Elég volt!!! Tulment minden határon. Kilépek.
28. 86d0584f0e (válaszként erre: 21. - Kenészre50)
2018. márc. 19. 15:51
Nem, nem vagytok tökéletes párod, hanem a viselkedése tönkreteszi a kapcsolatotokat már ennyi idő után is.
27. csikil4ny (válaszként erre: 21. - Kenészre50)
2018. márc. 17. 11:20
Nem, nem kell pszichiáter, elég a pszichológus, viszont az kell. Nagyon jó, hogy nyitott a problémáról való beszélgetésre. A kisebbségi komplexusait ő maga tudja megoldani, te kivülről támogathatod, de annál többet nem tudsz tenni.
26. syria (válaszként erre: 24. - Jessica32)
2018. márc. 17. 07:54

Nagyon jól összefoglaltad. Annyival egészíteném ki, hogy ez nem primitív magatartás, hanem egy beteg elméjű/lelkű ember megnyilvánulásai.

És igen, egyre rosszabb lesz, ha nem hajlandó szembenézni az állapotával, és akár segítséggel változtatni rajta.

2018. márc. 17. 07:29
Nincs onbizalma. Ha ezt nem ismeri fel es nem ker szaksegitseget, h javitson magan akkor sajnos nem fog mukodni.
2018. márc. 17. 07:16

Engem kikészített a féltékenység, ami sajnos nem múlt el, idővel csak egyre rosszabb lett, és nagyon nehéz volt megszabadulni az illetőtől, mert amikor kiraktam, akkor meg öngyilkossággal fenyegetőzött. Elmeháborodott volt, képes volt a szakításunk után elküldeni hozzám az anyját.

Persze, öngyilkos nem lett. Egy egészséges lelkületű ember nem féltékeny ennyire, és az a probléma, hogy sokan amikor féltékenykednek, nem jönnek rá, hogy a hiba a saját készülékükben van, mert a kisebbségi komplexusuk miatt folyamatosan másokkal hasonlítgatják össze magukat és szerintük náluk mindenki jobb. A másikat hibáztatják és megölik a lelkét, elrontják az életét. Lehet küzdeni,nekem viszont egy kiegyensúlyozott személyiség kell inkább, nem ez a végletesség, ez a számomra primitív magatartás.

23. syria (válaszként erre: 21. - Kenészre50)
2018. márc. 16. 09:20

Én semeddig nem bírtam az ok nélküli, eszement féltékenységet. Az illető rendszeresen követett titokban, turkált a holmijaim közt "bizonyítékot" keresve, ellenőrizte a km-órát, a blokkot, hogy hol, mikor vásároltam; őrület volt az állandó gyanúsítgatás.

Sehogy nem tudtam megfelelni neki.

Ha felöltöztem csinosan, akkor biztos más pasi(k) kedvéért tettem, ha nem, akkor azt úgy fogta fel, hogy már nem szeretem, ezért nem is akarok neki tetszeni.

Iszonyat volt, két évembe került mire nagy nehezen levakartam magamról.


Menekülj, vagy imádkozz, hogy legyen olyan szerencséd, mint sirgának!

22. juli3939 (válaszként erre: 21. - Kenészre50)
2018. márc. 16. 08:25
Nem írtad le hogyan zajlik egy-egy ilyen féltékenysègi jelenet. Mit tesz, miket mond, meddig húzódik el, és milyen okot talál rà?
2018. márc. 15. 22:08
Sokat beszélgettünk erről. Be is látta h helytelen a viselkedése és tudja h szeretem. Életem szerelme. Mégis ujra meg ujra előtör a féltékenysége. Tökéletes páros vagyunk ez az egyetlen nagy pribléma. Nem tudom h ilyenkor segitene e egy pszichiáter? Mert félek h válás lesz a vége. Meddig lehet birni h ujra meg ujra bizonygassam.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook