Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékeny a férjem fórum

Féltékeny a férjem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
140. Kenészre50 (válaszként erre: 139. - Sebeanya)
2018. ápr. 11. 06:37
Egy férfit nem lehet megtartani. Magátol kell h maradjon egy kapcsolatban. Mert ott boldog ott jo neki. Azt sem becsülik ha valaki alárendeli magát. Sőt. Nem tekint fel egy nőre ha a nő szolgálja. Neked azért fáj ennyire mert teljesen alárendelted magad. Mint mondod istenként tekintettél rá. Ugy mint én!! Rajongtam érte. El kell fogadni h ők mást választottak. Nem kértek a rajongásunkbol. Nem szerettek!!! Sajnos. Ez van!
139. Sebeanya (válaszként erre: 136. - Csikil4ny)
2018. ápr. 11. 00:48

Köszönöm,sok mindenben egyetértek Veled-és is így látom a dolgokat:

kivéve az első mondatot

- 2 ember kell egy házasság tönkremenéséhez:

-Én ,mióta megismertem a férjemet-"szinte "ISTENKÉNT Tiszteltem-mindent megtettem érte-hogy magam-majd amikor a gyermekeink megszülettek.MAGUNK Mellett tartsuk ŐT !!-Ezek után 2016. május 25-reggelkedvesen elköszönt azzal, hogy este találkozunk,és többé nem jött hAZA:::::

A Környezetemben is nagyon sok olyan esetet látok _.NEM a családomban-Hogy az anya, nő ,feleség feláldozza magát:neveli a gyermekeket,dolgozik-több munkahelyen-100 %ig !!!-NEM MER rábízni semmit.kérni bármit a férjétől-mert azt hiszi emiatt elhagyja- majd egyszer csak szó nélkül mégiscsak elhagyja "kedves apuka " a családot- a addig ki volt szolgálva - KI TUDJA Miért ,?? Unalomból,másik nőért ?? ?? KI tudja ??? Azután mindenki a környezetből, családból a gyermekekkel egyedül maradt anyukát okolja :: MIÉRT ??? NEm szolgálta ki eléggé a férjét??? Ezek a férfiak úgy érzik Nekik Mindent lehet ??? Őket MIÉRT NEM Hibáztatja Senki ??? Erre azért várnám a válaszokat, tapasztalatokat...

Az utolsó mondatot is nagyon igaz,remélem...

Csak addig lesz téma az a családomban, hohy engem elhagyott a férjem, amíg valaki mással (pld valamelyik testvéremmel ) ugyanez meg nem történik... - Ha viszont ezt ki merem mondani,én vagyok a szüleim-testvéreim szemében a lehető leggonoszabb.....Más is ezt tapasztalja???

138. juli3939 (válaszként erre: 128. - Kenészre50)
2018. ápr. 10. 14:57
Ez milyen egy manipulatív dolog. Persze hogy nem vagy hibás!!! Legyèl is segítőkész és pozitív mindenkivel, és nehogy te mondd màr egy ilyen narcisztikus irigy majomnak hogy beszéljük meg...miután vádaskodik, uralkodik, megcsal. Mit vársz, ezutàn mi lesz? Jön majd sírva hamarosan. Legyél erős! Találj egy kedves tàrsat, aki azért szeret amilyen vagy!
137. Kenészre50 (válaszként erre: 135. - Sebeanya)
2018. ápr. 9. 16:22
Te nagyon beástad magad a problémába. Tudom h durva egyedül maradni. Jogosan vagy kibukva. De azzal h egymásra köpködtök csak ront a helyzeten. A saját boldogságod érdekében kerekedj felül a negativ gondolatokon. Legyél pozitiv. Ha változol körülötted változni fognak az emberek. És meglepődnek h milyen erős vagy. Nem azt mondják h szánalmas hisztérika hanem h igen ez egy céltudatos nő. Akkor az életed is pozitiv irányba fordul. Hagyd magad mögött a multad. Nézd a jövőt. Amig a mult kisért nincs jövőd!! Ne várd meg h tönkremenj és a gyerekek egy beteg anyát lássanak.
136. csikil4ny (válaszként erre: 135. - Sebeanya)
2018. ápr. 9. 07:08

Mindkét fél hozzátehet a házasság tönkremenéséhez. Az más kérdés, hogy ha már megvolt a válás, előre kellene nézni MINDENKINEK és a gyerekek érdekeit nézni.


Van nekem is olyan ismerősöm, aki amikor meglátta a férjét üvölteni kezdett, mindig. A férj évekig próbálkozott megmenteni a házasságukat, de a feleségnek megfelelt a helyzet. Egyszerűen nem volt más út, csak a válás. Egy fél év alatt rendeződtek a kapcsolatok, a gyerekek anyja is megnyugodott, időnként még elő-előjön, hogy a férfit hibáztatja, igaz több mint 10 éve ismerem a csajt, egyetlen egyszer sem hallottam azt mondani, hogy ő hibázott volna.


A magam példáján meg állíthatom, hogy igenis egy rossz házasság ki tud hozni meglepő dolgokat egy nőből.


Attól még megzakkanhat a férfi is, de általában egy férfi nem lépik ki a házasságból csak akkor, ha már megvan az új nő. Ha nincs, akkor vagy megzakkant vagy nem tud abban a házasságban élni. A gyerekek érdekében, ha nem engeded el a történteket tönkreteszed őket!


A környezetedben nem volt válás, hogy ennyire el van mindenki a tieddel? Előbb-utóbb jön egy új válás, amin lehet csámcsogni és a tied megszokott lesz. Addig kitartást!

135. Sebeanya (válaszként erre: 130. - Kenészre50)
2018. ápr. 9. 04:15

Nem egyedi eset , amit tapasztalsz, én hasonlóan érzem magam-és ez nagyon fáj:Sajnos, a környezet, a kívülállók, család, stb, szinte mindig azt kiáltja ki bűnbaknak, akit elhagaytak, pld. feleséget 2 kicsiny gyermekkel- mint engem is-

Nem az elhagyó fele t !!

Én azt tapasztaltam, egyrészről a férjem családjának irányából: ahogyan a férjem szó nélkül elhagyott: az egész családja is megszakított velem- és a gyermekeimmel minden kapcsolatot: Sőt !!! A férjem arra a bírósági tárgyalásra ,melyen a gyermekek felügyeleti jogát határozták meg: bekérette tanúként az anyósomat -és a nagyobbik fiam osztályfőnökét:

Az anyósom mindenféle mocskos hazugságot állított rólam: milyen rossza anya vagyok, veszekedtem a férjemmel, elzavartam, elhanyagoltam a gyermekeimet, stb.

-mindezt a fiam osztályfőnöke megcáfolta, majd engem is meghallgattak, megkérdezték: igaz -e amit anyósom állít- amikor mondtam , hogy 1 szó sem igaz belőle: egyértelműen kizárólagos felügyelettel csak nálam helyezték el a gyermekeimet: anyósom azóta nem szól hozzám, nem keres...

Az én családom - szüleim, testvéreim véleménye:

Köszönjem magamnak, hogy elhagyott a férjem, biztosan sokat veszekedtem Vele: Ebből sem igaz egy szó sem !!

Ezekkel csak azt akartam mondani, a kívülállók szemében MINDIG az a bűnös, akit elhagytak- és egyedül cipeli a terheket tovább.

134. VersEmber (válaszként erre: 128. - Kenészre50)
2018. ápr. 8. 19:45

Hello, visszaolvastam a szitud.

Nem lettél depressziós! Ez fontos.

Most az egyetlen ésszerű hozzáállás, hogy minél hamarabb zárd le ezt a kapcsolatot. Innen beszélni más, tudom, mint benne lenni.

De ez a helyzet már kialakult, innen és most kell lépni- ellépni. Minél előbb, annál kevésbé fájdalmas.

133. 31bc25d879 (válaszként erre: 130. - Kenészre50)
2018. ápr. 8. 19:32
Nem szabad vakon szerelmesnek lenni, kiszolgáltatod magad.
132. Petra35 (válaszként erre: 130. - Kenészre50)
2018. ápr. 6. 18:22
A szakítás mindig csalódás és természetes, ha most rosszul érzed magad. De azért vedd számba a dolgokat: ő volt féltékeny, majd ő lépett félre, majd téged hibáztat. Eszedbe se jusson magadat hibáztatni, elvégre egy házasságot 2 félnek lenne illdomos megmentenie. Próbálj megnyugodni kicsit. Valaminek a vége mindig valami újnak a kezdete ;)
131. Kajati (válaszként erre: 130. - Kenészre50)
2018. ápr. 6. 18:14

Szia!

Én 30 éve vagyok férjnél,már az elejétől fogva féltett mindenkitől.Ez egyre rosszabb lesz.

2018. ápr. 6. 15:15
Igen. Direkt. Eddig is féltékeny volt. Irányitott ellenőrzött. Én pedig vakon szerelmes. Meg akartam felelni neki. Rajongtam érte. Ő eztel élt vissza. És gondolom most igy tisztán lép ki a kapcsolatbol. Mert én vagyok a bűnbak. Szemétség amit velem művelt. Ő fiatalabb tőlem 10 évvel! Nekem ő volt a végállomás vele akartam örökre maradni. Ekkora csalodást megélni..soha nem gondoltam volna!!
129. Andi.Bobi (válaszként erre: 128. - Kenészre50)
2018. ápr. 6. 07:51

Valahogy most úgy érzem,hogy ezt direkt csinálta..a balhéjat,a féltékenységet,hogy legyen oka mit mondani miért lép le..

Sajnálom,de az a legjobb ha túl lépsz ezen!

Ne hibáztasd magad!

Megkérdezehetem hány éves vagy?

2018. ápr. 5. 17:19
Nem vagyok jol. Tudom h még nagyon friss a dolog. Azt hiszem depresszios lettem. Nagyon igyekszem urrá lenni a rossz hangulatomon. Beszéltem a férjemmel azt mondta h váljunk el ha én is igy érzem. Kérdeztem h van e esély. Beszéljünk rola. Azt mondta h magamnak köszönhetem h elhidegült. Szerinte kirivo vagyok a férfiakkal. Nem igaz!! Csak közvetlen és segitőkész vagyok. Szörnyen érzem magam. Ugy érzem h kiprovokálta és igy én lettem a hibás.
127. 124637ff9b (válaszként erre: 124. - Sebeanya)
2018. ápr. 5. 07:09
Örülök, hogy a gyerekek sokat vannak a nagyszülőkkel.
126. PöttyösPanka (válaszként erre: 124. - Sebeanya)
2018. ápr. 5. 06:37
Ha az életben is így sértegetsz másokat, nem csodálom, hogy egyedül maradtál. Amúgy elárulom neked, hogy nem csak az az őszinte hozzászólás, amivel te is egyetértesz. A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2018. ápr. 5. 04:15

TE is Szegeden élsz ??

- A gyermekeim az SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskolába járnak,

itt lehetséges, hogy nem Feltétel az egyetemi diploma, / vagy munkahely a szülők részéről ( SAJNOS !!!!)

Csak : Előny az általános osztályoknál ( angol- német tagozat _ ahol nincs felvételi vizsga sem.

Az én gyermekeim ének-zene tagozatosak, Mindkettejüknek énekből felvételi vizsgán kellett átesniük: Úgy vették fel Őket. ))

124. Sebeanya (válaszként erre: 121. - Ensiferum999)
2018. ápr. 5. 04:10

Végre egy normális, őszinte, igazán szívből jövő válasz, a sok- sok előző " lélektelen bunkó hozzászólás után !! "

( Bocsánat !!! ) A Szívemből " beszéltél: azaz

ugyanezeket én is írhattam volna. Nagyon- nagyon szépen köszönöm !!!

Saját tapasztalatból írtál ?

123. LadyBird 2015 (válaszként erre: 120. - Sebeanya)
2018. ápr. 4. 06:58

Ha nem csak azt fogod bizonygatni, hogy Te milyen szuper vagy, akkor látni fogod, hogy nem csak a Te igazságod létezik.


Például van egy csúsztás a mondandódban: egyetemi gyakorló iskolában nem CSAK egyetemi dolgozók gyerekei tanulnak, hanem az iskola tanító- és tanárjelöltek gyakorlati képzését biztosítja. Az én gyerekeim is ide járnak, NEM feltétel, hogy a szülő egyetemi dolgozó legyen!

122. PöttyösPanka (válaszként erre: 120. - Sebeanya)
2018. ápr. 4. 06:34
Az is a te lelki világodat tükrözi, hogy bár többen reagáltunk a hozzászólásodra, te kivártad, hogy legyen egy ellenvélemény, és lecsaptál rá mondván, hogy milyen szemetek veled az emberek. A többi jó szándékút pedig egyszerűen ignorálod. Ha tényleg ennyire csak a negatív dolgokra vagy kiélezve, és direkt gyűjtöd a rossz tapasztalatokat, nehezen fogsz kilábalni ebből a helyzetből.
2018. ápr. 4. 05:51
Legtöbben házasságban élünk, jó vagy kevésbé, rajtunk áll. Aztán vannak akik olyan mély sebeket szereztek hogy inkább magányosak és évekig képesek még szex nélkül is élni. Az élet is produkál furcsaságokat, mikor a legjobb barátunk illetve barátnőnk beleszeret párunkba és már el is vesztettük kincsünket, akit szeretünk. Álmatlan éjszakák önmarcangolás ( fogyás, sírás, depresszió, öngyilkosság) és a gyereknek magyarázat , mert ők nem értik mi történt( sokszor az érintett sem, kérdezik hol az apu és könnyekkel küszködve próbálunk elfogadható magyarázatot adni) ) nehéz ezt a helyzetet kezelni. Közben élni kell jó pofizni a gyereket iskolába óvodába vinni a munkahelyen, ,boltban, lépcsőházban, összesúgnak „hallottad” és érezzük valami már nem olyan, eltörött, megváltozott. Már nem sugárzunk fáradtnak és elgyötörtnek, magányosnak érezzük magunkat. Aztán valahogy így vagy úgy nagy nehezen, kilábalunk és új frizura, image társ keresés, de belül még ezer emlék(az éjszakai gyönyörök, simogatás, beszélgetés, szülés, keresztelő, első lépései a babának, helyek ahol boldogok voltunk) de már nem tudjuk ŐT VISSZASZEREZNI. Lépni kell bátortalanul tesszük meg az első lépéseket az új pár megtalálására( akit mindig összehasonlítunk a volt párunkkal). Aztán hétvégén jön a gyerekért új barátnőjével ( aki ragyog és boldog) és ezer sebből vérzünk, felszakadnak a sebek, a sírás fojtogat, de mosolyogni próbálunk. Nagy nehezen összejön egy partner és az első éjszakán megjátszott orgazmus. ( tetszik és nem szeretnénk elveszíteni)mert nem vagyunk még összehangolódva, és szép lassan újraépítünk mindent.. Még nem szeretjük úgy mint volt párunkat de igyekszünk megnyugszunk de belül ott a félelem a rettegés mélyen bent hogy újra megtörténhet.
2018. ápr. 4. 04:53

Ha még egy ilyen, vagy hasonló választ kapok, inkább töröltem innen a regisztrációmat, nincs szükségem erre a minden empátia érzéket nélkülöző válaszra ! Másokkal is ennyire "Minden emberi Jóérzést nélkülöző Módon " beszélgetsz ???

Ezek után CSAK a privát üzeneteimre fogok válaszolni !!

Egyébkánt :

Mindkét gyermekemet rendszeresen hordom pszichológushoz,

egy iskolába járnak EGYETEMI Gyakorló iskola, CSAK egyetemi dolgozók gyermekei járnak oda ( ez feltétele a beíratásnak - ennek ellenére nincs az iskolájukban iskola pszichológus:

a nagyobbik a Pedagógiai szakszolgálat pszichológusához jár

- a kisebbik egy katolikus egyház hittan tanárai által tartott pszichodráma csopoertba

- egyébként mélyen vallásosak vagyunk, templomba, misére. katolikus rendezvényekre járunk a gyermekeimmel...

Én annyit dolgozom: 2 munkahelyen: főállású iskola orvosként- és ügyeletben, hogy pld a tavaszi szünetükben minden 2. nap teljes napokat ügyeletben voltam- néhány órát láttam csak Őket- minden este a szüleimnél kellett aludniuk-mert vagy ügyeletben voltam éjjel, vagy hajnalban indultam-és kegyetlenség lett volna hajnalban keltei Őket- Így ahhoz, hogy Én eljussak pszichológushoz: Teljes képtelenség !!!

Szerencsére Nálad - sokkal emberségesebb-empatikusabb gondolkodású munkatársaim vannak a kórházban - még azok is akik nincsenek ebben az élethelyzetben . Nem hagyta MÉG el a párjuk-Velük beszélgetni, munkaidőben , ÉR annyit Nekem, mint egy pszichológus.. akiknek Nekem kellene fizetnem,hogy meghallgasson-

szó, ami szó, innentől kezdve NEKED NEM- CSAK privát üzenetekre fogok válaszolni !!!

2018. ápr. 3. 12:51
Ez most nem volt szép! Bárkivel előfordulhat!
118. Szandra1111 (válaszként erre: 112. - Sebenemarika1976)
2018. ápr. 3. 11:21
Gyerekeid érdekében és önmagad miatt is, ideje összeszedned magad. Az idő bebizonyította, hogy magadtól ez nem megy, kérj szakszerű segítséget és ne azzal foglalkozz, ki mit posztol a facebookon.
117. csikil4ny (válaszként erre: 112. - Sebenemarika1976)
2018. ápr. 3. 09:08

Természetes, hogy most azt érzed az egész világ ellened van. Elmúlik. Ez az a helyzet, amikor minél jobban vergődsz, annál inkább belebonyolodsz a problémákba. Én is mindent kézben akartam tartani, minél jobban csúsztak ki a kezemből, annál jobban akartam irányítani. Aztán egyszer belefáradtam és elengedtem. Sőt a legnagyobb káoszban felmondtam. Csak ámulok és bámulok: lett jobb lakásunk, jobb állásom. És már nem is vagyok dühös az egész világra.


Én elmentem pszichológushoz. Jobb híjján konzultálni, mert voltak kérdések, amelyekre nem találtam választ és nem volt türelmem kivárni míg magamtól megtalálom. Meg annyira dühös voltam mindenkire, hogy magamat is nehezen viseltem el. A kicsimmel is folyton kiabáltam, rájöttem, hogy nem csinálhatok félőrültet belőle, a gyerekeknek minél hamarabb harmónia kell.

116. 124637ff9b (válaszként erre: 114. - Sebenemarika1976)
2018. ápr. 3. 08:17

Kezdhettem volna úgy, hogy "nem bántásból írok", de másoknak ez evidens, csak neked nem.

Rossz látni, ahogy üvöltesz a nagybetűiddel, felkiáltojeleiddel.

Se neked, se a gyerekeidnek nem megfelelő ez az állapot, pláne, hogy nem is túl friss, 2 éve tart.

Sajnálom. :/

115. PöttyösPanka (válaszként erre: 114. - Sebenemarika1976)
2018. ápr. 3. 08:08
Tényleg nem bántásból írok, hanem jó szándékkal. Látszik, hogy nagyon megvisel a dolog, ami veled történik, és szerintem sem ártana neked némi szaksegítség amíg túljutsz az nehéz időszakon. Tudom, hogy nagy a problémád, de tényleg túlzás azt látni mindenben, hogy csak azért van, hogy téged még jobban bántson. Ami viszont tényleg nem segít, az ez az agresszív kommunikáció, amit itt folytatsz. Attól neked nem lesz jobb, ha mindenkinek nekiesel, aki tanácsot próbál adni neked. Keress fel egy pszichológust.
2018. ápr. 3. 07:24

Szerintem Neked van szükséged Pszichiáterre !!

Kérlek az én hozzászólásaimra ezek után NE reagál, Mással beszéld meg, ha problémád van !!

113. 124637ff9b (válaszként erre: 112. - Sebenemarika1976)
2018. ápr. 3. 05:51

Minden kapcsolat két ember hibájából romlik meg.

Ha szerinted olyan a világ, hogy a házasságban élők "direkt" tesznek ki boldog fotókat, hogy az egyedülállóknak ez fájjon, akkor neked pszichiáteri segítségre van szükséged. (Bár ezt eddig is gondoltam)

Elvileg kollégák között megoldhatod, ha igaz, ne várj 1-2 hónapot az előjegyzésre 😰

2018. ápr. 3. 02:40

Amikor én írtam ilyesmiket, ezen a fórumon, le voltam hordva, korholva érte , ugye ???Amikor mással történik meg, és beszél vagy ír róla ( mármint: elhagyja a férje, párja, ) az ugye sokkal

fájdalmasabb ???? Ilyeneket CSAK privát üzenetben LEHET Leírni, hogy valaki Őszintén megértse, és válaszoljon is Rá ??? Egyébként : Ugyanezt tapasztalom Nap mint Nap:

-Egyrészt : a családban :

a saját testvéreim akiket MÉG ( Csak idő kérdése ) nem hagyott el a férjük/ feleségük, MÉG Nagyon fellengzősek, nagyon Magas lóról beszélnek azzal, aki ÍGY járt...

2. És a gyermekeim- Főként a kisebbik fiam - aki még csak első osztályos általános iskolás - iskolai face book csoportjába tartozó- osztálytárs szülőktől is- akik NINCSENEK ebben a helyzetben: eléggé lekorholó - lenéző válaszokat kapok, amikor Ők - akiket MÉG nem hagyott el a párjuk- DIREKT boldog családi képeket postolnak KI a családjukról: Főként anyukák a férjükről, barátról stb.

Nem is értik, másnak, aki nincs ebben a szerencsés helyzetben- mennyire fájdalmas lehet- és még olyanokat is írogatnak, hogy a fiús APUKÁK ( akiknek MÉG a családdal élnek ) ,-vigyék a kisfiúkat Együtt locsolkodni, tanítsanak Nekik locsoló verseket !!-Amikor leírom , hogy nincs Mindenki ebben a Szerencséd helyzetben- együtt éle egy apukával- pótapukával, akkor Nyilván ÉN vagyok a fekete bárány a csoportban !! (Sajnos: ez az egész társadalmunkra jellemző, aki nem Így él, nagyrészt lenézi AZT akit épp - vagy évekkel ezelőtt elhagytak....NYILVÁN: MINDIG ANNAK A Hibája-Nem azé-, aki elhagyta a családját: kicsiny gyermekeit )

111. Petra35 (válaszként erre: 109. - Kenészre50)
2018. ápr. 1. 18:03

Nagyon nehéz úgy tanácsot adni vagy segíteni a lelkeden, ha nem írsz részleteket. Mi történt pontosan?

Szedd össze a gondolataid és fejtsd ki, ha gondolod. Könnyebb is lesz tőle és talán közösen kitalálunk valami megoldást :(

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook