Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem megjegyezte az egyik nőre, akire féltékenykedtem,... fórum

A férjem megjegyezte az egyik nőre, akire féltékenykedtem,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
39. dfc04c70e4 (válaszként erre: 37. - Epresturmix)
2023. jan. 24. 18:49

Hát most mondd! 😀

Egy valóságos angyal. Tán még koronát is érdemel.😇

Igazán rendes.

38. Channa* (válaszként erre: 34. - Picur1777)
2023. jan. 24. 18:03

Te ki vagy? Regisztráció időpontja: MA!


Miért veszel a szádra így újként?


Tehát, te is kövér vagy és neked is beszólogat a férjed/feleséged?

37. Epresturmix (válaszként erre: 36. - Dfc04c70e4)
2023. jan. 24. 17:35
Hogy ezek a pasik milyen rendesek. 😀
36. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 24. 14:01

Ó, hát az semmi! Az én férjem azt jegyezte meg, hogy nem cserélne le egy Qurvára.

Pedig én még csak nem is féltékenykedtem. Csak a a nő akart kikezdeni vele. Előttem. 😀

35. 3272f5ad6f (válaszként erre: 28. - F58867fb46)
2023. jan. 24. 13:46
Nincs ezzel semmi baj.
34. Picur1777 (válaszként erre: 22. - Főnix3)
2023. jan. 24. 13:44

"Az, hogy te mit fantáziálsz,gondolsz bele, hogy honnan hova hízott az Fi, pusztán egy találgatás, igaz nem ez az első, hogy előbb ütsz, majd kérdezel!


Ne ítélkezz, hogy ne ítéltess!"


Bocsi, hogy belepofázok, de nagyon igaz! Channa szeret beleállni az emberekbe, ha rossz napja van.


Fi! Én is azt gondolom, hogy ez csak egy elszólás, amit nem gondolt át, hasonlók velem is előfordultak már. De azért hajrá sportolni, az nem árt :)

33. aszparagusz (válaszként erre: 13. - Fincsi5)
2023. jan. 24. 13:22
A 40 kilós nő (csontkollekció) és a kövér nők között van átmenet.Egy 45-50-60 kilós nő már kövérebb?
32. Főnix3 (válaszként erre: 30. - Fincsi5)
2023. jan. 24. 13:18

Nem vettem magamra, csak nem bírom a felszínes embereket, akik sértegetnek másokat!

Nem mindegy honnan hízik valaki!

Pl itt a Fi! Még mindig nem tudjuk, honnan hízott, mennyi idő telt el.., stb! Viszont kapja az ívet az ilyen tökéletes emberektől, mint amilyen te is vagy!


Persze, hogy magammal mutatom a példát, hisz nem fogom a szomszédasszony kg-t idehozni! Pedig ő is felrántott pár kg-t, de még mindig csinos!

31. 68a20912f0 (válaszként erre: 30. - Fincsi5)
2023. jan. 24. 12:23
Nagyon gáz a fiatalok kondíciója... Hatodikosnak a testnevelőjük panaszkodott, hogy nem, vagy nagyon kevés fekvőtámaszt tudnak a gyerekek megcsinálni, hat darab (!!) volt az ominózus osztályban a rekord, sokan viszont egyet se tudtak lenyomni. Durva.
30. fincsi5 (válaszként erre: 15. - Főnix3)
2023. jan. 24. 12:19

Nagyon magadra vetted, itt most a tényleges 20 és még több kilókról beszélünk.


Te jól vagy így, akinek nem inge.....



Nálunk tömve van suli után a Meki és a Börger. Ezek még nagyon fiatal gyerekek, ha a gimis életük alatt ezeket fogyasztják, megnézhetik magukat 5-6 év múlva.


De tudod mi? Ez legyen az ő gondjuk.

29. Főnix3 (válaszként erre: 28. - F58867fb46)
2023. jan. 24. 09:56

Hűűha! Ez valóban nagyon egyszerű! 🤣🤣🤣 A pasiknál lehet így van!

Azért örülök, hogy nálunk és remélem még sokaknál, nem ilyen egyszerű lelkek a Férfiak!

28. f58867fb46 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 24. 03:11
Lehet hogy ez most fájni fog, de a pasik egyszerűbben működnek. Ha valaki egy 48 kilós nőt vett feleségül mert arra izgul, akkor valószínűleg ezután is az lesz a vágyaiban ha szereti és tiszteli a gyermekvállalástól meghízott feleségét….akkor is …
27. Greeneyed (válaszként erre: 26. - Greeneyed)
2023. jan. 24. 00:08
(Ja, és az sem segít, hogy még az orvosok nagy része letudja a furcsa súlyproblémákat azzal, hogy "há' ne zabájjon annyit". Így marad diagnosztizálatlan egy csomó IR-es, PCOS-es és egyéb anyagcsere-problémás és lesz pl. meddő.)
26. Greeneyed (válaszként erre: 12. - Channa*)
2023. jan. 24. 00:05

A túlsúlyosakat cseszegeti leginkább a társadalom, még láncdohányosnak is jobb lenni ilyen szempontból - szóval, én megértem azt is, aki bekamuzza a hormonzavart, csak hagyják végre békén.

Lehetsz drogos, lehetsz agyhalott, lehetsz bunkó stb., csak kövér ne legyél :P

Megjegyzem, _tényleg_ sok, és egyre több a hormonzavarral/anyagcserebetegséggel küzdő, és már nem csak egyéni szinten dől el. Ld. pl.

[link]

25. Főnix3 (válaszként erre: 24. - Channa*)
2023. jan. 23. 20:32

Köszönöm!Felvettek, ma megtudtam, hogy valóban mehetek 30.-tól!

Holnap egy új oktatást kapok, ahol vizsgát is kell rögtön tennem!:) Az első képzés! :)Ha megbuknék, ami még nem fordult elő, akkor az lenne csak, hogy kapnék még egy képzést!

Én csak azt akartam ezzel mondani, hogy sok nő nem látja magát reálisan, és azért mert 20kg felszedtem az idő alatt én is gondolhatnám magam kövérnek, meg nagy picsájúnak. :) Persze nem vagyok! Sok nőnek van gondja a külsejével!

Engem sem izgat a súlyom, csak én imádok sütni, főzni, enni! :) Nekem meg erre kell figyelnem! :P

24. Channa* (válaszként erre: 23. - Főnix3)
2023. jan. 23. 20:20

Hogy lehetnél zsírdisznó ilyen súllyal?


Akkor sokan azok vagyunk. 64 kg vagyok, és nem látom magam túlsúlyosnak sem. Nem is érdekel igazából a súlyom, én mindig azt nézem, hogy mit látok a tükörben. Ha jónak látom magam, akkor nem érdekel, hogy híztam vagy fogytam.

De pl. pont nem régen volt, hogy nem tetszettem magamnak és meg is mértem magam azonnal. Túl sokat fogytam, így oda kellett figyelnem a kajálásomra, amit nem szeretek, mert én utálok enni...


Gratulálok az új munkahelyedhez és sok sikert kívánok!


Minek a teszt, ha már felvettek?

Olyan munkahelyem már volt, hogy a próbaidő vége felé vizsgáznom kellett (ezt is hülyeségnek tartottam), de a felmérés még furább...

23. Főnix3 (válaszként erre: 21. - Channa*)
2023. jan. 23. 19:35

Helyes!Psszt! 63kg vagyok! :P

A lényeg, hogy ha azt nézzük, hogy mennyi voltam, akkor mondhatnám, hogy zsírdisznó vagyok,( de ha belenézek a tükörben nem ezt látom) ha megnézek egy súlyban megegyező embert, akkor őt vékonyabbnak látom! Nem reális a tükör, pedig én aztán nem hasonlítgatok!

Nincs rossz napom!

Felvettek egy jó kis munkahelyre, holnap képzésre majd felmérési tesztre megyek! :)

Boldog vagyok, de rossz napomon sem tudsz kikezdeni!

22. Főnix3 (válaszként erre: 20. - Channa*)
2023. jan. 23. 19:27

Ugyan már! Tudjuk, ha egy nő ezt mondja túloz!

Egyik nő sem látja reálisan magát! Ez is biztos tudod!

Én nem voltam anorexiás,nagyon sokat sportoltam sokáig! 19 évesen lettem terhes az ikreimmel! Utána is sportoltam!

Most sem vagyok kövér,de lenne mit leadnom, izommá fejlesztenem!


Az, hogy te mit fantáziálsz,gondolsz bele, hogy honnan hova hízott az Fi, pusztán egy találgatás, igaz nem ez az első, hogy előbb ütsz, majd kérdezel!

Ne ítélkezz, hogy ne ítéltess!

21. Channa* (válaszként erre: 19. - Főnix3)
2023. jan. 23. 19:15

Ha 43 kg-ra 15 kg-ot hízol, akkor 58 kg vagy.

Nem tudok fejben számolni, de ezt most összeadtam géppel is:DDDD


Nekem ez nem túlsúlyos kategória.

20. Channa* (válaszként erre: 18. - Főnix3)
2023. jan. 23. 19:13

Hát te tudod. Ha te kövérnek érzed magad, akkor úgy van. Én nem fogok ezen vitatkozni veled

Szerintem egy 160 cm-es nőnél a 43 kg, anorexiát mutat.


'Tehát honnan jön, hogy a fi, honnan hízott hova?'


' olyan, mint egy tehén. Persze, én nagyobb darab vagyok nála...


Nálam ez, azt jelenti, hogy meglehetősen elhízott.


Vagy arra gondolsz, hogy te is tehénnek érzed magad?


Nem értelek.

Rossz napod van úgy tűnik;)

19. Főnix3 (válaszként erre: 17. - Channa*)
2023. jan. 23. 18:54

Ne köss belém! Nem a játszópajtid vagyok!

olvass És értelmezz, az egy dolog, hogy a matek nem megy, nem ítélkezem!

Hja, lehet áfát számoltál és az a kedvezményem.. :P

18. Főnix3 (válaszként erre: 16. - Channa*)
2023. jan. 23. 18:46

És mi van akkor, ha 20kg-t hízok 43kg-an a 160 cmhez? Ez okot ad arra,hogy a társam elhagyjon?

63-65 kg-an is olyan dögös vagyok, hogy a betont nyalják utánam 4 gyerek után!

Tehát honnan jön, hogy a fi, honnan hízott hova?

17. Channa* (válaszként erre: 15. - Főnix3)
2023. jan. 23. 18:42

Te el vagy hízva 58 kg-osan?

Ha úgy gondolod, akkor valami gond van az agyadban!

Kibeszél ilyenekről, amilyen te vagy?


És ki beszél rólad?


Egyébként, nekem is vannak terhességi csíkjaim, de már szépen elhalványodtak és én is bikinit hordok.

16. Channa* (válaszként erre: 14. - Főnix3)
2023. jan. 23. 18:38

Valamit nagyon félre olvastál!

Lehet, hogy nem jól tagoltam, nem jó sorrendbe írtam a hozzászólásomat?


Tehát, úgy akartam írni, hogy az a gond, ha nem néhány kilóról beszélünk, hanem 15-20 vagy ennél többről...


'Nem néhány kilóról van szó, meg a szarkalábakról, hanem arról, ha valaki 15-20 vagy még több kilót felkapkod'

15. Főnix3 (válaszként erre: 13. - Fincsi5)
2023. jan. 23. 18:27

Hol van írva 10-20 kg?

43 kg-osan lettem terhes,20kg -ot szedtem fel az ikreimmel, szülés után visszament, de szarrá repedt a bőröm! A hasam bőrét a tanga fürdőmbe bele tudtam tenni! (Rohadtul nem érdekelt, kétrészesben , tangában mentem a strandra! :P Mert mindenki bekaphatja! )

Az lett volna a megoldás, hogy a gyerek apja félrekúr, mert nem erre fizetett be? Majd a másodiknál nem sikerült lefogynom annyira gyorsan...,most meg megint van rajtam 15 kg! De mihez is képest? A 43kg-hoz?

14. Főnix3 (válaszként erre: 12. - Channa*)
2023. jan. 23. 18:20

Hol volt írva, hogy hány kg-t hízott?

Ha a férjem hízna ennyit,( a felénél tart, hanem több) akkor sem hagynám el addig, míg nem lesz "gyökér" velem!

Szerintem a férfiak sem gondolkodnak másként!

Nekem is hamarabb bejön egy duci vidám nő, mint egy sovány , az életemről is lehúzó ember! A mentalitás sok embert megszépít! Te viszont mindig meg akarsz győzni a külsőről! :D Az élet többről szól, mint hogy a cicim megtartja a ceruzát, vagy áll, mint 18 évesen! Nem csak attól lesz egy nő vonzó, hogy rendben van a teste! Hanem, hogy mi van a fejében!

13. fincsi5 (válaszként erre: 10. - Főnix3)
2023. jan. 23. 18:16

A "normális" változások nem zavaróak, persze. A szarkalábak, majd a ráncok természetesek. De a 10-20 kiló feleslegeket sosem fogom megérteni. Én 40 év körül borzasztóan éreztem volna magam 70-80 kilósan.


De ti tudjátok. Egyébként a magyar lakosság nagyon elhízott, most a reklámok már észrevehetően nem a 40 kilós nőkkel készül, hanem egyre kövérebbekkel. Ami azért baj, mert igazolva látják magukat, ahogy te is írod, hogy nem a kilókon múlik a szerelem.

12. Channa* (válaszként erre: 10. - Főnix3)
2023. jan. 23. 17:21
Nem néhány kilóról van szó, meg a szarkalábakról, hanem arról, ha valaki 15-20 vagy még több kilót felkapkod és próbálja magyarázni, hogy hormonzavara van, nincs ideje tornázni, stb. Bezzeg arra van ideje, hogy annyit egyen, mint egy kőműves brigád.
11. katt2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 23. 17:19

Lehetett volna rosszabb is:


Férj elviszi a duci feleségét ebédelni. Az asszony leeszi magát.

- Most nézd meg, úgy nézek ki mint egy malac!

- És még le is etted magad...

10. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Fincsi5)
2023. jan. 23. 17:14

Az csak külsőség! Nem a kg vagy a test változása tart együtt egy párt! 🤣

Én is felszedtem pár kilót, szétrepedt a bőröm, szarkalábacskáim nőttek! A férjem is hasonló cipőt tapos!! Félre kellene járnunk ez miatt?

Érettebben kellene gondolkodni!

A szeretet, gondoskodás, figyelmesség és még pár összetevője van egy jó kapcsolatnak! Nem a súly ,ami eltántorítja a másikat, hanem a mentalitás!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook