Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fehérjeturmixszal diétázók ide fórum

Fehérjeturmixszal diétázók ide (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2639. VictoryS (válaszként erre: 2637. - K.tünde78)
2010. szept. 7. 09:34
Szuper! És hol lehet ezt a sok jó dolgot megvenni?
2010. szept. 6. 23:57

köszönöm a váalszt! nagyon rendes vagy, akkor van most miből válogatnom :)

Das Gesunde Plus tejsavóról mi a véleményeD?

2637. k.tünde78 (válaszként erre: 2633. - VictoryS)
2010. szept. 6. 20:26

Tegnap megnéztem a Tessc.ban az említett cuccost,mert a neten nem találtam pontos adatot róla.A valóságban 20%tejsavós shake ,1 doboz 25 adagot tartalmaz,1 adagban 10g fehérje van.Ami esetleg pozitivuma ,hogy L-karnitint taratlmaz,de ez is csak akkor hatásos zsírégető hatóanyag ha sport mellett van alkalmazva.


Ajánlataim :

Power Soy (Power Track)0.908kg 3900Ft 40 adag 97.5Ft/adag 22.5g fehérje ,0 ch ,0.25g fat,96.5 kcal , 93% fehérje, Csoki,vanília,eper,banán,erdei,fahéj,citrom ízben.


Soy Pro Concentrate(ANS) 0.5kg 1500Ft 20 adag 75Ft/adag 17.5g fehérje,5g ch,1g fat,72.5 kcal,71%fehérje, Csoki,vanília,eper,banán.


Soy Pro Isolate(ANS( 0.5kg 2405Ft 20 adag 120.25Ft/adag 22.5g fehérje,0g ch,0g fat,96 kcal,94% fehérje, Ízesítetlen ,csoki,vanília,eper,banán,erdei gyümölcs.


Soja Protein Isolat(PPP) 1kg 5800Ft 40 adag 145Ft/adag 22.5g fehérje,a.3g ch,0.3g fat,90 kcal,96%fehérje.Semleges,csoki,eper.


Soy Pro(Scitec Nutrition)0.91kg 3315Ft 32 adag 103.59Ft/adag 20g fehérje,5gch,1g fat,120 kcal,67% fehérje.Csoki,vanília,eper.


Iso Soy(Pro Nutrition)0.75kg 3490Ft 30 adag 116.33Ft/adag 22g fehérje,0g ch,0g fat,90.3 kcal,97% fehérje, + L-karnitin .Csoki,eper,vanília,banán.


Vege Fuel(Twinlab)0.535kg 3900Ft 15 adag 260Ft/adag 31g fehérje,1g ch,1g fat,130 kcal,93%fehérje,Natúr, minden ételhez keverhető fehérje pótlópor.



Power Protein(Power Track)0.908kg 3000Ft 36 adag 83.33Ft/adag 20g fehérje,5g ch,1g fat,95 kcal,73%fehérje,Tejsavó,kazein,szója fehérjéket tartalmaz.Csoki,eper,vanília,citrom-túró,fahéj,erdei.


Pro Mix(Scitec Nutrition)0.912kg 4265Ft 32 adag 033.28Ft/adag 20g fehérje,4g ch,1g fat,105 kcal,76% fehérje.Tejsavó,kazein szója fehérjéket tartalmaz.Csoki,vanília,eper.

2636. VictoryS (válaszként erre: 2635. - 7ac18b9dfa)
2010. szept. 6. 18:45
Én nem tudok jó választ adni, de a TD elég jó volt, csak drága. Vannak olcsóbbak is, amik szintén jók, de ezt nálam tájékozottabbak tudják.
2010. szept. 5. 13:36
Sziasztok! én holnap szeretném kezdeni de milyet vegyek? abban tudnátok segiteni? Svájci diétát csinálom mellette!koszonom
2634. VictoryS (válaszként erre: 2632. - K.tünde78)
2010. szept. 3. 14:13
Nekem a torna többet tett hozzá ahhoz a kicsi sikerhez, mint maga a shake. De ezt is kipróbáltam, senki nem mondhatja, hogy nem. Viszont a light módszer tényleg jó, de olcsóbb kivitelben szeretném folytatni.
2633. VictoryS (válaszként erre: 2630. - K.tünde78)
2010. szept. 3. 14:11
A mostani Tes.. áruház szórólapjában van benne. Strenght Nutri..on Diet Shake és 2260. De javasolhatnál is valamit hasonló árban, ami tuti jó, mert nekem eddig a leg elfogadhatóbb a Rossm..nn-os shake, de az nem 50%-os, hanem sokkal kevesebb van benne. Viszont a savósnál jobb.
2632. k.tünde78 (válaszként erre: 2631. - Nyul80)
2010. szept. 3. 12:25

Ne aggódj,csak 1x dől be mindenki legközelebb már másképp áll hozzá a dolgokhoz és másképp alkalmaz bizonyos szereket.

Ezt csak azért írom le,mert 3 éve Én is használtam TD jó 3 hétig az utolsó 5-6 kg leadásához,teszem hozzá akkor 3 hónap alatt szabadultam meg 20-on akárhány kilótol,és mondhatom 3- 4 hónapon belül már fenn volt a leadott kiló és még jött is hozzá pluszban.13 évvel ezelőtt ment az ilyen villám gyors diéta és tartottam is azt 7-8 évig míg terhes nem lettem újra,de be kell látni azóta sokat változott a testem ,szervezetem ,adottságom,alkati felépítésem,test összetételem,hormonháztartásom ,az "idősödő" kór pedig egyenesen hátrány a fogyózásnál.

Látod Én is visszatértem a módszerhez csak módosítottam annak használatát a testi tuljadonságaim miatt.

Szóval ha 1x nem jön ki a megsült piskótánk a simán belisztezett tepsiből,akkor tudjuk,hogy legközelebb már zsírozzuk-lisztezzük azt a tepsit vagy egyenest zsírpapírt használunk.:-)


Hidd el majd találsz olyan módszert ami nálad is beválik.A lényeg ,hogy miután megismerted a saját szervezetedet okosan alkalmazad azt a módszert és hagy időt a testednek a lassú fogyásra és a regenerálódásra .

2631. Nyul80 (válaszként erre: 2628. - K.tünde78)
2010. szept. 3. 10:48
Igen, valószínű igazad van, csak én akartam elhinni,hogy úgy működik, ahogy az oldalukon le van írva...az azért nagy átverés. Gratulálok a súlyvesztésedhez, Te nem hitted el a 2 hetes változatot...és működik. Én annyira megundorodtam tőle, hogy már nem tudnám hittel használni.
2630. k.tünde78 (válaszként erre: 2629. - VictoryS)
2010. szept. 3. 09:44

S vajon a másik 50% mit tartalmazhat???Az sem mindegy milyen fehérje állati/növényi/esetleg vegyes,2000-ért hány adagos is ez a shake....Ha esetleg megtudnád írni a nevét rákeresnék az összetételére.

Összehasonlításképp 2400-ért már 20 adagos 96% szójafehérjét vagy 3900-ért 40 adagos 93% szójafehérjét lehet kapni(egyébként hivatalosan mind2 faját 100%-két forgalmazzák).

2629. VictoryS (válaszként erre: 2628. - K.tünde78)
2010. szept. 2. 21:42
Most olvastam az egyik szórólapon, hogy akciós fehérje turmix 50% fehérje tartalommal. Szerinted az jó vétel? Olyan 2000 valamennyi körül láttam...
2628. k.tünde78 (válaszként erre: 2627. - Nyul80)
2010. szept. 1. 15:33

Hidd el hatásosak a shakek is,csak nem a TD módjára kell használni,hanem ésszel okosan beépíteni a mindennapi étkezésekbe.Én 7 hónapja használom rendszeresen reggel/néha este-ez a könnyített változat.Ennyi idő alatt 17,5 kg fogytam úgy,hogy nem éheztem,megmaradtak a déli rendes ebédjeim és beiktattam az étkezésbe tízórait és uzsonnát.

És Én nem a TD használom hanem olcsóbb de ugyan ilyen jó minőségű és össszetételű készítményt.

Szóval jók ezek a termékek csak az nem mindegy,hogy hogyan alkalmazzuk.Az eladók inkább azon röhögnek,hogy 2 hét alatt akarnak egyesek sok-sok kilótól megszabadulni amit bizony nem 2 hét alatt szedtek fel.

2627. Nyul80
2010. szept. 1. 14:19

Én 2 hétig ittam (TD), rettenetes volt, 3 kg-ot fogytam, ami az első 2 étkezés után vissza is jött. (nem zabáltam, csak ettem)

Nem veszi el az étvágyat, nem telít, max. annyira mit ugyanannyi joghurt vagy kefír. Néha azt éreztem, elájulok az utcán. De végigcsináltam, mert elhittem a mesét- el akartam hinni, nagyon könnyűnek tűnt...

Ne adjatok ki több 10 eFt-ot, mert az röhög a legjobban aki eladja nekünk. Ami lemegy, az csak víz, meg kiürülnek a belek. Nem lehet 2 hét alatt tartósan lefogyni. Tanuljatok a hibámból, az árából 1 hónap egészséges kajáját meg lehet venni.

2010. szept. 1. 14:05

Szerintem már lassul az elején gondolom volt víz is, de napi szinten 2 meg 4 dekákat fogyok. Heti fél kilóval kiegyeznék, de ha lassabb se bánom a gyors fogyás nem tesz jót a bőrnek.

Sok folyadékot iszom.

Sokan akik már elérték a céljuk is isznak turmixot max vacsira szintentartásként.

2625. k.tünde78 (válaszként erre: 2624. - 9dbcf299a7)
2010. szept. 1. 13:16

Háááát,nem mondom szép eredmény 2 hét alatt,bár szerintem kicsit sok ,próbálj lassabban fogyni,hogy magtarthasd az elért eredményt.


Egyébként Én is azért szeretem a shaket,mert így nem kell számolgatni,meg kötött menüt tartani stb.5x eszem naponta,az ebéd maradt a régi(egészségesebben)shake reggel mindenképp ,este meg már csak néha(sokáig este is volt,de már nem vagyok éhes így nem erőltetem).Nálam a szójás porok mennek.

2010. szept. 1. 07:52

Sziasztok!

Csatlakozhatom? Régen fehérje turmixal fogytam sokat most tejsavóporral fogyózom eddig 5,1 kiló ment le 17.-e óta iszom.

Ki milyen eredményeket ért el eddig? Ismerősöm is fogyott 30 kilót fehérje turmixal nagyon látványos volt, akkor kezdtem el először én is. Akkor sikerült is! Csak megszületett a második kislányom is és sok maradt rajtam-most annak a leadásán vagyok!

Bár szerintem nem a turmixtól fogyunk, hanem hogy kevés kalóriát viszünk be!

Nekem a shake a reggelim, ebédre normál adag főtt ételt eszek leves plusz második és vacsim szintén shake.

De nekem ez kapaszkodó próbáltam én kalóriát is számolni, de nem tudok! Menzáról hozza férjem a menüt (anyósom küldi így sokat spórolunk) és így nem tudom kiszámolni hogy hány kalória van pl. egy tányér paradicsomlevesben stb. Meg konyhai digi mérlegem sincs hogy méregessek!

2623. VictoryS
2010. aug. 31. 08:10
Sziasztok! Véget ért a TD kúra. Súlyra elég kevés ment le, a centik kicsit jobbak. A naplómba leírtam, ha érdekel valakit, az elolvashatja. Hosszú lenne most itt ecsetelni. Szeretnék még fogyni, úgyhogy egy könnyített verzióval és nem TD porral folytatom. Van egy másik sokkal olcsóbb, igaz, kevesebb a fehérje benne, de anyagilag csak ez fér bele. Arra jó, hogy 1-2 étkezést kiváltsak vele. Ma zöldségezni fogok, holnaptól meg már kicsi husi is jöhet hozzá.
2622. ariadna (válaszként erre: 2619. - Moncsi004)
2010. aug. 29. 16:04
A turbo d...a nevezetű szerintem elég jó, tavaly októberben az utolsó 3 kilómat azzal adtam le egy hét alatt, azt viszont nem mondom, hogy nem voltam éhes és az ára is elég borsos. Szerintem olyan turmixit vegyél, ami nem tejsavó alapú, hanem szója alapú. Állítólag a gyúrós boltokban már lehet 4000 ft-ért venni! Az már elég jó, ha 100 grammjában 40 gramm fehérje van!
2621. BioCica (válaszként erre: 2619. - Moncsi004)
2010. aug. 29. 16:01

Szia!


Én nem tanácsolom, hogy minden egyes étkezést csak turmix-szal helyettesíts! 1 fő étkezést(pl. ebédet) tartsál meg, akkor is grillezett husi és zöldség, vagy saláta legyen! Én 20 kg-ot adtam le, tehát tudom, hogy mit beszélek. :-)

Egyébként én az Organic Mission Chox Shake turmixát ittam, de a piacon lehet kapni egyéb turmixokat is, csak azok tele vannak szintetikus dolgokkal és én bizony azt kerülném a helyedben.


Ha rendszerel edzesz, és jól eszel, akkor le fogod dobni azt a pár kilót is!

Egy diétában 70%-ban az étkezés és csak 30%-ban a mozgás dönti el a kilók sorsát, tehát akkor v.mi az étkezéseddel lehet!

Kérlek, írdd le, hogy mit eszel egy átlagos napon és szívesen átnézem! :-)

Szép napot!

2620. Sirga (válaszként erre: 2619. - Moncsi004)
2010. aug. 29. 16:00

Ne tedd! Amit leadsz - mert biztosan fogyni fogsz -, azt maradéktalanul visszaszeded. Méregtelenítésre próbálj ki inkább valamilyen - pl. zöld - teát, és igyál sokat!(Napi 3 litert, de ne szénsavasat, ne cukrosat!)És próbálj életmódot váltani!(Erre már nem merek tippet adni: többféle van, mindenkinek más válik be.)

Hidd el, többet érsz vele, mint valami csodalöttyel! Tudom, próbáltam többet is. Eggyel fogytam - ideig-óráig. Nem éri meg!

2619. Moncsi004
2010. aug. 29. 15:51

Szijasztok!

Már 3hónapja edzek rendszeresen, sokat feszesedtem, a narancsbőröm is eltűnt nagyjából, de egy kg-t sem fogytam és ez ellen szeretnék tenni.AZ érdekelne, kinek melyik étkezéshelyettesítő turmix vált be, amitől nem volt éhes. 1hétig minden étkezés helyett szeretném fogyasztani méregtelenítés miatt, aztán 2 hétig reggelire és vacsorára, utána pedig csak vacsorára.

2618. VictoryS
2010. aug. 25. 07:08

Sziasztok!

Elfogyott a TD por, vagyis még reggelire van egy adag. Most nagyon gondolkodom, hogy vegyek-e újabbat, ugyanis ma megint FELJEBB ment a mérleg és nem lejjebb. Tegnap ittam igaz pluszban mást is, de nem lehetett az ilyen sok. Van itthon még másik féle hasonló turmix por, ami csak annyiban különbözik, hogy a fehérje jóval kevesebb benne. Ez lényeges lenne tudom, de most kicsit megrendült a bizalmam, mert itt kínzom magam már mióta, igaz főleg csak pszichésen vagyok sokszor éhes, és hiába. Azt írta a TD háziasszony is, hogy emeljek az adagon, mert tartalékra kapcsolt a szervezetem. Hát megtettem és itt is az "eredmény". Nem tudom hány nap kell a szervezetnek, míg újra kikapcsolja a vészjelzést, de jó lenne, mert enni sem merek így, nehogy még több jöjjön vissza. Egyelőre nem tudom mi legyen. Igyam a meglévő másik fajta port és várjak, vagy vegyek TD port még 1 dobozzal és szorítkozzam csak arra, nehogy most meg az legyen a baj, hogy nem azt iszom?

2617. VictoryS
2010. aug. 23. 14:13
Még egy kicsit próbálkozom ezzel, hátha megindul lefelé, aztán ha nem, akkor kénytelen leszek váltani. Most kicsit csalódott vagyok, de lehet hogy csak én szúrtam el pl azzal, hogy keveset ittam. Ma próbálok kompenzálni, aztán meglátjuk. Köszi a tippet, meg fogom nézni. Annyi mindent kipróbáltam már, ezt miért ne tenném?
2616. pintyo577 (válaszként erre: 2615. - VictoryS)
2010. aug. 23. 10:18

Nekem most elég jól megy a zabpehelydiétával,nézd meg a neten, jó is és hatásos is.

5 napos, lehet ismételni ameddig akarod, néhány nap szünettel.

3 kg ment le eddig, a 6. napnál tartok, de ebből 2 nap nem tudtam csinálni.

2615. VictoryS
2010. aug. 23. 08:28
Hát sajnos most nagyon mérges vagyok, mert napok óta nem hogy nem mozdul, de ma még fejebb is ment 40 dekával, és nem értem miért? Volt valaki ugyanígy intenzív fehérjeturmixozás alatt? Ma vagyok a 2 hét felénél. Segítsetek ha tudtok, hogy hogyan tovább, mert most a miértet sem értem egészen. Többet kellene inni? Vagy tornáznom kellene többet? Tény hogy most a heti 3 helyett csak heti 2 volt, de épp azért hogy ne szakítsam túl magam.
2614. 6eb76946f5 (válaszként erre: 2613. - VictoryS)
2010. aug. 22. 10:34
Köszönöm,megnézem ezeket,a turbós kivételével,mert az nagyon drága sajnos:((
2613. VictoryS (válaszként erre: 2612. - 6eb76946f5)
2010. aug. 21. 21:55
A TD nagyon jó, de a Rossm..nnos is nagyon bevált és a DM tejsavó poros turmixa is. Mellettük még az említett rizspor is szuper. Ezeket váltogatom már egy ideje.
2612. 6eb76946f5 (válaszként erre: 2611. - Pintyo577)
2010. aug. 21. 18:00

Őszintén irígyellek,engem nem telítenek el túl sok időre,pedig tejjel iszom sokszor,de akkor sem.


Kinek melyik vált be a legjobban íz/telítés tekintetében?

2611. pintyo577
2010. aug. 21. 11:37

3 éve iszom a fehérjeporokat (herbal..., tur.., protein del..., rizsformula) nagyon jól érzem magam, reggel-este iszom.

Nem i tudnék már mást reggelizni annyira megszoktam ezeket, de a le a legfinomabb a protein.

2610. VictoryS
2010. aug. 21. 09:10
Sziasztok! MÁr a TD kúra 5. napjánál tartok, és eddig nagyon jól bírom. Nem kínoz az éhség,és kilók meg centik mentek le. Tegnap tornáztam is, és szeretnék is még, de lehet hogy 1-1 napot kihagyok, mert ez az ajánlott. Ma ha minden jól megy, akkor a torna helyett lehet hogy tekercselni fogok. A tornát egéybként azért is részesíteném előnyben, mert a 30 kiló fogyás nagyonmeglátszik a bőrömön és szeretném ha feszesebbé válna. Természetesen a tekercselés is ezt a célt szolgálja. Eddig már azért úgy veszem észre, hogy kisebb javulásokat elértem, de még sokat kell feszülnie, hogy szép legyen. Egyedül a kötányhas nevű képződmény okoz fejtörést. Pillanatnyilag tornával és tekercseléseel próbálom ezt is kezelni, aztán meglátjuk. Sehol nem találtam erre sajnos leírást, hogy műtét nélkül hogyan lehet jelentős javulást elérni. Ha valaki tud tippet, az írja meg nekem, mert nagyon jól jönne! KÖszi előre is!
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook