Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvő 2012 - gyertek tervezzünk együtt! :) fórum

Esküvő 2012 - gyertek tervezzünk együtt! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯
2011. júl. 16. 19:52
szia.Üdv a csapatban.Hol lesz az esküvőtök,mikor,hány fő stb...?
2011. júl. 16. 16:42

Sziasztok!

En is csatlakoznek hozzatok! En jovo juliusra tervezem es minden tanacsot szivesen fogadok, ha van otlet ruhara, fotosra...

Koszi:)

189. Kocska (válaszként erre: 20. - CsillagTM)
2011. júl. 14. 21:32

Sziasztok!

Mi is jövőre tervezzük a lagzit,februárra.A húgomnak most volt májusban és 86 főre,kb.800ezer volt.de a zenészek voltak elég húzósok,mert 6an vannak és asszem így 180 volt tán.

2011. júl. 14. 12:07
Tudok egy szenzációs fotóst: Hajdrak Tímea. nézzétek meg a honlapot!
187. Berniee
2011. júl. 14. 11:52

Köszii:)

Zenékből eddíg 2 ami biztos: egyházinál Schuber-Ave Maria, illetve első közös táncunknál Beyonce-Listen:)

És neked?

Csajok nektek megvan már az időpont?

Mi mégcsak a helyeket válogatjuk, mi hol legyen!

Most a hóbórtom a hajós esküvő lenne, csajok olyan képeket láttam, hogy huhhhhh:)

Kért már valaki ajánlatot esetleg hajóról?

186. Hörcsy (válaszként erre: 185. - Berniee)
2011. júl. 13. 08:09

Szia!


Gratulálok a diplomádhoz!!!


Milyen zenéket választottál? Azok már nekem is megvannak. :)

185. Berniee
2011. júl. 3. 21:18

Sziasztok csajok!:)

Visszatértem, időközben lediplomáztam, most melót keresek(több kevesebb sikerrel), így belevetem magam az esküvőbe!

Dátum valószínüleg jövő év augusztusa lesz(szülinapom, évfordulónk)úgyhogy remélem sikerül összehozni!

facsia, ezt jól kifogtad ha minden igaz, privibe elküldhetnél egy webcímet, vagy valamit, kíváncsivá tettél:)

Lányok, meséljetek már, ki hogy halad:)

Nekem megvan a templomi bevonuló zeném, és az első tánc zene..Kicsit szokatlan, de az enyém:)

184. kisbogár82 (válaszként erre: 181. - Hörcsy)
2011. júl. 1. 20:00
Szívem szerint néha azt csinálnám,beülnék az autóba és irány el jó messzire.....sajnos vannak olyan emberek akiket nem viselünk el,de sajna nem tudod kikerülni.Most már elég úgy gondolom.Az örökös családi viszályokból se kérek.Erre megoldás?Semmi:((
183. Tundeva (válaszként erre: 182. - Ancsi0930)
2011. júl. 1. 16:32
Szia, üdv körünkben :) Minden segítség jól jön, írj bátran, ami csak eszedbe jut a témával kapcsolatban, jöhet! :)
2011. júl. 1. 13:30

Sziasztok lányok!


Csatlakozhatok hozzátok? Bár nekem tavaly volt az esküvőm, szívesen segítek nektek bármiben:)

181. Hörcsy (válaszként erre: 180. - Kisbogár82)
2011. júl. 1. 13:10

Remélem, minden rendben lesz, és meghívhatsz mindenkit, akit csak szeretnél.

A pénz gond úgy néz ki, kezd megoldódni, megbeszéltük párommal, és kezdenek alakulni a dolgok. Remélem, megtarthatjuk úgy, ahogy szeretnénk (bár ez most sűrűn változik). :)De nem esek kétségbe, ha mi fizetjük majd, csak a vendéglistát nehéz összeállítani.

2011. jún. 27. 12:14
Köszönöm a válaszokat.Az igazsághoz hozzátartozik,hogy anyukám és nagymamám nevelt fel engem,és a tesómat.Apukám csak 3 évvel ezelőtt vette fel velem a kapcsolatot,ergo kiesett kb 20 év amíg mi nem találkoztunk.Van egy pár "jó"emlékem róla hogy hogy viselkedett.Mára megváltozott csak késő.Gondolom ezért nem akarja anyukám hogy ott legyen.Egy részről jogos is.Dióhéjba ennyi de ha minden kötél szakad,akkor egyértelmű hogy kit hagyok ki.:((Hörcsy..Nálunk mi fizetjük a lagzit.Anyósom állja a fia öltönyét(meg ami hozzá kell)kikérő sütiket,meg a tortát.Anyukám nem jelezte,hogy bármit is fizetne.Nem is mondja,én nem is kérdezem.
179. Hörcsy
2011. jún. 26. 20:05
Nálatok hogy lesz az esküvő finanszírozása? Nálunk az van, hogy vagy mi fizetjük ketten, amit a szülők nem akarnak, vagy várunk még 1-2 évet, amit meg én nem akarok. Szóval, izgi lesz.
178. Hörcsy (válaszként erre: 175. - Kisbogár82)
2011. jún. 26. 19:56
Vagy, ha nagyon makacs anyukád, és tényleg csillapíthatatlan a viszály, akkor sajnos apukádat tényleg jobb, ha nem hívod meg.
177. Hörcsy (válaszként erre: 175. - Kisbogár82)
2011. jún. 26. 19:54
Hát, durva, de vagy meggyőzöd őket, vagy választasz közülük. Én már hallottam ilyen szituációról, és ott azt csinálták, hogy elkerüljék a veszekedéseket, hogy csak az egyik félt hívták meg. Nem lennék a helyedben. Egyébként, szerintem meg kell értenie, hogy ez a TE napod, és tartania kell magát. Max. a terem két külön felére ülteted őket, és megmondod, ha rontják a hangulatot, menjenek inkább haza, ne rontsák el a NAGY NAPOT. De a szüleid, értesd meg anyukáddal, hogy neked fontos, hogy mindketten ott legyenek. Hass a szívére. Később úgyis megbánná.
176. CsillagTM (válaszként erre: 175. - Kisbogár82)
2011. jún. 26. 19:34
hát ugye...ideális esetben a szülők (és mki más) felfogják, h ez a nap RÓLAD és a párodról szól, és azon vannak, h élvezzétek. de hát a valóság nem épp idilli...ha ilyen makacs az anyukád és sehogy sem tudod megnézni (vajon miért nem akarja ennyire, h jöjjön apud?), akkor sajnos nem tudod apudat meghívni.
2011. jún. 26. 17:53
Lányok "bajba"vagyok!!!Elvált szülők gyermekeként esküvőt tartunk.Anyukám kiközölte,ha ott lesz apukám ő nem jön a lakodalomba.Valakinek van ebbe sajnos tapasztalata,ki hogy oldotta meg?Azt hozzáteszem apuval kb 3 éve vettem fel a kapcsolatot,idáig azt se tudtam hogy hol van.5éves koromba láttam őt utoljára:((Mindenki megérdemel még egy esélyt véleményem szerint.De mindig rajtam csattan az ostor vége,én vagyok falhoz állítva.Nem szeretnék vitát,csak békés esküvőt.Köszönöm:))
174. Hörcsy (válaszként erre: 170. - Tundeva)
2011. jún. 24. 21:33
Jaj! Bocsi. Elfelejtettem írni, hogy Kalocsán lesz.
173. Hörcsy (válaszként erre: 171. - Kisbogár82)
2011. jún. 24. 21:10
Hát, igen. Úgy vagyok vele, hogy majd meglátjuk, még meg kell beszélni a létszámot mindkét oldalról a szülőkkel. Azzal nyugtatom magam, hogy akkor annyival különlegesebb nászutat fogok tervezni, mert mindig is az volt az álmom, hogy esküvő után már utazni, és egy gyönyörű szigetre szeretnék menni. Már a külföldi esküvőt is fontolgattam, de párom nem szeretné. Pedig így tényleg nem lenne gond a vendégekkel.
172. Hörcsy (válaszként erre: 170. - Tundeva)
2011. jún. 24. 21:07
Szia! Szerintem mi étteremben fogjuk tartani, háznál nem szeretném. Spórolásként most azon gondolkodom egy ideje, hogy az egyik butikban láttam 23 000-ért egy olyan nagyestélyit, ami fehérben ugyanolyan, mint egy menyasszonyi ruha. Nagyon gondolkodom rajta, hogy megkérem őket, szerezzenek be nekem egyet, mert gyönyörű.
171. kisbogár82 (válaszként erre: 169. - Hörcsy)
2011. jún. 21. 20:01
Szia a létszámon ne görcsölj:))Én is addig agyaltam rajta meg gondolkodtunk,mire odajutottunk 60-ból csak 10-en leszünk.Végülis ez a szám azokból az emberekből tevődik ki akit mi is szívesen látunk.A többi az csak "van"hiába családtag annyit nem tudok róluk egész évbe ki hogy van.Másrészről mi se vagyunk milliomosak,de hitelt erre én tuti nem vennék fel.Ezzel persze nem lebeszélni akarlak.Írj nyugodtan ha bármi gondod,kérdésed van.
170. Tundeva
2011. jún. 21. 13:43

Szia Hörcsy, kissé behalt mostanában a fórum, de ha kérdésed vagy éppen jó ötleted van, írj nekünk bátran :)

Hol lesz az esküvőtök? Étteremben tartanátok, vagy meg tudjátok oldani háznál (pl. sátras lagzi...)?

Sokmindenen lehet spórolni, csak végig kell zongorázni a lehetőségeket. Sok sikert! :)

169. Hörcsy
2011. jún. 21. 12:42

Sziasztok!


Ha lehet, én is csatlakoznék. Még nem nagyon tudom, hogy milyen lesz az esküvő, eddig úgy állok, hogy 2012 augusztus közepe. Ja, meg tudom, mi lesz a bevonuló zenénk. A sütemények anyukám munkahelyéről lesznek, de helyszín még nincs. Legalább vőlegény van. :) A létszámmal nagy gondban vagyok, mert elég spórolósra tervezzük a családi költségvetés miatt, pl. nem lesz se vőfély, se zenekar, de kb. 40-50 főt tervezek, ami sehogy nem jön össze: vagy nagyon sokan lesznek, vagy nagyon kevesen.

2011. jún. 9. 14:45
Sok sikert hozzá remélem tényleg jól sül el:))Mikor van a nagy nap?
167. facsia (válaszként erre: 166. - Kisbogár82)
2011. jún. 9. 14:31

Pedig ennyi. Adtak meg a referenciáik közül menyasszonyok (most már feleségek)elérhetőséget, az egyikkel már beszéltem, leinformáltam őket.

Ma már kaptam egy szervezési forgatókönyvet, úgy hogy eddig csinálják a dolgaikat.

2011. jún. 9. 14:14
50000ft gyanúsan olcsó úgy hogy benne van minden még a ceremónia és vőfélyi teendők lebonyolítása is.???Nekünk egyszer egy esküvőszervező megírta hogy ok lerendezi az esküvőt mindennel együtt és csak jutaléka lesz a szolgáltatóktól de ha bevállalja az egész esküvő lebonyolítását pl délelőttöl-hajnalig annak óradíja van.Mégpedig 5000/óra.Nem le akarlak beszélni mindenki maga tudja.:))
165. CsillagTM (válaszként erre: 164. - Facsia)
2011. jún. 9. 13:27

értem.


és 50e-ért mindent megszerveznek, utánajárnak, és még ceremóniamesterek is lesznek?!...

164. facsia (válaszként erre: 163. - CsillagTM)
2011. jún. 9. 11:43

50.000 Ft mindennel együtt. Igazából beszéltem mással is, akik jutalékért dolgoznak, és végig gondoltam. Ha ők minden szolgáltatótól kapnak pl. 10%-ot, az azt jelenti, hogy pl. egy 2.000.000 forintos esküvőnél 200.000 Ft-ot kaszálnak.


Ez a cég viszont-mivel nincs kötve senkihez-, de kiterjedt a kapcsolatrendszere meg tudja nekünk spórolni ezt az összeget. Így ami piaci áron 2.000.000 lenne, az csak 1.800.000 lesz. Tehát spóroltunk 200.000 forintot. Ebből meg simán megéri az 50.000.


Vagy nagyon rosszul látom a dolgokat?

163. CsillagTM (válaszként erre: 162. - Facsia)
2011. jún. 9. 10:53
ha nem jutalékért dolgoznak, akkor...? ja, ti fizettek? és mennyit?
162. facsia
2011. jún. 9. 09:17

Na, megvolt az első találkozás az esküvőszervező céggel. Egyelőre nagyon profinak tűnnek, és olcsók. Nem kell fizetni egy konzultációs találkozásért sem, első körben most 2,5 órát beszélgettünk. Kapok majd több féle forgatókönyvet, mindennek utána mennek, átküldik és én választok. Nem jutalékért dolgoznak, így tuti nem sóznak rám béna szolgáltatókat. A helyszíni jelenlétért nem kérnek külön pénzt, gyerek és család centrikusak ami nálunk azért fontos, mert sok kisgyerek lesz majd. A lánybúcsú szervezése gratis. Komolyan mondom, álmomban nem gondoltam volna, hogy ennyi apró részletre figyelni kell. (a cukor beteg rokonoknak külön ételek, statisztika az italfogyasztásból, holt idők kiküszöbölése,)Ráadásul bevállalták a moderátori szerepet is, mert nem akarunk ceremónia mestert, sem vőfélyt. Nagyon segítőkész a csaj, szerintem egy email, telefonhívás során is ad jó tanácsokat. Ha valakinek kell a nőci elérhetősége: 06302040982



Külföldi esküvő: barátnőméknek júliusban lesz a polgári Barbadoson. Az utazási iroda mindent elintézett nekik, és maga a szertartás nem került sokba. Nyilván itt az egzotikus utat kellett megfizetni

❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook