Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Testkontrollt, mint életmódot gyakorló, gyertek, együtt könnyebb! fórum

Testkontrollt, mint életmódot gyakorló, gyertek, együtt könnyebb! (beszélgetős fórum)


15. loch ness (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
2016. szept. 8. 20:47
Ó, köszi, akkor más tapasztalatából tanulok :) Jövő hét előtt nem terveztem húst enni, de így hamarabb megtudom :)
14. 3d787b167a (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
2016. szept. 8. 17:06
Este bazabálsz?:)
13. michelle.r (válaszként erre: 12. - Loch ness)
2016. szept. 8. 15:35
Nem vettem észre hasonlót, de a kedvedért végzek egy kísérletet ;)
2016. szept. 8. 10:30

A napokban olvastam valahol egy véleményt, hogy az nem bír délelőttönként csak gyümölcsöt enni, aki előző délután húst evett, mert annak hatására a gyomor olyan erős savat termel, hogy az másnap délelőtt is marja a gyomrot. Nem tudom, igaz-e ez. Valóban erősebb savat termelne a gyomor a hús megemésztéséhez? Lehet, hogy kipróbálom, működik-e így.


Azt már észrevettem, hogy ha teli gyomorral fekszem le aludni, akkor reggel nagyon éhes vagyok. Ha pedig nem, akkor sokszor el is lennék reggeli nélkül (de nem vagyok, mert tudom, hogy fontos reggelizni).

11. c73db520ef (válaszként erre: 3. - C73db520ef)
2016. szept. 5. 09:36
Elnezest a hirtelen felinduasert.
10. martafokas (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2016. szept. 5. 09:01
:) hagyd rá, mindig vannak piszkálódó regisztrálók, el kell őket engedni, hátha találnak más hobbit.
9. martafokas (válaszként erre: 5. - Loch ness)
2016. szept. 5. 09:00
Sajnos nem nagyon aktívak ezért próbáltam elindítani egy újat, hogy elkapjam a frissebb regisztrálókat és a régieket akik még reménykednek :)
8. loch ness (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2016. szept. 5. 08:34

Jó neked :) Én is szívesen csinálnám, de a reflux miatt nagyon meg kell gondolnom a "csak gyümölcs"-öt. De azért igyekszem sokat enni.


Egyébként neked van igazad, el is felejtettem, hogy ez nem fogyási technika, hanem életmód, aminek mintegy mellékes velejárója a súlyvesztés. Ismerek olyat, aki nagyon szépen lefogyott ezzel, közben jókat evett és nem kellett korlátoznia a mennyiséget - na jó, persze nem tömte tele magát, normális adagokat evett, de nem kellett centiznie. És zöldség-gyümölcsből az se baj, ha sokat eszik az ember.

7. michelle.r (válaszként erre: 5. - Loch ness)
2016. szept. 4. 21:31
Én éppen ellenkezőleg, délig képtelen vagyok bármit is letolni a torkomon, ami nem kávé, ásványvíz, vagy gyümölcs ;)
6. michelle.r (válaszként erre: 3. - C73db520ef)
2016. szept. 4. 21:30

Napról, napra, nickről nickre gonoszabb vagy. Jól esik?


Mellesleg nem fogyási technika, hanem egy egyszerűen követhető életmód, ami egészséges. Az csak egy mellékhatás, hogy ha van mit, a szervezet ledobja magáról a felesleges zsírt.

5. loch ness (válaszként erre: 3. - C73db520ef)
2016. szept. 4. 20:47

Mit piszkálódsz? Jólesik odaszúrni a másiknak minden ok nélkül?


A testkontroll egy egészséges és hatásos fogyási technika. Ebből a szétválasztást én is próbálom tartani, eddig még mindig hatásos volt. AZ egész délelőtt gyümölcs részét sajnos én sem tudnám tartani már. Kedves fórumindító, remélem, találsz társakra és eszmét cserélhettek. Van több testkontrollos fórum is itt, csak nem tudom, aktívak-e még.

2016. szept. 4. 19:57
Én 27 éve csináltam, akkor voltam 20 éves. Akkoriban szerettem, már nem bírnám tartani a délig gyümölcs részét.
3. c73db520ef (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2016. szept. 4. 19:47
Mi lenne? Fogyasi technika; az etelek kulonvalasztasa. Tudod, az urnok igy fogynak.
2016. szept. 4. 18:50
Az mi az?
2016. szept. 4. 18:23
:) Remélem vannak még itt testkontrollal élők!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook