Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvő 2012 - gyertek tervezzünk együtt! :) fórum

Esküvő 2012 - gyertek tervezzünk együtt! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
311. CsillagTM (válaszként erre: 302. - Bakos Zoltan)
2011. szept. 3. 21:07

egyébként te a saját fotós kvalitásaidat egy 1-10-es skálán hol helyezed el?

(csak kíváncsi vagyok, mint a fotózással sokat foglalkozó ember. és mivel nincs hátsó szándékod, és nem az itteni menyák közül akarsz megbízókat toborozni magadnak, így megmondhatod őszintén.)

310. CsillagTM (válaszként erre: 308. - 7230827147)
2011. szept. 3. 21:05
mondjuk a májusi meg azért jó, mert akkor kevesebben vannak.
309. CsillagTM (válaszként erre: 304. - Bakos Zoltan)
2011. szept. 3. 21:02
szerinted mennyi az az összeg a fotósért, ami ALATT nem szabad keresgélni?
2011. szept. 3. 17:58
Mondjuk május már igen közel van:) Mi júliusban akarjuk. Mi még azért is ráélünk variálni, mert nekünk hét közben bőven jó sort keríteni rá. Mivel nem itthoni és nem szombati esküvő lesz:) Jah és legfőképp nem egész napos :)
2011. szept. 3. 17:50
En mar le is foglaltam:) En ugy vagyok vele, hogy nem mindegy milyenes es az sem mindegy mennyi. Igy elore gondolkodva mindent kipipaltam annak ellenere, hogy jovo majiusban lesz az eskuvonk:) Megvan a fotos, videos, vofely, zenesz es mostmar az etterem is:)Elmondhatom, hogy volt amit sokkal olcsobban talaltam mint amire szamitottam es volt ami dragabb volt.Tobb het utanajaras, rengeteg arajanlat keres, de megerte. Egesz jo aron megszereztem mindent:) Hozzateszem a fotos 100ezer alatt van es nagyon tetszik a munkaja, ezen felul pedig a fotoval kapcsolatban meg annyit, hogy jo fotost akar az ember es meg kepes rengeteg penzt kifizetni erte es a legtobben kozlik, hogy kb100ezeben csak a retusalt kepet kapod meg, a tobbit kulonn vedd meg nem keves osszegert. Na ez az amin en kiakadtam, de megtalaltam a nekem valot:)
306. Bakos Zoltan (válaszként erre: 305. - 7230827147)
2011. szept. 3. 16:15

Mert te előre gondolkodsz :)


Viszont aki utoljára hagyja, az miért teszi? És csodálkozik ha szeptemberben már nem talál fotóst. Vagy ha talál az olyan is. (nem akarok megsérteni senkit)

305. 7230827147 (válaszként erre: 304. - Bakos Zoltan)
2011. szept. 3. 16:05
Mi nem hagyjuk utoljára, már kértem pár árajánlatot :)
304. Bakos Zoltan (válaszként erre: 303. - 7230827147)
2011. szept. 3. 15:58

Ez a hozzáállás tök jó. Nem a "társadalmi elvárásoknak megfelelő" és ez jó. Mert szerintem sokan csak ezért csinálják a hagyományos esküvőt. Valaki viszont kifejezetten pont a hagyományosra vágyik. Nincs is jobb egy frankó töltött káposztánál.


De a lényeg: Nállatok is. Izgulsz a képek minőségéért. Ez jó.

Szántok a JÓ képekre. Ez is jó


A véleményem. Nem pénztárca függő a jó kép. Csak keresni kell, és nem utoljára hagyni a fotós kiválasztását. Szerintem (de én haza beszélek)

2011. szept. 3. 15:48

Én azt mondom, nem kell általánosítani.

Lehet a mai világban extrának számít egy tengerparti esküvő, de én nem sajnálom rá az 5-600 ezret. Sőt...a lagzikat kifejezetten utálom és arra sajnálom is a milliókat, amiket ráköltenek. És hiába tengerpart, nálunk pl semmi extra dolog nem lesz egy nem hivatalos szertartáson kívül. Fogunk kapni fényképeket, de nagyon félek tőle, hogy milyen lesz a fotós és milyen képeket csinál és mennyire fogja elrontani azt az alig 25 db-ot, stb. Épp ezért mi azt találtuk ki, hogy Budapest valamely szép helyszínén készíttetünk beállított fotókat, olyan 200 db-ot még a tengerparti dolog előtt. Mert nekünk pl igen is számít a kép. Igaz ez nem egy konkrét esküvői szolgáltatás, és nem kerül majd száz ezrekbe mivel videót sem kérünk.

302. Bakos Zoltan (válaszként erre: 300. - CsillagTM)
2011. szept. 3. 15:09

Köszönöm. Valami ilyenre gondoltam, mikor véleményeket vártam.


"mindenki eldöntheti, mik a legfontosabb dolgok a számára a saját esküvőjén. lehet ez az álomruha, egy tengerparti nász, gyönyörű dekor, csokiszökőkút, 300 fős lagzi, lélegzetelállító fotók, és még sorolhatnám. de ez a SAJÁT döntésünk."


Értem én, de még sem értem. Álomruha? OK. Tengerparti nász? OK. Amik tényleg életre szóló élmények, és emlékszik rá az ember a halálos ágyán is. De.

Csokiszökőkút? Többszázezres dekoráció, stb?


Férfi vagyok. Házas vagyok. Lehet hogy ezért nem értem.


A képek megörökítik a pillanatot. Miért ezen kell spórolni. Lehet hogy más szolgáltatók is ezt a kérdést teszik fel. Nem tudom.


De még mindig várom a véleményeket.

301. Bakos Zoltan (válaszként erre: 299. - CsillagTM)
2011. szept. 3. 15:00
Csak a kíváncsiság hajt. De tudom ez Magyarország, és egyből a hátsószándékra kell gondolni. Pusztán csak kíváncsi vagyok a véleményekre, és ez a legjobb hely.
300. CsillagTM (válaszként erre: 299. - CsillagTM)
2011. szept. 3. 14:38

amúgy - anélkül, h elmondanám a részletes véleményem a fotóidról - a szem alatti karikák retusálása sztem alap kellene, h legyen. (pl. 34. képed)


de ha érdekel, mit gondol egy volt menya:


mindenki eldöntheti, mik a legfontosabb dolgok a számára a saját esküvőjén. lehet ez az álomruha, egy tengerparti nász, gyönyörű dekor, csokiszökőkút, 300 fős lagzi, lélegzetelállító fotók, és még sorolhatnám. de ez a SAJÁT döntésünk. ennek megfelelően osztjuk be a rendelkezésre álló anyagi keretet és a keresgélésre fordítandó energiákat.


ha valakinek a fotós az (egyik) legfontosabb -mint mondjuk nekem volt-, akkor még mindig ott a kérdés: mennyi pénzt tudunk rászánni? mert határok így is vannak, maximum kicsit kitágítottuk az eredeti elképzeléshez képest. pl. mi 50e alatt akartunk (fotós ismerősök által) megoldást, de ha megfeszültünk volna, sem jutott volna 100e-nél több, bármennyit spórolunk más dolgokon. ennyi.

ha ezt nem érti meg egy fotós, akkor ez van, sorry. fel kellene fognia minden szolgáltatónak, h nem csak őt egyedül kérjük fel a lagzira. ha tudnám, hányszor hallottam a szervezés során, h "de hát ez csak ennyibe kerül, spóroljon a többin!" - mindezt zenészektől, fotósoktól, videósoktól, vőfélyektől, dekorosoktól, ruhakölcsönzőben...


és még egy dolog. az is lehet, h egy adott szolgáltatóval nem az a baj, h drága. hanem egészen egyszerűen nem tetszik a munkája. maximum udvariasak vagyunk, és nem mondjuk el...és ilyenkor lehet puffogni, hogy "ezek a sóher menyasszonyok!"...de inkább el kellene gondolkozni, és kicsit fejlődni. nem szégyen az...

299. CsillagTM (válaszként erre: 298. - Bakos Zoltan)
2011. szept. 3. 14:15
szerintem elég visszatetsző, ha egy fotós ideír, a készülődő menyák oldalára...
298. Bakos Zoltan (válaszként erre: 297. - A40eba1184)
2011. szept. 3. 14:01

Sziasztok.


Pontosan az ilyen téma miatt regisztráltam. Mert nem elég egy menyasszony véleménye számomra.


A kérdés (lehet hogy nem jó a topik):


MIÉRT LÁTOM ÚGY, HOGY AZ ESKÜVŐIFOTÓZÁS AZ UTOLSÓ AMIRE GONDOLNAK A MENYASSZONYOK?


Csak üssétek be a google keresőbe hogy esküvő. Nem a fotózást hozza legelsőre, vagy másodikra. Pedig szerintem, a menyasszonyi ruha után a legfontosabb a fotó. Mit mutogattok 50évesen a kandalló előtt ülve az unokáknak? Az ültetőkártyát? Nem.


Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2011. szept. 3. 07:13
Csak egy kis tapasztalat megosztás. Nekem már volt esküvőm régebben, és nagy megbántam, hogy a fotóson spóroltam. Később jöttem rá, hogy egy profi fotóst kellett volna fogadnunk, hiszen a képeket nézegetik a legtöbben. Ha elfogadtok egy jó tanácsot, akkor a fotóst nagyon körültekintően válasszátok ki.
2011. szept. 2. 21:30
szia, nekünk lesz dekoros...sógornőjelöltem dekorál:) amugy még nagyon nem tervezünk előre, úgyis csak jövőre lesz..de az biztos, hogy lila dekoráció lesz:)
295. 7230827147 (válaszként erre: 294. - Hörcsy)
2011. szept. 2. 12:46
Én is várok még jövőhétre 1-2 ajánlatot, amit beígértek. Meg onnan is kértem, amit te mondtál, hogy Korfu 700 lenne...nekem az 537 ezerre jött ki:D (szállás, út, esküvői csomag). Csak nekem abban az nem jön be, hogy a városházán van esküvő vagy a Sissy palotába, ami még plusz 140 ezer. Nekünk meg kimondottan tengerpart kéne vagy Heliopotos terasz:)
294. Hörcsy (válaszként erre: 293. - 7230827147)
2011. szept. 2. 12:40
Én most várok még több ajánlatot, de kezd biztató lenni. Ha van kérdésed, majd írj privátban. :)
293. 7230827147 (válaszként erre: 290. - Hörcsy)
2011. aug. 31. 13:20

Még én is kitartok egyenlőre Görög mellett....:D Amíg minden cérna nem szakad. Amúgy arra gondoltunk a barátommal, hogy nagyon sok olyat hallani, hogy "Jajj elmentünk Ciprusra és gondoltuk összeházasodunk". Azon gondolkodunk a barátommal, hogy csak simán lefoglalunk egy nyaralós utat pl Görögbe, nem mondjuk meg az utazásiknak, hogy miért is megyünk és majd ott keresünk olyan helyet, ahol lehet esküvőt csinálnak. Nekünk nem probléma a nem hivatalos forma, sőt jobban örülnénk, ha nem hivatalosan el lehetne intézni és itthon polgárit rögtön utána.

És akkor rögtön nem fél millával kezdődik a kis kiruccanás, hanem csak a szállás+repjegy, ami kb a feléből kijön. Ruhát meg viszünk magunknak :)

2011. aug. 31. 13:09
Szia! Mi dekorost fogadunk, mert mire megveszunk minden diszletet tobbre jon ki mint ha berljuk es utana nem is tudom mire hasznalni. Az ajandekon meg nem gondolkodtam.Most a cel, hogy a legfontosabbak legyenek meg:) Ezzel pedig jol haladok:)Ti?
291. Hörcsy (válaszként erre: 289. - Adelaine)
2011. aug. 31. 12:47
Ha Magyarországon lesz, akkor mi dekorálunk, mert van a családban egy olyan személy, aki felér egy szakképzettel. Köszönetajándék az változó, szerintem családtól függ, nálunk biztosan nem lesz. Mi 1-2 képet szoktunk utána odaadni.
2011. aug. 31. 12:45
Hú, akkor te tényleg jól haladsz, főleg hozzám képest. Én még a külföldi esküvők között nézelődöm. Többiek?
2011. aug. 31. 11:03
sziasztok, mi is 2012-re tervezzük a lagzinkat...Dekorálni magatok fogtok, vagy kerestek dekórost?? Köszönetajándék nálatok szokás??
2011. aug. 31. 08:24
Ugy indultam neki a multheten, hogy meglesz a vofely, fotos, videos, etterem, zenesz. Ehez kepest ami meglett multheten a vofely, a heten a fotos es a zenesz. A zeneszt ajanlas alapjan valasztottuk. Tegnap ugy adtunk foglalot, hogy nem is hallotuk elotte, csak mikor hazajottunk. Isteni! Ugy gondolom azzal boztosan nem lesz gond. Az etteremmel mar kicsit bajban vagyunk. Meg a heten megnezunk harmat es kalkulalas utan lefogaljuk. A videossal is beszeltem de abbol meg nezelodunk. Szoval ugy gondolom egesz jol haladok:) Ti?
2011. aug. 30. 22:40

Sziasztok!


Vagyok újra, csak amíg álmodozom a tengerpartról, addig is tettünk egy 5 napos kitérőt a Balcsira:D

Akkor eddig senki semmivel nem halad?:)

Hörcsy teljesen megértelek...én is kezdek besokallni kissé...

286. lina816
2011. aug. 30. 16:41

Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok! Mi is jövőre tervezzük az esküvőt, valamikor áprilisban

2011. aug. 30. 14:43
Hol tartasz? :)
2011. aug. 30. 11:39
Sziasztok! Es hogy haladnak azok akik nem kulfoldon tartjak az eskuvot? Erre vonatkozoan regen lattam bejegyzest:) En egesz jol haladok:)Ti?
283. CsillagTM (válaszként erre: 282. - Kisbogár82)
2011. aug. 30. 10:05
oké, értelek, csak nekem furcsa, h nem akarsz a szeretteiddel ünnepelni, ezért mondom, h biztos meg van az okod rá.
282. kisbogár82 (válaszként erre: 281. - CsillagTM)
2011. aug. 29. 17:34
Nem vájkálsz a magánéletembe,csak egyszerűen így alakult:))
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook