Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elszánt fogyózók eredményei. Ne ígérgess többé! Csináld meg!!:) fórum

Elszánt fogyózók eredményei. Ne ígérgess többé! Csináld meg!!:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
209. Noncsi22 (válaszként erre: 208. - Nyári szellő)
2011. dec. 9. 08:54
Okés!!:)Mi letudtuk idénre,mert elég szűkös a keret,csak a 2 gyerkőc kap ajándékot...Nagyon sok volt a kiadás az elmúlt hónapokban...Bár szerintem nem az ajándék a fontos!Együtt vagyunk,eszünk iszunk,jól érezzük magunkat!Nekem ez elég.Ja,és a legnagyobb ajándékot nem a Jézuska,hanem a góly hozta 2 és fél hónapja!:)
208. nyári szellő (válaszként erre: 207. - Noncsi22)
2011. dec. 9. 04:34

Biztos jelentkezik hamarosan:)

Szerintem mindenki karácsonyi lázban ég....

Januárban már nagyobb lesz itt a mozgás!:)

Én azért jövök előtte is:):):)

2011. dec. 8. 19:53
Mindenki olyan szűkszavú,Yakoka teljesen eltűnt...:(
206. vacsa
2011. dec. 8. 15:16
Én is benézek néha, de látom nem nagyon van mozgás...
205. nyári szellő (válaszként erre: 204. - Noncsi22)
2011. dec. 8. 12:17

Szia!

Én itt vagyok minden nap,csak nem látok mozgást a fórumon,így gondoltam minek írjak?

Tegnap elfogyott a gyógyszer,várom a női napokat,fél kilóval vagyok több...

2011. dec. 8. 10:15
Sziasztok!Hova tűnt innen mindenki?Olyan jól indult ez a fórum,de úgy látszik kezd meghalni!:(
2011. dec. 5. 19:10

Szia!

Én tartom a 69 kilót,ma kezdtem a Péntek Enikő féle edzésprogramot...Neked is jó pihit!!

2011. dec. 5. 18:08

Szép estét Csajok!

Jól vagytok?Hogy haladtok a fogyással?

Én női napok előtt vagyok....

De igyekszem tartani a diétát,és mozgok is.A reggeli tekerésen túl vagyok,az estihez most készülődök:)

Jó pihenést mindenkinek!

201. yakoka (válaszként erre: 199. - Noncsi22)
2011. dec. 4. 21:26
Köszi Noncsi!!!!Nem adom fel!!:):):)
200. nyári szellő (válaszként erre: 198. - Noncsi22)
2011. dec. 4. 17:47

Szia!

Már nagyon vártam ám,hogy írj!:)

Hát....tegnap,meg ma nem mozogtam,fáj a pocim...Ez a gyógyszer egy sárgatest hormon,és a menstruáció előtti állapotba kerül tőle az ember:(

És tegnap még egy rudit is megettem:(

De nem bánom,holnaptól ismét tekerek:)))

Szerdán este pedig elfogy a gyógyszer,utána remélem "észre térek".

Írtam,hogy hétköznap menüt hozok,úgyhogy nem kell se rántanom,se habarnom:):):)

Ami meg abban a fél adag ebédben van,nem megyek a falnak...

Cukrozni nem szoktam,sőt!!!A 3in1 kávémat lecseréltem instant kávéra édesítőszerrel,tej-tejpor nélkül!

Szép estét Neked:)

199. Noncsi22 (válaszként erre: 195. - Yakoka)
2011. dec. 4. 16:52
Hát igen!A csokizás tuti nem tesz jót a diétának!:)Ha megállod,biztos mennek majd a kilók!De abba a rohadt csokiban annyi a kalória,hogy nem éri meg!Ami fincsi,tuti hízlal általában,sajna ez van.Úgyhogy ügyi legyél,én szorítok!!!És fel ne add nekem!!!!!:)
198. Noncsi22 (válaszként erre: 194. - Nyári szellő)
2011. dec. 4. 16:49

Szia Szellő!

Szerintem teljesen jó ahogy csinálod,én megkockáztatom,hogy még többet is eszem nálad...:)És tudom,h mozogsz is.Úgyhogy szerintem meg kell hogy induljon!!!Cukorral lisztel hogy állsz?Én cukrot egyáltalán,lisztet meg csak rántáshoz és habaráshoz használok,de azt is úgy,hogy van Diawelnessnek egy szénhidrát csökkentett keveréke,azt keverem össze sima liszttel és így használom,így a szénhidrát a fele lesz csak a rántásban.Meg most azt olvastam,hogy ha valaki fogyni akar,akkor izmot kell építeni,és minél több az izom,annál több energiát használ el,és hatékonyabb a zsírégetés.Péntek Enikőnek sok gyakorlata van fent az oldalán, a tornavideo.hu-n.

Most én is ezen vagyok.Vannak olyan gyakorlatok,amiket nem is tudok megcsinálni,de rajta vagyok az ügyön.Érdemes elolvasni az oldalon levő tanácsait.

De visszatérve,szerintem meg kell hogy induljon!Elfogy a gyógyszer,és hidd el,hogy lesz ott eredmény!!!

Egyébként ma én is megettem 2 bonbont,ez van!Szerintem sem szabad mindent megvonni,mert abból zabálás lesz,csak ésszel kell bűnözni is.És csak azért mondjuk,mert egyszer kétszer eszünk olyat amit nem kéne,nem szabad rögtön visszatérni a régi életmódhoz,hanem mintha mi sem történt volna,folytatni tovább a diétát.Én már jártam így!:)Úgyhogy ügyi vagy,ne aggódj!!!:)

197. nyári szellő (válaszként erre: 196. - Yakoka)
2011. dec. 4. 09:10
Szívesen:)
196. yakoka (válaszként erre: 194. - Nyári szellő)
2011. dec. 3. 20:32
Haznos bejegyzés!!!Köszi:):)
195. yakoka (válaszként erre: 192. - Noncsi22)
2011. dec. 3. 20:32
Úgy tervezem,hogy holnaptól nincsen édesség.Olyna falási rohamot okozott az elmúlt napok csokikázásai,hogy csak úgy recsegett-ropogott...döbbenetes!!!
194. nyári szellő (válaszként erre: 191. - Noncsi22)
2011. dec. 3. 07:58

Szép jó reggelt:)

Régebben már írtam,hogy teljesen átlagos kajákat eszem,csak jóval kevesebbet,mint előtte.Nem akartam megint abba a hibába esni,hogy hirtelen nagyon nagy változtatást vezetek be,aztán a testem meg azt se tudja,milyen bolygón van...

Ami lényeges az előző időszakomhoz képest,hogy nem "zabálok",hajlamos voltam csak délután meg este enni(akkorra kiéheztem,így sokat:( ).Most igyekszem betartani a többször,kevesebbet elvet.

A fehér kenyeret elhagytam teljesen,helyette teljes kiőrlésű vagy rozsos kenyeret eszem,persze csak módjával!!Krumpli,tészta vagy rizs csak ritkán,és csak kicsi (meg persze naponta egyszer).

És ami még fontos:nincs minden kaja után kis nasika!!!!( :( )

Egy napi kajám:

Reggeli:egy kis szelet barna kenyér csirkemellsonkával vagy kis sajttal zöldséggel vagy egy virslivel,mustárral.

Tízórai:általában egy alma.

Ebéd:hétköznap menüt hozok,ha ehető akkor egy tányér leves,meg fél adag második.

Uzsonna:bevallom,ez vagy elmarad,vagy pár szál ropi,esetleg pár szem sós keksz.

Vacsora:ritkán az ebéd maradéka,inkább hideg kaja.Egy szelet kenyér,csirkemell sonka,virsli,sajt...hasonló mint a reggeli.

Fél 6 -6 körül vacsizom általában.

Ha utána még nagyon ennék valamit,akkor vagy egy narancsot,vagy egy joghurtot szoktam megenni.(Még mindig jobb,mintha nasit majszolnék!!!!)

Ja,ne nevess ki,nagyon büszke vagyok rá,hogy kibírom,hogy nem támadom meg a hűtőben a tejszeleteket,meg a túró rudikat!!!!(Ez a kisfiam dolga!)

Szóval,biztos van még mit csiszolni az étrendemen,de szerintem kezdésnek nagyon jó ez az előző időszakhoz képest!Főként,hogy úgy érzem,ez nem egy diéta-hullám lesz,hanem tudom is tartani a későbbiekben is ezeket a dolgokat.

A saját tapasztalatom az,hogy nem szabad mindent megvonnom magamtól,mert annak egy bizonyos idő után nagy "zabálás" volt a vége..Most pedig nem érzem úgy,hogy ki lennék éhezve.

Neked mi a véleményed arról,amiket leírtam?

Egyébként már túl vagyok a gyógyszer felén,majdcsak elmúlik ez a hátralévő 5 nap,és utána remélem szépem mennek le a kilók újra!!!

Szép napot Neked!

2011. dec. 2. 20:50
Mindkettőtök figyelmébe ajánlanám Péntek Enikő oldalát,nagyon sok hasznos infó van ott a zsírégetéssel kapcsolatban.Olvassátok el,hátha segít!!
192. Noncsi22 (válaszként erre: 190. - Yakoka)
2011. dec. 2. 20:48
Akkor hajrá!!!Hogyan tervezed?Ja,és köszi!:))
191. Noncsi22 (válaszként erre: 189. - Nyári szellő)
2011. dec. 2. 19:49
Szia!Ne keseredj el,letelik a 10 nap,aztán már nem lesz akadály!!!A pihenőnapról meg annyit,hogy az kötelező!!!Ezért nem szabad,h rosszul érezd magad!És a mozgásba tényleg bele kell rázódni,mindenhol azt hangsúlyozzák,hogy FOKOZATOSSÁG!!!Hidd el,menni fog,csak ne add fel.Miket eszel 1 nap?
190. yakoka
2011. dec. 2. 19:10
Sziasztok!Én is vagyok.Én is elvagyok keseredve,+ 20 dkg nekem is.bE kell keményíteni...Noncsi ügyes vagy!!!!!:):)
189. nyári szellő (válaszként erre: 188. - Noncsi22)
2011. dec. 2. 12:05

Szia Noncsi!

Én itt vagyok minden nap,de nem mindig írok...

Gratulálok,ügyes vagy!!!!!

Én el vagyok keseredve,nemhogy lemenne,hanem feljött fél kiló:(((

Pedig minden nap kétszer tekerek,összesen egy órát naponta...A tegnapi napon pihentem,mert éreztem,hogy muszáj...Tuti a gyógyszer kever be,visszatartja a vizet,álmos vagyok tőle,meg mintha az étvágyat is javítaná,de igyekszem visszafogni magam!!

A tegnapi pihenőnapból nem csinálok lelkiismeret-furdalást,mert két hete kezdtem mozogni,idő kell a szervezetnek,mire átáll az új életmódra...

2011. dec. 2. 10:14

Hahó csajok!Hova tűntetek?Elszállt a lelkesedés a fórum iránt?Pedig jól indult!:(Mindegy,én itt vagyok!És jelentem,elértem a 69 kilót,amit karácsonyra tűztem ki!

Ti hol tartotok?Én ma Péntek Enikővel tornáztam,és még folytatom,mert végre elaludt a kincsem!

Szép napot mindenkinek!:)

187. yakoka
2011. nov. 30. 21:15
Mára 60 perc aerobik:)
186. yakoka (válaszként erre: 185. - Nyári szellő)
2011. nov. 30. 21:15
Van az úgy,hogy néha nem kívánja az ember.:)Aztán újra megy nagyon:)
2011. nov. 30. 19:20

Sziasztok!

Tekertem reggel,és most este is,de ez most nagyon nem esett jól:(Semmi kedvem nem volt hozzá,és olyan hányingerem lett,hogy alig bírtam végig tekerni a fél órát:(Nem tudom mi ez,lehet hogy a gyógyszertől van????Iszom egy kis citromlevet,hátha gyorsítja az emésztésem:)És azt hiszem,holnap csak gyümölcsöt eszem...Legalább is most nem tudnék lenyelni mást..

2011. nov. 30. 12:00
Sziasztok!Hát,nekem is noszogatnom kell magamat,mert most értünk haza az ortopédiáról a kicsimmel,és én ha délelőtt nem tudom le,délután már nehezen veszem rá magam...Meglátjuk!:)
2011. nov. 30. 05:27

Szép jó reggelt Csajok!

Hogy vagytok,minden rendben mindenkivel?

Én tegnap kétszer tekertem,nagyon nehezemre esett,de muszáj a gyógyszer miatt...Most is lassan meg kellene indulnom,de még a rábeszélésnél tartok..

Szép napot mindenkinek!:)

182. yakoka (válaszként erre: 175. - Noncsi22)
2011. nov. 29. 20:54
NEM BAKKER,lusta voltam....
181. yakoka (válaszként erre: 174. - Noncsi22)
2011. nov. 29. 20:54
Hát ez az...engem is ez keserít el..:):):)
2011. nov. 29. 17:22
Hát,én annyira nem értek hozzá,de az biztos,hogy mindkettő kell,ha az ember fogyni akar,és nem akarja,hogy puha,löttyedt maradjon a teste.Az tuti,hogy az étkezés nagyban befolyásolja az eredményt.Meglepődnél,ha egyszer összeszámolnád,hogy mennyi kalóriát és ch-t megeszünk,ha nem figyelünk rá!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook