Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elszánt fogyózók eredményei. Ne ígérgess többé! Csináld meg!!:) fórum

Elszánt fogyózók eredményei. Ne ígérgess többé! Csináld meg!!:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
119. Kirani (válaszként erre: 117. - Noncsi22)
2011. nov. 26. 10:20

Hú, köszi :-))

Túl vagyok pár sikertelen (befejezetlen) 90 naposon, odafigyelésen, kalóriszámoláson... és még ki tudja, min. Most elszántam magam és kialakítottam a saját életmódváltásom lényegét.


A fő szabályom: semmi nem tilos (akkor feladnám), mindent ehetek, csak ésszel, mértékkel.

A gyakorlati dolgaim: újra reggelizek; sosem várom meg, hogy éhes legyek, előtte eszem; felesleges csokik-nasik felcserélve müzliszelettel, joghurttal; néha zöldség és gyümölcs (haha, ez nem nehéz, eddig szinte nulla volt a bevitelem); és az ebéd a főétkezésem, nem a vacsi. Kb. ezek.


Emellett nincs semmi tiltás, nem mondom vissza a kajameghívásokat, és ha megkívánom, eszem csokit vagy akár a kedvenc csülkömet. Ekkor sincs bűntudatom, sőt, jóízűen eszem, amit megkívántam, és nincs gyásznap, ha félrecsúszok. Csak akkor utána pár napig jobban odafigyelek, beiktatok egy tisztítónapot vagy egy gyüminapot, vagy bármit. Elvégre élethosszig fogom tartani, hát nem az a lényeg, hogy jól is érezzem magam közben? :-)

Gyertek a naplómba, ott írok bővebben!

118. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 115. - Kirani)
2011. nov. 26. 10:05

Én is új vagyok, és jó lenne, jó lenne, de jön a karácsony....

Kirani, szorítok Neked, hogy sikerüljön! Milyen módszerekkel próbálkozol? Hátha kedvet kapnék....:)

117. Noncsi22 (válaszként erre: 115. - Kirani)
2011. nov. 26. 10:04

Szia Kirani!

Persze,hogy szívesen látunk!!Gyere csak!A fogyókúra valóban nem jó semmire,főleg nem a koplalás!Milyen módszert választottál?Mesélj!!:))

116. Noncsi22 (válaszként erre: 114. - Nyári szellő)
2011. nov. 26. 10:02
Tudom...Ez tényleg így van!Ezért nem is sietek sehova...És köszi!!:)
115. Kirani
2011. nov. 26. 09:38

Sziasztok Lányok, lehet csatlakozni? Látom, hogy aránylag friss a fórum, és tele van lelkes, fogyni vágyó, kitartó sorstársakkal :-).

Én most hétfőn kezdtem az életmódváltást (fogyókúra felejtős, még sosem sikerült :-)), 94 kilóval, de tele motiváltsággal és erővel. 60 szeretnék lenni, de adtam magamnak rá időt, két évet. Naplót is kezdtem, de társakkal MINDEN könnyebb! Úgyhogy maradnék, ha szívesen láttok :-)

114. nyári szellő (válaszként erre: 112. - Noncsi22)
2011. nov. 26. 09:27

Ne viccelj!!!!

Nem rég szültél!!!!

Így is nagyon ügyes vagy,és hidd el,jó lesz az a ruha esetleg tavaszra is!!!!!!

Tudod:fontos a szépség,de az egészség még fontosabb!

113. Noncsi22 (válaszként erre: 106. - Yakoka)
2011. nov. 26. 08:43
Ügyiii!!!Nyomjad nyomjad!!!:))
112. Noncsi22 (válaszként erre: 109. - Nyári szellő)
2011. nov. 26. 08:42

Így van!Azon már ne bánkódj amit már megettél!Csak előre nézz,és folytasd ahol abbahagytad!!

Én is boldog lennék,ha karácsonykor fel tudnék venni egy olyan ruhámat amit terhesség előtt hordtam,anélkül,hogy úgy néznék ki benne mint egy kötözött sonka!:))

111. Noncsi22 (válaszként erre: 108. - HnéViktória)
2011. nov. 26. 08:37

A lisztet,és a tésztát nem vonom meg teljesen,mert én is szeretem,bár a tészta annyira nem hiányzik.Kb. 1x egy héten szoktam enni,vagy ritkábban,de teljes kiőrlésűt,5 dekát.Feltéttel nekem elég...:)

A lisztből pedig a fehér lisztet hagytam csak el,most kísérletezek a többivel.Ja,és van h a sima lisztet keverem vagy a Norbis,vagy a Diawelness szénhidrátcsökkentőjével.Mert pl. a rántást,habarást nem tudom másképp megoldani,és így fele annyi csak a ch.Ajánlották az étk. keményítőt,de nekem sűrítésre nem jött be.

Végül is úgyis jó,ha az ember csak egyszerűen kevesebbet eszik,mert egyértelmű,hogy fogyni fog.Csak nekem az a baj,hogy pl.reggelire,v.vacsira nem elég egy zsemle.Ha meg 2-t eszek,az már 60 gr ch.És még hozzá a tej esetleg,az már rengeteg.Ezért eszem olyan kenyeret,ami lassabban szívódik fel mint a fehér,a magok meg a más liszt miatt,így kevesebb kell belőle a jóllakáshoz.

Ja,és köszi,hogy drukkolsz!!!:)

110. Noncsi22 (válaszként erre: 106. - Yakoka)
2011. nov. 26. 08:26
Nonónak nagyon jó receptjei vannak!!:)Te miket szoktál diétásan sütni?
2011. nov. 26. 06:48

Szép jó reggelt csajok!

Hááát....A tegnapi napot sikerült elszúrnom...

Nem tekertem,ráadásul Katalin-napon voltam,és ettem sütit is:(((De ezen már kár bánkódni,most ismét keményen belehúzok!!!Ma sok a dolgom,délelőtt kitakarítom a lakást,délután pedig szeretném megcsinálni szépen a teraszt:)Holnap már Advent első vasárnapja lesz:)))

Húzzunk bele csajok,legyünk csinik Karácsonyra:)))

108. HnéViktória (válaszként erre: 105. - Noncsi22)
2011. nov. 25. 22:51

Én is megnéztem a naplódat...nagyon irigyellek,hogy ennyi mindent meg tudsz vonni a cél érdekében:)Én liszt és tészta nélkül nem tudnám elképzelni az életem.

Én olyan módszert választottam,hogy mindenből eszek amit szeretek,de nagyon keveset.Nem akarok megvonni magamtól semmit,mert félek,hogy nagyon kiéheznék rá,és utána a többszörösét falnám be:)


Szorítok neked!!Sok sikert a 10 kg-hoz.

107. yakoka
2011. nov. 25. 22:43

Nyitottam "versenyt" is:

[link]

106. yakoka (válaszként erre: 105. - Noncsi22)
2011. nov. 25. 22:17
Meg is nézlek!!:):)40 perc za új dvd-ről:)Nagyon jóóó!!Biztos fini volt a sütid:)Nekem is kellene már valamit sütnöm...
2011. nov. 25. 12:47

Sziasztok csajok!Ma elkezdtem a naplómat,bízom a motiváló erejében!!Hajrá mindenki!!!

Ki mit mozgott ma??Én túl vagyok a Réka tornán!

Tegnap kimaradt a tekerés,mert babatalálkozó volt nálam...5 anyuka,5 baba..Minden hónapban csinálunk ilyet!Nagyon édesek voltak sorban a hatalmas franciaágyon!:)

Ja!És képzeljétek!A diétás sütim jobban fogyott mint amiket ők hoztak!!1-et ettem,és mire akartam még 1et enni elfogyott!!:)Tehát nem minden rossz ami diétás!!:)

104. Noncsi22 (válaszként erre: 90. - HnéViktória)
2011. nov. 25. 09:06
Köszi!És örülök,h sikerült,hatalmas a változás...Nekem is kéne fotót csinálnom..
103. tigris79 (válaszként erre: 102. - Nyári szellő)
2011. nov. 25. 08:36

Az az ízlésedtől függ. :) Ha a presszókávét szereted, de kicsit lágyabban, akkor tejport; ha inkább a nagy bögre tejeset, akkor tejet. :) De azt is olvastam már, hogy fogyi szempontjából jobb a kávétejszínből 1 db, mint tejből 1,5-2 deci. Viszont a tejport nem tudom, mennyi cukor van benne és mennyi kcal, inkább nézd meg.

Egyébként jó reggelt, szép napot mindenkinek! :)

102. nyári szellő (válaszként erre: 94. - Tigris79)
2011. nov. 24. 22:08
Köszi a tanácsot,kipróbálom a lágyabb kévét,ami írtál,remélem ízleni fog.Szerinted mit rakjak bele,tejport,vagy inkább 1,5ös tejet?
101. tigris79 (válaszként erre: 100. - Yakoka)
2011. nov. 24. 21:25
Miért, ha megkérdezhetem? Nem szeretsz meditálni, vagy csak ez nem tetszik?
100. yakoka (válaszként erre: 97. - Tigris79)
2011. nov. 24. 21:11
Köszönöm szépen:)Egyre jobban érzem magam:)Nagyon jó az új dvd.Nekem mondjuk hiányzik Hamvai,de Bárányt is meg lehet szokni:)Réka mozgásanyaga verhetetlen ismét.De a meditációját ki fogom hagyni:):).)
99. yakoka (válaszként erre: 89. - Noncsi22)
2011. nov. 24. 21:10
Igen nagyon jóóó!!Add újra önmagad.2490 Ft
98. HnéViktória (válaszként erre: 96. - Tigris79)
2011. nov. 24. 20:28
Nagyon szépen köszönöm :)
97. tigris79 (válaszként erre: 76. - Yakoka)
2011. nov. 24. 20:18
Yakoka! A te képeidet is megnéztem, nagyon jól haladsz, látványos a változás! Gratulálok neked is! :) Milyen az új dvd? Kipróbáltad?
96. tigris79 (válaszként erre: 84. - HnéViktória)
2011. nov. 24. 20:16
Viki! Én is megnéztem a képeket, gratulálok! Nagyon csinos vagy! És milyen szép nagylányod van!!! :) Mi majdnem egyidősek vagyunk, csak egy picivel vagyok öregebb. ;)
95. tigris79 (válaszként erre: 87. - Noncsi22)
2011. nov. 24. 20:13
Noncsi! Köszi a biztatást! :) És igen, valóban nagyon jó érzés, mikor egyre kevesebbet mutat a mérleg... :)
2011. nov. 24. 20:12

Szellő! Hidd el, nem hiába. Tarts ki és alakulni fog. ;) Kávét milyet szeretsz? Erőset vagy inkább a krémesebbet, lágyabbat? A Tchibo (remélem jól írtam :x) Exclusive instant nagyon finom, de nem túl erős; az Omnia instant pedig finom is és erős is. Legalábbis szerintem. :) De az olcsóbbakból is ki lehet fogni jót, kóstolgatni kell.

Nekem ma a mozgás mégis kimaradt, de a kajára figyeltem. Ez is valami. :) És holnap már tényleg lesz torna is.

93. nyári szellő (válaszként erre: 92. - Noncsi22)
2011. nov. 24. 19:25

Remélem.....

De vasárnap is ennyit mutatott a mérleg....azóta meg még tekerek is....Hiába?????:((((

92. Noncsi22 (válaszként erre: 91. - Nyári szellő)
2011. nov. 24. 17:58
Ne keseredj el,2 hét alatt teljesen jó a 2 kiló!!!Menni fog az,hidd el!!!
2011. nov. 24. 17:47

Kicsit el vagyok keseredve:(

Hiába tekerem az ellipszis trénert,hiába figyelek a kajára???Még mindig csak-2kgnál járok:(((

De nem adom fel!!!!Majd megindul ez szépen lefelé.(remélem)

A 3in1 kávém ha elfogy,már nem veszek ilyet!Átállok valami instant kávéra édesítőszerrel.Csak ki kell tapasztalnom,melyik a finom.

90. HnéViktória (válaszként erre: 88. - Noncsi22)
2011. nov. 24. 16:57

Köszi.És persze nem gond ha megírod a véleményedet,hisz ezért nyilvános,meg ezért van a fórum:)))


Tudom,hogy kevés ...de ahhoz ezt tudni kell,hogy a fogyókúra előtt rengeteget ettem,sajnos és drasztikusan kellett változtatnom.Folyamatosan emelem a kalória bevitelt,és már néha becsúszik egy kis bűnözés is.És tudom,hogy a büszkeség megtartani lesz ezt az állapotot.

Mikor nagyon keveset ettem,igen tényleg az egészségem rovására ment,de most már tökéletesen érzem magam,könnyebbnek és egészségesebbnek.

Szoritok nektek is !!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook