Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elkezdtem az új életem. fórum

Elkezdtem az új életem. (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3840. Zsókica21 (válaszként erre: 3799. - Guruljka)
ma 21:35

Többet nassoltál a kelleténél? Semmi gond!

Add meg az alábbi adatokat és máris megtudod, meddig tart lemozogni!

Tömeged (kg):64

Fölös kalóriák (kcal):100

Lépcsőzés 10 perc

Kocogás 12 perc

Úszás 12 perc

Biciklizés 13 perc

Aerobik 14 perc

Testépítés 16 perc

Torna 23 perc

Séta 28 perc

Én konkrétan nem a cseresznyére gondoltam ,hanem a fölös kalória leadására!

Én keserűen iszom a kávét ,vízzel !A teát is pici citrommal vagy csal úgy!Attól függ milyen tea!Akik meg édesitőket használnak nem hiszik el hogy káros!Azt gondolják amit ők használnak az jó!

3839. unom (válaszként erre: 3838. - Százas Evelin)
ma 20:57

Nekem a homlokomon vannak, de inkább ez, mint a régi súlyom. Szerintem csak a botox tüntetné el.

A bőröm szépen visszahúzódott szerencsére, remélem a sport még segíteni fog kicsit.

Jó lenne feszesedni☺

3838. Százas Evelin (válaszként erre: 3837. - unom)
ma 20:46
Igen, sajnos. Mit össze rafináltkodtam, vettem mandarin meg fahéj olajat, azt kell keverni állítólag a testápolóba, bőrfeszesítőnek. Olyan illatom volt hogy én magam is beleharaptam volna a karomba, de nem vettem észre, hogy olyan jajdenagyon feszes lenne. Franc essen bele, nemcsak a fogyi, ez már korral is jár. Az arcom viszont sosem volt ráncos, és azon most megdöbbentem. Maradtak hajszál ráncocskák, de nem azok a barázdák, amik lefogyottan ott díszelegtek. Már nem mertem mosolyogni se. :-)
3837. unom (válaszként erre: 3836. - Százas Evelin)
ma 20:41

A fogyás hátránya sajnos, hogy eljönnek a ráncok☹

Mióta sikerült leadnom a felesleget jóval élesebben rajzolódnak ki.

3836. Százas Evelin (válaszként erre: 3835. - szüzann)
ma 20:10
Te legalább csak stagnálsz. Én visszaszedtem pár kilót. Ez egyedül csak az arcomnak használt, a kicsi ráncok eltüntek a pofácskámról.
3835. szüzann (válaszként erre: 3833. - Fisica)
ma 17:21
Stagnálok továbbra is, pedig soha nincs kilengés, vezetem a Bázist. 110 kg stbabilan.
3834. unom (válaszként erre: 3832. - szüzann)
ma 17:19
36, egy éve derült ki a betegség.
3833. Fisica (válaszként erre: 3832. - szüzann)
ma 17:11
Rég jártál erre, beindult a fogyásod azóta?
3832. szüzann (válaszként erre: 3831. - unom)
ma 16:56
Hány éves a Párod?
3831. unom (válaszként erre: 3830. - szüzann)
ma 15:57

Gratulálok nektek 😊

Az én páromnak hízni kellene, legalább 15 kilót, de nem tud. Nem szívódik fel elég cukor a véréből.

3830. szüzann
ma 15:25
Az én Férjem is 2-es cukis. Három hónapja számolom Neki a ch-t / 170 gramm / és szépen tartja a 6-7 közti értéket, és lement Róla 8 kg. Jól érzi magát, mert nagy részt a hasa ment le. Most 103 kg alatt van. 110-ről indult.
3829. unom (válaszként erre: 3828. - Százas Evelin)
ma 15:17

Lehet, igazad van, a 2-es típusú cukor betegség nagyon más, mint az 1-es.

Az utóbbiról jóval kevesebb információ érhető el magyarul.

De pl a 20% finomítatlan CH arány nem csak az egyesre vonatkozik.

3828. Százas Evelin (válaszként erre: 3827. - unom)
ma 14:56
Azt hiába is linkelnéd. Jobb napokon azt hiszem, egyébként is tudok én már mindent, csak alkalmaznom kéne a tengernyi ismeretet. Azt meg én unom, mint a neved is az. Szerintem minden faxni nélkül is boldogulni lehet.
3827. unom (válaszként erre: 3826. - Százas Evelin)
ma 12:51

Ha tudsz angolul érdemes megnézned a diabetesselfmanagent.com-ot. Rengeteg információ és recept van fent, én onnan veszek ötleteket.

(bocs, nem tudok most linkelni)

3826. Százas Evelin (válaszként erre: 3825. - unom)
ma 12:27

Én is ilyen kis tartózkodó vagyok. :-)

Hát ezaz. Ő ehet cukrot, én nem, pedig még ki se fejlődött igazán a diabetesz. Bízom benne hogy már nem is fog, kaptam egy mercformin nevű gyógyszert, sitty-sutty három hónap alatt normál lett minden értékem.

Az, hogy a cukor tiltólistás, nem jelenti hogy ne ennék meg semmi olyat, amiben viszont van cukker. Nameg a gyümik.

Kezdődik a gyümölcs szezon. Azoknak én aligha tudok ellenállni. Dinnyét tudok enni dinnyével, az is marhára feltolja a vércukrot. Talán nem eszem majd olyan nagyon sokat ezen a nyáron. Egyszerre csak egy kisebb szeletkét, eddig meg annyit ettem egyszerre hogy majd' kipukkadtam.

3825. unom (válaszként erre: 3824. - Százas Evelin)
ma 12:00

Egyikünk se szereti a tutujgatást, szerencsére. Épp ezért vagyunk meg jól, mert hasonlóan gondolkodunk.

A gyors felszívódású arányát kb. 20%-on érdemes tartani, és ehet cukrot is.

3824. Százas Evelin (válaszként erre: 3823. - unom)
ma 11:39

Akkor inkább neked nincs kedved hozzá.

Igen, lehetőleg lassan felszívódó szénhidrát kell, de mehet azért a gyorsból is valamennyi.

Miért kell híznia? Nagyon sovány? Istenem, milyen jó is neki.

3823. unom (válaszként erre: 3822. - Százas Evelin)
ma 11:32

Inkább ne szeresse meg☺

A szénhidrát nem mindegy, milyen, és mivel együtt eszi.

Az a nehéz, hogy mióta cukros képtelen hízni, pedig kellene.

3822. Százas Evelin (válaszként erre: 3821. - unom)
ma 11:16

Hu az elég durva. Nem lehet megúszni szurkálások nélkül. Meg diétázni is kell, érdekes módon a cukros diéta nem túlságosan szénhidrát-szegény.

Nem szereti a tutujgatást? Majd megszereti. :-)

3821. unom (válaszként erre: 3820. - Százas Evelin)
ma 11:05

Az egyes típusú cukorbetegek azonnal inzulinnal kezdik.

A tutujgatástól meg kiszaladna a világból 😁

3820. Százas Evelin (válaszként erre: 3819. - unom)
ma 10:30

Mik nem vannak! Már ebben sem lehet bízni... Végeredmény szempontjából mindenesetre egy és ugyanaz. Vigyázni kell rá, tutujgatni, el lehet azzal szépecskén lenni. Nem szabad hagyni kialakulni szövődményt, nem lesz soha semmi baj.

Gyógyszert kap a férjed?

3819. unom (válaszként erre: 3818. - Százas Evelin)
ma 09:35

Sajnos az, hogy az 1es típusú gyerekkorban alakul ki, a 2es pedig felnôttkorban, ma már nem igaz

Még én is így tanultam pedig.

3818. Százas Evelin (válaszként erre: 3816. - unom)
ma 09:11

Nahát. Az 1-es típusra általában úgy kell születni. A párod meg beszerezte, nem egy egyszerű pasi.

Csokizzál csak, egy csomó nagyon jó anyag van abban, bár nem azért szeretjük, csak simán az ízéért. Meg endorfin... Azt se érzem soha. Csak a fincsi ízt. Én is több csokit eszem, amióta prediabeteszes vagyok. Fordítva vagyok bekötve.

3817. Guruljka (válaszként erre: 3816. - unom)
ma 00:42
Így teljesen érthető.
3816. unom (válaszként erre: 3811. - Guruljka)
tegnap 21:56

A párom miatt álltunk át, 1-es típusú cukorbeteg lett.

Egyszerűbb ha én is inkább édesítőt használok.

Viszont csokit bőven eszek, csak nem előtte.

3815. Guruljka (válaszként erre: 3814. - Andi.Bobi)
tegnap 20:58

Én nagy teás vagyok. :D

Mostanában megengedem magamnak a zöld teát. Gyakran kávé helyett legurul egy bögre, egy perces forrázás után.

A két tasakot később még egyszer leforrázom. :D Az már akkor csak mint ital frissít. Jobban esik, mint a gyenge fekete tea, amit általában iszunk, víz helyett.

3814. Andi.Bobi (válaszként erre: 3813. - Guruljka)
tegnap 20:52

Persze,hogy nem csak az..a sok light termékekről szólt az írás.

Szerencsére a teát nem szeretem,csak akkor iszok beteg vagyok,így a mézet is csak akkor.

3813. Guruljka (válaszként erre: 3812. - Andi.Bobi)
tegnap 20:48

Én tejet sem teszek bele. -A méz is gyakorlatilag cukor.

A teát sem ízesítem semmivel.

Az amerikai nőknél (és férfiaknál) nem csak kávé a baj.

3812. Andi.Bobi (válaszként erre: 3808. - Guruljka)
tegnap 19:57
Én se teszek se cukrot se édesítőt a kávémba. Csak tejet. Kb. 5-6 éve olvastam egy cikket én is az édesítő szerekről. Az amerikai nőkről. Ott sajnos nagyon sok duci van. Na azóta iszom így a kávét. Meg se tudnám inni cukorral vagy édesítővel. A teát is csak citrommal,mézzel...
3811. Guruljka (válaszként erre: 3806. - unom)
tegnap 19:51

Sosem néztem még utána, egy ilyen elhatározás mennyiben nehezítené meg az életemet. De azt hiszem, az "úri" cukrokért kivétel nélkül buszozni kellene, a falubeli boltban eddig csak az az apró tablettás tűnt fel.

A fiam miatt viszont kell a cukor, ő édesen issza a a teáját. Vékony alkat, aligha lesz ettől cukorbeteg - semmi más édeset nem eszik, nem iszik. Sütit sem, lekvárt sem, csokit se nagyon.

Hozzáteszem, csoki akkor volt itthon utoljára, mikor karáscons táján a húgom hozott ajándékba.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook