Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elkezdtem az új életem. fórum

Elkezdtem az új életem. (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3986. Guruljka (válaszként erre: 3984. - Peonia53)
tegnap 23:39

Hogy éppen reggel van, amikor felébredek, az nincs kőbe vésve, mert bagoly alkat vagyok, éjszaka könnyen fent maradok.

Itthonról dolgozom, ritka, hogy korán kell kelnem valami miatt.

3985. Guruljka (válaszként erre: 3984. - Peonia53)
tegnap 23:38

Én semmit nem eszem pluszban. Még vitamint sem rendszeresen, mert nem érzek sok különbséget ahhoz képest, amikor szedtem.

Csontritkulásom nincs, illetve többet kellene mozognom ahhoz, hogy efelől nyugodt legyek. Nagyon ellustultam!

Nem hiszek a tisztító kúrákban, nem eszem én se koszt, se mérgeket.

Igyekszem megint rendszeresen kölest és hajdinát enni, elhanyagoltam.

A regenornak ellenzője vagyok, maga az ital csak tejsavó, pár csepp grépfrútmag kivonattal, vitaminnal.

3984. peonia53 (válaszként erre: 3959. - Guruljka)
tegnap 23:23

Szia

Olvasom itt a fórumon Te se vagy reggel éhes.

Olyan érdekes alapból én se. Reggel csak nyamnyogok pár falatot. Sajnos sokszor lefekfés elött jön rám a falás-zabálás. Olyan jól esik. Ma is mondom a férjemnek nem tudom mitől vagyunk csontrikulásosak mikor minden evők vagyunk, mindent eszük vegyesen ami jön. Nem fogyózunk. Amit megkívánunk megveszem füge, datolya. kivi stb.

Nyáron rászoktam a zabpehelyre mixer + bele zabpehely kicsi méz magok mikor mi gyümölcs + viz. Mivel reggel nincs étvagyom kitaláltam ezt az itókát. Lehet újra rászákom. A cékla nagyon egészséges lenne. Többször próbáltam keveset beletenni csak olyan föld ize van nyersen nem tudom mi nyomná el ez ezt az ízt. Főve nagyon szeretem gondolom nyersen még egészségesebb.

Ősszel kipróbáltam a regenort olyan érdekes bírtam egy darabig a tükör tojást kis szalonna pirótos (imádom a nap bármely szakába, megettem reggel valahogy, de rájöttem hosszútávon ez nem én vagyok, hogy ezt egyem reggel)

Regenort nem fogyás miatt próbáltam ki. Gondoltam kicsit tisztító kúra, fogyni nem szeretttem volna ezért a pirtost bővem ettem. 2 hét után 4 csillagból 3 csillag marad a vérvételnél. Kíváncsi leszek visszajön-e. szeretném a cukrot továbbar is csökkenteni.

Sajnos nem derült kia csontritkulás fórumon volt-e eremény a hölgyeknél ,mivel már nem aktív a fórum.

Te melyi késztmányt találod jónak azok közül amiket Ők próbálgattak.

Volt a varga gomba. Van valami drább dolg is.

YiYA életembe nem vettem se gal-t azt se tudtam mik ezek.

Dóra

3983. Guruljka (válaszként erre: 3981. - Unom)
tegnapelőtt 23:28
Nem értem, miért érzitek azt, hogy bárkit is kioktat.
3982. birebora (válaszként erre: 3979. - Zsókica21)
tegnapelőtt 20:25
Remek, hát mit is lehetne erre mondani?:)
3981. unom (válaszként erre: 3978. - Guruljka)
tegnapelőtt 19:49

Fura, hogy a szakma ellenére nem zavar, ha valaki összesen egy írásjelek ismer. Pedig ez is a helyesíráshoz tartozik.

Zsókica tulajdonképpen arra büszke, hogy nem szereti az édességet, mégis sikerült elhíznia? Ez alapján próbál másokat kioktatni?

3980. Zsókica21 (válaszként erre: 3978. - Guruljka)
tegnapelőtt 19:45

Köszönöm Guruljka a megértésedet.

Kedves tőled.

3979. Zsókica21 (válaszként erre: 3976. - Birebora)
tegnapelőtt 19:43

Ne keverd össze a személyiségemet a

viselkedésemmel mivel a személyiségem

az én vagyok a viselkedésem pedig attól

függ te ki vagy!!!

3978. Guruljka (válaszként erre: 3976. - Birebora)
tegnapelőtt 16:15

Zsókica felkiáltójeleket tesz. Ez a szokása.

Nemigen prédikál semmit, de sokfelé keresgél, és az érdekesebb anyagokat megosztja.

Én nem tudom, szeretem-e a fagyit például vagy nem. Éveken át nem ettem, ezen a nyáron elég sokat, ha bent voltam a városban. Közelebb nincs fagyizó, de csak a fagyi kedvéért nem buszoztam be.

Ha végre elszánom magam újra a formálódásra, akkor valószínűleg nem, vagy kevesebbet fogok fagyizni. És ha esetleg úgy könnyebb, hogy azt értetem meg magammal, hogy nem is szeretem, akkor mi van?

(Általában magammal szemben nem folyamodom ilyen trükkökhöz, de nem tudhatom előre, mi lesz még nyárig.)

3977. Ildi
dec. 7. 16:37
én folytatom:)
3976. birebora (válaszként erre: 3974. - Zsókica21)
dec. 7. 16:34

Elnézzük! A stílusodat is. Pedig bicskanyitogató és álszent. Olyan bort iszol és vizet prédikálsz szaga van.

Miért teszel ennyi felkiáltó jelet? Ideges vagy azért mert mást gondolunk?

Nyugodj meg, nekünk végül is mindegy a stílusod is és a fagyi nem szereteted is. Megbántani meg végképp senkit nem sikerült.

Az életben is így kommunikálsz ha valakinek más véleménye van mint neked?:)

3975. unom (válaszként erre: 3974. - Zsókica21)
dec. 7. 16:33

Esetleg bemagyarázod magadnak, ami egy ideig működik. De minek hazudjon az ember saját magának? Ez mindig visszaüt.

Igen, szeretem a fagyit, az édességet, a füstöltárut, a rántott húst... Ezzel kell kalkulálnom, amikor fogyni akarok.

3974. Zsókica21 (válaszként erre: 3973. - Birebora)
dec. 7. 16:27

Elnézést !

Senkinek az érzését nem szeretem volna megbántani a stílusommal!

A döntés a mi kezünkben van!

Eldönthetem szeretem vagy nem!

3973. birebora (válaszként erre: 3965. - Zsókica21)
dec. 7. 16:21
Ja, hogy vannak emberek akik azt gondolják..., te meg nem szereted a fagyit. Hát igen, úgy könnyű nem enni valamit ha nem szeretjük azt a valamit, érted?:)
3972. unom (válaszként erre: 3971. - Zsókica21)
dec. 7. 16:15

Akkor eszek, amikor éhes vagyok, és azt, amit megkívánok. Ha fagyit, hát fagyit.

Semmi nem tilos, nem szívatom magam, abbül mindig visszahízás lett.

A tésztákat, krumplit nem nagyon szeretem, a húst simán megeszem zöldséggel, gyümölccsel.

Amire rájöttem: a zsír nem hizlal, a CH-val jobb vigyázni. (a párom cukros, híznia kéne, de CH nélkül nem megy. Zsírosat hiába eszik, semmi)

3971. Zsókica21 (válaszként erre: 3970. - Unom)
dec. 7. 16:10

Jelenleg:157 cm és 68 kg!!

Májusba 61 kg voltam de ott valami történt !

Elvesztettem a türelmem?Az utóbbi időben úgy érzem sikertelen vagyok mindenben!

Nem tudom!

Neked hogy sikerült ilyen ügyesen?

3970. unom (válaszként erre: 3969. - Zsókica21)
dec. 7. 16:04

Most mennyi vagy?

3 éve 85 felett voltam, szerintem jóval, egy éve 55 körül vagyok, hol 54, hol 56. Ja, 172 centi magas vagyok.

Te milyen magas vagy?

3969. Zsókica21 (válaszként erre: 3968. - Unom)
dec. 7. 16:03

A megtartást nehezebbnek gondolom mint a leadást!

Elég nehéz mind a kettő!

Nagyon sok mindent szeretek és szeretnék!

Vannak akadályok!

Hol ez hol az!

Én 2007-ben 47 kg voltam!

72 kg-ról sikerült lefogynom 5 hónap alatt!

3968. unom (válaszként erre: 3967. - Zsókica21)
dec. 7. 15:45

Tehát te alapvetően szereted a fagyit?

Nagy kunszt leadni a felesleget, és élethosszig tartani. Na, ez keveseknek jön össze, én 10 évnek is örülni fogok.

3967. Zsókica21 (válaszként erre: 3966. - Unom)
dec. 7. 15:39

Az ízlésünket is igazítsuk valamihez!

Van aki letud mondani dolgokról van aki nem akar!

Ilyen egyszerű!

Hogy mi a nagy kunszt ?

Én azt nem tudom!

3966. unom (válaszként erre: 3965. - Zsókica21)
dec. 7. 15:23
Vagy ízlésé. Ha nem szeretek valamit én is könnyen lemondok róla, nem nagy kunszt.
3965. Zsókica21 (válaszként erre: 3964. - Guruljka)
dec. 7. 15:21

Vannak emberek akik azt gondolják a nyárhoz hozzátartozik a fagyizás!

Én egyáltalán nem fagyizom mert nem szerettem!

Jégkrém néha nyáron 1 vagy 2 db !Nem több!

Felfogás kérdése!

További szép és sikeres új életet mindenkinek!

3964. Guruljka (válaszként erre: 3963. - Semleges)
dec. 7. 14:40

Miért, egy-kétszer eszel két gombócot.

Éveken át ennyit sem fagyiztam, nem muszáj azt. 😅

3963. semleges (válaszként erre: 3958. - Zsókica21)
dec. 7. 14:27
Egy nyáron 3-4 fagyi?:) Havi egy gombóc?:)
3962. Guruljka (válaszként erre: 3961. - Szüzann)
dec. 7. 14:23
Örülés bizony! És dicséret! :D
3961. szüzann
dec. 7. 14:15
Ma vagyok a Bázison 800 napos ! Soha nem gondoltam volna magamról, hogy valamiben ilyen kitartó vagyok. Örülés van.
3960. Guruljka (válaszként erre: 3959. - Guruljka)
nov. 10. 13:09

Zsókica, a lényeg azért itt is megvan.

Nem gusztusból étkezni, hanem megvárni azt a kis könnyű éhséget... és nem dugig enni, hanem jóllakásig. Eleget mozogni, sok vizet inni.

Hogy ki hány órakor eszik, az legyen a szíve joga.

És akkor nem kell diétákat és trükköket keresni.

3959. Guruljka (válaszként erre: 3958. - Zsókica21)
nov. 10. 13:05

Hát ez a világon semmi újat nem mond. És még ezért sem fogok reggelizni. Mivel hogy ébredés után nem vagyok éhes, bármit olvasok is. :D

Miért együnk köretként nyers zöldséget? Nem fura? A hagyományos köret nem zöldség?

És azért a francia nők is híznak. :D

nov. 10. 11:51

Szép 7-végét!

Most olvastam!

Erről a könyvről hallottatok már?

ÍME!

Mondok neked egyszerű tippeket, amivel életed végéig tarthatod könnyen a súlyod:

1, Sportolj heti 3-4-szer. Mindegy mit, lehet tánc is, túra is, csak izzadj le, fáradj jól el.

2, Ne igyál cukros dolgokat. Ne egyél cukros dolgokat, csak alkalomszerűen. Pl fagyi nem naponta, hanem nyaranta 3-4, süti karácsonykor stb.

3, Főétel: a tányért oszd fejben 3 részre. Egy rész hús, egy rész hagyományos-köret és egy harmad rész tiszta zöldség, lehetőleg nyersen.

4, Ne nasizz!

5, Mindig reggelizz, ha pár falatot, akkor annyit.

6, Igyál két liter vizet naponta.

7, Aludj 7 órát legalább.

8. Ne aggódj, ha becsúszik ez-az. Ne edd magad degeszre belőle, és a következő egy héten figyelj kicsit jobban oda.

Ennyi a titok, menni fog.

Egészséges is leszel, energikus, teherbíró és karcsú is.

Kezdetben érdemes kistányérra szedni az ételt és úgy enni. Kevesebb fér rá, de az agyad azt hiszi, sokat ettél, mert megeszel egy "egész tányérnyi" ételt ;)

Mi motivál? Az élet. Az egészség :) És olvasd el a Francia nők nem híznak című könyvet!

(És egyél úgy, mint az az ember, aki lenni szeretnél!)

3957. 124637ff9b (válaszként erre: 3953. - RózsaszínTulipán)
okt. 31. 15:57

Minden elismerésem a tiéd.

Jó példa vagy arra, hogy pajzsmirigy betegséggel is le lehet fogyni, ha valaki elég elszánt és elég kitartó!

Minden más csak kifogás.

👍

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook